Recent Articles

Recent Articles

Posted 09.01.2018Comments are off | Tantra masáž Liberec

Eroticke sluzby jihlava paula wild porn

eroticke sluzby jihlava paula wild porn

Funkce Inteligentní výběr pořídí dvacet snímků, ze kterých doporučí pět nejlep- ších. S adaptérem lze přenášet snímky přímo do smartpho- nu nebo tabletu. Fotoaparáty, kterým nemůžeme přijít na jméno, tak by se  asi dala nepříliš stručně označit kategorie kamer, jež spojuje výhody kompaktních přístrojů s výhodami zrcadlovek. Je libo káva nebo pivo?

Jeden z nejsledovanějších seriálů současnosti Ordinace v Růžové Zahradě útočí každé úterý a čtvrtek na emoce svých věrných diváků.

Přiznávám, i já mezi ně patřím. Nedivím se, čekání na další obraz je často zdlouhavé a vytíženost herců si občas řekne o oddech. Pokud by stejný problém řešil seriálový Jáchym, potře- boval by k cestě do svého bytu doslova jen pár kroků.

Čert totiž přímo sousedí s bytem, ve kterém před Jáchymem bydlel Dalibor Frynta, a také s chalupou Jánských. Tady už mě nic nepřekvapí. Je na čase vyrazit domů, koupit knedlík a těšit se na další porci emocionálního fastfoodu. Tak ať vám šmakuje ještě alespoň další sezonu. Jana Stryková Tuto okatou herečku vídáme v seriálu již od dvanácté série. Její postava Kateřina Vránová zažila několik zvratů, největším byl bezesporu vztah s Daliborem Fryntou Jan Šťastný , který prohrál svůj boj s rakovinou.

Jana se nevěnuje jen televizi, pravidelně působí v Divadle na Vinohradech, nebo v divadle Ungelt, kde alternuje s Lucií Štěpánkovou např. Cesty Domů , příležitostně také dabuje. Do podvě- domí diváků se dostal rolí prezidenta módní společnosti Tomáše Meduny v seriálu Ošklivka Katka. Často byl spojován také s biosvětem a přírodním stylem života.

Chalupa v Říčkách, kde choval ovce a pěstoval zeleninu, je v současnosti nabízena k pronájmu. Jejím domovským divadlem se stalo Divadlo Radka Brzobohatého. Stejně jako její hrdinka Renata má zku- šenosti s prací za barem. Mezi její největší koníčky patří spánek a sport.

Bára štěpánová Nepřehlédnutelná herečka se během krátké chvíle stala jednou z nejoblíbenějších postav Ordinace v Růžové Zahradě 2. Podobně nezapomenutelnou roli si střihla mnohem dříve, a to v jednom z dílů Básníků, kde hrála temperamentní Bedřišku. Báru si ale můžeme pamatovat také jako moderátorku dříve populárních pořadů Gilotina nebo Trní. Ve spolupráci s Miroslavem Vladykou doprovo- dila svým hlasem úspěšný cyklus Cestománie.

Ordinace v Růžové Zahradě Nova I každé úterý a čtvrtek. Doku CS první televizní kanál českých a slovenských dokumentů, který nabízí nostalgické vzpomínky, ale i aktuální kontroverze. MiniNejlevnější balíček hodnotných programů na trhu získáte za pouhých Kč měsíčně. Jedinečný mix hodnotných programů pro celou rodinu. Z pohodlí domova si tak můžete vychutnat spoustu sportovních zážitků, napětí i erotiky.

Naše programy jsou uspořádány do samo- statných programových balíčků. Díky tomu si jednoduše vyberete právě to, co se vám líbí. Je to jednoduché, stačí uhradit předplatné vybraného balíčku na zvolené obdo- bí dle aktuálního ceníku a programy vám budou automaticky spuštěny.

Nemusíte se k ničemu zavazovat a nehrozí vám žádné sankce. Zároveň vám neúčtujeme Servis- ní poplatek, neboť je již zahrnut v ceně balíčku. Tohle není horor, to je stanice Horor Film! Patříte-li mezi ty, kdo se rádi bojí před televizní obrazov- kou, rozhodně si tento kanál nenechte ujít! A když potřebujete poněkud snížit tep, vyberte si českou klasiku na CS Film! Ten díky nabídce 49 kanálů nejrůznějších žánrů, 18 z nich ve špičkové HD kvalitě, uspokojí i nejnáročnější televizní diváky.

Každému se líbí něco jiného, a proto jsme pro vás připravili balíček Flexi 7, se kterým si namícháte vlastní koktejl televizní zábavy! Vyberte si 7 programů z balíčku Multi HD za pouhých Kč měsíčně. Svůj výběr můžete kdykoliv změnit. První změnu v kalendářním měsíci máte zdarma! Praktické tipy Předplatíte-li si kterýkoliv placený balíček, nemusíte zároveň hradit Servisní poplatek je zahrnut v ceně.

Čerpání úhrady předplaceného Servisního poplatku se v tom případě přeruší a začne pokračovat až po vypršení předplatného. Předplatíte-li si kterýkoliv placený balíček, nemusíte zároveň Ušetříte 29 Kč na Servisním poplatku! Ondřej Soukup Létám po celé Evropě. Jednou jsem byl až v Casablance. Aktuální inform ace Programová nabídka, ceník, parametry ladění.

Čtěte na stranách — Nepra videlně pak i o sta tn ím uživate lům Skylin ku. Antivir pro děti Pozadí DaVinciho kódu 1 Viki a Tiki Evropa - tropické začátky S dokument ST Koncert B dur pro klavír a orchestr K.

Když na- jdou v horách mrtvou ženu a u ní modrooké děvčátko, pro- rokuje stará šamanka, že dívka, jež dostane jméno Evolet, je znamením velkých změn. Sou- časně však slibuje, že ze středu Jagalů vzejde válečník, který se ožení s Evolet a povede Jagaly k novému životu. Opravdové emoce i chladný kalkul ve světě šoubyznysu. Alice Bendová to vidí Iveta Koule Sexy šance Sbal si mě! Lev, čarodějnice a skříň rodinný fantasy film USA Přestože prošli dlouhou a důkladnou vo- jenskou přípravou, v níž byli připravováni na všechno mož- né, takže by je nemělo nic pře- kvapit či dokonce zaskočit, s touto variantou žádný z nich ani nikdo z jejich nadřízených nepočítal.

PozadíDaVinciho kódu 1 Václavák je skvělé místo k seznámení Nikol Moravcováa další blondýny ve světě, kam chceme všechny,ale smíme jen některé Pozadí DaVinciho kódu 1 Doma je doma z Prešova 1. Hana VagnerováSnažím se naučitsebekázni Bioetika: Antivir pro děti Vyprávění mlynáře Jana: Ching akční film Kan. Legalizace eutanázie Mezi nebem a zemí 9. Nennstiel Princezna na hrášku pohádka Rus. Skylink naděluje Využijte vánoční slevy předplatného programových balíčků.

Jim Carrey Velký herec nebo komik s gumovým obličejem? Všichni uživatelé Skylinku mají možnost získat unikátní výhodu.

Magazín obsahuje čtrnáctidenní TV program všech stanic, které vám Skylink přináší a také zajímavé rozhovory a články nejen ze světa televizní zábavy. Magazín zdarma Materiál, který právě držíte v ruce, je zúženou verzí tohoto magazínu. Na následujících stránkách vám jako ukázku přinášíme televizní program na následující sobotu a neděli.

Plný magazín má stran. Zákazníkům, kteří o to požádají prostřednictvím SMS nebo přes Zákaznickou zónu zasíláme magazín v papírové podobě, ostatním zákazníkům posíláme magazín v elektronické podobě.

Více informací získáte na www. Najdete tu veškeré nabízené programy Skylinku, včetně všech prémiových kanálů z rodiny HBO, nebo z balíčku Mixbox. Vášnivé chvíle s programem Získáte již s balíčkem Mini. Ohrt a další 9.

Růže v bouři romant. Seriál USA 8. Krimiseriál USA Krimiseriál N Krimiseriál N ST Akční seriál USA Wilsonová a další Hudba v srdcích Romantický film N S Tento týden vás pořad Prostřeno! Úspěšný rodinný seriál ČR ST Návrat hvězd 1 Soutěž USA Návrat hvězd 2 Soutěž USA Jacobsová a další W Krimiseriál USA W Kanada - Maritimes Dokument ST 9.

Generál Eliáš Film ČR Dobrodružný seriál VB ST 9. Legendární seriál ČR Kopecký a další ST Dokument ST Reportáže, testy, rady ST Závěrečná část ST Atlantida 17 S sci-fi seriál Kan. Night Show S 1. Spod Polany, Hriňovej Divadlo a tanec Heroický život S film Fr. Ví, že když se jí podaří dostat se do povědomí veřejnosti, bude pro ni snad- nější uspět na konkurzech.

Proto si vymyslí doslova ďábel- ský plán. Společně se spolužač- kou Randy obviní učitele ang- ličtiny ze sexuálního obtěžová- ní. Tím se dostanou do centra zájmu. Jejich kamarádka Brit- tany ale všechno vyzradí. Děv- čata jsou vyloučena ze školy, Randy tlak neunese a spáchá sebevraždu. TV S Chcete znát svůj osud? Život v harému znamenal intriky a nenávist, které změnily budoucnost říše Pozvěte nás dál a vyděláte na tom! Epizoda z dokumentárního seriálu National Geographic S hvězdnou Kateřinou Brožovou do světa hvězd Druhá šance na život Salome se nezkrotně zamiluje do Jana.

Ten ale její cit nesdílí a zhrze- ná dívka se proto odhodlá k pomstě. Poté, co ji král He- rodes poprosí, aby mu zatanči- la, vyžádá si za odměnu Jano- vu hlavu. Saura zprvu předne- se baletní skupině svou vlastní interpretaci biblického příbě- hu a dále je nechá rozvinout emocemi nabité představení ztělesněné překrásným tan- cem. Čerta Komedie ČR Mezi dvěma světy Sci-fi film USA Muž beze cti; Princ ze Zimohradu 7, 8 Fantast.

Chování podezřelých 12 Seriál USA 1. The Best Of MTV Live Vibrations The Best Of 0. The Best Of 2. Ace Of Base Nalaďte se na tu správnou notu! Deluxe Lounge HD 6. Cesta za slávou Komedie USA Rub a líc Drama Austr. Ottawa Senators - Winnipeg Jets Slovnaft play-off Tipsport Extraliga 8.

Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam utkání, čtvrtfinále Slovnaft play-off Tipsport Extraliga přímý přenos utkání, čtvrtfinále Zlatý chlapec gala, Mexiko La Liga záznam, nejlepší okamžiky, Eredivisie záznam, nejlepší okamžiky, Real Madrid - Mallorca záznam, La Liga, Barcelona - Rayo Vallecano záznam, La Liga, Real Madrid - Mallorca Barcelona - Rayo Vallecano AZ - Ajax Eredivisie nejlepší okamžiky, La Liga nejlepší okamžiky, Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam, čtvrtfinále Zlatý chlapec záznam, gala, Mexiko 4.

Senior versus Junior 8. Neuvěřitelný kouzelník 3 Drogoví králové z New Yorku 0. Volta Ciclista a Catalunya přímý přenos 1. Turnaj NextGen přímý přenos čtvrtfinále WWE Vintage Collection sestřih nejlepších zápasů posledních let Volta Ciclista a Catalunya zpravodajství z 1.

One of the newest sports programs showing the ranking of the most interesting events and fighters from different sports with commentary Liga mistrů ve volejbalu mužů Manchester United - Reading záznam utkání 1. Napříč Německem v silném voze Člověk mantám - Po stopách rejnoka manty Jaguáři s Billem Baileym Gorily s Joem Simpsonem Záchranný tábor pro divoká zvířata 6 Varování světa dokument USA Záchranný tábor pro divoká zvířata 9, 10 Deníky lovce krokodýlů 11 Záchranný tábor pro divoká zvířata 11, 12 Deníky lovce krokodýlů 11 dok.

Archeologický detektivní příběh Záhada plukovníka Percyho Fawcetta dokument Kan. Lehce, rychle, čerstvě Daleko od domova Připravit, pozor, zastavit Vetřelci a tajemné rituály; Královy cetky Vetřelci a tajemné rituály Příběh z Brooklynu film ČR Hudba v srdcích romant. Krimiseriál N 7. Kouzlo lásky Romantický film N Moore a další 0.

Návrat hvězd 3 Soutěž USA Hadrbolcová a další ST W 9. Eads a další ST W Hadrbolcová a další ST W Smog bez hranic ST Stalingrad Dokumentární rekonstrukce Kan. Dokumentární cyklus ST Dobrodružný seriál VB Haničinec a další ST Domov Sue Ryder 9. Kasino V 12 S ST Náhodou ho spustí a tím začne řetězec udá- lostí, které mohou zapříčinit ko- nec světa.

S každou novou elekt- romagnetickou prasklinou se totiž šíří zemětřesení a sopečné erupce vážně ohrožují planetu. Podaří se vědcům najít způsob, jak apoka- lypsu ze Stonehenge zastavit? Na místo je vy- slán speciální tým s agentem Boothem a antropoložkou Kůstkou. Ti řeší záhadu, proč kostra vypadá jako roztavená. Mrtvý je muž, který pracoval v autodílně a jeho šéf ho po- strádá.

Kostra je tedy identifi- kována. Jeho žena je učitelkou na střední škole. Ukáže se, že měla poměr s jedním svým žá- kem, který též pracuje v auto- dílně. Speciality Paula Liebrandta Dok. Oči někoho jiného 9 Dram. Chování podezřelých 12 Seriál USA Válka zatracených 1 Histor. Robert De Niro 8.

Paul Verhoeven 5 Dokument 6. Stanley Donen 8 Dokument Fr. Svoboda Thriller N Láska online 5 Strauss - Zueignung Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam, čtvrtfinále Sport 1 7. Slovnaft play- off Tipsport Extraliga záznam, čtvrtfinále Real Madrid - Mallorca záznam utkání, La Liga, Zlatý chlapec záznam, gala, Mexiko Volta Ciclista a Catalunya přímý přenos 2.

Turnaj NextGen čtvrtfinále Next Generation Series - čtvrtfinále 6. Next Generation Series - čtvrtfinále Eurocup - odveta semifinále This show is addressed to the youngest audience, who wants to have fun and enjoy of competition Záchranný tábor pro divoká zvířata 7 Teror na letišti dokument Rak.

Deníky lovce krokodýlů 12 Záchranný tábor pro divoká zvířata 13, 14 dokument Deníky lovce krokodýlů 12 dok. Příběh o přežití 2 dok. Pečeme snadno a rychle Paprika Prachy za tanky Vetřelci a ztracený svět Rychle a zvědavě Rychle a zvědavě 1. Záhada ztracené civilizace dokument USA Weinek a další ST Trny v údolí květin Romantický film N Návrat hvězd 4 Soutěž USA Sitcom USA W Zločinné úmysly IX 1 S Loajalita 1.

Maciuchová ST W Orel skalní Dokumentární cyklus Jap. Smrtící obchod ST Osudná nepozornost ST Miloslav Kučera Dokument ST Maratova smrt ST Lábus a další ST Rybník na papíře ST 2. Atlantida 19 S sci-fi seriál Kan. Night Show 2. Kasino V 13 S ST Centrum Georges Pompidou v Paříži Zároveň hlu- boko pod povrchem zemské kůry uvolní ze ztraceného moře obrovská pravěká monstra. Ja- ko hladoví žraloci se vrhají na vše, co jim přijde do cesty.

Plav- ci, lidé na pláži, plachetnice… Nic před nimi není v bezpečí. Plavčík Doug se svým týmem se pokouší zachránit ostatní lidi nejen před ničivými vlnami, ale i před hladovými monstry… 5.

Zavolejte a dozvíte se více o vaší lásce, zdraví, kariéře, financích Echelon akční thriller USA Zločinec ji spatří a při vzájemné potyčce přepadne Anna přes zábradlí, uhodí se do hlavy a spadne do vody. Po týdnu se v nemocnici probere z komatu, trpí však po- ruchou rozpoznávání obličejů. Policie na ni tlačí, aby se poku- sila vzpomenout na vrahovu tvář. Anna toho ale není schop- ná.

Vrah je nablízku, původně ji chtěl zabít, ale nyní si s ní začí- ná pohrávat. Bestie ve stínu Thriller Fr. Černé zlato Drama USA Live In Camden Edmonton Oilers - San Jose Sharks přímý přenos zápasu Real Madrid - Mallorca záznam Barcelona - Rayo Vallecano záznam Španělsko - Finsko přímý přenos utkání, kvalifikace na Světový pohár, Gijón Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam, čtvrtfinále 2.

Slovnaft play- off Tipsport Extraliga Španělsko - Finsko záznam, kvalifikace na Světový pohár, Gijón 1. AZ - Ajax záznam, Eredivisie, Seznamte se s Hutterity Stodola v ohni 0.

Seznamte se s Hutterity Stodola v ohni 3. Volta Ciclista a Catalunya Volta Ciclista a Catalunya přímý přenos 3. Vendée Globe zpravodajství Volta Ciclista a Catalunya zpravodajství z 3. Liga mistryň - čtvrtfinále Lyon - Malmö Eurocup - semifinále Coverage of yhe main fights from the two days events with English commentary McLaren, představení legend formule 1 Záchranný tábor pro divoká zvířata 8 Záchranný tábor pro divoká zvířata 13, 14 Deníky lovce krokodýlů 13 Záchranný tábor pro divoká zvířata 15, 16 Dramata života a smrti Deníky lovce krokodýlů 13 0.

Kde se setkává člověk s přírodou 1. Dramata života a smrti 2. Kde se setkává člověk s přírodou 3. Ďábel z masa a kostí dokument VB 3. Ne tak levné povyražení Nadšení v díře Mimo- zemská nákaza a epidemie Da Vinciho spiknutí Nadšení v díře 0.

Mimo- zemská nákaza a epidemie 1. Da Vinciho spiknutí 2. Robosaurus History HD Robosaurus History Channel Televizní program erotických kanálů najdete nawebovýchstránkáchjednotlivýchprogra- mů viz www. Trny v údolí květin romant. S Tento týden nakoukneme pod pokličku amatérských kuchařů v severních Čechách 9. Dlouhá cesta ke štěstí Romantický film N Kultovní hororový seriál USA Holdenová a další 1.

Návrat hvězd 5 Soutěž USA Zločinné úmysly IX 2 S Loajalita 2. Misie severní Čechy ST Krádež historie ST Závěrečná část krimiseriálu ČR Holišová a další ST Atlantida 20 S sci-fi seriál Kan. Back in the Fight 2 2. Leošem Ryškou SDB 7. Kasino V 14 S ST 0. Harz - divočina v Sasku-Anhaltsku Jak jsme se sem dostali? S dokument VB ST Reverend Brady je však nalezen mrtvý ve svém voze společně s Iris Steelo- vou, ženou majitele sběrného dvora. Zdánlivě jasný případ zlo- činu ze žárlivosti se však zkom- plikuje ve chvíli, kdy stejnou smrtí zemře i reverend Mason, který měl zaujmout Bradyho místo.

Co oba muže spojovalo? Smrt polského děvčete krimiseriál It. Bě- loch Chris vyrostl v Japonsku a dodnes ctí japonské tradice. Johnny je Asiat, vyrostl v Ameri- ce, japonské tradice mu nic neří- kají, zato si užívá všeho americ- kého. Zdá se, že jediné, co mají společného, je láska k bojovým uměním. Společně teď musí vy- řešit sérii zločinů v japonské čtvrti.

Dostanou se přitom na stopu japonské mafie. Byla jednou jedna píseň Hud. Lhář a děvka 11 Dram. Režie Hong-jin Na 2. Krása bez hranic 1 Láska online 5 MTV 6. Pětka s překvapením Edmonton Oilers - San Jose Sharks záznam zápasu Los Angeles Kings - Dallas Stars přímý přenos zápasu, v přestávkách: Venezuela Ztracený svět Španělsko - Finsko 8.

Španělsko - Finsko záznam, kvalifikace na Světový pohár, Gijón Billy Joe Saunders - Matthew Hall přímý přenos utkání, titul mistra Britského společenství národů ve střední váze, šampionát, gala, Londýn 0. Denver Nuggets - Philadelphia 76ers přímý přenos Sport 1 5. Španělsko - Finsko Lev Praha - Traktor Čeljabinsk záznam Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam, čtvrtfinále 1.

Volta Ciclista a Catalunya přímý přenos 4. Total KO kickbox, K1, karate, thajský box Grand Final sestřih z turnaje v Monaku 0. Ciclista a Catalunya zpravodajství ze 4.

MS - kvalifikace The sport originated in Japan, the only country where it is practiced professionally Muay Thai is a combat sport from thailand that uses stand-up striking along with various clinching techniques Collins, představení legend formule 1 Záchranný tábor pro divoká zvířata 9 Zrod nakupování 1 dokument Fr.

Orangutani s Joannou Lumleyovou Deníky lovce krokodýlů 14 Záchranný tábor pro divoká zvířata 17, 18 dokument Kočovníci pouště Namib dokument VB Deníky lovce krokodýlů 14 dok.

Kočovníci pouště Namib 2. Příběh o přežití 4 Viasat Nature 5. Záhada plukovníka Percyho Fawcetta Ďábel z masa a kostí Příběh Irene a Frédérica Joliot-Curieových Pečeme snadno a rychle 2. Lodní doprava Temže Vetřelci a zlá místa Tak to je konec Vetřelci a Otcové zakladatelé Tak to je konec 2. Dlouhá cesta ke štěstí romant. Seriál USA 7. Winkensová a další ST Volání minulosti Romantický film N Washingto- nová a další.

Návrat hvězd 6 Soutěž USA Pomsta šelmy Horor Kan. Pomsta šelmy Horor 3. Zločinné úmysly IX 3 S Ruka ruku myje. Tuc- ker a další. Ratner ST W 0. Sevignyo- vá a další. Kanada - Ontario Dokument ST Takový slušný člověk Film ČR Animovaný seriál ST 9. Macháčková a další ST Mezi nebem a zemí.

Kachna na pekáči ST Kings - Dallas Stars Atlantida II 1 S sci-fi seriál Kan. Já jsem s tebou Trénink VC Malajsie Slovensko - Litva S Botswana S dokument N ST Čajkovskij - Suita č. Do akce nastupuje FBI, Chan si ale vymíní, že s nimi bude spolupracovat i jeho přítel, policejní inspektor Li. To se ovšem agentům nelíbí, jsou pře- svědčeni, že všechno zvládnou sami a že se jim Číňan bude jen plést pod nohy.

Rozhodnou se tedy, že mu někoho přidělí, aby s ním naoko spolupracoval, ale ve skutečnosti ho hlídal. Režie Steno ST Pokušení lásky 7. Její ozbrojené gerily terorizují usedlosti drobných zlatokopů a snaží se je vyhnat z nalezišť. Virgil, pi- lot vrtulníku, který zásobuje tábory prospektorů, tyto prak- tiky dobře zná.

Po letech úmorné dřiny teď zatoužil po větší rybě — láká ho zlato, kte- ré společnost ukrývá ve svých sejfech. S přáteli proto vymyslí plán, který by mohl mít šanci na úspěch…. Take the Crown Koncert VB Behind the Music 0. Behind the Music 1. Krása bez hranic 2 Los Angeles Kings - Dallas Stars záznam zápasu Venezuela Vítejte v džungli Dynamo Moskva - Lev Praha 8.

La Liga záznam Španělsko - Finsko záznam utkání, kvalifikace na Světový pohár, Gijón Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam Slovnaft play-off Tipsport Extraliga přímý přenos utkání, semifinále Denver Nuggets - Philadelphia 76ers záznam, regulérní sezona Billy Joe Saunders - Matthew Hall záznam, titul mistra Britského společenství národů ve střední váze, šampionát, gala, Londýn 3.

Slovan Bratislava - Lev Praha Lev Praha - Traktor Čeljabinsk Billy Joe Saunders - Matthew Hall záznam, titul mistra Britského společenství národů ve střední váze, šampionát, gala, Londýn Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam, semifinále Španělsko - Finsko záznam, kvalifikace na Světový pohár, Gijón Sport 2 6. Seznamte se s Hutterity Stodola v ohni 1. Seznamte se s Hutterity Stodola v ohni 4.

E3 Harelbeke zpravodajství ze závodu v Belgii Volta Ciclista a Catalunya zpravodajství z 5. Back to the Roots Cesta na MS zpravodajství z kvalifikací 0. Gran Canaria zpravodajství z 1. Česko - Ukrajina Česko - Dánsko přímý přenos utkání kvalifikace na MS Záchranný tábor pro divoká zvířata 10 Kočovníci pouště Namib Vražda a záhada v Devonu dokument VB Vražda a záhada v Devonu dokument VB 3.

Záchranný tábor pro divoká zvířata 17, 18 Deníky lovce krokodýlů 15 Záchranný tábor pro divoká zvířata 19, 20 Deníky lovce krokodýlů 15 dok. Příběh o přežití 5 dok. Finále - Ecséd Díky za vzpomínky Vetřelci a smrtící zbraně Vetřelci a smrtící zbraně 1. Nářez History HD 9. Nářez History Channel Televizní program erotických kanálů najdete nawebovýchstránkáchjednotlivýchprogra- mů viz www. Ať půjdeš kamkoli romant.

Animovaný seriál USA 7. Switová a další 8. Detektivní seriál USA Warrenová a další Cant a další ST Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview Hammond a další VB ST Film ČR 3. Petrie ST W Petrie ST W 1. Mystické narození ST Gra- ceová a další. Komediální cyklus ST Zahaj- ský a další.

Islanders - Pittsburgh Penguins 9. Atlantida II 1 Night Show S večer bojových sportů. Záznamy největších zápasů historie 0. Záznamy největších zápasů historie 1. Kvalifikace VC Malajsie Antivir pro děti 7. Afrika - Přírodní dědictví S dokument ST Spojí se tedy se svou spolubydlící Rosie a za- čne podnikat v podobném obo- ru přímo z domu.

Kolem nich je spousta imigrantů, kteří zoufale shání práci, a tak mají Rosie a Angie šanci uspět, zvláště když dobře znají místní prostředí Zamilovali se do sebe a nevěděli, že je spojují události, které se staly před třemi sty lety První to odnese její zimní zahrada, ale co by pro svého podnikavé- ho manžela neudělala.

Když se ale obráběcí stroje dostanou i do její ložnice a ona má spá- nek vyměřený na minutu přes- ně, vyrazí do protiútoku. A po- msta zklamané manželky doká- že být hodně krutá.

V hlavních rolích francouzské komedie si zahráli Annie Girardotová a Louis de Funes. Čaroděj ze země Oz Anim. Akční komedie USA Nová dimenze Akční film USA Robinsonka; Kočka; Psohlavci Peklo na zemi Anim.

Zrození Horor USA Sarah Jessica Parkerová 3. Závod s časem Režie Ken Loach MTV Live Vibrations 0. Je tu nový den! New York Islanders - Pittsburgh Penguins Minnesota Wild - San Jose Sharks přímý přenos zápasu Hot Rod Arzenál rychlosti Hot Rod Udělat scénu Denver Nuggets - Philadelphia 76ers záznam, regulérní sezona, HD Jednak jako kompaktní typ s deskovým vým níkem chladivo-voda umíst ným p ímo v jednotce, nebo s odd leným deskovým vým níkem umíst ným v technickém zázemí budovy.

Tato varianta dovoluje tak umístit jednotku až do vzdálenosti 75 m od samotného deskového vým níku chladivo-voda umíst ného uvnit budovy, p i zanedbatelné ztrát výkonu max. Tepelná erpadla ZUBA- DAN zajiš uje plný komfort i p i velmi nízkých teplotách a to díky zkrácení samotného procesu odmrazování, který netrvá déle než 3 minuty.

Po uplynutí této velmi krátké doby funguje jednotka op t na plný výkon, tzn. Zárove dochází ke zkrácení interval mezi jednotlivými odmrazovacími cykly. K odmrazování dochází p ibližn každých minut p i venkovní teplot dosahující C. Systém vst ikování též p ízniv p sobí na zkrácení doby, kterou erpadlo pot ebuje k dosažení oh evu vody na požadovaných 45 C. Jednotky ZUBA- DAN se vyrábí z hlediska topného výkonu ve ty ech výkonnostních provedeních 8, 11, 14 a 23 kw, p i zachování jednotných kompaktních rozm r xxmm.

Jednotky nepot ebují žádnou strojovnu a díky p íznivým rozm r m a velmi nízké hladin hluku lze jednotku umístit tém kdekoliv ve venkovním prost edí na nást nnou konzoli na fasádu domu, na stojanovou konzoli na st echu i za d m, v zahrad aj.

Tento systém je zajímavý jak pro obnovení starých zástaveb, tak pro nové projekty. Zvlášt pak u novostaveb kde poskytuje velké výhody, jako nižší požadavky na instalovaný p íkon sta í slabší p ípojka než p i b žném elektrickém vytáp ní, není pot eba zabezpe it kotelnu, p ípojku plynu ani komín. Nejen efektivní využití energie, ale i hlavn skute nost, že tepelná erpadla velkou m rou p ispívají ke snížení emisí CO 2, oceníme v budoucnu nejen my ale hlavn další generace.

Bez registr, bez zástavy, bez ru itele. Zavolejte mi a společně najdeme ten pravý protějšek! Kartářka Martina na tel.: Je také p íležitostí pro setkání a ukázání se nejr zn jších spolk a sdružení p sobících ve m st i jeho okolí. Pardubické m stské slavnosti za ínají letos již v pond lí 5. Zahájení bude slavnostním otev ením Pohádkové zem v prostorách Šatlavy v Galerii Mázhaus. Na vernisáž výstavy Vít zslavy Klimtové a slavnostní otev ení její Putovní pohádkové zem navazuje nep etržitý proud nejr zn jších akcí.

Do programu m stských slavností jsou zapojeny galerie, kluby, kulturní domy, um lecké školy i historická místa ve m st. Ke klasice tradi ního programu pat í koncert skupiny J. Band, Dny medu, jízda historických vozidel i sobotní lampiónový pr vod s oh ostrojem. Také letošní program má své novinky. Band a host Corvus Dukelských hrdin orchestru Zámek Pardubice Petrou Nacu p ednáškový sál P ehlídka dechových orchestr KD Dubina P ij te vyhrát!

Ú ad m stského obvodu Pardubice V, Pardubice Platové za azení: Komplexní zajiš ování výkonu státní Poskytování sociáln právního poradenství správy p i poskytování jednorázových Spolupráce se státními a ostatními orgány a opakovaných dávek hmotné nouze nap.

MmP, ú ady práce, okresními sociáln pot ebným ob an m v p sobnosti soudy ke zjiš ování skute ností k rozhodnutí o dávce. MO Pardubice V Zpracování agendy sociálních dávek Evidence pohledávek na úseku sociálních Rozhodování ve správním ízení dávek v etn vymáhání a sou innost p i Vedení spisové agendy ú tování o t chto pohledávkách.

Šet ení sociálních pom r u žadatel Požadavky na uchaze e: Ú ad m stského obvodu Pardubice V Tajemník ú adu eškova Pardubice Uzav enou obálku ozna te íslem a názvem výb rového ízení.

P ípadné dotazy zodpoví Mgr. Bláznivé n žky Divadlo Exil v 19h. Divadlo h- Divadlo DNO: Bulgakova Mistr a Markétka h - Vít Jane ek: Ivetka a hora Východiskem dokumentu Víta Jane ka je prosté konstatování: Víno roku h - Zack a Miri to í porno h - Miloš Forman: Holice Dob e placená procházka M stské kino Chrudim h. Klí ek h Hanebný pancharti Hanebný pancharti h Muži v íji ,18 a h Muži v íji a Muži v íji h Noc oživlých mrtvol 3D Kino Dukla h Dob e placená procházka h Dob e placená procházka O víkendu vyvrcholí pardubická dostihová sezona Pardubice - Druhý íjnový víkend je každoro n vrcholem nejen pardubické, ale i celé eské dostihové sezóny.

V sobotu jsou na programu rovinové dostihy, hlavním bodem programu je vytrvalecký Pardubický St. Leger, kde se schází elita našich vytrvalc a program nabízí i další jedni kové dostihy pro míla e, sprintery a dvouleté. V ned li pak uvidíme již Zdá se, že na startu Velké pardubické uvidíme maximální po et startujících.

Zahrani í je zastoupeno tve icí anglických koní, jeden startující je z Irska a jeden z Francie. Naopak náš žokej Jan Faltejsek bude v sedle anglického Super Lorda. Z domácích koní bude velkým favoritem dvojnásobná vít zka dostihu, skv lá b lka Sixteen ž. Bartoš, která má koncem sezóny každoro n brilantní formu a v posledních t ech letech nebyla v Pardubicích poražena, i když loni byl neš astník Amant Gris lepší. Pokud vyhraje pot etí, za adí se po bok Briganda, Lady Anne, Epigrafa, Koroka, Sagara a Peruána, mezi legendární trojnásobné vít ze a k vyrovnání rekordního tvrtého prvenství Železníka jí bude zbývat již jediný kr ek.

K favorit m budou pat it i spolehlivý a v n druhý Mandarino ž. Köhl a další v ele s trojicí koní trenéra Josefa Vá i, Del Sole žk. V sedle posledního jmenovaného uvidíme živoucí legendu Velké pardubické, p tinásobného vít ze, žokeje Josefa Vá u. Šanci na úsp ch budou mít i další, p edevším Numero Due ž. Kousek a Mr Land Složil mohou být hodn vysoko. P ekvapit by mohli Lakreg Liška, Jung ž. Mátl, nebo stejn jako loni Hirsch ž. Stromský a na Rubína R ži ková zbylo pouze místo náhradníka.

Ze zahrani ních zástupc by m li být nejlepší Mr Big ž. Fehily, který letos t ikrát zvít zil a t ikrát byl druhý, Lucky Luk ž. Jason Maguire a Lucky Nellerie ž. Oba poslední jmenovaní letos dokázali zvít zit a n kolikrát se umístit. Francouzský Juful Tennis Fernand de Oliveira byl letos p i p ti startech pátý v Listed cross country na dráze v Craonu a v polovin ervence zvít zil. Bohužel neuvidíme lo ského nejlepšího krosa e, b louše Amant Gris, jehož neú ast byla pro zran ní avizována již p ed n kolika týdny.

Výborné obsazení má i v tšina rámcových dostih, kde uvidíme celou adu našich nejlepších koní v ele s Royal Mouginsem. V dostihu p es prout né p ekážky uvidíme v sedle naší klisny australského žokeje Paula Francise Hamblina, v klasické steeplechase startuje švédský Oranais se žokejem Henrikem Englomem a italský šampión Raffaele Romano se krom Velké pardubické objeví i v n kolika rámcových dostizích v sedlech našich koní. V proutkách a v klasice má zastoupení i slovenský turf.

Dvoudennímu mítinku bude v pátek 2. Prohlídka nabízených koní za íná v 10 hodin, samotná dražba pak ve hodin, sobotní program za íná krátce po poledni a v ned li bude první dostih odstartován již v hodin. Obrazy, gra ky, plastiky, keramika, šperky, sklo Muzeum perníku a pohádek Prohlídka Muzea perníku s m ste kem Perníkov, putování Pohádkovým lesem do Perníká ské dílny ježibaby a dále do Medového ráje, Nebe a Pekla, otev eno po - ne hodin Východo eské muzeum Zámek expozice Rytí ské sály pardubického zámku Expozice eské sklá ské tvorby Expozice pohlednic Orbis picturs Expozice zbraní Numismatická expozice Peníze v echách P íroda východního Polabí Expozice hra ek Bylo, nebylo..

Krajem kapr a komár - Výstava je otev ena v chodb u rytí ských sál na pardubickém Zámku od 5. T žko íct pro socha, jehož jméno vyslovují kolegové s respektem, tvo í své dílo tak nesoustavn.

Divadlo Karla Pippicha h W. Shakespeare - Sen noci svatojánské h B. Martin - Veselohra na most, Ženitba h O kohoutkovi a slepi ce Chrudimská beseda hraje a tan í Výstav k d jinám chrudimské hudby Regionální muzeum Stálá expozice: Bez bariér pr ez d jinami loutká ství pro všechny, kte í nemohou absolvovat p íkré schody v muzeu, Tradi ní eské loutkové divadlo, eské rodinné loutkové divadlo Zahrani ní loutky ze sbírkového fondu muzea, Luminiscen ní divadlo arch.

Františka Tvrdka Muzeum erného divadla V prostorách kapucínského kláštera jsou k vid ní kouzelné loutky, kulisy a rekvizity vystupující ze tmy. Kapucínský klášter, po- t hodin. Muzeum loutka ských kultur Do Naivní divadlo Liberec ve sbírkách muzea Hyppologické muzeum Slati any do Živá expozice kon P evalského Výstavy Plavání Pardubice - Na pískovém kolbišti na Dostihovém závodišti v Pardubicích pokra oval letošní seriál st ede ních Hobby sout ží v parkurovém skákání.

Tentokrát se blýskla Kate ina Šrámková s Norou, která vyhrála hned dvakrát. Parkur s p ekážkami do 70 cm 7 startujících: Petr Myška Nomily, 2. Provozní doba 50m bazénu Pond lí až pátek Sobota a ned le Skokanský bazén pro ve ejnost st eda a pátek hodin sobota hodin ned le hodin Plavání senior pond lí a pátek hodin úterý tvrtek Plavání nastávajících maminek úterý Vnit ní d tský bazén denn hodin Ostatní D m techniky Pardubice Prodejní akce Zahradní rádce - Ptáci Pardubic Seminá Novelizace legislativy ochrany ovzduší Školicí akce Kontakt s uživateli drog ve zdravotnických za ízeních - zásady a dobrá praxe Cesty za poznáním Poselství kostky Páte ní aktuality s prof.

Václav Šmatolán Vibrace Šmaspol Ho ice, do cm 6 startujících: Další Hobby skákání se na pardubickém závodišti bude konat ve st edu 7. Chrudim P kný p ízemní RD nebo chalupa na kraji obce po rekonstrukci se sklípkem a zahradou m2.

Pozemek celkem m2, garáž, zast. Pozemek celkem m2, Cena: Stal se jím Václav Shejbal, který tak ve funkci nahradil Zde ka iháka. Dále byli zvoleni za komoru TJ a SK: Petr Klimpl svaz orient. Letohrad FK Pardubice 2: Josef Novotný, Pardubice 18 bod 28 branek. Karel Vaní- ek, Chvaletice 18 bod 27 branek. Poukaz na polední menu pro dv osoby v Bar-Restaurant Finlandia: Petr Novák, Pardubice 15 bod 34 branek.

Dalších patnáct tipujících získalo po 15 bodech. Jejich tipy byly v rozsahu od 21 do 31 vst elených branek. Lahev zna kového vína z vinného sklepa Lechovice za uhodnutí p esného výsledku: Pravidla sout že jsou uvedeny i na našem webu mma Živanice - P evýšov divize Jméno a p íjmení Ave Green - SK Systems 5: Ave Green - SK Roma 5: Bartaloš Albatros - Vichr z hor 8: Mattoni NBL o víkendu vstoupila do nové sezony Nová - po 9.

Sokol Pce Bureš Tesla nehlášeno. Chru- Chru- - BK Sezemice Sokol Pce - 4. Macak s Gym - FC Realma 0: Slovan - FC Realma 0: Macak s Gym Tesla Pce B 8. FK Pardubice Teplice B 3: FK Pardubice Teplice B 1: SKP Pardubice Holice 0: Vinné sklepy Lechovice Druhý tým tabulky se na holickém Branky: Stan k 2, Cink Plavec 2, vlastní Vaší ek, ostrý hvizd m l:. Mergl Dušek, Vacek, R. Topi, Vaší ek erný, D. Macha Formánek, Kasal, J. Souboj celk ze dna tabulky byl co do hry vyrovnaný a nakonec po zásluze skon il i d lbou bod.

Neš astný skluz Vaší ka dostal hosty do vedení, ale v Po té zásluhou Plavce kontrovali op t Lipolti tí. Vyrovnání za ídil Cink a v Šanci m l ješt Troják, jeho navštívenku však Macha zneškodnil. Jedli ka, Chmela, Erber Machatý, Melc, sudí: Pavlí ek, Ryšavý, Nechvíle. Baláš Mládek, Mikuláš, D. Kaplan Kašpar, Vach, L. Po tvrthodin hry lobík Machatého poslal hosty do vedení a ve Jedli ka z trest áku srovnal krok. Deset minut p ed koncem d sledný Nechvíle na brankové á e vybojoval mí a z jeho p íhry Erber zajistil všechny t i body.

D íte -Zdechovice 2: Bedná, Puhlovský Ro ín, rozhodoval: Tento gól však naopak paradoxn nastartoval D íte ské a hosté za ali pomalu a jist vyklízet pozice.

Odm nou za zlepšený výkon všech domácích plejer pak byly dv branky v hostující síti a zisk t í cenných bodík. Pochvala pro Opatovice B-Dašice 1: Tešla Zamastil 2, Janák, s píš alkou p ijel: Drbohlav 3, Hájek z pok. Na vyprahlém dr áku šli do vedení aktivn jší Ost ešanští už ve 3. O n kolik minut pozd ji z pravé strany vypálil Dufek a mí zapadl p esn k ty i Kakrdovy branky. Vítek, avšak Pechmann jeho d lovku vyrazil.

Vítka zastavilo b evno a z následné dorážky Michal Ve e a jen vyprášil kožíšek skota ivé veverky v nedaleké korun stromu. P esn po hodin hry vystihl Drbohlav chybu domácích zadák a Kakrda byl bez šance. St eleckou bezradnost nemošických hrá v tomto utkání podtrhnul v Týnek, který nedokázal skórovat ani z penalty. Na domácí stran mohl krutý výsledek zmírnit ješt Marek Ve e a, ale jeho hlavi ku zneškodnil Pechmann a další jeho pokus zastavila ty. V týmu vít z vynikl st ihonohý Olda Drábek a gólman Pechmann, u domácích m l sv tlé okamžiky M.

Vítek s Markem Ve e ou. S p ehledem rozhodoval Oulický. Kysela, Mládek Meller, soudcoval: Šafránek Koval ík, Pecina st. O posvícení dlouho ležela kachni ka v žaludku edických plejer a tak nebylo divu, že jako první ude- ili hrá i Pardubi ek. Tento gól pro domácí znamenal n co jako dob e chlazená dvanda, ihned ožili a režii zápasu p evzali do svých rukou. Kone né vytrávení p išlo dv minuty p ed koncem, kdy Mládek zajistil všechny t i body.

Lexman 2, Sku ek, N mec, pískal: Hosté zlobili do Moravany B-Ost etín 2: Klos 2 Horák 2, Šubrt, Ku- era, sudí: Hosté od za átku byli bojovn jším týmem a zasloužen zvít zili, když dokázali využít dvacetiminutový výpadek moravanských hrá. Bravenec Bartoní ek 2, pískal: Horák, Ve erník, Jan Kohoutek, J. Horák Augustin, Svoboda Ji í Kohoutek. Domácí z stali daleko za výkony, které doposud p edvád li, navíc je zradila koncovka.

Opatovi tí prost ednictvím Bartoní ka si b hem p ti minut vybudovali dvoubrankový náskok, který jim v Na vyrovnání už Cholti tí nedosáhli, naopak se museli až do konce zápasu potýkat s nebezpe nými protiútoky. Mn tice-srch B 6: Tláskal 4 z toho 1x p. Luboš Ku era, ŽK: Až do stavu 4: Pochvala pro Šíru, Doležala a Tláskala. Flíger, na pravidla dohlížel: Trunec Krýda, Vojtíšek, Jägerman. Bojovné utkání, na jehož konci byli š astn jší domácí, kte í poko- ili hostujícího lapáka po hodin hry.

Namále m li v Svato 2 z toho 1x penalta, Tichý F. Krej í, Navrátil, soudcoval: Za átek zápasu byl ospalý a p edvád nou produkcí nep ekro il pr m r této sout že.

Budí ek za ídil v Krej í a hned o minutu pozd ji se trefil Svato. Ješt do p estávky však Navrátil vrátil vedení pro svoje barvy. Po obrátce stran Svato ve Brejky na Polá ka užitek nep inesly, na druhé stran v Vohradník chytil penaltu Koberovi. FK Pce C-Újezd 6: Ryba 2, Chvála, Komárek, Hofman, J.

Hole ek, N mec, rozhodoval: Papírový favorit o svojí výh e rozhodl už v 1. Chvojno- ívice B 3: P tioký, Flégl, Horák Vohradník, Štefan, sudí: Vyrovnaný špíl, ve kterém domácí dvakrát dotahovali, a zlatou trefou v Hyxa 3, Hromádka 2 Kuneš 2, Štross, pískal: Kalenský Antoš, Hromádka, P.

Vysko il Holík, Hájek, Chmela. Rychle vst elený gól ve D íte B-Rove B 0: Domácí žádná fakta neposkytli, základní údaje byly získány od rozhod ího tohoto zápasu.

Movsesyan 2, Fišar, Pohanka Zollmann, na pravidla dohlížel: Ve vlažném a hern nudném 1. Po obrátce stran se pak ujali vedení, ale domácí se vzchopili a sv j tlak p etavili ve vít zné trefy. Mate ov B-FK Pce Šedivý 2, Hamerský, Ro in, Vybíral, ídil: V Popkovicích, kde mají Pardubi tí domovské právo, to díky Zlaté p ilb nešlo odehrát, a tak si pronajali fotbalový stánek na h išti svého soupe e.

Jak je patrno e any-pardubi ky 3: Paramo B Popkovice 3: Fenyk Kleiner, Šimák, Škrha. Už ve tvrté minut kv li zran ní skon ilo utkání pro rybitevského N mce. Hosté i v deseti po chyb Sp váka šli do vedení, které však netrvalo dlouho.

O t i minuty pozd ji faulující T. Gólový ú et první p le uzav el ve Zach hlavou t etí úsp ch domácích a pak si vzal gólové sólo st ídající Škrha, který pe etil zasloužené vít zství Mate ova. Domácí hrá- i si vzali vzor z francouzského Lille a také b hem jednoho polo asu dokázali nasázet soupe i p t gól.

A podobn jako v Edenu se i v B lé kopala penalta, ale v Lány však m ly nejen první, ale i poslední slovo, o které se postaral Baranj. Zav el, Brož Dvo ák, Komárek J. Strnad, Hladík Jaroslav Firbas, M. Rozséva- e do deseti a po hodin hry odpadli jak turisté po týdenním bloud ní v poušti.

Domácí toho náležit využili a na cestu dom jim p ibalili p ltucet banán. Rove D íte, Paramo e any, ne FK Pce C 2. Pleskot, Zdichynec Ptá ek, Valenta Turanský. Ždáni tí v první p li promarnili nejmén ty i vyložené šance. M li sice po celý zápas více ze hry, hosty p išpendlili na jejich polovinu, ale ke gólu to nevedlo.

Rozhodnutí p inesla P elou B-Chvaletice 2: Beránek, Volejník Fencl, rozh.: Konvalina Váša, Tesák, M. Hanuš, Mina ík, Strnad. P elou ská rezerva vyd ela cenné t i body. Po vyrovnané první p li se domácí p ece jen gólov prosadili a zajistili si dvoubrankový náskok.

Hrubou chybou v K i e -P elovice 1: Biath Kaderka, Vohralík, rozh.: V první p li po v tru hrající hosté m li p evahu, ale v Po p lhodin však hosté vyrovnali po nedorozum ní mezi domácími zadáky.

Ve druhé p li domácí p idali, ale zkušen jší hosté dob e bránili a v Záv re ná snaha K i en o vyrovnání k ni emu nevedla. Brychta 2, Lába J. Levinský Süttö, Kumpan, Blažek, J. Kašpar Paš alka, M. Plechá ek, K íž, T. Kašpar Lába, Št rovský M. Brychta, B lohubý, Pleva. Vida Jozíf, Vích, T. Bidman, Richter Voltr, J. Bidman, ernohlávek Kuric, L.

Sezemi tí m li v první p ta ty icetiminutovce více ze hry, m l i p ehršli šancí, ale M. Plechá ek s T. A tak jediným st elcem byl s pomocí T. Pithart vyrovnal, ale poslední slovo pat ilo st ídajícímu M. Brychtovi, který dv ma trefami zvrátil misky vah na sezemickou stranu. Libišanští byli sice ve 2. Dolany se zbavily erného Petra Semín-Dolany 0: Indra, Cvejn, Kubelka, rozh.: Janák S ra, Linhart, M.

Vencl, Devera Van k, Václavek, J. Hosté potvrdili roli favorita a zasloužen si odvezli plný po et bod. Domácí op t selhali v koncovce.

Nejlepším hrá em hostí byl Horyna, v týmu domácích zaslouží pochvalu jen M. Chvaletice B-Sop e 0: Kuch Meško, Roubí ek Tatoušek. Domácí ne ekan klopýtli a lepšící se hosté si tak š astn odvezli t i body. Nejlepší st elci Pardubice St elecká sout ž o pohár Bohuslava Jasanského, kterou zprost edkovává fotbalová prodejna Mida Sport a Týdeník Pernštejn má po t etím kole tuto podobu: Gabriel Vencl, Žá ek, O.

Souboji mužstev ze samého dna tabulky chyb lo víc gólových šancí. Hru hodn ovliv oval vítr. O výsledku rozhodla brejková šance Dolan po p lhodin hry. Po p estávce domácí dvakrát nast elili ty dolanské branky. Valy B- ívice 4: Kolman 2, Petrlík, Zelinka z 10 m, rozh.: Šrámek, Zelinka Van ura, Veselý. Soupe i si prohodili po adatelství a hostující Valy na svém pažitu v ned lním dopoledním souboji jasn dominovali.

Jejich výhra mohla být ješt vyšší, ale neprom nili další t i vyložené šance. P elovice ívice, Dolany K i e. P elou B 4. Hladík, Pracz, Trojá- ek Herman, rozh.: Novák Rejmont, Šprojcar, Urban. Utkání za alo se zpožd ním, protože se 20 minut ekalo na sudího Gernáta.

Nakonec za n j zasko il kojický Munzar a vedl si výborn. Tu však dokázali vyjád it pouze jednou brankou. Na elo tabulky úto ící hosté se museli spokojit jen s hubeným vít zstvím a mohou mluvit o p ízni paní Št st ny. Vav ín, Bulánek Krupi ka, rozh.: Vav- ín, Radil Bulánek, K ivka, J. Vav- ín, Moravec Benadik, Hochman P. Pr b h utkání ovlivnila rychlá branka domácích, kte í si už v páté minut otev eli st elnici. Domácí tak po ty ech týdnech op t naplno bodovali.

B lá B-Jankovice 6: Kmoní ek po 2, Führer a Kone ný po 1, rozh.: Reng Posko il, Petr, He mánek, A. Kmoní ek, Tomi, Kadavý. V B lé byly o víkendu st elecké hody a kdo tam p išel na fotbal, vid l ve dvou zápasech 11 gól. V ned lním duelu, do té doby soused v tabulce, domácí snadno p ehrávali zcela neškodného soupe e a poopravili si áste n nep íznivé skore.

Kojice B lá B, ne P elovice B 2. V týdnu nejd íve podlehli na led nová ka Tábora 2: Východo eši tím tak prodloužili ekání na první domácí body, ve ty ech zápasech nezískali ani jeden.

Tento týden hostí Chrudim ve st edu od 18 hodin Znojmo a v sobotu zajíždí na led Chomutova. Hosté p ijeli na sever ech bez opor Bakalá e, Reichla a Junka. Projevilo se to na jejich výkonu a domácí toho využili. Vyrovnané utkání m lo š astný záv r pro domácí. Ti získali až p tigólový náskok, který hosté sta ili sice snížit na jeden gól, ale to bylo jejich maximum. Václav Kocián a Petr Marek.

Ve zcela vyrovnané první p li neprom nily hrá ky SHK adu stoprocentních gólovek a dovolily, aby domácí celek šel do druhé p le s mírným náskokem. Druhá p le byla ve znamení n kolikaminutových úsek ve kterých se st ídav da ilo jednomu i druhému týmu. Š astn jší byly Pražanky, které si š rou p t nula v záv ru zápasu vytvo ily dostate ný náskok a protože soupe ky v posledních minutách zahazovaly jednu šanci za druhou, pojistily si první místo v tabulce.

Sestava a branky SHK: Cvingráfová, Kábele Ku erová 1, L. Sekerková, Pavlíková 4, M. Uhlí ová, B lková 2, Fenyková 5, P. Uhlí ová, Pelikánová 2, Pee inová 2, Metelková, Krhánková 2. Pardubi tí žáci p ekvapili výhrou tam, odkud se body b žn nevozí.

Základem úsp chu byly výkony branká e Mrtky a st elce Valúcha. Domácí byli v obou utkáních jasn lepší. Knoll Ji ínský, S. Knoll 3, Muka ovský 6, Padev t 4, O. Skalický, Smozhanyk, Dvo ák 1, V. Sychra 5, Šmahel 1, Ptá ník 4. Vršovice, v 17 hod. Zlaté p ilby m sta Pardubice se stal Rune Holta. Jezdec Grand Prix p vodem z Norska se tak postaral o první vít zný zápis pro polskou plochou dráhu, nebo závodí s polským pasem.

Nejlepší ech Mat j K s, v malém nále t etí, sklízel ovace tribun za bojovnost, zatímco brat i Drymlové naprosto propadli. Ten se zdál být neot esitelným favoritem závodu, když až do nálové jízdy nenašel p emožitele. Vylu ovací skupiny se obešly bez p ekvapení. Dramati t jší koncovku m la pouze tvrtá z nich. V poslední jízd rozhodoval p ímý souboj France a Málka o t etím postupujícím, kterým se stal Franc. Neda ily se jim starty, ani obvykle úsp šné útoky ze zadních pozic.

Opakem byl Mat j K s. Po sobotním vít zství ve Zlaté stuze jel op t skv le. Bleskov startoval, bojoval a stal se zasloužen milá kem publika. Zastavil se až v semi nále, když se nevyvaroval chyb, jak sportovn p iznal. Líbili se i Národní házená II. Bittner 16, Práchenský a Štefan a po 4, V. Opatovice Draken Brno Bittner 3, Štefan a. V utkání s Veselím si domácí v úvodu zápasu vytvo ili t ígólový náskok, který postupem asu navyšovali a v polo ase to bylo o sedm branek. Ve druhé p li se hrála bezstarostná házená s množstvím branek na obou stranách.

Ve druhém zápase ekali diváci na první gól až do tvrté minuty, když se tre l domácí Z. Hosté však drželi krok a v polo ase byl stav nerozhodný 8: P estože se brn nští hrá i dostali po p estávce do vedení, odehrával se konec zápasu v poklidu již za Svítkov p ijel pouze s torzem, Alfa bodovala na 50 procent 1.

Nová Strašecí Alfa Pardubice 5: Host m i p es inkasované góly velmi dob e zachytal gólman Odrážka. Rozhodnutí padlo ve druhé t etin, kdy domácí využili dv p esilovky a odsko ili na rozdíl ty branek. Jungle Fever Kladno Alfa Pardubice 2: Sk ivánek, Frencl, Pluha. P evahu v první t etin dokázala Alfa využít pouze dv ma góly, Kladno se dostalo do zápasu brankou t i vte iny p ed druhým klaksonem. Ve t etí ásti však hosté odsko ili na rozdíl t í gól a vít zství si pohlídali. V prvním utkání dále nastoupili Odrážka a Merta.

Nové Strašecí Svítkov 9: Hra byla zcela v režii favorita, hosté doplatili na malý po et hrá, se kterým k zápasu p icestovali. Program o nadcházejícím víkendu: Pospíšil, Richter - J. Hruška, K ovák, Živ ák, Janura - Z. Bittner, Štefan a, M. Opatovice ervený Kostelec Pechánek 14, K ourek 3. Bittnerová 17, Prudi ová 2, Šandová. Chlumec P elou B 1: P elou B Hradec Králové B 2: Alfa Pardubice Letohrad B 7: Živanice - Alfa Pardubice C 1: Alfa Pardubice Vsetín 3: Alfa Pardubice Karviná 2: Alfa Pardubice - Vsetín 8: Vít z ZP byl však po ošklivém pádu odvezen do nemocnice a Franc si prohrál postup ze tvrt nále s Walaskem.

Závod skon il p ed asn i pro držitele ty trofejí Adamse. Semi nále si na jeho úkor vyjel pozd jší vít z Holta. Ten potvrdil, že by jako jeden z mála mohl ot ást sebev domím Australana Sullivana. Ob ma totiž odpadl lo ský triumf obhajující Andersen. Ve t etím semi nále sice ukazoval školu p edjížd ní z možných i nemožných pozic, ale kone ných 6 bod na nále nesta ilo. V malém nále si to Dán vynahradil prvenstvím ve stylu start cíl. Diváky zvedal ze sedadel boj za jeho zády.

K s ty i kola odolával náporu Australana Holdera, nakonec to bylo obrácen. Finále nejlépe odstartoval Polák Walasek a schylovalo se k malé senzaci. Polák kroužil na ele tém p t kol p ed Holtou, favorizovaný Sullivan osciloval po katastrofálním startu mezi 4. Vedoucí Walasek už za al pomýšlet, že dojede na setrva ník nebo mu došly síly, ale fakt je ten že na záv re ný útok Holty v posledním kole už nezareagoval.

Walasek oba PL, 3. Ward oba AUS, 5. Domácí hrá i od za átku zápasu m li mírnou p evahu, ale v první t etin se nedokázali st elecky prosadit. Blíž k vedoucímu gólu m li St edo eši. Góly za aly padat až ve druhé dvacetiminutovce. Skóre otev el ve Špirko po spolupráci s par áky v útoku Pivkem a Sýkorou.

Jenže z vedení se domácí hrá i neradovali dlouho, protože ve Zlaté p ilby Rune Holta s trofejí na okružní Pardubice Tradi ní p edehrou ke slavné Zlaté p ilb se stal juniorský závod o Zlatou stuhu. Letos se ve Svítkov jel už Sítem vylu ovacích jízd se do semi nále probojovali ty i eští plošiná i, K s, Šitera, Hádek a pardubický Milík.

Zatímco první dva jmenovaní se Ragbisté odpo ívali P elou V ned li m lo pokra ovat další kolo druhé nejvyšší ragbyové sout že.

Soupe em P elou e m la být Ostrava, ale ta m la problémy se sestavou a tak utkání bylo p eloženo na Domácí tým se tak momentáln p ipravuje na nejbližšího soupe e, kterým bude Slavia Praha.

Utkání se hraje tuto ned li v hlavním m st. Na další braku se ekalo do Už po dvanácti vte inách po etní výhody Píša p íklepem vrátil svému týmu vedení. Urputn bojující soupe nep íjemn dotíral na domácí hrá e a ve Do t etí t etiny šel HC Eaton v po etní výhod a ta mu p inesla další branku.

Zásluhu na tom m l ostrost elec Petr Sýkora, který ve O n j ale museli pardubi tí hrá i ješt hodn bojovat, aby se nakonec mohli radovat z dalšího plného bodového zisku. Ten potvrdil 31 vte in p ed koncem t etí t etiny Špirko p i powerplay soupe e st elou do prázdné branky. Špirko Pivko, Sýkora, Píša Genoway, Somík, Sýkora Špirko, áslava, Tur an, Pešina Jindra, Kreuzer.

Hokejisté Pardubic v tomto týdnu dvakrát za sebou zajížd jí na led soupe e, v úterý do T ince a v pátek do Zlína. Pro Pardubice to byl však teprve tvrtý zápas, nebo utkání s Tangem Brno budou dohrávat tento pátek na Morav. V sobotním utkání se Torf postavil silnému týmu Teplic. Hosté se však ze za átku chvilku rozkoukávali, ehož mohl využít v polovin páté minuty Je ábek, ale sám tvá í v tvá gólmanovi hostí neusp l. Ovšem za další p lminutu se po p e íslení a po p ihrávce Slová ka tre l pod b evno Fidra.

O t i minuty pozd ji domácího gólmana p ekonal Tolstov, ale Kone ný na brankové á e mí odvrátil. Vyrovnání se však dostavilo ve Pardubicím ješt do polo asu vyšel další rychlý brejk, který po p ihrávce Kone ného prom nil Netolický. Po p estávce nejd íve Dlouhý te oval st elu do b evna, na druhé stran další rychlou akci zakon oval do prázdné brány po p ihrávce Nováka Kone ný.

Teplice však b hem minuty a p l dokázaly dv ma góly op t srovnat. P evaha host za ala s p ibývajícím asem nar stat a ve To však trvalo pouhých prosadili do nálové šestice, pro Hádka a Milíka to byla kone ná. Rozhodující jízdu vyhrál stylem start cíl eský reprezentant Mat j K s, za kterým jen s malým odstupem projel cílovou metou Filip Šitera, který se lou il s juniorskou kategorií. T etí místo si vybojoval dánský reprezentant Lasse Bjerre, mladší bratr slavn jšího Kenetha.

T sn pod stupni vít z z stal anglický junior Barber a další dv místa ve nále obsadili Poláci Pyszny a Cieslaw. Synové našich bývalých reprezentant Milík a Hádka obsadili osmé a desáté místo. Utkání Vítkovice Karlovy Vary se hraje Netolického st elu branká Vozár te oval do b evna. To, že hosté cht li naplno bodovat, dokumentovali poslední dv minuty, kdy se Teplice odhodlaly ke h e bez branká e. Pro domácí tým to byly pekelné dv minuty, nebo elili doslova hokejovému zámku.

Ten však Torf ustál a i když hrál v domácím prost edí, bod z tohoto zápasu je cenný. Dufek Je ábek, Slová ek, Koudelka Boheminas Benago Zru nad Sázavou 5: Zápas Helas Brno Chrudim je na programu Stoklasa a Kousal po 2, Buchtele, Kapec.

...

Systémové kompakty se tak staly pro profesionály druhým fotoaparátem a pro amatéry skvělým předstupněm k profesionální technice. Funkce Inteligentní výběr pořídí dvacet snímků, ze kterých doporučí pět nejlep- ších.

S adaptérem lze přenášet snímky přímo do smartpho- nu nebo tabletu. Fotoaparáty, kterým nemůžeme přijít na jméno, tak by se  asi dala nepříliš stručně označit kategorie kamer, jež spojuje výhody kompaktních přístrojů s výhodami zrcadlovek. Je libo káva nebo pivo? Jeden z nejsledovanějších seriálů současnosti Ordinace v Růžové Zahradě útočí každé úterý a čtvrtek na emoce svých věrných diváků.

Přiznávám, i já mezi ně patřím. Nedivím se, čekání na další obraz je často zdlouhavé a vytíženost herců si občas řekne o oddech. Pokud by stejný problém řešil seriálový Jáchym, potře- boval by k cestě do svého bytu doslova jen pár kroků. Čert totiž přímo sousedí s bytem, ve kterém před Jáchymem bydlel Dalibor Frynta, a také s chalupou Jánských. Tady už mě nic nepřekvapí. Je na čase vyrazit domů, koupit knedlík a těšit se na další porci emocionálního fastfoodu. Tak ať vám šmakuje ještě alespoň další sezonu.

Jana Stryková Tuto okatou herečku vídáme v seriálu již od dvanácté série. Její postava Kateřina Vránová zažila několik zvratů, největším byl bezesporu vztah s Daliborem Fryntou Jan Šťastný , který prohrál svůj boj s rakovinou.

Jana se nevěnuje jen televizi, pravidelně působí v Divadle na Vinohradech, nebo v divadle Ungelt, kde alternuje s Lucií Štěpánkovou např. Cesty Domů , příležitostně také dabuje. Do podvě- domí diváků se dostal rolí prezidenta módní společnosti Tomáše Meduny v seriálu Ošklivka Katka.

Často byl spojován také s biosvětem a přírodním stylem života. Chalupa v Říčkách, kde choval ovce a pěstoval zeleninu, je v současnosti nabízena k pronájmu. Jejím domovským divadlem se stalo Divadlo Radka Brzobohatého. Stejně jako její hrdinka Renata má zku- šenosti s prací za barem. Mezi její největší koníčky patří spánek a sport. Bára štěpánová Nepřehlédnutelná herečka se během krátké chvíle stala jednou z nejoblíbenějších postav Ordinace v Růžové Zahradě 2. Podobně nezapomenutelnou roli si střihla mnohem dříve, a to v jednom z dílů Básníků, kde hrála temperamentní Bedřišku.

Báru si ale můžeme pamatovat také jako moderátorku dříve populárních pořadů Gilotina nebo Trní. Ve spolupráci s Miroslavem Vladykou doprovo- dila svým hlasem úspěšný cyklus Cestománie. Ordinace v Růžové Zahradě Nova I každé úterý a čtvrtek.

Doku CS první televizní kanál českých a slovenských dokumentů, který nabízí nostalgické vzpomínky, ale i aktuální kontroverze. MiniNejlevnější balíček hodnotných programů na trhu získáte za pouhých Kč měsíčně. Jedinečný mix hodnotných programů pro celou rodinu. Z pohodlí domova si tak můžete vychutnat spoustu sportovních zážitků, napětí i erotiky.

Naše programy jsou uspořádány do samo- statných programových balíčků. Díky tomu si jednoduše vyberete právě to, co se vám líbí. Je to jednoduché, stačí uhradit předplatné vybraného balíčku na zvolené obdo- bí dle aktuálního ceníku a programy vám budou automaticky spuštěny.

Nemusíte se k ničemu zavazovat a nehrozí vám žádné sankce. Zároveň vám neúčtujeme Servis- ní poplatek, neboť je již zahrnut v ceně balíčku.

Tohle není horor, to je stanice Horor Film! Patříte-li mezi ty, kdo se rádi bojí před televizní obrazov- kou, rozhodně si tento kanál nenechte ujít! A když potřebujete poněkud snížit tep, vyberte si českou klasiku na CS Film!

Ten díky nabídce 49 kanálů nejrůznějších žánrů, 18 z nich ve špičkové HD kvalitě, uspokojí i nejnáročnější televizní diváky. Každému se líbí něco jiného, a proto jsme pro vás připravili balíček Flexi 7, se kterým si namícháte vlastní koktejl televizní zábavy! Vyberte si 7 programů z balíčku Multi HD za pouhých Kč měsíčně. Svůj výběr můžete kdykoliv změnit.

První změnu v kalendářním měsíci máte zdarma! Praktické tipy Předplatíte-li si kterýkoliv placený balíček, nemusíte zároveň hradit Servisní poplatek je zahrnut v ceně. Čerpání úhrady předplaceného Servisního poplatku se v tom případě přeruší a začne pokračovat až po vypršení předplatného.

Předplatíte-li si kterýkoliv placený balíček, nemusíte zároveň Ušetříte 29 Kč na Servisním poplatku! Ondřej Soukup Létám po celé Evropě. Jednou jsem byl až v Casablance. Aktuální inform ace Programová nabídka, ceník, parametry ladění. Čtěte na stranách — Nepra videlně pak i o sta tn ím uživate lům Skylin ku.

Antivir pro děti Pozadí DaVinciho kódu 1 Viki a Tiki Evropa - tropické začátky S dokument ST Koncert B dur pro klavír a orchestr K. Když na- jdou v horách mrtvou ženu a u ní modrooké děvčátko, pro- rokuje stará šamanka, že dívka, jež dostane jméno Evolet, je znamením velkých změn.

Sou- časně však slibuje, že ze středu Jagalů vzejde válečník, který se ožení s Evolet a povede Jagaly k novému životu. Opravdové emoce i chladný kalkul ve světě šoubyznysu. Alice Bendová to vidí Iveta Koule Sexy šance Sbal si mě! Lev, čarodějnice a skříň rodinný fantasy film USA Přestože prošli dlouhou a důkladnou vo- jenskou přípravou, v níž byli připravováni na všechno mož- né, takže by je nemělo nic pře- kvapit či dokonce zaskočit, s touto variantou žádný z nich ani nikdo z jejich nadřízených nepočítal.

PozadíDaVinciho kódu 1 Václavák je skvělé místo k seznámení Nikol Moravcováa další blondýny ve světě, kam chceme všechny,ale smíme jen některé Pozadí DaVinciho kódu 1 Doma je doma z Prešova 1. Hana VagnerováSnažím se naučitsebekázni Bioetika: Antivir pro děti Vyprávění mlynáře Jana: Ching akční film Kan.

Legalizace eutanázie Mezi nebem a zemí 9. Nennstiel Princezna na hrášku pohádka Rus. Skylink naděluje Využijte vánoční slevy předplatného programových balíčků. Jim Carrey Velký herec nebo komik s gumovým obličejem? Všichni uživatelé Skylinku mají možnost získat unikátní výhodu. Magazín obsahuje čtrnáctidenní TV program všech stanic, které vám Skylink přináší a také zajímavé rozhovory a články nejen ze světa televizní zábavy.

Magazín zdarma Materiál, který právě držíte v ruce, je zúženou verzí tohoto magazínu. Na následujících stránkách vám jako ukázku přinášíme televizní program na následující sobotu a neděli.

Plný magazín má stran. Zákazníkům, kteří o to požádají prostřednictvím SMS nebo přes Zákaznickou zónu zasíláme magazín v papírové podobě, ostatním zákazníkům posíláme magazín v elektronické podobě. Více informací získáte na www.

Najdete tu veškeré nabízené programy Skylinku, včetně všech prémiových kanálů z rodiny HBO, nebo z balíčku Mixbox. Vášnivé chvíle s programem Získáte již s balíčkem Mini. Ohrt a další 9. Růže v bouři romant. Seriál USA 8. Krimiseriál USA Krimiseriál N Krimiseriál N ST Akční seriál USA Wilsonová a další Hudba v srdcích Romantický film N S Tento týden vás pořad Prostřeno!

Úspěšný rodinný seriál ČR ST Návrat hvězd 1 Soutěž USA Návrat hvězd 2 Soutěž USA Jacobsová a další W Krimiseriál USA W Kanada - Maritimes Dokument ST 9. Generál Eliáš Film ČR Dobrodružný seriál VB ST 9. Legendární seriál ČR Kopecký a další ST Dokument ST Reportáže, testy, rady ST Závěrečná část ST Atlantida 17 S sci-fi seriál Kan.

Night Show S 1. Spod Polany, Hriňovej Divadlo a tanec Heroický život S film Fr. Ví, že když se jí podaří dostat se do povědomí veřejnosti, bude pro ni snad- nější uspět na konkurzech. Proto si vymyslí doslova ďábel- ský plán. Společně se spolužač- kou Randy obviní učitele ang- ličtiny ze sexuálního obtěžová- ní. Tím se dostanou do centra zájmu. Jejich kamarádka Brit- tany ale všechno vyzradí. Děv- čata jsou vyloučena ze školy, Randy tlak neunese a spáchá sebevraždu. TV S Chcete znát svůj osud?

Život v harému znamenal intriky a nenávist, které změnily budoucnost říše Pozvěte nás dál a vyděláte na tom! Epizoda z dokumentárního seriálu National Geographic S hvězdnou Kateřinou Brožovou do světa hvězd Druhá šance na život Salome se nezkrotně zamiluje do Jana. Ten ale její cit nesdílí a zhrze- ná dívka se proto odhodlá k pomstě. Poté, co ji král He- rodes poprosí, aby mu zatanči- la, vyžádá si za odměnu Jano- vu hlavu. Saura zprvu předne- se baletní skupině svou vlastní interpretaci biblického příbě- hu a dále je nechá rozvinout emocemi nabité představení ztělesněné překrásným tan- cem.

Čerta Komedie ČR Mezi dvěma světy Sci-fi film USA Muž beze cti; Princ ze Zimohradu 7, 8 Fantast. Chování podezřelých 12 Seriál USA 1. The Best Of MTV Live Vibrations The Best Of 0.

The Best Of 2. Ace Of Base Nalaďte se na tu správnou notu! Deluxe Lounge HD 6. Cesta za slávou Komedie USA Rub a líc Drama Austr. Ottawa Senators - Winnipeg Jets Slovnaft play-off Tipsport Extraliga 8. Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam utkání, čtvrtfinále Slovnaft play-off Tipsport Extraliga přímý přenos utkání, čtvrtfinále Zlatý chlapec gala, Mexiko La Liga záznam, nejlepší okamžiky, Eredivisie záznam, nejlepší okamžiky, Real Madrid - Mallorca záznam, La Liga, Barcelona - Rayo Vallecano záznam, La Liga, Real Madrid - Mallorca Barcelona - Rayo Vallecano AZ - Ajax Eredivisie nejlepší okamžiky, La Liga nejlepší okamžiky, Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam, čtvrtfinále Zlatý chlapec záznam, gala, Mexiko 4.

Senior versus Junior 8. Neuvěřitelný kouzelník 3 Drogoví králové z New Yorku 0. Volta Ciclista a Catalunya přímý přenos 1. Turnaj NextGen přímý přenos čtvrtfinále WWE Vintage Collection sestřih nejlepších zápasů posledních let Volta Ciclista a Catalunya zpravodajství z 1. One of the newest sports programs showing the ranking of the most interesting events and fighters from different sports with commentary Liga mistrů ve volejbalu mužů Manchester United - Reading záznam utkání 1.

Napříč Německem v silném voze Člověk mantám - Po stopách rejnoka manty Jaguáři s Billem Baileym Gorily s Joem Simpsonem Záchranný tábor pro divoká zvířata 6 Varování světa dokument USA Záchranný tábor pro divoká zvířata 9, 10 Deníky lovce krokodýlů 11 Záchranný tábor pro divoká zvířata 11, 12 Deníky lovce krokodýlů 11 dok.

Archeologický detektivní příběh Záhada plukovníka Percyho Fawcetta dokument Kan. Lehce, rychle, čerstvě Daleko od domova Připravit, pozor, zastavit Vetřelci a tajemné rituály; Královy cetky Vetřelci a tajemné rituály Příběh z Brooklynu film ČR Hudba v srdcích romant.

Krimiseriál N 7. Kouzlo lásky Romantický film N Moore a další 0. Návrat hvězd 3 Soutěž USA Hadrbolcová a další ST W 9. Eads a další ST W Hadrbolcová a další ST W Smog bez hranic ST Stalingrad Dokumentární rekonstrukce Kan. Dokumentární cyklus ST Dobrodružný seriál VB Haničinec a další ST Domov Sue Ryder 9. Kasino V 12 S ST Náhodou ho spustí a tím začne řetězec udá- lostí, které mohou zapříčinit ko- nec světa.

S každou novou elekt- romagnetickou prasklinou se totiž šíří zemětřesení a sopečné erupce vážně ohrožují planetu. Podaří se vědcům najít způsob, jak apoka- lypsu ze Stonehenge zastavit? Na místo je vy- slán speciální tým s agentem Boothem a antropoložkou Kůstkou. Ti řeší záhadu, proč kostra vypadá jako roztavená. Mrtvý je muž, který pracoval v autodílně a jeho šéf ho po- strádá.

Kostra je tedy identifi- kována. Jeho žena je učitelkou na střední škole. Ukáže se, že měla poměr s jedním svým žá- kem, který též pracuje v auto- dílně. Speciality Paula Liebrandta Dok. Oči někoho jiného 9 Dram. Chování podezřelých 12 Seriál USA Válka zatracených 1 Histor. Robert De Niro 8. Paul Verhoeven 5 Dokument 6. Stanley Donen 8 Dokument Fr. Svoboda Thriller N Láska online 5 Strauss - Zueignung Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam, čtvrtfinále Sport 1 7.

Slovnaft play- off Tipsport Extraliga záznam, čtvrtfinále Real Madrid - Mallorca záznam utkání, La Liga, Zlatý chlapec záznam, gala, Mexiko Volta Ciclista a Catalunya přímý přenos 2. Turnaj NextGen čtvrtfinále Next Generation Series - čtvrtfinále 6.

Next Generation Series - čtvrtfinále Eurocup - odveta semifinále This show is addressed to the youngest audience, who wants to have fun and enjoy of competition Záchranný tábor pro divoká zvířata 7 Teror na letišti dokument Rak. Deníky lovce krokodýlů 12 Záchranný tábor pro divoká zvířata 13, 14 dokument Deníky lovce krokodýlů 12 dok.

Příběh o přežití 2 dok. Pečeme snadno a rychle Paprika Prachy za tanky Vetřelci a ztracený svět Rychle a zvědavě Rychle a zvědavě 1. Záhada ztracené civilizace dokument USA Weinek a další ST Trny v údolí květin Romantický film N Návrat hvězd 4 Soutěž USA Sitcom USA W Zločinné úmysly IX 1 S Loajalita 1.

Maciuchová ST W Orel skalní Dokumentární cyklus Jap. Smrtící obchod ST Osudná nepozornost ST Miloslav Kučera Dokument ST Maratova smrt ST Lábus a další ST Rybník na papíře ST 2. Atlantida 19 S sci-fi seriál Kan. Night Show 2. Kasino V 13 S ST Centrum Georges Pompidou v Paříži Zároveň hlu- boko pod povrchem zemské kůry uvolní ze ztraceného moře obrovská pravěká monstra.

Ja- ko hladoví žraloci se vrhají na vše, co jim přijde do cesty. Plav- ci, lidé na pláži, plachetnice… Nic před nimi není v bezpečí. Plavčík Doug se svým týmem se pokouší zachránit ostatní lidi nejen před ničivými vlnami, ale i před hladovými monstry… 5. Zavolejte a dozvíte se více o vaší lásce, zdraví, kariéře, financích Echelon akční thriller USA Zločinec ji spatří a při vzájemné potyčce přepadne Anna přes zábradlí, uhodí se do hlavy a spadne do vody.

Po týdnu se v nemocnici probere z komatu, trpí však po- ruchou rozpoznávání obličejů. Policie na ni tlačí, aby se poku- sila vzpomenout na vrahovu tvář. Anna toho ale není schop- ná. Vrah je nablízku, původně ji chtěl zabít, ale nyní si s ní začí- ná pohrávat. Bestie ve stínu Thriller Fr. Černé zlato Drama USA Live In Camden Edmonton Oilers - San Jose Sharks přímý přenos zápasu Real Madrid - Mallorca záznam Barcelona - Rayo Vallecano záznam Španělsko - Finsko přímý přenos utkání, kvalifikace na Světový pohár, Gijón Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam, čtvrtfinále 2.

Slovnaft play- off Tipsport Extraliga Španělsko - Finsko záznam, kvalifikace na Světový pohár, Gijón 1. AZ - Ajax záznam, Eredivisie, Seznamte se s Hutterity Stodola v ohni 0. Seznamte se s Hutterity Stodola v ohni 3. Volta Ciclista a Catalunya Volta Ciclista a Catalunya přímý přenos 3. Vendée Globe zpravodajství Volta Ciclista a Catalunya zpravodajství z 3.

Liga mistryň - čtvrtfinále Lyon - Malmö Eurocup - semifinále Coverage of yhe main fights from the two days events with English commentary McLaren, představení legend formule 1 Záchranný tábor pro divoká zvířata 8 Záchranný tábor pro divoká zvířata 13, 14 Deníky lovce krokodýlů 13 Záchranný tábor pro divoká zvířata 15, 16 Dramata života a smrti Deníky lovce krokodýlů 13 0.

Kde se setkává člověk s přírodou 1. Dramata života a smrti 2. Kde se setkává člověk s přírodou 3. Ďábel z masa a kostí dokument VB 3. Ne tak levné povyražení Nadšení v díře Mimo- zemská nákaza a epidemie Da Vinciho spiknutí Nadšení v díře 0. Mimo- zemská nákaza a epidemie 1. Da Vinciho spiknutí 2. Robosaurus History HD Robosaurus History Channel Televizní program erotických kanálů najdete nawebovýchstránkáchjednotlivýchprogra- mů viz www.

Trny v údolí květin romant. S Tento týden nakoukneme pod pokličku amatérských kuchařů v severních Čechách 9. Dlouhá cesta ke štěstí Romantický film N Kultovní hororový seriál USA Holdenová a další 1. Návrat hvězd 5 Soutěž USA Zločinné úmysly IX 2 S Loajalita 2.

Misie severní Čechy ST Krádež historie ST Závěrečná část krimiseriálu ČR Holišová a další ST Atlantida 20 S sci-fi seriál Kan. Back in the Fight 2 2. Leošem Ryškou SDB 7. Kasino V 14 S ST 0. Harz - divočina v Sasku-Anhaltsku Jak jsme se sem dostali? S dokument VB ST Reverend Brady je však nalezen mrtvý ve svém voze společně s Iris Steelo- vou, ženou majitele sběrného dvora.

Zdánlivě jasný případ zlo- činu ze žárlivosti se však zkom- plikuje ve chvíli, kdy stejnou smrtí zemře i reverend Mason, který měl zaujmout Bradyho místo. Co oba muže spojovalo? Smrt polského děvčete krimiseriál It. Bě- loch Chris vyrostl v Japonsku a dodnes ctí japonské tradice.

Johnny je Asiat, vyrostl v Ameri- ce, japonské tradice mu nic neří- kají, zato si užívá všeho americ- kého. Zdá se, že jediné, co mají společného, je láska k bojovým uměním.

Společně teď musí vy- řešit sérii zločinů v japonské čtvrti. Dostanou se přitom na stopu japonské mafie. Byla jednou jedna píseň Hud. Lhář a děvka 11 Dram. Režie Hong-jin Na 2. Krása bez hranic 1 Láska online 5 MTV 6. Pětka s překvapením Edmonton Oilers - San Jose Sharks záznam zápasu Los Angeles Kings - Dallas Stars přímý přenos zápasu, v přestávkách: Venezuela Ztracený svět Španělsko - Finsko 8. Španělsko - Finsko záznam, kvalifikace na Světový pohár, Gijón Billy Joe Saunders - Matthew Hall přímý přenos utkání, titul mistra Britského společenství národů ve střední váze, šampionát, gala, Londýn 0.

Denver Nuggets - Philadelphia 76ers přímý přenos Sport 1 5. Španělsko - Finsko Lev Praha - Traktor Čeljabinsk záznam Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam, čtvrtfinále 1. Volta Ciclista a Catalunya přímý přenos 4. Total KO kickbox, K1, karate, thajský box Grand Final sestřih z turnaje v Monaku 0. Ciclista a Catalunya zpravodajství ze 4. MS - kvalifikace The sport originated in Japan, the only country where it is practiced professionally Muay Thai is a combat sport from thailand that uses stand-up striking along with various clinching techniques Collins, představení legend formule 1 Záchranný tábor pro divoká zvířata 9 Zrod nakupování 1 dokument Fr.

Orangutani s Joannou Lumleyovou Deníky lovce krokodýlů 14 Záchranný tábor pro divoká zvířata 17, 18 dokument Kočovníci pouště Namib dokument VB Deníky lovce krokodýlů 14 dok. Kočovníci pouště Namib 2. Příběh o přežití 4 Viasat Nature 5. Záhada plukovníka Percyho Fawcetta Ďábel z masa a kostí Příběh Irene a Frédérica Joliot-Curieových Pečeme snadno a rychle 2. Lodní doprava Temže Vetřelci a zlá místa Tak to je konec Vetřelci a Otcové zakladatelé Tak to je konec 2.

Dlouhá cesta ke štěstí romant. Seriál USA 7. Winkensová a další ST Volání minulosti Romantický film N Washingto- nová a další. Návrat hvězd 6 Soutěž USA Pomsta šelmy Horor Kan.

Pomsta šelmy Horor 3. Zločinné úmysly IX 3 S Ruka ruku myje. Tuc- ker a další. Ratner ST W 0. Sevignyo- vá a další. Kanada - Ontario Dokument ST Takový slušný člověk Film ČR Animovaný seriál ST 9. Macháčková a další ST Mezi nebem a zemí. Kachna na pekáči ST Kings - Dallas Stars Atlantida II 1 S sci-fi seriál Kan. Já jsem s tebou Trénink VC Malajsie Slovensko - Litva S Botswana S dokument N ST Čajkovskij - Suita č. Do akce nastupuje FBI, Chan si ale vymíní, že s nimi bude spolupracovat i jeho přítel, policejní inspektor Li.

To se ovšem agentům nelíbí, jsou pře- svědčeni, že všechno zvládnou sami a že se jim Číňan bude jen plést pod nohy. Rozhodnou se tedy, že mu někoho přidělí, aby s ním naoko spolupracoval, ale ve skutečnosti ho hlídal. Režie Steno ST Pokušení lásky 7. Její ozbrojené gerily terorizují usedlosti drobných zlatokopů a snaží se je vyhnat z nalezišť.

Virgil, pi- lot vrtulníku, který zásobuje tábory prospektorů, tyto prak- tiky dobře zná. Po letech úmorné dřiny teď zatoužil po větší rybě — láká ho zlato, kte- ré společnost ukrývá ve svých sejfech. S přáteli proto vymyslí plán, který by mohl mít šanci na úspěch…. Take the Crown Koncert VB Behind the Music 0. Behind the Music 1. Krása bez hranic 2 Los Angeles Kings - Dallas Stars záznam zápasu Venezuela Vítejte v džungli Dynamo Moskva - Lev Praha 8.

La Liga záznam Španělsko - Finsko záznam utkání, kvalifikace na Světový pohár, Gijón Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam Slovnaft play-off Tipsport Extraliga přímý přenos utkání, semifinále Denver Nuggets - Philadelphia 76ers záznam, regulérní sezona Billy Joe Saunders - Matthew Hall záznam, titul mistra Britského společenství národů ve střední váze, šampionát, gala, Londýn 3.

Slovan Bratislava - Lev Praha Lev Praha - Traktor Čeljabinsk Billy Joe Saunders - Matthew Hall záznam, titul mistra Britského společenství národů ve střední váze, šampionát, gala, Londýn Slovnaft play-off Tipsport Extraliga záznam, semifinále Španělsko - Finsko záznam, kvalifikace na Světový pohár, Gijón Sport 2 6.

Seznamte se s Hutterity Stodola v ohni 1. Seznamte se s Hutterity Stodola v ohni 4. E3 Harelbeke zpravodajství ze závodu v Belgii Volta Ciclista a Catalunya zpravodajství z 5. Back to the Roots Cesta na MS zpravodajství z kvalifikací 0. Gran Canaria zpravodajství z 1. Česko - Ukrajina Česko - Dánsko přímý přenos utkání kvalifikace na MS Záchranný tábor pro divoká zvířata 10 Kočovníci pouště Namib Vražda a záhada v Devonu dokument VB Vražda a záhada v Devonu dokument VB 3.

Záchranný tábor pro divoká zvířata 17, 18 Deníky lovce krokodýlů 15 Záchranný tábor pro divoká zvířata 19, 20 Deníky lovce krokodýlů 15 dok. Příběh o přežití 5 dok. Finále - Ecséd Díky za vzpomínky Vetřelci a smrtící zbraně Vetřelci a smrtící zbraně 1. Nářez History HD 9. Nářez History Channel Televizní program erotických kanálů najdete nawebovýchstránkáchjednotlivýchprogra- mů viz www.

Ať půjdeš kamkoli romant. Animovaný seriál USA 7. Switová a další 8. Detektivní seriál USA Warrenová a další Cant a další ST Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview Hammond a další VB ST Film ČR 3. Petrie ST W Petrie ST W 1. Mystické narození ST Gra- ceová a další. Komediální cyklus ST Zahaj- ský a další. Islanders - Pittsburgh Penguins 9.

Atlantida II 1 Night Show S večer bojových sportů. Záznamy největších zápasů historie 0. Záznamy největších zápasů historie 1. Kvalifikace VC Malajsie Antivir pro děti 7.

Afrika - Přírodní dědictví S dokument ST Spojí se tedy se svou spolubydlící Rosie a za- čne podnikat v podobném obo- ru přímo z domu. Kolem nich je spousta imigrantů, kteří zoufale shání práci, a tak mají Rosie a Angie šanci uspět, zvláště když dobře znají místní prostředí Zamilovali se do sebe a nevěděli, že je spojují události, které se staly před třemi sty lety První to odnese její zimní zahrada, ale co by pro svého podnikavé- ho manžela neudělala. Když se ale obráběcí stroje dostanou i do její ložnice a ona má spá- nek vyměřený na minutu přes- ně, vyrazí do protiútoku.

A po- msta zklamané manželky doká- že být hodně krutá. V hlavních rolích francouzské komedie si zahráli Annie Girardotová a Louis de Funes. Čaroděj ze země Oz Anim. Akční komedie USA Nová dimenze Akční film USA Robinsonka; Kočka; Psohlavci Peklo na zemi Anim. Zrození Horor USA Sarah Jessica Parkerová 3. Závod s časem Režie Ken Loach MTV Live Vibrations 0. Je tu nový den! New York Islanders - Pittsburgh Penguins Minnesota Wild - San Jose Sharks přímý přenos zápasu Hot Rod Arzenál rychlosti Hot Rod Udělat scénu Další Hobby skákání se na pardubickém závodišti bude konat ve st edu 7.

Chrudim P kný p ízemní RD nebo chalupa na kraji obce po rekonstrukci se sklípkem a zahradou m2. Pozemek celkem m2, garáž, zast. Pozemek celkem m2, Cena: Stal se jím Václav Shejbal, který tak ve funkci nahradil Zde ka iháka.

Dále byli zvoleni za komoru TJ a SK: Petr Klimpl svaz orient. Letohrad FK Pardubice 2: Josef Novotný, Pardubice 18 bod 28 branek. Karel Vaní- ek, Chvaletice 18 bod 27 branek. Poukaz na polední menu pro dv osoby v Bar-Restaurant Finlandia: Petr Novák, Pardubice 15 bod 34 branek. Dalších patnáct tipujících získalo po 15 bodech. Jejich tipy byly v rozsahu od 21 do 31 vst elených branek. Lahev zna kového vína z vinného sklepa Lechovice za uhodnutí p esného výsledku: Pravidla sout že jsou uvedeny i na našem webu mma Živanice - P evýšov divize Jméno a p íjmení Ave Green - SK Systems 5: Ave Green - SK Roma 5: Bartaloš Albatros - Vichr z hor 8: Mattoni NBL o víkendu vstoupila do nové sezony Nová - po 9.

Sokol Pce Bureš Tesla nehlášeno. Chru- Chru- - BK Sezemice Sokol Pce - 4. Macak s Gym - FC Realma 0: Slovan - FC Realma 0: Macak s Gym Tesla Pce B 8. FK Pardubice Teplice B 3: FK Pardubice Teplice B 1: SKP Pardubice Holice 0: Vinné sklepy Lechovice Druhý tým tabulky se na holickém Branky: Stan k 2, Cink Plavec 2, vlastní Vaší ek, ostrý hvizd m l:.

Mergl Dušek, Vacek, R. Topi, Vaší ek erný, D. Macha Formánek, Kasal, J. Souboj celk ze dna tabulky byl co do hry vyrovnaný a nakonec po zásluze skon il i d lbou bod. Neš astný skluz Vaší ka dostal hosty do vedení, ale v Po té zásluhou Plavce kontrovali op t Lipolti tí. Vyrovnání za ídil Cink a v Šanci m l ješt Troják, jeho navštívenku však Macha zneškodnil. Jedli ka, Chmela, Erber Machatý, Melc, sudí: Pavlí ek, Ryšavý, Nechvíle.

Baláš Mládek, Mikuláš, D. Kaplan Kašpar, Vach, L. Po tvrthodin hry lobík Machatého poslal hosty do vedení a ve Jedli ka z trest áku srovnal krok. Deset minut p ed koncem d sledný Nechvíle na brankové á e vybojoval mí a z jeho p íhry Erber zajistil všechny t i body. D íte -Zdechovice 2: Bedná, Puhlovský Ro ín, rozhodoval: Tento gól však naopak paradoxn nastartoval D íte ské a hosté za ali pomalu a jist vyklízet pozice.

Odm nou za zlepšený výkon všech domácích plejer pak byly dv branky v hostující síti a zisk t í cenných bodík. Pochvala pro Opatovice B-Dašice 1: Tešla Zamastil 2, Janák, s píš alkou p ijel: Drbohlav 3, Hájek z pok. Na vyprahlém dr áku šli do vedení aktivn jší Ost ešanští už ve 3. O n kolik minut pozd ji z pravé strany vypálil Dufek a mí zapadl p esn k ty i Kakrdovy branky.

Vítek, avšak Pechmann jeho d lovku vyrazil. Vítka zastavilo b evno a z následné dorážky Michal Ve e a jen vyprášil kožíšek skota ivé veverky v nedaleké korun stromu. P esn po hodin hry vystihl Drbohlav chybu domácích zadák a Kakrda byl bez šance.

St eleckou bezradnost nemošických hrá v tomto utkání podtrhnul v Týnek, který nedokázal skórovat ani z penalty. Na domácí stran mohl krutý výsledek zmírnit ješt Marek Ve e a, ale jeho hlavi ku zneškodnil Pechmann a další jeho pokus zastavila ty. V týmu vít z vynikl st ihonohý Olda Drábek a gólman Pechmann, u domácích m l sv tlé okamžiky M. Vítek s Markem Ve e ou. S p ehledem rozhodoval Oulický. Kysela, Mládek Meller, soudcoval: Šafránek Koval ík, Pecina st.

O posvícení dlouho ležela kachni ka v žaludku edických plejer a tak nebylo divu, že jako první ude- ili hrá i Pardubi ek. Tento gól pro domácí znamenal n co jako dob e chlazená dvanda, ihned ožili a režii zápasu p evzali do svých rukou. Kone né vytrávení p išlo dv minuty p ed koncem, kdy Mládek zajistil všechny t i body. Lexman 2, Sku ek, N mec, pískal: Hosté zlobili do Moravany B-Ost etín 2: Klos 2 Horák 2, Šubrt, Ku- era, sudí: Hosté od za átku byli bojovn jším týmem a zasloužen zvít zili, když dokázali využít dvacetiminutový výpadek moravanských hrá.

Bravenec Bartoní ek 2, pískal: Horák, Ve erník, Jan Kohoutek, J. Horák Augustin, Svoboda Ji í Kohoutek. Domácí z stali daleko za výkony, které doposud p edvád li, navíc je zradila koncovka. Opatovi tí prost ednictvím Bartoní ka si b hem p ti minut vybudovali dvoubrankový náskok, který jim v Na vyrovnání už Cholti tí nedosáhli, naopak se museli až do konce zápasu potýkat s nebezpe nými protiútoky.

Mn tice-srch B 6: Tláskal 4 z toho 1x p. Luboš Ku era, ŽK: Až do stavu 4: Pochvala pro Šíru, Doležala a Tláskala. Flíger, na pravidla dohlížel: Trunec Krýda, Vojtíšek, Jägerman. Bojovné utkání, na jehož konci byli š astn jší domácí, kte í poko- ili hostujícího lapáka po hodin hry.

Namále m li v Svato 2 z toho 1x penalta, Tichý F. Krej í, Navrátil, soudcoval: Za átek zápasu byl ospalý a p edvád nou produkcí nep ekro il pr m r této sout že. Budí ek za ídil v Krej í a hned o minutu pozd ji se trefil Svato. Ješt do p estávky však Navrátil vrátil vedení pro svoje barvy. Po obrátce stran Svato ve Brejky na Polá ka užitek nep inesly, na druhé stran v Vohradník chytil penaltu Koberovi.

FK Pce C-Újezd 6: Ryba 2, Chvála, Komárek, Hofman, J. Hole ek, N mec, rozhodoval: Papírový favorit o svojí výh e rozhodl už v 1.

Chvojno- ívice B 3: P tioký, Flégl, Horák Vohradník, Štefan, sudí: Vyrovnaný špíl, ve kterém domácí dvakrát dotahovali, a zlatou trefou v Hyxa 3, Hromádka 2 Kuneš 2, Štross, pískal: Kalenský Antoš, Hromádka, P. Vysko il Holík, Hájek, Chmela. Rychle vst elený gól ve D íte B-Rove B 0: Domácí žádná fakta neposkytli, základní údaje byly získány od rozhod ího tohoto zápasu. Movsesyan 2, Fišar, Pohanka Zollmann, na pravidla dohlížel: Ve vlažném a hern nudném 1.

Po obrátce stran se pak ujali vedení, ale domácí se vzchopili a sv j tlak p etavili ve vít zné trefy. Mate ov B-FK Pce Šedivý 2, Hamerský, Ro in, Vybíral, ídil: V Popkovicích, kde mají Pardubi tí domovské právo, to díky Zlaté p ilb nešlo odehrát, a tak si pronajali fotbalový stánek na h išti svého soupe e. Jak je patrno e any-pardubi ky 3: Paramo B Popkovice 3: Fenyk Kleiner, Šimák, Škrha.

Už ve tvrté minut kv li zran ní skon ilo utkání pro rybitevského N mce. Hosté i v deseti po chyb Sp váka šli do vedení, které však netrvalo dlouho. O t i minuty pozd ji faulující T. Gólový ú et první p le uzav el ve Zach hlavou t etí úsp ch domácích a pak si vzal gólové sólo st ídající Škrha, který pe etil zasloužené vít zství Mate ova.

Domácí hrá- i si vzali vzor z francouzského Lille a také b hem jednoho polo asu dokázali nasázet soupe i p t gól. A podobn jako v Edenu se i v B lé kopala penalta, ale v Lány však m ly nejen první, ale i poslední slovo, o které se postaral Baranj.

Zav el, Brož Dvo ák, Komárek J. Strnad, Hladík Jaroslav Firbas, M. Rozséva- e do deseti a po hodin hry odpadli jak turisté po týdenním bloud ní v poušti. Domácí toho náležit využili a na cestu dom jim p ibalili p ltucet banán. Rove D íte, Paramo e any, ne FK Pce C 2. Pleskot, Zdichynec Ptá ek, Valenta Turanský.

Ždáni tí v první p li promarnili nejmén ty i vyložené šance. M li sice po celý zápas více ze hry, hosty p išpendlili na jejich polovinu, ale ke gólu to nevedlo. Rozhodnutí p inesla P elou B-Chvaletice 2: Beránek, Volejník Fencl, rozh.: Konvalina Váša, Tesák, M. Hanuš, Mina ík, Strnad. P elou ská rezerva vyd ela cenné t i body. Po vyrovnané první p li se domácí p ece jen gólov prosadili a zajistili si dvoubrankový náskok.

Hrubou chybou v K i e -P elovice 1: Biath Kaderka, Vohralík, rozh.: V první p li po v tru hrající hosté m li p evahu, ale v Po p lhodin však hosté vyrovnali po nedorozum ní mezi domácími zadáky. Ve druhé p li domácí p idali, ale zkušen jší hosté dob e bránili a v Záv re ná snaha K i en o vyrovnání k ni emu nevedla.

Brychta 2, Lába J. Levinský Süttö, Kumpan, Blažek, J. Kašpar Paš alka, M. Plechá ek, K íž, T. Kašpar Lába, Št rovský M. Brychta, B lohubý, Pleva. Vida Jozíf, Vích, T. Bidman, Richter Voltr, J. Bidman, ernohlávek Kuric, L. Sezemi tí m li v první p ta ty icetiminutovce více ze hry, m l i p ehršli šancí, ale M. Plechá ek s T. A tak jediným st elcem byl s pomocí T. Pithart vyrovnal, ale poslední slovo pat ilo st ídajícímu M.

Brychtovi, který dv ma trefami zvrátil misky vah na sezemickou stranu. Libišanští byli sice ve 2. Dolany se zbavily erného Petra Semín-Dolany 0: Indra, Cvejn, Kubelka, rozh.: Janák S ra, Linhart, M.

Vencl, Devera Van k, Václavek, J. Hosté potvrdili roli favorita a zasloužen si odvezli plný po et bod. Domácí op t selhali v koncovce. Nejlepším hrá em hostí byl Horyna, v týmu domácích zaslouží pochvalu jen M.

Chvaletice B-Sop e 0: Kuch Meško, Roubí ek Tatoušek. Domácí ne ekan klopýtli a lepšící se hosté si tak š astn odvezli t i body. Nejlepší st elci Pardubice St elecká sout ž o pohár Bohuslava Jasanského, kterou zprost edkovává fotbalová prodejna Mida Sport a Týdeník Pernštejn má po t etím kole tuto podobu: Gabriel Vencl, Žá ek, O.

Souboji mužstev ze samého dna tabulky chyb lo víc gólových šancí. Hru hodn ovliv oval vítr. O výsledku rozhodla brejková šance Dolan po p lhodin hry.

Po p estávce domácí dvakrát nast elili ty dolanské branky. Valy B- ívice 4: Kolman 2, Petrlík, Zelinka z 10 m, rozh.: Šrámek, Zelinka Van ura, Veselý. Soupe i si prohodili po adatelství a hostující Valy na svém pažitu v ned lním dopoledním souboji jasn dominovali. Jejich výhra mohla být ješt vyšší, ale neprom nili další t i vyložené šance. P elovice ívice, Dolany K i e. P elou B 4. Hladík, Pracz, Trojá- ek Herman, rozh.: Novák Rejmont, Šprojcar, Urban.

Utkání za alo se zpožd ním, protože se 20 minut ekalo na sudího Gernáta. Nakonec za n j zasko il kojický Munzar a vedl si výborn. Tu však dokázali vyjád it pouze jednou brankou.

Na elo tabulky úto ící hosté se museli spokojit jen s hubeným vít zstvím a mohou mluvit o p ízni paní Št st ny. Vav ín, Bulánek Krupi ka, rozh.: Vav- ín, Radil Bulánek, K ivka, J. Vav- ín, Moravec Benadik, Hochman P. Pr b h utkání ovlivnila rychlá branka domácích, kte í si už v páté minut otev eli st elnici. Domácí tak po ty ech týdnech op t naplno bodovali. B lá B-Jankovice 6: Kmoní ek po 2, Führer a Kone ný po 1, rozh.: Reng Posko il, Petr, He mánek, A.

Kmoní ek, Tomi, Kadavý. V B lé byly o víkendu st elecké hody a kdo tam p išel na fotbal, vid l ve dvou zápasech 11 gól. V ned lním duelu, do té doby soused v tabulce, domácí snadno p ehrávali zcela neškodného soupe e a poopravili si áste n nep íznivé skore. Kojice B lá B, ne P elovice B 2. V týdnu nejd íve podlehli na led nová ka Tábora 2: Východo eši tím tak prodloužili ekání na první domácí body, ve ty ech zápasech nezískali ani jeden.

Tento týden hostí Chrudim ve st edu od 18 hodin Znojmo a v sobotu zajíždí na led Chomutova. Hosté p ijeli na sever ech bez opor Bakalá e, Reichla a Junka. Projevilo se to na jejich výkonu a domácí toho využili. Vyrovnané utkání m lo š astný záv r pro domácí. Ti získali až p tigólový náskok, který hosté sta ili sice snížit na jeden gól, ale to bylo jejich maximum. Václav Kocián a Petr Marek. Ve zcela vyrovnané první p li neprom nily hrá ky SHK adu stoprocentních gólovek a dovolily, aby domácí celek šel do druhé p le s mírným náskokem.

Druhá p le byla ve znamení n kolikaminutových úsek ve kterých se st ídav da ilo jednomu i druhému týmu. Š astn jší byly Pražanky, které si š rou p t nula v záv ru zápasu vytvo ily dostate ný náskok a protože soupe ky v posledních minutách zahazovaly jednu šanci za druhou, pojistily si první místo v tabulce.

Sestava a branky SHK: Cvingráfová, Kábele Ku erová 1, L. Sekerková, Pavlíková 4, M. Uhlí ová, B lková 2, Fenyková 5, P. Uhlí ová, Pelikánová 2, Pee inová 2, Metelková, Krhánková 2. Pardubi tí žáci p ekvapili výhrou tam, odkud se body b žn nevozí. Základem úsp chu byly výkony branká e Mrtky a st elce Valúcha.

Domácí byli v obou utkáních jasn lepší. Knoll Ji ínský, S. Knoll 3, Muka ovský 6, Padev t 4, O. Skalický, Smozhanyk, Dvo ák 1, V. Sychra 5, Šmahel 1, Ptá ník 4. Vršovice, v 17 hod. Zlaté p ilby m sta Pardubice se stal Rune Holta. Jezdec Grand Prix p vodem z Norska se tak postaral o první vít zný zápis pro polskou plochou dráhu, nebo závodí s polským pasem. Nejlepší ech Mat j K s, v malém nále t etí, sklízel ovace tribun za bojovnost, zatímco brat i Drymlové naprosto propadli.

Ten se zdál být neot esitelným favoritem závodu, když až do nálové jízdy nenašel p emožitele. Vylu ovací skupiny se obešly bez p ekvapení. Dramati t jší koncovku m la pouze tvrtá z nich. V poslední jízd rozhodoval p ímý souboj France a Málka o t etím postupujícím, kterým se stal Franc. Neda ily se jim starty, ani obvykle úsp šné útoky ze zadních pozic.

Opakem byl Mat j K s. Po sobotním vít zství ve Zlaté stuze jel op t skv le. Bleskov startoval, bojoval a stal se zasloužen milá kem publika. Zastavil se až v semi nále, když se nevyvaroval chyb, jak sportovn p iznal.

Líbili se i Národní házená II. Bittner 16, Práchenský a Štefan a po 4, V. Opatovice Draken Brno Bittner 3, Štefan a. V utkání s Veselím si domácí v úvodu zápasu vytvo ili t ígólový náskok, který postupem asu navyšovali a v polo ase to bylo o sedm branek. Ve druhé p li se hrála bezstarostná házená s množstvím branek na obou stranách. Ve druhém zápase ekali diváci na první gól až do tvrté minuty, když se tre l domácí Z.

Hosté však drželi krok a v polo ase byl stav nerozhodný 8: P estože se brn nští hrá i dostali po p estávce do vedení, odehrával se konec zápasu v poklidu již za Svítkov p ijel pouze s torzem, Alfa bodovala na 50 procent 1. Nová Strašecí Alfa Pardubice 5: Host m i p es inkasované góly velmi dob e zachytal gólman Odrážka. Rozhodnutí padlo ve druhé t etin, kdy domácí využili dv p esilovky a odsko ili na rozdíl ty branek. Jungle Fever Kladno Alfa Pardubice 2: Sk ivánek, Frencl, Pluha.

P evahu v první t etin dokázala Alfa využít pouze dv ma góly, Kladno se dostalo do zápasu brankou t i vte iny p ed druhým klaksonem. Ve t etí ásti však hosté odsko ili na rozdíl t í gól a vít zství si pohlídali. V prvním utkání dále nastoupili Odrážka a Merta. Nové Strašecí Svítkov 9: Hra byla zcela v režii favorita, hosté doplatili na malý po et hrá, se kterým k zápasu p icestovali.

Program o nadcházejícím víkendu: Pospíšil, Richter - J. Hruška, K ovák, Živ ák, Janura - Z. Bittner, Štefan a, M. Opatovice ervený Kostelec Pechánek 14, K ourek 3. Bittnerová 17, Prudi ová 2, Šandová. Chlumec P elou B 1: P elou B Hradec Králové B 2: Alfa Pardubice Letohrad B 7: Živanice - Alfa Pardubice C 1: Alfa Pardubice Vsetín 3: Alfa Pardubice Karviná 2: Alfa Pardubice - Vsetín 8: Vít z ZP byl však po ošklivém pádu odvezen do nemocnice a Franc si prohrál postup ze tvrt nále s Walaskem.

Závod skon il p ed asn i pro držitele ty trofejí Adamse. Semi nále si na jeho úkor vyjel pozd jší vít z Holta. Ten potvrdil, že by jako jeden z mála mohl ot ást sebev domím Australana Sullivana. Ob ma totiž odpadl lo ský triumf obhajující Andersen. Ve t etím semi nále sice ukazoval školu p edjížd ní z možných i nemožných pozic, ale kone ných 6 bod na nále nesta ilo.

V malém nále si to Dán vynahradil prvenstvím ve stylu start cíl. Diváky zvedal ze sedadel boj za jeho zády. K s ty i kola odolával náporu Australana Holdera, nakonec to bylo obrácen. Finále nejlépe odstartoval Polák Walasek a schylovalo se k malé senzaci. Polák kroužil na ele tém p t kol p ed Holtou, favorizovaný Sullivan osciloval po katastrofálním startu mezi 4.

Vedoucí Walasek už za al pomýšlet, že dojede na setrva ník nebo mu došly síly, ale fakt je ten že na záv re ný útok Holty v posledním kole už nezareagoval.

Walasek oba PL, 3. Ward oba AUS, 5. Domácí hrá i od za átku zápasu m li mírnou p evahu, ale v první t etin se nedokázali st elecky prosadit. Blíž k vedoucímu gólu m li St edo eši. Góly za aly padat až ve druhé dvacetiminutovce. Skóre otev el ve Špirko po spolupráci s par áky v útoku Pivkem a Sýkorou. Jenže z vedení se domácí hrá i neradovali dlouho, protože ve Zlaté p ilby Rune Holta s trofejí na okružní Pardubice Tradi ní p edehrou ke slavné Zlaté p ilb se stal juniorský závod o Zlatou stuhu.

Letos se ve Svítkov jel už Sítem vylu ovacích jízd se do semi nále probojovali ty i eští plošiná i, K s, Šitera, Hádek a pardubický Milík. Zatímco první dva jmenovaní se Ragbisté odpo ívali P elou V ned li m lo pokra ovat další kolo druhé nejvyšší ragbyové sout že. Soupe em P elou e m la být Ostrava, ale ta m la problémy se sestavou a tak utkání bylo p eloženo na Domácí tým se tak momentáln p ipravuje na nejbližšího soupe e, kterým bude Slavia Praha.

Utkání se hraje tuto ned li v hlavním m st. Na další braku se ekalo do Už po dvanácti vte inách po etní výhody Píša p íklepem vrátil svému týmu vedení. Urputn bojující soupe nep íjemn dotíral na domácí hrá e a ve Do t etí t etiny šel HC Eaton v po etní výhod a ta mu p inesla další branku. Zásluhu na tom m l ostrost elec Petr Sýkora, který ve O n j ale museli pardubi tí hrá i ješt hodn bojovat, aby se nakonec mohli radovat z dalšího plného bodového zisku.

Ten potvrdil 31 vte in p ed koncem t etí t etiny Špirko p i powerplay soupe e st elou do prázdné branky. Špirko Pivko, Sýkora, Píša Genoway, Somík, Sýkora Špirko, áslava, Tur an, Pešina Jindra, Kreuzer. Hokejisté Pardubic v tomto týdnu dvakrát za sebou zajížd jí na led soupe e, v úterý do T ince a v pátek do Zlína. Pro Pardubice to byl však teprve tvrtý zápas, nebo utkání s Tangem Brno budou dohrávat tento pátek na Morav. V sobotním utkání se Torf postavil silnému týmu Teplic.

Hosté se však ze za átku chvilku rozkoukávali, ehož mohl využít v polovin páté minuty Je ábek, ale sám tvá í v tvá gólmanovi hostí neusp l. Ovšem za další p lminutu se po p e íslení a po p ihrávce Slová ka tre l pod b evno Fidra. O t i minuty pozd ji domácího gólmana p ekonal Tolstov, ale Kone ný na brankové á e mí odvrátil. Vyrovnání se však dostavilo ve Pardubicím ješt do polo asu vyšel další rychlý brejk, který po p ihrávce Kone ného prom nil Netolický.

Po p estávce nejd íve Dlouhý te oval st elu do b evna, na druhé stran další rychlou akci zakon oval do prázdné brány po p ihrávce Nováka Kone ný. Teplice však b hem minuty a p l dokázaly dv ma góly op t srovnat. P evaha host za ala s p ibývajícím asem nar stat a ve To však trvalo pouhých prosadili do nálové šestice, pro Hádka a Milíka to byla kone ná. Rozhodující jízdu vyhrál stylem start cíl eský reprezentant Mat j K s, za kterým jen s malým odstupem projel cílovou metou Filip Šitera, který se lou il s juniorskou kategorií.

T etí místo si vybojoval dánský reprezentant Lasse Bjerre, mladší bratr slavn jšího Kenetha. T sn pod stupni vít z z stal anglický junior Barber a další dv místa ve nále obsadili Poláci Pyszny a Cieslaw. Synové našich bývalých reprezentant Milík a Hádka obsadili osmé a desáté místo. Utkání Vítkovice Karlovy Vary se hraje Netolického st elu branká Vozár te oval do b evna. To, že hosté cht li naplno bodovat, dokumentovali poslední dv minuty, kdy se Teplice odhodlaly ke h e bez branká e.

Pro domácí tým to byly pekelné dv minuty, nebo elili doslova hokejovému zámku. Ten však Torf ustál a i když hrál v domácím prost edí, bod z tohoto zápasu je cenný. Dufek Je ábek, Slová ek, Koudelka Boheminas Benago Zru nad Sázavou 5: Zápas Helas Brno Chrudim je na programu Stoklasa a Kousal po 2, Buchtele, Kapec.

Pardubice T inec 3: V zápasech s O a Z dále nastoupil Radil. Mou ka, Chlupá, K e an, Starý. Pardubice Havlí k v Brod 1: Mou ka, Zahaluk K e an. V zápasech v L a J dále nastoupil J. Mou ka, proti J Langhamer a Veselý. Havlí k v Brod Pardubice 3: Mladá Boleslav - Pardubice 3: Boleslav - Pardubice 2: Špa ek 3, Kusý 2, Kmošek, Martinec.

Rázek 3, Matys 2, Frydrych. Ned lní utkání p ineslo pardubickým orbalist m první porážku v sezon. Na domácím h išti na favorita nesta ili, ale nutno podotknout, o body se p ipravili sami.

Hosté se na góly p íliš nenad eli, nebo jim je individuálními chybami Pardubice p ipravily samy. Od druhé t etiny domácí soupe e p est íleli, ale poprvé se prosadili až v šesté minut záv re né t etiny. Future sedm minut p ed koncem odsko ilo op t na rozdíl dvou branek, o dramatickou koncovku se 45 vte in p ed koncem p i p esilovce a power play postaral Brychta.

Na body však Sokol tentokráte nedosáhl. V sobotu zajížd jí Pardubice na Moravu do Vítkovic, kde se utkání s ú adujícím mistrem. Štefánikova , Pardubice editel spole nosti Roman Zahrádka, tel.: Záv re ný ú et obce ty koly finan ní hospoda ení obce ty koly v roce O: Poskytovatel m sto Uherský Brod Masarykovo nám.

Ur ení ov ovatelé zápisu: Kopá ek, pí,podhrádská, p. Odbor výstavby stavební ú ad Karlovo nám stí 78, 12 Kolín I, e-podatelna: OSÚ S 10 Žádost o p ísp vek na z ízení spole ensky ú elného pracovního místa uchaze em o zam stnání za ú elem výkonu samostatné výd le né.

Snížení ceny tepla pro topnou soustavu m sta Jilemnice - výstavba kogenera ní jednotky Únor sto Jilemnice, Zásobování teplem Jilemnice S rostoucí cenou zemního plynu, a tím i ceny tepelné energie,. Psychiatrická nemocnice lé ebna: Psychiatrická nemocnice je léka ské za ízení, které se zam uje p evážn na lé bu závažných duševních onemocn ní. Psychiatrické nemocnice se mohou lišit v metodice a postupu. Pokyny k vypln ní formulá e pro podání návrhu na zápis nebo zápis zm ny zapsaných údaj do obchodního rejst íku u spole nosti s ru ením omezeným.

Rejst íkový soud 1 Adresa rejst íkového soudu, jemuž. Co postrádají absolventi eských vysokých škol v praxi aneb co nám škola nedala Pr zkumy a ankety provedené v posledních letech jak mezi zam stnavateli, tak mezi absolventy vysokých škol shodn ukazují,. Zápis z jednání ádné valné hromady podle ust. VPP Ú ad práce: OSÚ S 10 Žádost o p ísp vek na vytvo ení pracovních p íležitostí v rámci ve ejn prosp šných prací zákona. Akce náboru a formy propagace st edních škol loni a letos Studie ob anského sdružení Než zazvoní Pravidla lezení ve skalních oblastech eské republiky lánek 1 Úvod 1 Pravidla lezení ve skalních oblastech eské republiky dále jen Pravidla se vztahují na horolezeckou innost provozovanou na lezeckých.

SÚPM vyhrazená Ú ad práce: OSÚ S 10 Žádost o p ísp vek na spole ensky ú elné pracovní místo vyhrazené pro uchaze e o zam stnání zákona. Kongresové centrum U Hájk Již nemusíte zavírat, dve e to ud lají za vás JIS, spol.

Formulář žádosti o poskytnutí dotace Příspěvek na projekt Číslo žádosti: EPC energetické služby se zaru eným výsledkem Postup využití energetických služeb se zaru eným výsledkem se zaru enou úsporou v Pardubické krajské nemocnici, a. Milan Míka, Vodárenská spole nost Táborsko s. Úvod Vodárenská spole nost Táborsko s. M stská ást Praha 22 Ú ad m stské ásti odbor výstavby Nové nám stí , 00 Praha Hradi t a Zem.

Partner m že být bu prodejcem,. Otavský Plamínek projekt spolu práce s d tmi Otavský Plamínek - tak se nazývá projekt, který v roce zahájil Hasi ský záchranný sbor Jiho eského kraje, územní odbor Strakonice dále jen HZS Strakonice. Kdekoliv na sv t. Ho in ves, obec Ho in ves, zapsáno na. Humanitární finanční pomoc m stu Charkov, návrh na poskytnutí daru návrh rozpočtového opat ení Obsah:.

Finan ní ízení projekt Jaká témata budou probrána v rámci prezentace: Jak pracovat s rozpo tem projektu Jak sledovat harmonogram projektu Jak na finan ní plán projektu Zdroje informací P íru ka pro adatele. Josef Josef Sváta, eská rafinérská a. Wichterleho , 52 52 Kralupy nad nad Vltavou, tel.: Aby áci mohli své role dob e plnit, musí se to nau it.

A aby se to mohli nau it, it musí k tomu dostat prostor, ale také vzor, trp t livost li t a ochotu h t u itel it l a vedení d í koly. Informace o stavu stavby Sanace a rekultivace skládky TKO Prakšice I a s ní souvisejících majetkoprávních a ve ejnoprávních vztah. Skládka Prakšice vznikla v tých letech na severním okraji m sta Uherský.

Ní e uvedeného dne, m síce a roku uzav ely svazek obcí Povodí Berounky se sídlem Nám. Republiky 1, Plze, 32 I: Obec Ústí Záv re ný ú et za rok 1 Základní údaje Rozpo et obce Ústí na rok byl schválen zastupitelstvem obce Do té doby bylo hospoda ení obce ur ováno rozpo tovým provizoriem.

Registra ní íslo projektu: Integrovaná st ední škola technická Centrum odborné p ípravy, Most Velebudice,. Pro místní i cizince zde kon í a za íná.

Archivní fond eského horolezeckého svazu I. POM Tomáš Rataj. Než za nete vypl ovat tiskopis, p e t te si, prosím, pokyny. Skalice CZ 17 Skalice u. Finan nímu ú adu v, ve, pro 0 Da ové identi ka ní íslo 0 Identi ka ní íslo 0 Da ové p iznání ádné dodate né D vody pro podání dodate. Výstupy ze sch zky rodi a u itel dne P vodní plán byl, aby.

Výchozí poznámky k panelové diskusi: Kapitálový trh, IPO a ekonomický r st Prof. Výro ní zpráva Volno, o. Podpora pe ující rodiny tak, aby dít nebo osoba s postižením i nadále žila v rodin a zárove byl umožn n d stojný život pe ující osob i celé rodin. Letos se poprvé soub žn s našimi veletrhy Sb ratel, Investor a Minerály a drahé kameny uskute ní v sousední hale v termínu od pátku 7. Jak se devá áci rozhodují Studie Než zazvoní Základem vzd lávacího obsahu p edm tu lov k a sv t práce je.

Úvod nezbytné kroky ne se p ipojíte 2. Jak si vytvo it heslo 3. Nastavení VPN p ipojení pro Windows 7 1.

Cvingráfová, Kábele Ku erová 1, L. Papírový favorit o svojí výh e rozhodl už v 1. Kerekes znamená něco jako Kolečko. Chodím na jógu, cvičím. Od druhé t etiny domácí soupe e p est íleli, ale poprvé se prosadili až v šesté minut záv re né t etiny. POM Tomáš Rataj. ZENSKY ORGASMUS VIDEO MASAZ PENISU PRAHA

Eroticke sluzby jihlava paula wild porn

BI PERVERZ PRIVAT SEXY STREAM

Tags: