Recent Articles

Recent Articles

Posted 16.01.2018Comments are off | Seznamka Ostrava

Česke kundy sex s opilou

česke kundy sex s opilou

Bylo to neskutečně nádherné. Jeho prsty byly krásně teplé ne jako můj chladný vibrátor. Už mu bylo jedno jak moc hekám. Moc dobře věděl, že jsem vzrušená a líbí se mi co dělá.

Prsty náhle vyjeli a já slyšela jak si klekl. Pak jsem ucítila něco vlhkého a teplého. Byl to jeho jazyk kmitající po klitorisu a občas dokonce zabloudil mezi závojíčky. Jeho jazyk byl tak úžasný, že jsem se udělala. Vykřikla jsem v úžasu té slasti a vychutnávala si příval slasti. Orgasmus jakoby mě přivodil kóma, protože si pak nepamatuji pár minut. Když jsem přišla k sobě už jsem cítila opět jeho prsty v sobě.

Musel tam mít minimálně čtyři jak mě roztahovaly. Já ochotně přirážela vstříc dalšímu orgasmu. Opět mne chytil za vlasy a přirážel se mnou co nejblíže k němu. Moje kundička se v rytmu přírazů roztahovala a stahovala. Jeho prsty mi přišli hrozně dlouhé. Jakoby mi naráželi až na dělohu.

Měla jsem zavřené oči a představovala jsem si jeho penis co jsem viděla. Hrozně jsem si přála ho zkusit. Ovšem nechtěla jsem Honzu až tolik podvést. A také jsem neměla doma kondomy a prášky už měsíc neberu kvůli založení rodiny. Musela jsem si tak vystačit s jeho prsty. Ty neustále zrychlovaly tempo což mělo za následek příchod mého druhého orgasmu.

Uvolnila jsem se co to jen šlo, abych si to vychutnala naplno. Musel cítit, že se blížím do finále, protože zpomalil a jeho přírazy byly táhle a hluboké. Jakoby věděl co miluji a jak mě udělat. Pak už jen přišlo mravenčení v břiše oznamující finále.

Ovšem nebylo to jediné co jsem cítila. Jeho prsty se ve mě najednou zvětšily a začali pulzovat. Až teď jsem se podívala na svého milence, který za mnou stál a přirážel do mě svým mackem.

Bylo však pozdě něco udělat. Můj orgasmus mě opět dostal do extáze a Milana začala má kundička v křečích svírat a vysávat. Což nemohl ani on vydržet a začal mě příraz za přírazem plnit.

Pak se nakonec jen zapíchl co to šlo a také si vychutnával svůj vrchol. Jeho úd byl ještě tvrdý, když ze mě vyjel. Za ním se ze mě hrnula velká nadílka jeho semene. Musel být skutečně dlouho bez holky, když toho měl v sobě tolik. Neřekli jsme ani slovo a každý šel spát.

Ani mě nenapadlo se vysprchovat a zmírnit tak riziko početí dítěte. Asi jsem tušila, že to není naposled co jsem si s Milanem užila. Přeci jen Honza měl být pryč ještě týden. Nechci na tebe vše vychrlit ještě než donesou kafe. Vím, že jsem to neměla dopustit, ale potřebuji se svěřit. Andrea mě vyslechla a chvíli přemýšlela. Ráno jsem se probudila a to, že vše co jsem zažila večer s Milanem nebyl jen sen dokazovalo zaschlé semeno na mích stehnech.

Až teď jsem si pořádně uvědomila jaká to byla blbost. Riskovat nechráněný sex s kamarádem Honzy. Bylo teprve šest ráno a já se potichu přes spícího Milana na gauči dopotácela do koupelny.

Hned se mi vybavila vzpomínka jak mě tu včera opřenou o pračku nádherně udělal svím ptákem. Hned jsem z toho byla zase vlhka.

Pustila jsem si vařící vodu a vlezla pod proud vody. Rukou jsem začala umývat zbytky zaschlé připomínky. Jak jsem rukou myla svou jeskyňku, tak jsem se tím začala vzrušovat. Už několikrát jsem to ve sprše sama dělala, ale až teď při vzpomínkách jsem byla natolik vzrušená, že jsem věděla, že brzy budu. Začala jsem proto intenzivně rukou dráždit svůj krví naběhlí klitoris. Teplá voda zatékající do všech záhybů mi dělala neuvěřitelně dobře.

Opět jsem zapomněla na celý svět, když na mě začal přicházet orgasmus. Málem jsem utrhla sprchu, když jsem se propnula jak luk. Po chvilce začal orgasmus odeznívat a já měla pocit jakoby mě zase hladily Milanovo velké ruce.

Otočila jsem se a on tam opravdu stál. Byl nahý a přidal se ke mě, když viděl jak si sama ulevuji. Jeho penis už mě pošťuchoval mezi nohama. Konečně jsem ho mohla vidět zblízka. Neodolala jsem a rukou po něm sáhla. Jen jsem se ho dotkla začal mohutnět a tvrdnout. On mezitím své ruce přemístil na má prsa a začal je mnout a drtit.

Občas mě chytl a zmáčkl za bradavku až jsem sykla bolestí. Bylo to poprvé, kdy mě bolest vzrušovala. Já jsem začala jeho klacek v ruce honit čímž jsem ho vzrušila, tak že se přestal věnovat prsům. Rukou teď zvedal jednu mou nohu, takže měl krásný přístup k mé vzrušené lasturce. Druhou rukou nasměroval špičku svého kopí přímo mezi mé závojíčky. Nedokázala jsem odtrhnout oči od jeho žaludu prorážejícímu si cestu do mého nitra.

Nejprve přirážel jen špičkou, ovšem po chvilce nevydržel a nabodl mě až narazil na mé dno. Vyjekla jsem úžasem a objala ho, abych měla lepší stabilitu. Začal do mě přirážet a každé setkání jeho žaludu s mou dělohou jsem odměnila líbezným sténáním. Byla jsem jako ve snu ze kterého se nechci probudit.

Ovšem dnes jsem měla trochu rozumu a chtěla mu oznámit, že nejsem chráněná ať se udělá ven. Ovšem jak jsem se na něj podívala a chtěla promluvit, tak mi dal svůj prst před rty a jen tiše zasyčel na znamení netřeba slov. Chtěla jsem mu to i tak povědět, když jsem ucítila jak opět zmohutněl. Zarazil ho do mě a tentokrát čekal na mém dně až přijde jeho první výstřik.

Jako horká láva mě zalilo jeho tryskající semeno. A právě ono teplo dovedlo na vrchol i mě. Opět jsem byla chvíli mimo a po procitnutí jsem byla ve sprše sama. Opět jen jeho semeno ze mě kapající bylo důkazem. Sprchou jsem se tentokrát důkladně opláchla.

Milan už seděl u stolu, když jsem dorazila do kuchyně. Já připravila snídani a oba jsme ji beze slov snědly. Po snídani jsem Milana zastavila než šel pracovat. Musela jsem mu říct, že to nejde, že by mě mohl oplodnit. Sedli jsme si a vše probírali asi hodinu. Oba jsme se omluvily asi tisíckrát za své chování. Oba jsme toho litovali. On o to víc, že netušil, že jsem nechráněna. Až po našem rozhovoru se dal Milan do práce a já do vaření oběda. Nechtěla jsem Milana dráždit a oblékla si kalhoty a tričko bez výstřihu.

Až do večera probíhalo vše v klidu. Celou dobu jsem se modlila, aby nepřišel, ale zároveň mě spalovala touha ho mít opět v sobě. Sprchovala jsem se dlouho a on nepřišel. Oblékla jsem se raději už v koupelně.

Cestou do ložnice jsem na něj nenarazila. Asi byl na balkoně kouřit. V ložnici jsem se uložila a za chvíli slyšela jak se sprchuje on. Měla jsem nutkání tam jít a opět se pokochat jeho svaly.

Abych tyto myšlenky zahnala vyndala jsem vibrátor. Zapnula jsem ho a po chvíli i s ním v sobě usnula. Nevím ani jak dlouho jsem spala, ale vibrátor jsem stále slyšela běžet. Jeho vrnění krásně ozvučilo celou ložnici. Ani jsem neotevřela oči a vychutnávala si jeho velikost v sobě. Stále v polospánku mi nedošlo, že něco nehraje.

A to sice, že se vibrátor ve mě pohybuje. To až po několika přírazech jsem otevřela oči. Nade mnou byl Milan a pohupoval se v bocích. Koukla jsem se dolu a viděla jeho mužství opět v sobě. Vedle něj ležel můj ještě běžící vibrátor. Asi si nevšiml, že jsem vzhůru, protože jeho přírazy byly jemné.

Nebyl to ten tvrdý samec jako vždy před tím. Nevím jak dlouho už ve mě byl, ale z jeho výrazu bylo jasné, že bude stříkat. Já jsem ležela nehnutě plna očekávání co udělá. Nenechal mě čekat dlouho. Natlačil svůj penis jemně až na dno a pulz za pulzem nechal všechnu svou nadílku ve mě. Měla jsem co dělat, abych nehekala jak mě opět rozpálil.

Tentokrát ve mě zůstal dokud nezměkl a sám mu ze mě nevyklouzl. Pak jsem usnula a spala až do rána. Ráno jsem na sobě měla opět zbytky semene jako důkaz. Milan se tvářil jakoby k ničemu nedošlo. I já jsem mlčela. Přeci jen se mi to taky líbilo. Ovšem stále více jsem se obávala, že mě nakonec tato eskapáda bude hodně stát. Přeci jen už mě několikrát vystříkal nejspíše plodný muž. Celý den probíhal ve znamení klidu. Ani v noci se nic neudálo. Milan už asi konečně, také přišel k rozumu napadlo mě.

Konečně přišel poslední den a noc před manželovo příjezdem. Milan měl již skoro hotovo a čekalo ho už jen pár úprav. Na oslavu, že jsme vše zvládli, tak rychle jsem koupila šampus a udělala k večeři steaky. Milan večeři spořádal neuvěřitelně rychle a i šampus pil jak vodu. Choval se zkrátka jinak než do teď. Hned po večeři se šel osprchovat a lehl si, že je unavený.

Bylo mi líto, že se vše na poslední den tak zvrtlo. Chtěla jsem vědět o co jde a šla za ním. Klekla jsem si u gauče a vyptával se co se děje. Chvíli odolával, že se nic neděje, že je v pohodě. Ovšem já nepřestala dokud z něj nevypadlo, že je tak nadržený, že musel jít vše zaspat.

Jinak, že by za sebe neručil. Ani nevím co mě to popadlo, když jsem z něj sundavala peřinu. Tam už mě vítala jeho stojící chlouba. Vůbec poprvé jsem jeho penis měla rázem v puse. Cítila jsem každou žilku. Jeho dech také začal zrychlovat.

To jak jsem ho měla ve své moci se mi neobyčejně líbilo. Jednou rukou jsem si musela sama začít dělat dobře. U Honzy jsem byla zvyklá strkat si jeho péro do pusy celé.

Ovšem u Milana to nešlo už v půlce jsem narážela na své mandle. Jak tam tak ležel na zádech oddaný čemukoliv, tak jsem se nad něj postavila. Pomalu jsem šla do podřepu až jsem narazila svou kundičkou na jeho žalud. Pomalu jsem si ho osedlávala a s každým přisednutím jsem ho dostávala hlouběji. Nakonec jsem ho v sobě měla opět celého. Prohla jsem se v zádech a chytla za jeho nohy. Raději jsem se opatrně vrátil do našeho stanu a když tam po pěti minutách dorazila Kristýna, dělal jsem že spím.

Pro ten večer to sice skončilo, ale věděl jsem, že to byl teprve začátek. Určitě se Martin nespokojí jen s jedinou nocí a bude hledat další příležitost jak si s mou holkou zašukat. A to se mi potvrdilo hned ráno. To Kristýna vstala opět dřív jak já a vylezla ze stanu, hned jsem uslyšel Martinův hlas jak jí vítal, zřejmě seděl u ohně, a s největší pravděpodobností na ní čekal, asi byli domluveni. Martin jí totiž uvítal slovy: Opatrně jsem se přesunul k zipu a pootevřel jsem ho tak, abych aspoň něco viděl.

Stála před Martinem, který seděl u ohniště. Martin se pousmál a pak jedním pohybem vytáhl ze slipů, které měl na sobě, povadlého čuráka , a začal si ho honit. Kristýna se rozhlédla kolem tábořiště , aby se ujistila, že ještě spíme. Pak se podívala na Martina. Kristýna už nic neříkala, jen ho sledovala, pak se otočila a vykročila směrem k lesu. Martin jí chvíli sledoval, ale nakonec se zvedl a vykročil za ní.

Chvíli jsem přemýšlel, jestli mám vylézt ze stanu a jít se tam podívat. Nakonec zvědavost vyhrála a já tak učinil. Opatrně jsem se plížil lesem, abych na ně po minutě narazil. Kristýna si zrovna v rychlosti přetahovala tričko přes hlavu, takže opět vystavila na obdiv velká prsa, ale to už jí Martin obracel čelem ke kmeni stromu, u kterého stáli a o který se Kristýna hned opřela rukama a vyšpulila prdelku. Martin na nic nečekal, zatím co jednou rukou si honil ocas , druhou dal na stranu tanga a už tlačil čuráka do její kundy.

Zajel tam poměrně rychle a Kristýna přitom zasténala rozkoší. Martin uchopil jeji zadeček pevně do svých rukou a začal zběsile přirážet, čím způsoboval Kristýně značnou rozkoš. Tu dávala najevo slastným sténáním. Martin udělal ještě pár přírazů a pak i on dosáhl svého vrcholu. Zarazil čuráka hluboko do Kristýniny kundy , že jeho žalud musela cítit až na děloze a už jí plnil svou mrdkou. Oba se ze svých orgasmů vzpamatovali po necelé minutě.

Martin svého čuráka vytáhl z Kristýniny kundy a ta si hned dřepla, aby jej vsála do úst a očistila od semene a milostných šťáv z její píči. Když byl konečně čistý, vstala Kristýna a hned ze země sebrala své tričko, aby si jej oblékla a měla se k odchodu. Ta se jen na něj otočila a usmála se. Zašukal , tak co víc bys chtěl? Vydržíš to do večera ne? Dalo mi dost práce abych se nepozorovaně dostal před ní a usedl k ohni. Když mě tam našla, byla dost překvapená, ale nedávala to na sobě moc znát.

Dokonce se mi klekla obkročmo na klín a začala se se mnou vášnivě líbat. Cesta dál probíhala v klidu, Martin neustále pokukoval po Kristýně, ta si ho moc nevšímala. Další noční zastávka byla naplánována v jednom kempu. Dorazili jsme tam za soumraku, a hned si našli vhodné místo pro naše stany.

Jako minule i teď si Martin postavil stan dál od nás a přitom nenápadně pokukoval po Kristýně. A ta dělala, jako že ho nevidí. Nakonec bylo vše postaveno a mohlo se vyrazit do hospody, která byla v areálu kempu. Klasická to hospoda, ale bylo tam příjemně, popíjeli jsme a bavili se mezi sebou, Katka s Kristýnou seděli vedle Martina a já s Petrem jsme seděli naproti nim.

I když jsem se těm jako by náhodným dotykům, nebo dotykům z legrace, které Martin obšťastňovával obě naše holky smál, jako Petr, věděl jsem své. Jen mě začalo zajímat, jestli už měl Martin čest s Katkou, která taky nebyla ošklivá holka. Postavu měla dokonce lepší jak Kristýna hubenější ploché bříško a opravdu malý zadeček, ale také měla menší prsa, sice to byly pěkné plné dvojky, ale vedle Kristýniných moc nevynikala.

Proto také přitahovala Kristýna více pozornosti jak Katka. Čas ubíhal a mě se vlivem většího množství alkoholu, kterým jsem se snažil zahnat představy, jak Martin šuká mou holku, udělalo špatně, takže jsem se u stolu omluvil a šel si lehnout do stanu. Kristýna mě chtěla doprovodit, ale ani nevím proč, prostě jsem jí řekl, že je to dobré a ať se dobře baví. Mé kroky však nemířili do stanu, ale na nedaleké záchody, kde jsem si pořádně ulevil.

Po půl hodině mi už tak špatně nebylo. Zrovna jsem chtěl vyjít z kabinky a chtěl opustit záchodky, když jsem zaslechl známé hlasy, které patřily Petrovi, Martinovi, Katce a Kristýně.

Neboj Ki k i, ja to tomu tvýmu neřeknu a stejně sem tě chtěl vidět nahou. Spatřil jsem je hned vedle něho. Petr s Kristýnou stáli naproti Katce, za kterou stál Martin a objema rukama hladil její prsa. Co hladil, dokonce i mírně mačkal, přes látku tílka, které si na sebe Katka vzala.

Kristýna a Petr se tomu jen smáli. Že bych si i já dopřál a splnil si svůj sen? Všichni se smáli, Kristýna dokonce zvedla své ruce a dala je za hlavu tak, že objala Petrův krček, čímž více napnula sv é velké kozy. A všichni se jen smáli. To už však jedna Martinova ruka sklouzla níže přes bříško mezi Katčiny nohy, aby zajela pod sukýnku kterou měla na sobě.

Petr se jen usmál. Si pomož," pravila po chvíli Kristýna a zavrtěla zadečkem po Petrově klínu. Ten okamžitě sundal svoje ruce z jejích prsou a začal rozepínat knoflíček u džín a pak zip, aby je mírně stáhl dolu a mohl zajet rukou do jejího klína. Katka už měla sukýnku vyhrnutou k pasu, takže bylo vidět, jak Martin do ní zasouvá dva prsty a druhou rukou přitom mačká jedno její prso.

Petr se pokoušel o to samé. Kristýně spadli kalhoty až ke kotníkům, byla mírně rozkročena a tak jako Káťa i ona slastně sténala. Jinak se asi zblázním," zasténala Kristýna. Stál jsem u okna a nevěřil jsem, co se tam děje. Jako bych byl v transu ze kterého mě vytrhl Martinův hlas.

Rychle jsem skočil do poslední kabinky a opatrně přivřel dveře a v tom okamžiku dovnitř vešel Martin a za ním hned Katka a Kristýna s Petrem. Přitom se provokativně koukla na Petra. Ten neodolal a hned na velká prsa, která byla osvobozena z podprsenky sáhl přes tričko a pak pod něj zajel j ednou rukou a obě prsa prohmátl. To už však šla Kristýna do kolen a jen co klečela a měla jeho čuráka před obličejem , vsála ho do pusy a začala vášnivě kouřit.

Petr se jen ohnul v zádech a začal si vychutnávat rozkoš, kterou mu Kristýnina ústa způsobovala. To ho Kristýna chytla pevně za zadek a snažila se ještě víc. Katka se snažila o to samé.

Klečela před Martinem a pokoušela se vášnivě kouřit jeho velkého čuráka. Dělalo mu to dobře, ale pokukoval po Petrovi a podle výrazu který sem na chvíli zahlédl mu snad i záviděl. Možná i proto naznačil Katce, aby přestala. Stáhl ze sebe kraťasy i slipy a šel do kleku, přitom si položil opatrně Katku na záda. A pak udělal to co včera s Kristýnou ve stanu. Přišoupl si Katku k sobě, dal na stranu kalhotky a do Katčiny kundy doslova zarazil svého čuráka.

Přitom Katka slastně sténala a její tělo se třáslo v návalech rozkoše. To už však Martin začal rychle jezdit svým čurákem v její kund ě a tak si už Katka naplno vychutnávala rozkoš, kterou jí Martinův ocas způsoboval.

To Petr si kouření od Kristýny vychutnával. Jeho o poznání menší čurák , jak byl Martinův, zajížděl do její pusinky až po koule a skoro to vypadalo že se takhle i udělá.

Ale nakonec i on se odtáhl od Kristýny a úplně ze sebe stáhl kraťasy. To Katka asi stačila postřehnout protože zasténala dost nahlas: To už ho Kristýna vedla do kabinky která sousedila s tou, kde jsem se schovával. Dveře se za nimi zavřeli a já měl nutkání se podívat přes okraj, co se tam děje. Katka už dost hlasitě sténala, zřejmě na ní šel orgasmus a dávala to poměrně hlasitě najevo, i Petr s Kristýnou dělali docela hluk, takže jsem si stoupl opatrně na místu a pak na špičky a nakoukl do vedlejší kabinky.

Kristýna byla opřena o dveře přitom honila Petrovi jeho ptáka a najednou mu z něho stáhla gumu. Druhou rukou udělala gesto, aby byl potichu a zašeptala: Krásně do ní zajel.

Bylo slyšet jak Martin ještě více přitvrdil ve svých přírazech. Jak mě krasně roztahuje kundu ," sténala Kristýna, zatím co už doslova poskakovala na Petrově ocasu.

Ach to je krása. Ukaž mi prosím kozy," na to Petr, který se pokoušel držet Kristýnu za pas a hladit jí přes tričko její velká prsa současně. Kristýna mu vyhověla a hned si přetáhla tričko přes hlavu a začala se s Petrem vášnivě líbat a přitom začal Petr přirážet svým zadkem, takže jeho pták ještě rychleji jezdil v Kristýnině kund ě.

Stejně jako Katka s Martinem. Z odrazu zrcadla na protější stěně jsem zahlédl, jak Katka klečí a Martin jí šukal tvrdě zezadu. Ale já se věnoval hlavně Petrovi a Kristýně. Oba stáli, Kristýna měla jednu nohu na záchodové míse a opírala se rukama o stěnu, Petr stál za ní a zrovna svého ptáka zasouval zpět do Kristýniny kundy.

Mezitím bylo slyšet jak se i Katka s Martinem blíží k orgasmu. Petr udělal dva rychlé přírazy a i on dosáhl vrcholu. Přitom doslova přitiskl Kristýnu na stěnu. Okamžitě vyteklo několik pramínků jeho semene na zem a Kristýna si hned sedla na záchodovou mísu. Přitom si přitáhla Petra k sobě a začala mu čistit ptáka od milostných šťáv a jeho vlastní mrdky. Když měla konečně ocas z pusy , tak na něj pohlédla.

Martin i Katka už byli oblečeni. Všichni pak opustili záchodky a já tam zůstal sám. V rychlosti si vytáhl svého čuráka a během minuty stříkal do mísy svoje semeno. Pak jsem rychle opustil záchodky a pokusil se vráti l do stanů tak, abych je nepotkal. Kupodivu jsem tam byl dřív jak oni. Kristýna šla hned do mého stanu, takže Martin si dnes v noci s ní neužil.

Povídka je bez gramatických oprav a editačních zásahů.

Rychly sex sex v okoli

Česke kundy sex s opilou

květen Sex-pb1f soulož se zvířaty ŽENA MRDÁ S KONĚM prcání se psem žena . cikanka kompilace animal cz-zoo-sex eroticky-chat sex s opilou Sex s hand pes mullet ženě kundu sex se zvížaty bisexualove česke celebrity sex s. červenec Tagy: 18, 18 let, amatéři, brunetka, česká brunetka, česká holka, česká kunda, česká mladá holka, česká šukací kára, česká teen, české, české. červen opile holky perverz. Krásna teenagerka. Sex v trojce. Nadržená brunetka. Úžasná latina. Sestřina přítelkine. Vysříkaná Sára Joga s Kudrnatkou. Kristýna mě chtěla doprovodit, ale ani nevím proč, prostě jsem jí řekl, že je to česke kundy sex s opilou a ať se dobře baví. Kristýna šla hned do mého stanu, takže Martin si dnes v noci s ní neužil. I když jsem se těm jako by náhodným dotykům, nebo dotykům z legrace, které Martin obšťastňovával obě naše holky smál, jako Petr, věděl jsem své. Klasická to hospoda, ale bylo tam příjemně, popíjeli jsme a bavili se mezi sebou, Katka s Porndig www freevideo cz seděli vedle Martina a já s Petrem jsme seděli naproti nim. Erotické fotky zralé paničky zdarma. Česke kundy sex s opilou

Tags: