Recent Articles

Recent Articles

Posted 07.02.2018Comments are off | Seznamka Praha

Female agent lucka z choltic

female agent lucka z choltic

Tak tedy komu vlastně pomáhali? Udělejte si v tom pořádek? Jsou tak Rusové zmatení a podporovali by tedy obě strany soupeřů am. U všech tvrzení v článku nejsou doloženy odkazy na důkazy. Katolíci, to je pěkná banda, velí ji sám papež I. Fanda, to je ten co myje černé nohy, usmívá se, má satana rohy. Schovává se za svatý kříž, a to je právě ta divná potíž, ve skutečnosti vítá slimáky, do Evropy vábí černé ptáky.

To je ovšem jiná liga přece, goimové budou dáni do klece! Zklidni se tlustoprde, abych nemusel za tebou do té prdele co se zove Hynčice čp. Seš veřící, tak se pomodli a buď hodnej.

Jezdí… Maxihnus vyzvídat od místních obyvatel něco na Holínka. To bude sranda k popukání, až mu ten Hynčinský Holínek, se kterým nemám já nic společného, srovná ten jeho neforemný ciferník a rozmázne jej po zdi. Holínku — přijměte gratulaci. Tam nemusíte umět zpívat, ale stačí srozumitelně drmolit a s touhle kvalitou sdělení máte postup do dalších kol jistý. Neváhejte — nastartujete si novou karieru a tím nás tady všechny dostanete do kolen!!

Pane Musile, děkuji Vám za zveřejněný názor. Uvědomuji si, že čtenáři sem chodí převážně pro názory na problém, nikoli pro čtení osobních půtek. Tímto se s pokorou v duši kaji za nadbytečně zneužívání tohoto diskusního prostor k duelu s Boříkem.

Současně se všem čtenářům omlouvám a veřejně slibuji, že takto asertivně jsem zde vystoupil naposled. Doufám, že mi bude odpuštěno. Možná ještě invalidní milan, či kanón Borsig s mafiánem Profacim a ryzím Boušem. Nesmím zapomenout na Maxihnuse, ten vás také baští….

To se to potom langrům podléhá nesmyslům…. Ale oni se přece nenechají zmanipulovat. Aspoň to o sobě tvrdí člen jejich bratrstva s. Oba dva tito rušti agenti dovedlií vztahy s Ruskem ke stupňovanym sankcim, rostuci studene valce na počatek valky horke. Voloďa Putin se bude muset nakonec rozhodnuť koho z nich zvoli za sveho většiho nepřatelskeho agenta. Hitlerce se barevny Majdanek, ktery by demokradycky jak ve fašistyckem Kyjevu svrhnul zvoleneho Puťku v Rusku nepovedl. Uvidime kam se dostane čerstvy Kačer, ktery ma ještě skryte rezervy.

Ti Amíci jsou úplní břídilové. To náš Dalík je onačí formát! Jinak,článek dobrý tak akorát pro určitou úzkou skupinku lidí tu na PP…. Tady bude zase rudě nablito! Putin by se proto nějakým podvratným získávání agentů nemoh zabívat…. No jo, občas se zadaří…. Netvrdil jste — a není to tak dávno — že sebou manipukovat nenecháte? Jen mi tam nesedí ty sumy — půl melounu a ubohých táců doláčů, laciné dvakrát placené…. Určitě to možné není. Kdyby to byla pravda, to by o tom něco bylo v kremlobotských mediích, které ráda čtete.

A která to jsou? Jak vy vůbec víte co čtu? Vy jste prostě fanatik…. Fanatik se vyznačuje tím, že neuznává nic jiného, než svůj názor. To není můj případ. Já názory jiných lidí zvažuji, ovšem neměním své jako fusekle, to je fakt. Kdybyste chtěla vidět, jak vypadají fanatici, stačí si přečíst komentáře mnohých rusofilcek. Jenomže to bych po sympatizantce komunistů chtěl příliš, já vím. Vždyť to říkám, že jste fanatik. Jiný názor neuznáváte, lépe řečeno, pokud s Vámi někdo není v absolutní shodě a nevidí věci nemlich stejnou optikou, prohlásíte ho za bolševika, komunistu, rusofila atd.

Vy jste schopen i pana Cibulku prohlásit za kremlofila, pokud se při projevu nadechne na špatném místě…. Co se týče médií, nejsem si vědoma toho, že jsem se něčím chlubila, pouze občas cituji…A ano, čtu média, která pornoherecký spratek Janda prohlašuje za proruská…on je totiž doporučením proto, abych se na ně aspoň mrkla…. Přece Sputnik, Aeronet, Haló noviny. To víte, tak detailní sledování a analyzování světové politické scény zabere čas, který potom chybí. Mrknu na ně, abych si tu sympatizantku s komunisty zasloužila.

Další katolický magor se montuje do něčeho, čemu vůbec nerozumí. Místo toho by se měl podívat do Vatikánu, jaké neskutečné pako tam sedí na papežském stolci a zamyslet se, proč Franta papež likviduje katolickou církev tím, že prosazuje zelenou, homosexuální a rudou politiku svých židovských loutkovodičů. Jak vidno, samozvaný katolický pozorovatel má zavázané nebo vydloubané oči, což jej před ostatními činí komickým až cirkusově komediálním. Tím si zaslouží spíše politování. Pane Bouše, protože papež je dávno naverbován GRU, o kteréžto agentuře byste mohl něco vědět.

Církve jsou infiltrovány po desetiletí ruskými komunistickými fízly. Krom mnoha věcí, které nechápete, nechápete i jednu podstatnou. Víte proč po skoro letech, kdy Mongolové ovládali Moskovii pozn. Ne proto, že by proti nim statečně bojovali to se moc nedělo , nýbrž proto, že se chánové řezali mezi sebou, čímž onu říši oslabovali. Věřím, že pochopíte souvislosti. Pane Král, a jak jste byl naverbován Vy, to prozradíte? To je jeho parketa.

Pane Langere a víte co je na tom fascinující? Že v okamžiku jak se na někoho provalí, že se kamarádil s Rusáky tak ho místní bolšáni obhajují do roztrhání! Asi jako jejich předchůdce Julda Fulda, když hájil spolupráci socanů německých s ruskými po přepadení Polska! Březen 21st, dne Další dokazování je úplně zbytečné, protože může být zneužito lumpy, kteří se chytají kdejaké kraviny, aby nás pošpinili nebo zesměšnili.

Však ti různí zbabělci a křiklouni pod všelijakými krycími značkami Vám nesahají ani po kotníky…. V Rusku totiž prosazují přesně opačné tendence, a to pravicové, konzervativní, křesťanské a vlastenecké, čímž jsou nám Rusové nejbližšími spojenci proti vašemu nemocnému Západu.

Je vidět, že logickými souvislosti svých úsudků se moc netrápíte, takže plácáte jednu rozporuplnou slátaninu za druhou. O Mongolech v dnešní Moskvě nic nevím a ani vaši levicoví euroameričtíí loutkovodiči nic bližšího nereferují.

Pane Bouše, Mongolové nejsou vážně míněným tématem páně Langera, ale pouhým pejorativním a zesměšňujícím výrazem, který má dokumentovat inteligenční nedostečnost Langerova oponenta. Podle jeho bolševické posloupnosti — nejseš dostatečně rusofobní, to znamená že jsi rusofil, tak že mongoloid střihlej tatarem, tedy vlastně degenerát a proč s takovým ztrácet čas!

Jedenoduchá mentální zkratka duševního velikána a guru WXV Langera. Proto s ním a WXV nelze smysluplně diskutovat. Místo argumentů si kluci vystačí s nálepkami a šuplíčky. A když jim dáte ochutnat jejich vlastní meducínu, tak se ublíženecky ohání mstivostí.

Má to chlapec mezi ušima poněkud hodně neuspořádané. Ale na to jsem si již zvykl, neb to patří to ke zdejšímu folklóru. Kdysi jsem měl nutkání i s WXV vést argumentačně racionální diskusi. Zkušenost, co jsem udělal já zde mají desítky diskutérů, takže popis je zbytečný.

Proto ani tento příspěvek není určen nikomu z nich, neb starýho psa novým kouskům nenaučíš. Mentální bolševici WXV do roztrhání těla! Čest vaší smyslupné, autorsky originální a argumenty nabité diskusní práci!! Kuci a holky x Chááááááááááááááááááááááááááááááá. A teď je z něj největší komunistobijec na Novinkách a baví nás i nadále svou soudružskou tupostí.

Chááááááááááá x už je to tady. Ovšem, zvyk je železná košile. Takovíto soudruzi až do června 41 byli spolubojovníci německých dělníků v uniformách…také bojovali proti židovské, západní plutokracii, také to všechno byli socani.

A také měnili názory dle aktuální svodky od politbyra! Jášku-septiku, co to tady žvaníš za kraviny? Nacisti s katolickou církví a Vatikánem těsně spolupracovali.

Dokud nedostali od sovětské armády v r. Už se těšíš, jak dostaneš taky svůj zasloužený nářez? Bouse A z toho, ze ve Vatikanu sedi jeden z nejhorsich papezu usuzujete, ze vsichni katolici jsou magori? Kritizuji zaprodaného kolaborantského Frantu papeže a ty katolíky, kteří se zpronevěřují své víře, jako např. Na druhou stranu je zde na PP v diskusích plno účastníků, kteří se ke své nezkarikované křesťanské víře hlásí a jichž si pro jejich poctivé chování vážím.

Bouse Tak uz jenom kvuli tem, kteri zachovali vernost tradici, byste mel o katolicismu mluvit uctiveji. Holínka, který je aktivní katolík urážíte stejným způsobem jako Bouše a banda post soc mr. Jste debil, pane Tichý! Jášku-septiku, žaluješ jako pětiletý fracek. Máš tam trochu chybu, protože sv. Vencu jsem nazval zbabělcem, který se nedokázal postavit Frankům jako jeho bratr Boleslav. Hulínek je katolický práskač, to je o něm prokázané už dlouho.

Zajeď si za Tichým do Chabaně u Břestku, už není v Dublinu, máš to tam přes buchlovský kopec a kolem hradu kousek, a můžeš si to s ním vyříkat z očí do očí. Ale mám za to, že jseš jen obyčejná užvaněná kolaborantská sračka schovávající se za anonymitu internetu.

S ruskými trolly se nediskutuje, nicméně tématu Vatikán můžeme na těchto stránkách věnovat rovněž více pozornosti. Předeslat mohu, že současný papež Francis vydal řadu rozhodnutí, která jsou v kontroverzi s učením Církve a vůbec Bible.

Vatikán je odedávna bojištěm, na kterém se odehrává vliv subverze vedená zednáři , a také samozřejmě i vliv Ruska stačí si přečíst italskou verzi Mitrochinových seznamů, archiv by měla mít italská tisková agentura ANSA, je v něm řada italských duchovních všech stupňů hierarchie, a neuvěřitelné množství profesorů či docentů vysokých škol…. Je to dost starý materiál.

Ještě dříve se zabývá nebezpečím zednářstvím Sv. Ty můžeš pozorovat tak akorát staré ženské rozkroky jako nějaký druhořadý pi. Možná bys mohl v dalším článku vysvětlit zjevný logický rozpor, že na straně jedné je Trump vláčen washingtonskými bažinami čti židovskou kriminální klikou a jejími pinčly kvůli údajné manipulaci US voleb Rusy v jeho prospěch a na straně druhé měli Rusové podporovat jeho soupeřku Clintonovou a jejího manžela.

Nemáš v hlavě nasráno, že tě tohle netrklo už při opisování tohoto stupidního polského článku? Vždyť je to katolický obesrávač, logicky tedy musí mít v kebuli nasráno! Pane Bouše, to mu jistě křivdíte. Pan Langer by Vám to jistě snadno vysvětlil ztrátou centrálního řízení díky rozvoji demokratizace v ruských tajných službách.

A tak pořád na střídačku a dokola. Holt mongolotatarorusák je proti minimálně o dvě, ale spíše o tři a více úrovní lepší!! Že se nemohou domluvit je logické, protože jsou v tý Emerice nejen dokonale zakonspirovaný, ale pro udržení utajení si musí logicky jít po krku. Nevím co Vám na tom není jasný. Dyť je to tak jednoduché!! Kontrarozvědčík Langer tomu jistě dost rozumí, on Vám to na požádání vysvětlí lépene než Catholík. Ten by si musel vymýšlet. A není problém v tom, že žádná ženská nechce před Vámi ukázat ten rozkrok?

Jášku, je všeobecně známo, že vy ve W3V to máte spravedlivě rozdělené, abyste se nehádali a neporvali. Katolický obesrávač prohlíží staré vagíny, katolický práskač obsluhuje staré ču. Tak to jsem se zase nařehtal, už dost!!!!!!!!!!!!! Nenajdeš na světě cnostnějšího tvora nad reformovanou kurwu — týká se všech zdejších z W3V tebe obsrávači obvlášť — co umíš?

To má jako dát na něco odpověď? Jezuité vytvořili také zahraniční politiku kdysi protestatntských US viz Edmund Walsh a samozřejmě mají enormní vliv na CIA, na její tvorbě mají lví podíl taktéž.

A ještě pro vás perlička, sám Bill Clinton studoval elitní jezuitské školy… Ještě si myslíte, že vystatčíte s beletrií, Observere? Ale no tak, pane Králi… proč ta otázka, když dobře víte, že ve veřejném prostoru můžeme jít pouze vodcamcáť pocamcáť, a šmitec. Nyní Vám to trošilinku ujelo, což přisuzuji enormním vedřinám posledních dní.

Pane Králi — jakpak dlouho p. Pravděpodobně déle než já. Rozlézá se Komunismus po světě jako MOR, nebo nikoli???!!! A z komunistického Ruska??? Na tomhle jsou tragikomické hned dvě věci. Jistě, uplatnili ho již jezuité proti Husitům, když potřebovali zlikvidovat kapitalistickou republiku Tábor. Jistě, Čeku založil Svatý Stolec, podle osvědčených principů v Římě. Řídím se Vaším příkladem, tak byste to mohl ocenit.

Před a více lety bylo naprosto běžné, že lidé studovali náboženské školy. Tak, jako dnes lidé navštěvují ateistické. Tak jako dnes studují na ekonomii, na právu, a další obory, tak tehdy studovali v církevních školách, protože to byla centra vzdělanosti. Jistě, ale ne každý studoval u jezuitů na kněze, a zároveň v jiné zemi zakládal tajnou službu či politickou třeba bolševickou teroristickou skupinu. No a Clinton studoval na jezuitské škole v letech šedesátých a byl velmi oceňovaný student — což obvykle předznamenává politickou kariéru.

Prostě je to v jeho životopise doložených školními dokumenty. Mohou být sice podvržené, ale zatím s tím nikdo nepřišel. Dalo by se říct, že komunismus je jako každý jiný světonázor. V čem je komunismus unikátní je jeho: Bylo neštěstím osudu že import komunismu se udál právě do Ruska.

Ve zdejších už tak primitivních a nevzdělaných podmínkách měl svělou možnost vytvořit další společenský rozměr. Nav íc potřebovali nastolit nový společenský řád a starý zneplatnit, a to za každou cenu V tomto případě za cenu: Vylhaná pravidla a bezcharakternost jsou dvě strany jedné mince! A to co dnes produkuje EU je tento komunismus se touto lží a bezcharakterností. Navíc k tomu přidala, jaksi k utvrzení muziky: Komunismus je utopie, nápad je to mnohem starší a nikde se neudál.

Dějí se však všelijaké ošklivé věci ve jménu toho či onoho. Ale, ano udál se! A ne jen na jednom místě! A Západ k němu postupně nyní směřuje. Jenomže protože všude rozsévá zkázu, tak pravověrní soudruzi místo toho, aby přiznali svůj omyl, tak raději neustále fanaticky tvrdí, že to komunismus není. A že kdyby se to dělalo správně se správnými a k tomu správně stvořenými lidmi , tak že by to fungovalo. Všechno jsou to jen fantasmagorie, na které je nalepená nějaká vývěska s popisem, který nikdy neodpovídá skutečnosti.

A co s tím chcete dělat… jedni tvrdí, že za to můžou komunisti, jiní že židobolševici, trockisti, chazaři, mongoli, tataři, běločeši, kozáci, reakcionáři, buržujové a eseři, hlad, bída, bůh, ďábel a filcky.

Nic takového není, nenechte se vysmát, záleží vždy na tom, kdo zrovna ty kolonky vyplňuje. Králi, to jste to pohnojil. Pavka Septík Vám to hned za tepla dal Spolknout. Sice neví, ale je informovanej! Kam se hrabou bolševici! Killary delal to, co oni dnes chteji prisit Trumpovi. Neskutecni lhari a pokrytci z US departmentu lzou do oci celemu svetu az to prasti.

Zamlcuji jim tyhle fakta, vrazdy svedku v procesech proti Clintonovym, uz jich je cela rada. Hon na carodejnice tam porada nejvetsi zlodej, lhar a zvrhlik, ktereho podporuji media a lokajove USA vsude ve svete, patrici do jejich sfery az na 4 zeme, co maji atomovky.

Ty by radi taky znicily, ale vedi, ze by to mohl byt i jejich konec. A tak poradaji toto ohavne, prolhane absurdni divadlo lzi, dezinformaci.

Vysetrovani stale vazne, protoze svedci nahle umiraji. Je priznacne, ze zeme fizlu, kontrolujici kazdeho na svete a jejich 15 tajnych sluzeb nejsou schopne tyto zlocince dostat pred soud. Oni schopne k tomu jsou, ale nesmeji. A to by byl skandal. A tak se ty informace pousteji po kapkach, aby si Amici zvykli. Ze jsou Americani stejni hajzlove jako Rusove, to tvrdim davno, ale kdo vsechny tyto zeme ovlada? Dejte si na to sami odpoved a vite, odkud vane vitr. Maji nas v rukou. Ze jsou Americani stejni hajzlove jako Rusove, to tvrdim davno xxxxxxxxxxxxxxx Tvrzení je jedna věc, doložit ta tvrzení fakty, je úplně něco jiného.

Jen by mě zajímalo, kdyby nebylo bolševika a socialismu, na koho byste svou neschopnost sváděli? Vždyť ty dvě okolnosti jsou pro vás přímo božím darem. Zapomněla jsem na Putina. Demokrate zavedli v USA socialismus a vsechny jevy, co pak Evropa a jine zeme nekriticky prejimaji!!! Nesmirna korupce vsude, lzi, ovlivnovani politiku, vrazdy svedku, rasismus, nadrzovani cernochum na ukor bilych. Prohra Killary pak zahajila proces proti Trumpovi, ktery ma Demokratum jejich prebendy a vyhody z ery Obamy nahradit, zachovat.

Je to boj o koryta a boj o vydaje na zbrojeni, bez kterych USA ztrati svou moc ve svete. Proto je Rus a Cinan padouch. A Rusove podle nich ovladaji USA jako mocnost!!! To uz jsou USA tak v prdeli, ze ó, tak slabe, nevyvynute a chude Rusko jim muze zasahnout do voleb?

Nebo je to vsechno uplne jinak a my se nesmime dozvedet pravdu? S kym a proti komu je vlastne Trump? Pro, nebo proti Rusum a s kym konspiruje Kuschner? S ruskymi zidobolseviky, s Putinem, nebo je dokonce agent Pekingu.

Kdo nam rekne celou pravdu? Tak jsem se od vatikanskeho trotla dověděl, že se američti vrcholovi protektoři navzajem obviňuji z teho, že su rušti agenti. SMM upřesnila, že místní občané byli pobouřeni tím, že vojáci budovali úkryt přímo v jejich osadě. Ty matky měly ty zblblé kluky přehnout přes kolena a nařezat jim pár výchovných ran. V článku není ani jedna nová informace. Tamás Bodor presented arguments why the theory does not function in all tests: Two laboratory experiments are the part of this research; the first contains 42 and the second contains 43 students of the University of West Bohemia in Pilsen.

Experiments have the same design: The first half of respondents discussed anonymously online phase 2 and thereafter offline phase 4 and the other half of respondents made the experiment with the reverse of the order of environments. We measured attitudes again in the phase 3 and at the end of the experiment phase 5. The paper investigates if participants with minor attitude are more frequently silent and how is this relationship moderated by fear of isolation and communication environment.

Results proved the anonymous online environment rose probability a participant would speak out her opinion. Results support Spiral of silence theory — participants expressing minor attitude are more frequently silent, but only when they express higher fear of isolation. Participants expressing lower fear of isolation are not influenced by minor or major attitude regarding speaking out their opinion. Finally, the main meaning of our paper is experimental replication of results obtained through hypothetical measures.

Zvyšuje religiozitu vyšší míra deprivace? Případová studie plzeňských bezdomovců. We investigate the religiosity of homeless persons in Pilsen.

We also test the validity of depriv We also test the validity of deprivation theory in the Czech environment, i.

It revealed that the religiosity of homeless persons in Pilsen is roughly the same as the religiosity of common citizens of Pilsen and slightly lower than the religiosity of common Czech citizens.

It was a strong argument against deprivation theory. However, we did find some support for deprivation theory — common Czech citizens from lower and working social classes were more religious than individuals from middle and higher classes. Využití Q metodologie pro konstrukci vlastního měřícího nástroje. The paper shows how to use the Q methodology for constructing own measuring tools. The Q methodology is complex technique of data collection and analysis for the most objective researching of subjectivities.

We demonstrate the construction of our own measuring tool on example of religious collective memory in close detail. We use set of 48 sentences taken from daily press from years —, the selection of sentences is based on a key-word search and discussions of the research team. These sentences involve important Czech historical persons, events, places and holidays; one half of sentences reflects religious interpretation, and the other half is strictly non-religious. The set is rated by 46 participants sampled intentionally.

We use their ratings for an extraction of two subjectivities and we construct a Likert scale for each subjectivity. We use scales for a survey questionnaire. We administer the survey in two rounds, in the first round we ask a random sample of respondents and in the second round we ask a sample of children or parents of respondents from the first round. We select respondents for the first round by random stratified sampling, strata are based on the region and size of settlement of residence.

In the second round, we address almost all contacts received in the first round. Our survey results showed that the constructed scales allowed us the comparison of generations, but it was not possible to tell which subjectivity was the most dominant in the population. Q metoda je komplexní technika sběru a analýzy dat, která se snaží o co nejobjektivnější zkoumání subjektivních pohledů na vybraný objekt.

Konstrukce vlastního nástroje pak je velmi podrobně demonstrována na příkladu výzkumu náboženské kolektivní paměti. Využíváme soubor 48 výroků převzatých z denního tisku z let —, výběr byl založen na vyhledávání klíčových slov a diskusích členů výzkumného týmu. Výroky se týkají významných osobností, událostí a míst českých dějin a významných svátků, polovina výroků nese náboženskou interpretaci, polovina důsledně ne-náboženskou.

Tento soubor výroků hodnotilo 46 participantů vybraných úsudkem, z jejich hodnocení jsme extrahovali dva pohledy na roli náboženství v dějinách a pro každý pohled jsme zkonstruovali jednu Likertovu škálu. Vytvořené škály jsme použili v rámci reprezentativního výběrového šetření, kde bylo v prvním kole dotázáno respondentů a ve druhém rodičů nebo dětí respondentů z prvního kola. Do prvního kola byli respondenti vybíráni pomocí stratifikovaného náhodného výběru, přičemž strata byla definována na základě kraje a velikosti místa bydliště.

Ve druhém kole byly osloveny téměř všechny kontakty získané v prvním kole. Na výsledcích z tohoto šetření prakticky demonstrujeme, že škály zkonstruované díky Q metodě nám umožní postihnout mezigenerační vývoj jednotlivých pohledů, ale neumožní nám změřit, který pohled je ve zkoumané populaci více zastoupený. Budování modelu segregace krok za krokem. The article presents the construction of an agent-based model of segregation step by step. The article is intended as a tutorial for the reader's fi rst steps with agent-based modeling.

The model is programmed in the NetLogo software and provided in two versions: The article describes the user interface and source code of the model in close detail. Most of the article is dedicated to careful, in-depth explanation of the NetLogo code. The model aims to answer Schelling's classical question: However, size of recognized neighbourhood did not moderate the relationship between intolerance and tendency to segregation — the slope of the relationship was still the same or even steeper for larger neighbourhoods.

Obsahová analýza použití pojmů hidžáb, burka a nikáb v českém denním tisku v letech — This study is based on the assumption that our understanding of reality, i. Islam in this case, Islam in this case, is primarily shaped by the mass media: In this particular study, we have focused on the issues related to the wearing of a hijab, a burqa or a niq¯ab, which the media present as one of the four most frequently identified threats supposedly permeating the space occupied by western civilization including the Czech Republic.

...

Female agent lucka z choltic

Frajer se vycáká do božský kundičky. Miss kozy Lucka z Choltic. Prcá ji na parkovišti nákupního centra. Pomoc! Rozbila se mi sekačka. Krásná 19 na. FemaleAgent Alexis Crystal a španělský páreček – české porno redtube. FemaleAgent Alexis z Otrokovic dělá anál s masérem. Lucka z Choltic dělá anál. 6. duben Lucka z choltic drsny sex Lucka z Choltic jako přísná domina. EROTICKA VIDEA ZDARMA FEMALE AGENT CZ, Dlouhá videa zdarma. srpen Female agent cz privaty v brne, Vyprask video paula wild video, Sex zákulisí lucka z choltic. Vyprask video paula wild video, Rodinné. listopad Název videa je: Lucka z Choltic má největší koz. .. Brunetky Bukkake Celé porno filmy FAKE Autoškola Fake Taxi Female Agent Fetiš sex HD. listopad Stránka s porno video z kategorie: české porno,první sex před kamerou porno, české porno online,české porno,female agent,hardcore porno.

Bez kalhotek fotky holky na sex praha

Female agent lucka z choltic

Tags: