Recent Articles

Recent Articles

Posted 08.02.2018Comments are off | Tantra masáž Liberec

Výměna partnerů live porn

výměna partnerů live porn

Každý přeci nechce a ani nemůže být ligový fotbalista, házenkář, atlet, koncertní klavírista… Chybí běžné volnočasové aktivity — různorodé, aby děti nemuseli chodit do pěti oddílů a nebyly kádrovány, zda jsou dost výkonné, nadějné a progresivní.

Pokud nebude mít práci jako kadeřnice, mohla by dělat bachařku, poroučet a neprojevovat sebemenší city, to by bylo vhodné povolání. Ajdo, díky za rekap. Jen si prosím oprav v textu, tatínek tam nikdy nebil nebyl. Je to hodně textu, takže chápu, že se to tam mohlo vloudit. No mé dcery mi také říkají jménem,a přesto jsem jejich otec stejně tak jako Petr, záleží na tom jak si to doma nastavíte…jsem moravák a mám také ráznou manželku asi to mají ty naše ženské dané od přírody, ale mě by bohužel Petrova manželka nesedla, neb na mě působila jako psí čumák a to já nemusím, to, že děti mají rozdané úkoly atd.

Další věc je ta zda ta Šárka chce aby se její děti dál sportu věnovali, nebo se tím i v oddíle jinde prezentovali, pak sport, hudba, vlastně cokoliv nelze dělat jen odpočinkově a na koleně. Tohle chápu, ale měla by se trošku povahově změnit, je škoda, že takto působí a jak čtu nejen na mě.

Volnočasová aktivita je hezká věc, ale je tak maximálně pro drobata, kteří si ještě to svoje nenašli, sport se na půl dělat nedá. To už je pak na zvážení rodičů a dítěte.

Cvičí se 3x týdně, ty holky se věnují jen a jen tomuto sportu, nestíhají hudebku, návštěvu knihovny, prostě nic dalšího, neboť když je před soutěží, tak je to každý den, včetně víkendů. A je to šílený dril — v pořadu to zaznělo i ze strany Jirky — který Šárce vysvětloval, že jsou spokojený u té paní, protože to Krista dělá pro zábavu a kdyby se tomu věnovala závodně, tak by to byl velký záhul.

A je to fakt. Tyhle holčiny od nás mají sice úspěchy, ale dost dobře si nedovedu představit, k čemu jim to bude někdy v ti letech. Když se naučíte hrát tenis, tak už ho můžete hrát celý život, na nástroj si také můžete sem tam zahrát nebo si najdete kapelu , ale co s dospělou mažoretkou??? Nicméně chci především podotknout, že hodně těch holčin odpadlo ze zdravotních důvodů, hodně to obrečely mají špatná záda, problémy s kotníky, s nárty aj.

Šárku s Petrem znám, jsem taky z Veselí… Šárka je Petrova druhá žena. David, Klárka a Martinka jsou děti z Petrova prvního manželství se Zdeňkou, dlouhá léta jsme bydleli v jednom paneláku, sice v jiném vchodě, ale hodně jsme se se Z.

Zdeňka byla moje dobrá kamarádka, báječná holka, její a moje děti se hodně kamarádily, byly všechny v podobném věku. Bohužel před pár lety Zdeňka zemřela na hnusnou a zákeřnou nemoc… Za pár měsíců na to se dal Petr dohromady se Šárkou a zanedlouho se sestěhovali. Veronika je dcera Šárky a Natálka je jejich společné dítě. A pro jejich okolí nastaly krušné časy. Sousedi si často stěžovali na hluk a chování hlavně Šárky, rušení nočního klidu u nich řešila prý i policie.

Možná i proto se po pár měsících odstěhovali do ještě menšího Šárčina bytu, kde se situace opakovala. Už tenkrát tlačila Šárka Petra do koupě baráku nebo stavění.

Což se nakonec povedlo, jenže to s tou megalomansky pojatou stavbou kapku přehnali. Do výměny se přihlásili výhradně kvůli penězům…to je informace přímo ze širší rodiny. Já jsem znala dobře rodinu Z. Ona hezká drobná tmavovláska, byli hodně věřící, Petr tehdy nepil ani nekouřil, do hospody nezavítal, jak byl rok dlouhý.

Pracoval i několik dní mimo bydliště a Z. Mimochodem, namyšlený byl už tenkrát a nosil i ty žluté melíry: Po příchodu Šárky do jejich rodiny brzy skončily vazby na bývalé kamarády i způsob života. Moc se nevařilo…párky, rybí prsty, pizza, maximálně řízek.

Moc se neuklízelo, hodně se řádilo, nikde žádný řád nebo mantinely. Nepracovala ani tehdy, ani dnes i když teď je vlastně na mateřské. A dnes zase opačný extrém…okázalá kázeň a pořádek. Což je ale asi dobře, protože v početné rodině by to bez toho nefungovalo, jak se brzy sami přesvědčili. Šárka to ze začátku neměla lehké hlavně s Martinkou. Ale je to tvůj názor, já ho respektuji, ale některé věci jak jsi popisovala jsou domyšlené a zdramatizované, asi ať se lidi pobaví.

Nehledě na to jak moc nezdravé to je. Pokud dítě sport chytne časem mu věnuje víc času samo od sebe. A nejde o talent, ale především o to, aby dítě aktivita bavila. Na druhou stranu co jim také ale zbývá. A Petr i mě překvapil, vařit umí, uklidit umí, maká jak šroub a když je pryč nějak to přece fungovat musí ne? Televize a bulvár hodně šálí, ale oblbnout diváka úplně taky nejde.

Pokud jim finančně stačilo to málo co dostali od televize tak smekám, já bych za tu almužnu do toho nešel…: Beruško z jednoduchého důvodu, špičkového sportovce, který se tím může i živit a tím pádem bude za vodou uděláš jen a pouze z dítěte s talentem od útlého dětství, od určitého věku už mu šanci nikdo nedá a nebude těm vycepovaným stačit, navíc to nikdy nedožene. Ale to ví jen ten který to opravdu zažil na vlastní kůži.

Vydržel jsem, protože jsem být na špičce abych si něco dokázal a vydělal dost peněz a podařilo se dnes jsem mu za to vděčný a i svým rodičům, těm to nevytýkám ani náhodou, spíš naopak, že mi tu možnost dali…. Nepokládám to za správné, nicméně je to věc názoru. Ne u každého se talent a zájem projeví hned nebo jaksi z čistého nebe — to za A. Jenže pokud není alternativa nějakého oddílu, skupiny, kroužku, který není zaměřen jen na jeden druh sportu a výkony v něm, tak má povětšinou smolíka.

Dnes se může chytnout snad leda ve Skautu, nebo v nějakém turisťáku, což však ale není alternativa všeho. Zažila jsem to už ve svém mládí, ale to ještě býval sokol a různé rytmiky, kroužky u škol atd. O pár let později, v době kdy byly ve školním věku mé neteře, už nebylo skoro nic. A v době dospělosti jsem se mnohokrát setkala a přes mladší generaci setkávám dodnes s tím, že dítko, které nechce chodit na trénink 3x týdně a nepodává dostatečné výkony, je z oddílu brzo vystrnaděno s tím, že zabírá místo, že je pro trenéra ztráta času se s ním zabývat atd.

Mnoho dětí to dokonce odnese dost velkým šrámem na duši. Jde přece i o to, aby nebylo bezprizorní na ulici. Měla jsem velký problém najít pro své na matematiku a fyziku nadané, ale totálně levé dítko sportovní oddíl, kde po něm nebudou chtít super výkony. Našla jsem, chodí do místního klubu na karate 2x týdně hodina a jednou týdně na hodinku na florbal v rámci školy. I dítě, které nemá vlohy na sport by mělo sportovat a to tak, aby mu to trenéři a spoluhráči neznechutili na zbytek života.

Zdravím všechny,kteří se vyjadřují k naší výměně. Chtěla bych Vám osvětlit kroužek mažoretek. V TV to vyznělo jako bych pohrdala kroužkem který není na úrovni,ne tak to není naopak paní která je vedla má můj velký obdiv,protože tomu obětovává svůj volný čas a po večerech šije dětem kostýmy.

Tento tým mažoretek se skládal z dětí z klokánku. Já schvaluji všechny kroužky,protože v dnešní době se děti rádi poflakují a pokud navštěvují jakýkoli kroužek tak nemají na flákání čas.

Paní Jana klidně může přijít rádi ji uvítáme a párky jí klidně zehřejem taky. Jen mě mrzí že televize nenatáčí pět dní žití rodiny a pak třeba pět dní výměnu aby to divák který rodinu nezná mohl posoudit. Manžel Petr je perfektní chlap a v žádném případě není nemyšlený. Miluji svou rodinu a výměna u nás nic nezměnila. Beruško s tímto souhlasím, ale pokud je dítko talent, to bohužel málokdo z rodičů sám pozná, víte ono je pak jednodušší to nechat na těch druhých, a ano vytříbí se to, a také velký podíl na tom mají rodiče, pokud nutí k výkonu a to děcko na to nemá, tak si ten šrám na duši opravdu ponese, pokud to dítě na to má, chce samo, já sám jsem byl od dětství na internátu, kupodivu mi to nevadilo, srandy tam byl kopec a s ostatními jsme byli jedna veliká rodina, a jsme dodnes.

Asi záleží na osobním přístupu, ale tady zjevně o tohle nešlo, tady ve výměně je vidět, že děti sportují s kamarády a v pubertě je tohle za potřebí, aby se nenatáhli do špatné party, dotazy druhé maminky zda to chtějí oni, nebo rodiče mi přišlo dost nemístné, navíc jakoby to předepsal štáb, protože zápletka tam žádná nebyla.

Tohle je prostě věc osobního názoru. MMch své dcery jsem do sportu nenutil, přesto se jím také věnovaly, jedna dnes bruslí a trénuje v Německu, druhá jachtuje a třetí má taneční školu v Praze, nikdy nebyly úplně na špičce a přesto je to velmi dobře živí i jejich rodiny a o tom to je, dát jim šanci, ale ne jen povrchově, pak si tu vyhraněnost budou hledat těžko, hlavně musí chtít děti samy a ne jejich rodiče, kteří je přecení a pak jen zírají, že je dítě k ničemu, já dal vždy na to co samy chtěly a byly také chvíle kdy s tím chtěly seknout, přesto vydržely a bylo to jen dobře.

Pak je důležité umět odejít včas a ne až jsou zdravotní problémy. Přispěji do tématu vrcholových sportovců a naddětí. Do ti let jsem hrál závodně šachy a v tomto věku jsem se musel rozhodnout protože jsem šel na vysokou a už to nešlo. Trénovat 6 až 8 hodin denně a ještě studovat to nešlo.

Tak jsem se musel rozhodnout jestli se živit taháním figur nebo dělat něco smysluplného pro druhý lidi. Ale v mnoha sportech je třeba začít v útlém dětství a ty děti se rozhodnout nemohou. Musí to dělat rodiče což je trochu nefér vzít svým dětem dětství. Na druhé straně jinak by nebylo vrcholových sportovců.

Třeba pan Jágr údajně nutil Jaromíra dělat dřepů denně a nemohl vědět, že to Jaromír dotáhne tak daleko protože má vyjímečný talent.

Mnoho mladých sportovců ale jen ztratí dětství a nic z toho není nehledě k možným zdravotním problémům, které jsou s vrcholovým tréningem spojené. Takže tahle problematika je určitě nad rámec naší diskuse. Lenka jen podotýkám, že toto je anonymní diskuze a může si sem napsat každý co chce, aniž by se to zakládalo na pravdě.

Takže pokud budu třeba nasr…. I různé zdejší teorie a psychorozbory se týkají jen těch televizních figurek a jejich televizních činů a osudů. Prochor-nesnáším drbny, že se nechá komandovat od ženy, je jeho věc, jeho osobní život je také jeho věc, drbna by u mne měla placatý nos od dveří, rozhodně bych ji domů na kafe nepozval a vsadím se, že ty také ne. Postavil se k tomu z mého pohledu jako frajer, když ví o koho jde, u mě by měla utrum.

V tom moravským klubu to ty holky dělaly s takovou precizností a rády, že to na nich bylo i vidět, že chtějí soutěžit s jinými kluby. Tohle je ale fakt jen subjektivní názor. Prochor no vidíš já vůbec netušil, že šachy se musí trénovat, já vždy myslel, že je to logická hra….

Ze všech těch komentářů tady mám dost protichůdné pocity. Na jednu stranu Šárku nechápu v přístupu k jejím? Petře, pochopila jsem, že to, co psala Jana, asi nebude pravda. Ale v čem konkrétně? S dětmi, se Zdeňkou, rušením nočního klidu nebo s čím vlastně v jejím příspěvku nesouhlasíte?

Mohl by jste to tady nějak blíže rozvést? Moničin způsob života si nedokážu představit. Malá Kristýnka je v pohodě, milá, děti v 5 letech přece mají právo být trochu roztěkané. V Moničině vztahu s Jiřím určitě láska nechybí, a to, že je mezi nimi rozdíl 20 let v dnešním světě už není problém. Celkově mám ze včerejšího dílu trauma, jak já se mám chovat ke svým dětem 4 a 7.

Nastolit přísnější výchovu, aby se holky osamostatnily versus chovat se tak jako doteď alá dělej si co chceš, já ti vždycky pomůžu, udělám co bude potřeba, jestli se u toho nezabiješ, jestli chápete, co myslím.

Jestli se můžu zeptat: Zajímalo by mě, jestli při natáčení vašeho dílu prima sestříhala něco tak, jak to třeba vůbec nebylo? Tedy jestli vás pak při vysílání něco překvapilo. Často to tady řešíme, názory jsou různé. Ale pro vrcholové výkony musí být i talent a o tom u sebe pochybuji: Dlouho jsem nechápala, proč tak docela sympatický chlap jako ten moravák , má doma takového nepříjemného generála se studeným čumákem.

Po přečtení příspěvku Jany jsem vše pochopila. Šárka by měla být milejší: Moniku z Čech zřejmě něco hodně trápí, asi není spokojená se svým životem, je to na ní vidět.

Sáro vést k samostatnosti ano, ne- cybrovat a budou děti ok: Ta policie, hluk a stěhování z bytu do bytu, jak to popisuje Jana?

Měli jsme prostě dva byty, tak jsme jeden prodali, aby jsme mohli začít stavět a přestěhovali se do menšího, ten se po dostavění domu musel taky prodat, aby jsme dům mohli trochu vybavit. Asi se jí to nehodilo do scénáře. Atletiku a později i konkrétní dispciplínu jsem si vybrala naprosto dobrovolně samozřejmě s přihlédnutím na predispozice a doporučení zkušených trenérů.

Bavilo mi to velmi, byla bych se pro úspěch a dobré výsledky přetrhla úsilím. Ale každému se tohle v hlavě neurodí, nebo na to prostě nemá fyzické možnosti, ani morálku. Já navíc měla kliku na opravdu velmi solidní a rozumné vedení a trenérské zázemí reprezentanti, olympionička.

Pamatuju ale třeba na Otce Janderu v mé době v žákovské atletice velmi uznávaná persona , který trénoval na stejném stadionu — to byl neuvěřitelný despota a ač si asi myslel něco jiného, tak dokázal otrávit a zničit spoustu talentů. Tam děti např předkládali žákovské a za dvě dvojky na vysvědčení se nekompromisně vylučovalo z družstva i kdyby atletické výsledky byly sebelepší. Znám např i situaci v žákovských oddílech hokejových — protěžování, zákulisní intriky a pak nechápající, smutné a otrávené děti.

Prochor no já byl spíš ten stroj samý sval, mozek nebyl zapotřebí, ten jsem vypínal,ihned s dotykem vody a soustředil se jen na finále, zajímavé jak jsou dva sporty odlišné… Silvo myslíš na Janu?

Petr je evidentně spokojený, děcka svým způsobem bez maminy nedokázaly udržet tempo chodu domácnosti, řekla to i ta jiná mamina co pak nastolila opět tvrdší režim i když ne ten Šárčin, protože sama by ho nedokázala udržet, protože to viděla sama, že to fungovat s úlevou nebude. Uvažoval jsem čím to asi bylo, ale ujišťuju tě, že když manželka vytáhne paty na zahradu, tak si uvařím kafe hodím nohy na stůl a jdu si sednout k PC, stejně jako ty děcka: Nechal jsem se ukecat a podíval jsem se potřetí výměnu.

Hned na začátku jsem se pousmál, bo opět skorosousedi. A vzhledem k tomu, kde jsem vyrůstal, tak opravdu téměř sousedi — přes rybník. Tady se opravdu žádný mazec nekonal, žádné facky nelítaly, ale co, nemůžu mít všechno.

Já to zažil doma taky, byly jsme tři děcka, barák a velká zahrada se zvířaty a bez pravidel by to jaksi nefungovalo. Rozdělené úlohy taky, akorát u nás se to po týdnu točilo. Jj, my děcka sice do kamen ráno nepřikládaly, bo to dělal pro jistotu táta ;- , ale jinak obdobné. Tehdá neměl každý auto, takže rodičové odjížděli za prací dřív, než my jsme stávaly do školy. Snídaně jsme si dělaly jako děcka sami a taky jsme to přežily. V podstatě od doby, kdy mi dokázal sopl ukápnout na linku, tak jsem si chleba krájel sám.

Po škole na nákup a poklidit a pak teprve ven, pokud nebylo potřeba máknout na poli. Jo, i my jsme měly každý nějakou, ale je fakt, že tehdy bylo dost aktivit i od rodičů, což mi u dnešních rodin docela chybí. Buď jsou děcka zalezlá někde u compů či televize, nebo lítají od kroužku do kroužku.

My jsme měly přísný rodiče, ale dost si s námi sami hráli a sami hry vymýšleli. A to v jakémkoliv pořadu. Já to na jednu stranu chápu, ale když to tak vezmu, tak my jsme jezdily jako děti už do školky v přírodě 1x za rok na 14 dní.

Pak na základce 2x ročně 21 dnů pryč, plus tábory. To by se mamka ubrečela. Mikeši, ta malinká byla zase k pomuchlání co? Doufám, že mě opět někdo kvůli tomu nazve úchylem.

DDDD, no nic na mě sice působí holka chladně, ale normálně tomu tak nemusí být, má tchýně byla taky naoko psí čumák, ale uvnitř citlivá duše, jen neuměla dávat najevo svou pravou tvář dělala si bublinu, protože se s ní nikdy život nemazlil.

Zvládat rodinu v jednom je hukot — klobouk dolů. Stačí, když mně chlap na měsíc odjede na služebku a po jeho návratu se týden rehabilituji: Můžu jen konstatovat,že naše děti mají mezi sebou hezké vztahy a kdo neví že nejsou vlastní nikdy by to nepoznal.

D, no nic končím bába koukám opřela motyku, tak půjdeme na procházku abych ji trochu utahal: Dneska mám povinně klid na lůžku a fakt mě to nebaví…. Ve štábu jsou naprostí amatéři. Šárka měla jet k těm dvěma lezbám a jejich večerní diskotéce. To Monika nebyla zajímavá vůbec ničím, kromě toho, že se umí nalít, tam měli poslat na výměnu babku. Naopak se toho u nás odehrálo asi třikrát tolik návštěva viného sklípku, Bowling, pravá lednová grilovačka….. Spekulacím by se předešlo, kdyby se při představování dětí uvedllo, že jsou z předešlých vztahů, podobně jako to udělali jiní a nikdo je nekamenoval.

Takhle mi to zavání hrou na dokonalou rodinu a zcela zbytečně. Že fungujete dobře, to bylo vidět na první pohled: Mám dotaz na paní Šárku. Opravdu si myslíte, že nejlepší výchova malé holčičky je nutit jí aby neřekla ani slovo? Až bude dospělá a někdo si na ní bude vyskakovat tak bude zticha a nebude se umět obhájit. Připadá mi, že naprosto surově lámete osobnost malého človíčka k jeho neprospěchu. Jestli vydrží 10 min. Mimochodem by mně zajímalo, jak si paní Šárka představuje samostatnost dítěte.

Že s ním bude komunikovat jen když ona chce? A co třeba potřeba dítěte se neusále ptát, komunikovat, potřeba kontaktu a projevů lásky? Jestli si to paní Šárka trochu nezjednodušuje.

Možná by mohli vychovávat míň dětí ale pořádně, jak to dítě vyžaduje. Nestydím se odpovědět,tam šlo oto že holčička nedokázala pět minut vydržet se hrát nebo mít svou aktivitu a rodiče si přáli aby se to naučila tak to byl takový pokus i když z toho pak vyšlo na povch že jsem jak sekundant,já naopak ikdyž moc volného času nemám tak se ho snažím věnovat dětem.

S malou jsem tam strávila hodně hráli jsme si v jednom kuse jinak bych se asi unudila. Petře, nevím, ale já z Janina příspěvku vůbec neměla pocit, že by chtěla Vaší rodině ublížit. Naopak někdo zhora v diskusi vyzval nějakého Vašeho známého, aby nám osvětlil vztahy v rodině, tak sem písla Jana. Četla jsem její příspěvek dříve než všechny pod ním, a naopak jsem z něj pochopila, že si Vás váží, že jste to zvládl bez Vaší ženy a že Šárka ze začátku vztahu neměla dobrou pověst, ale nyní že je vše O.

Já bych Janu na kafe klidně pozvala, vůbec se do nikoho nechtěla navážet, spíše chtěla jen objasnit rodinné vztahy a naše dohady, zda jsou děti vlastní či ne… A to že jste šli do výměny kvůli penězům — to snad každý, ne?

Jestli jste si všimli tak holčička byla nesoustředěná a nedokázala se věnovat třeba učení obrázků na logopedii,a právě to byl pokus že když se do něčeho pustí aby aspon chvilku vydržela.

Třeba máte pravdu vy ale v TV to fakt působilo brutálně. Protože pro malé dítě je přirozené že se projevuje. Výchova k samostatnosti je samozřejmně nutná ale ne na úkor jeho přirozenosti. My třeba preferujeme židovký model oproti cikánskému. Raději méně dětí ale max pozornost pro citovou výchovu a vzdělání. Mně se přísná Šárka se svými metodami líbila.

Když je v domě takový houf lidí, je nutno stanovit řád, jinak se tam pobijí a shnijí ve špíně. A protože doma kralují obvykle ženy, je to na nich.

A to i přesto, že feminacistky by z jejího tradičního rozdělení rolí v domácnosti byly na mrtvici. Bobby, všechny ty holky tam byly neskutečně pěkný fšak paní Columbová je taky z Veselí , takže tentokrát jsem si té malé ani moc nevšiml.

Ale bude tuším rázná po mamince; nebyla to ona, co pravila, že se raději obleče sama, než by to svěřila divný tetě? Samozřejmě že divák to má z druhé ruky,taky sleduji výměny a posuzuji podle toho co vidím,ale natáčí se deset dnů a vysílá se hodinu. Vyberou sestříhají,aby to zaujalo diváka. Proto je to reality shou. Petře,tvou Zdenku jsem znala od malička a vím jak to ve vaší rodině bylo.

Chápu,že jste celou pravdu asi nechtěli říkat před půl národem. Ale každý si musel všimnout,že David říká Šárka. Čekala jsem tedy,že pan Bubník k tomu řekne komentář. Nestalo se a proto ty spekulace. Jednoduché to nebylo pro nikoho z vás ,ani pro tebe,ani pro děti ,ani pro Šárku,když věděla,že si bere chlapa se třema dětma. Šárku vaše rodina přijala,tím myslím především rodinu Zdenky,a že není malá: Obě rodiny z něj vyšly dobře. Na druhou stranu decka fungovaly neskutecne a bez odmluv. To neni dnes zvykem, obzvlast v pubertalnim veku.

Myslim, ze by jim vetsina rodin mohla tak sporadany decka zavidet. Nelíbí se mi řeči o kasárnách, taková výchova byla kdysi běžná protipólem byly rodiny, kde se děti pohybovaly po venku s klíčem na krku.

Dnešní děti už aspoň nemusí nosit nedej bože skládat uhlí, hlídat oheň v kamnech, sekat dřevo, pást kozy. Někde možná ještě tak na trávu králíkům či obracet seno.

A všechno se jim muselo přikázat, jako něco, co se dělá automaticky. Včetně vysávání či umývání nádobí.

O kasárenském režimu nemohla být řeč — a kroužky jsme si museli vybrečet. Na bouřlivá rodinná přivítání jsou zvyklí jen tvůrci pořadů v telce a autorky Červené knihovny.

V tomto pořadu byli úmyslně postaveny proti sobě rodina s mírně přehnaným řádem a rodina, kde řád téměř nebyl. Taky to podle toho v těch bytech vypadalo. Sarka ma muj obdiv. V případě rodiny Šárky a Petra jsem obdivovala, jak jim funguje a jak jsou děti dobře vychované. Naopak jsem obdivovala důslednost rodičů — copak by to bez toho šlo?

V tak početné rodině? Dítě je potřeba zaujmout a pětiletému dítěti nařídit, že musí sedět a nesmí mluvit, to je fakt na mě moc. Ale ono nařídit je jednodušší, než vymyslet, aby to holčičku zaujalo a aby neměla potřebu neustále mluvit a odbíhat. Třeba by stačilo říct, že si zahrajete hru, když pěkně vymaluje dva obrázky bez odbíhání, tak něco vyhraje.

Ale takhle je to asi u vás doma běžné, jenom nařízení, příkazy a zákazy. Navenek všechno super funguje, ale zkuste se zeptat vašich dětí, aby vám upřímně řekly, co si o tom myslí. Vaše děti jsou naprosto úžasné, určitě by udělaly spoustu práce i samy od sebe nebo kdybyste je třeba poprosili, já jsem prostě vůbec neviděla žádný city vůči dětem, možná to bylo střihem, ale popovídáte si třeba někdy s dětmi?

Hrajete spolu někdy nějaké hry? Musím podotknou že před kamerama mě opravdu nebylo do smíchu měla jsem celou dobu žaludek až v krku,myslela jsem že jsem silnější,ale ta úzkost bez rodiny mě dostala.: Tam se do bytu nevstupuje přes nějakou čipovou kartu, ale zásadně přes panáka slivovice. A to platí, i když jdeš na návštěvu k nějaké staré babce teda platilo, teď, při těch důchodech, už možná ne. Mě se ten řád u Šárky líbil a připadá mi naprosto v pořádku, že dítěti v pěti letech řekne, že teď bude chvíli mlčet..

Tam bude muset taky pěkně dodržovat řád, aspoň z toho děcko nebude tak vyvalený.. Problém vidím, že Monice je 26 let a Filipovi 20 let. Monča zřejmě nemá s dcerou žádné alternativní bydlení, tak se nastěhovala do domku k staršímu příteli. Ráda by se více zabydlela, ale zapomíná, že je zde dospělý syn,který zřejmě nepracuje a též nepohrdne bydlením v domku s případnou partnerkou.

Proto ta neochota něco měnit a vyklízet. Čeká se na Filipa a Monika je zřejmě natvrdlá nebo má ostré lokty. Babička jistě počítá se svým vnukem v pozůstalosti…. Zatím se nestalo nic, po čem by nenásledoval panák. Dokonce i Šárka dostala medicínu aby v čechách neumřela žízní: Tak já až teď postřehla, že Kristýnka nebyla Jiřího.

Staral se o ní pečlivě, a nenapadlo mě, že zřejmě Monča u Jirky hledala s dcerkou azyl a bůhví čím prošla. Takže se ani moc tchýni nedivím, že nepřekousla, že si Jirka mmch super pohodář přivedl domů mladičkou dívku s dítětem.

Každopádně jim oběma — Jirkovi i Monice — držím pěsti. Oba jsou moc fajn. Petře, až sem jukneš, objasni nám prosím, jak to bylo s tím údajným pozvracením režiséra. Nějak se mi tomu nechce věřit. Možná to děláte dobře. Takže nic ve zlém. Hlavně aby děti byly v pohodě o to jde. Já se hlavně divím jak, ve skoro každé výměně, po sobě navzájem plačou. To jako ty děcka nejezdí na tábory, rodiče na dovolené nebo na služební cesty?

Je fakt že nejsem rodič, ale stejně to nechápu.. Snad si tady nebudeme recitovat Jindřich Šimon Bar: To , že si dnešní děti nemusí prohrabovat cestu do školy lopatou je snad dobře nebo ne? Dnešní svět je ale dost drsnej a prosadí se v něm jen osobnosti tak je špatný osobnost dítěte potlačovat. I když v tvém případě si troufám soudit že rodiče tvou osobnost rozhodně nepotlačili. Na jižní Moravě a Slovácku zvláště se prostě trochu víc slope, tak to holt štáb musel vypíchnout.

Nemluvě o tom, že ani oni přitom nebyli škodní, protože si nepochybně přitom štrngli sami, takže to nejspíš vyprovokovávali úmyslně. Oni ti chlapi z telky jsou dost násosky, zejména, když se mohou napít zadarmo nebo aspoň ukrýt do nákladů , tak toho určitě využili. Jede do nějakých Kotěhájů, bůhví, jací mikrobi na na ni číhají, víno tam vyrábějí z uhlí, stesk po domově — to všechno láhev slivovice řeší.

Co do děcek nacpeš v mládí, to v dospělosti jako když najdou. Ono v něm tu osobnost je třeba nastartovat, třeba právě tím, že se naučí kázni a soustředění se. Vždyť bylo jasné, že po takové jízdě skončí jako mrtvola. To se dělá nadutým Pražákům, co si myslí, že Lambrusco je víno, ale nezkušené holce? Proč dítěti něco plánovat, nebo ho někam cpát? Proč mu nenechat svobodnou vůli? Mám pocit, že rodiče si léčí své komplexy, nebo plní vlastní ambice a z dítěte je akurát neurotická cvičená opice.

Co takhle nechat ho jít vlastní cestou, pokud z něj má vyrůst osobnost, vyroste i bez tlačení kdoví do kolika sportovních oddílů a uměleckých kroužků a i když neumí pořádně mateřský jazyk, už ho cpeme na angličtinu atd. Když dítě chce a má zájem, samo pozná, co by chtělo dělat naplno. Tlačením do aktivit neznamená, že z něj bude hvězda, ale dost možná otrávený povaleč. Druhý den Monika oběma jejich oděvy vyprala i s omluvou. A že se Monika tak opila? Brala to jako oddechových 10 dní, takže se tomu vůbec nebránila, akorát nevěděla, že i slivovice se musí pít s mírou.

Ale rozhodně je nenechat lenošit či válet se u compu. Takže já nemluvil ani tak o organizaci volnočasových aktivit, jako spíš o výchově k něčemu.

A to právě prací v domácnosti, aby měl nějaké povědomí o povinnosti a zodpovědnosti. Co si děcko vybere jako koníček, to už je spíš na něm, to souhlas.

Jako samozřejmě jsem měl jakési představy třeba o vysoké škole , ale nelámal jsem to. A že mu třeba právě ta angličtina scházela, to poznal sám a také pěkně sám doháněl. Takže jsem konečně zkoukla i já: A holky fakt jak obrázek, to se musí nechat… všechny tři, to si ještě určitě užijou…: S tou Kristýnkou bych to rozhodně tak tragicky neviděla, normální pětileté dítě, které se nemusí dělit o rodiče s dalšími sourozenci: Jo a ještě k těm ženským pracem, co pořád Jiří vykonával a vytáčel tím Šárku — ono když je nezaměstnaný, tak se možná aspoň tak chce cítit potřebný a dělá mu radost, že aspoň něco může dělat…: Rodina jako základ socializace, předání a upevnění sociálních dovedností.

Mamince pomáhám nejen proto, aby nebyla sedřená, ale protože to jednou budu sám dělat.. Nebo až to budu dělat ve své rodině. Nebo … když budu chodit třeba do houslí, nezačnu trávit čas v hospodě.

Kolektiv házenkářů je přece jen lepší, než gang mladistvých. A to všechno zabezpečují právě rodiče. Děti přece nejsou nástroj na práci v domácnosti, oni se prací v domácnosti socializují.

A, marná sláva, k většině aktivit jsou obvykle donuceny. Třeba i k chození do školy. Takže pro sichr nechť se to učí. BB, to víš že jo, ale takhle to umí dnes dětičky obkecat. Pak až to nastane, zjistí, že jsou úplně stejní: Když jsem já byla v pubertálním věku, služky už nebyly a pomocnice v domácnosti ještě ne. Když jsem jednou protestovala, že není až tak důležité, jestli umím uklízet, agrumentovala jsem tím, že až budu dospělá, bohatě se vdám čímž člověk tehdy myslel do ciziny a tyhle práce dělat nebudu, maminka mi odpověděla, že tím spíš se to musím naučit, abych věděla, co po té uklízečce můžu chtít: Dnes jsem taky stejná jako máma, jen jí vývoj od drhnutí spár k několikaměsíčnímu přehlížení vrstvy městského prachu na oknech trval o nějakých 26 let déle já si zdraví zhuntovala dřív.

Qůli pátečnímu grilování jsem nestihla výměnu a i gdyž nejsem úplný magor, nemůžu najít žádný odkaz na shlédnutí a voyo mi nějak nejde přihlásit. Pěkněprosímsmutněkoukám o nějaký odkaz na onlajn shlédnutí zadarmiko: To chichotání u představování, to má být jako vtipné, jo…? Melír,řetězy kolek krku,panděro,hláška o vyšším levelu,nic moc frajerství,ale nevysvětlit dámě,která nemá zkušenost s alkoholem jak se má pít aby člověku nebylo špatně tak to je velká srabárna.

Paní Jana nenapsala nic zlého, pouze trochu osvětlila situaci v rodině, což měli udělat účastníci, aby nedocházelo k dohadům. Paní Jana měla hodně ráda Zdenku a děti, což je hezké a bylo jí líto, když Zdenka zemřela. Určitě to děti po smrti maminky měly hodně těžké a jsem si jista, že i teď jim chybí, i když se Šárka snaží. Jsou to krásné děti -všech pět- přeji jim jen to nejlepší a paní Šárko, trochu více porozumění pro dětské prohřešky, ne takový vojenský dril, nejste dokonalá ani vy, ani já, nikdo z nás.

Chválit a nejen trestat. To, jak jsou děti samostatné je ohromující, ale přesto mi je u toho trochu smutno, jako máma bych nedokázala spát a nechat děti se vypravovat ráno samotné, navíc když nejste zaměstána.

Co pusa a zamávání na cestu do školy. Takže já určitě nespím když jdou děti do školy akorát to bylo myšleno že se vypravují samy oblečení,hygiena atd.

Vzhledem k tomu,že jsme manželé a děti nedělíme na moje tvoje naše,ale jsou všechny naše ani nám nepřišlo,že by bylo dobré o tom mluvit prostě žijeme jako velká rodina. Myslím že jste to vystihla nikdo není ideální a všichni máme co napravovat věřte,že nejsem až takový policajt jak vypadalo v TV. Mám naše děti moc ráda. K tomu není co dodat. Je potěšující, že si s manželem rozumíte a vytvořili jste dětem hezký domov.

Přeji vám i vašim krásným dětem hodně spokojenosti. Doufám, že nebudu taky brečet. Panáček v reality show. Květen napsal a: Ajda Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo Výměna manželek Podobné články Výměna manželek Nejnovější články Výměna manželek Iva vs Soňa 6.

Výměna manželek Diskuze k článku Počet komentářů: Nejslabší díl a tak ho musí prodat přes titulky. Náplast mi spadla, potvora nekvalitní! A tahle mi navíc přišla i taková chladná vůči vlastním? Krásnej — nenucenej díl. To by mne také zajímalo, zda třeba s něčím nesouhlasíte nebo tak.

My to netajíme,ale představovali jsme se tak jak nám určil štáb: Leni tak to by mel teprv sok. Kdo by chtěl mít za mutter čarodějnici. Je tu taky nějakej napravenej ředitel tv nova? Také děkuji napravenému řediteli ;-. To se nechám poučit…. Poslední články Výměna manželek Výměna manželek Výměna manželek 3. Denisa Výměna manželek Silvia Výměna manželek Renata Výměna manželek 5.

Lucie Diskuze Výměna manželek Ajda: Soňa z Výměny manželek: Do rodiny čekají další přírůstek! Přesně to jsem si říkala i já, že Iva je daleko chytřejší a protřelejší, než si spousta lidí myslí. Mně osobně přijde přímo "vychcaná jak mraky" a zdatná manipulátorka. Manžela má zmáknutého perfektně a jak sám řekl, ustoupí jí skoro ve všem, jen aby mu neutekla. A co se Ajda: Blesk - Iva chce druhé dítě, vysadila HA, Marian nechce, ale ustoupí, peněz prý mají dost. Jak je starý, tak je blbý. Já mám z Ivy pocit, že je chytřejší a protřelejší, než si tady všichni myslíme.

Tak mě potěšilo, že nejsem sám, kdo odhadl, že "kladná" rodina není až tak kladná - a to jsem si řady věcí nevšiml. A že by Iva celou tu dobu jen kouřila na balkóně, jak nám telka ukazovala? U ní je fakt problém, že moc toho neumí a navíc je hloupá, takže si nedá říci. Jak jsem psala, ona neměla nikdy ten vzor, IQ asi taky nemá moc velké, takže je mi jí svým způsobem fakt líto: Slnko, seno, dedina Bučkovci: O 10 let mladší O serveru Ostrov Ostříháno!

Trosečníci v ráji Tučný panáček Třída 8. Zhubni nebo přiber Zhubni, šéfe! Mne sa osobne nepaci napr. Český porno kasting České gay porno video. Ty nejlepší videa na internetu pro Vás sbíráme každý den. Auto-moto, srandičky, rvačky, porno, Vymena partnerov porno Ten je ale velikej. Úžasná kamoška na sex. Sex z vlastního pohledu. Vymena partnerov porno sex ded prca holku od - incest vysemenil jsem se do matky porno videa ke shlednuti zdarma gay sex deda prca z PÁR hledá pár Porno-videa.

Sexi foto tenegerky - oral morphine sulfate 5ml soln vymena partnerov porno filmy Porno zdarma - ta nejlepší videa. Výměna manželek online archiv Výměna manželek video Sex vymena vymena partnerov na sex sk Porno zdarma - ta nejlepší videa.

... Martina ji odnese, svlékne, žádnou pomoc nepotřebuje. Jak se ne povedla Srdce mi krvácelo nad tím proutěným houpacím křeslem! Jak jsem psala, ona neměla nikdy ten vzor, výměna partnerů live porn, IQ asi taky nemá moc velké, takže je mi jí svým způsobem fakt líto: My to děláme nejlíp, všude musí být řád, naše maminka je vyšší level… Šárka byla generálka, neříkám, že důslednost je špatná, ale ty děti mi přišly spíš jak v kasárnách. Pamatuju ale třeba na Otce Janderu v mé době v žákovské atletice velmi amatéři cz richle prachy personakterý trénoval na stejném stadionu — to byl neuvěřitelný despota a ač si asi myslel něco jiného, tak dokázal otrávit a zničit spoustu talentů. A co sexy nahe zeny masturbace zdarma Ajda: MAMINY SEX PORNUJ Česká výměna manželek – HOT! 32 Česká porno výměna manželek. Česká porno výměna manželek. 63 lízání, kouření, šukání, mrdačka, anál, orál, velké kozy, mladé kundy, pičky, teenagerky, webkamery, sex, live, onanie, show, porno-kanál, erotické povídky. Výměna partnerů (Lži, sex a zúčtování) Copyright © PornHere. org. We love PORN! Copyright © ajto.info We love PORN!.

Vystrik do kundy seznamka zlín

NEZNY SEX SEXY SKOLACKY

Tags: