Recent Articles

Recent Articles

Posted 03.03.2018Comments are off | Seznamka Brno

Mokry orgasmus strikani do pusy

mokry orgasmus strikani do pusy

Po ranním probuzení začalo krásné mazlení které trvalo asi hodinu a potom jsme přešli na něžné milování a při poloze klasicky tváři v tvář jsem ucítila že se blíží orgač jsem manželovi naznačila ať ho vytáhne a uhne stranou a pak to přišlo orgasmus jak za mlada a z široka roztažených nohou tři střiky jak z injekční stříkačky já jsem skoro omdlela jak to bylo silné ale manžel ten to měl na přímo tak mi to tak popsal co se dělo a pak to krásné uvolnění.

Napsala jsem vám to proto že je to třeba zkoušet a hlavně mít na sex klídek čas a pohodu a uvidíte podaří se vám to jako se to mám podařilo. Zkoušeli jsme to dva roky. Kdezto s mokrym orgasmem jsem nikdy nemela takovy problem, ze zacatku jsem si taky samozdrejme myslela ze jsem se pocurala: Kdyz to prichazi proste prestanu premyslet a neresim to tak jako u normalniho org.

Vetsinou kdyz uz se nekde mluvi o mokrem org, byva spojen s bodem G, ktery je uvnitr, a taky uz jsem si vsimla ze vetsina chlapu se jej tam podle popisu ne napadne snazila najit Rozhodne jsem jeste nikdy nemela mokry org jen za drazdeni G spotu uvnitr ale je potreba pracovat s obojim, coz muze byt ale i docela prace hlavne po delsi dobe.

Je to parada a preji vsem aby si to taky zazily, da se to naucit ale chce to zkouset, pozor ale, ne vzdy na to ma zena chut, je to neuveritelne citliva zalezitost, exploze a zena na to musi byt naladena, a taky vzrusena, pak to jde lepe.

Hlavne se nesmi nutit pak to nejde vubec. Moje osobní korespondence s jednou dámou asi půl roku po uveřejnění tohoto návodu  vyústila v nesporně zajímavé informace, které je třeba také uveřejnit:.

Protože nás doma tahle úžasná funkce ženského těla zajímala, věnovali jsme spoustu času tomu, jak ten tajemný orgánek - Skeneho žlázy, aktivovat. Až nedávno, kdy mi muž pomalými a poměrně jemnými pohyby dráždil pochvu, a to zejména v její první třetině jsem z ní při mírném zatlačení vypudila pramínek tekutiny.

Nestalo se mi to tedy úplně poprvé, už několikrát během soulože jsem pod sebou našla hodně mokrou loužičku, nebo při poloze na koně ze mě tekutina přímo vystříkla. Tentokrát jsem ale vystihla sama okamžik, kdy je třeba zatlačit a šťávička poteče. A jde to kdykoliv cítím tlak po dráždění Skeneho žláz, určitě se jedná o velmi příjemný pocit a samotný squirt beru jako nesmírně rajcovní chvíli, kterou si můžem s partnerem dopřávat. Postupně jak to cvičíme, zesiluje úměrně i proud šťávy.

Vzhledem k tomu, že vaginální orgasmus často neprožívám, nejspíš proto, že manželovi se málokdy podaří na mě vydržet počkat, tak squirt zatím neznám s orgasmem ve spojení.

Přemýšlíme proto i o nějaké příjemné hračce ke dráždění Géčka. Tady ještě musím dodat, že fontánku nespouštím přímým drážděním bodu G, ale jde o místečko těsně před ním, blíž poševnímu vchodu.

Taková hladká a měkká plošinka to je. Není špatné zvednout pánev a pokrčit nohy, aby byla přímo proti stydké kosti. Umím se při masturbaci takhle vystříkat sama, a umím to pouštět i během soulože. Teď mi to přijde velmi jednoduché, je potřeba jen rozpoznat ten pravý okamžik, protože jde o dost jemné signály. Je to trochu podobné potřebě na močení, ale já bych řekla, že se tam jedná ještě o další poměrně delikátní nuans, které hlásí příchod spršky.

Nesmím zapomenout, že během dráždění žlázek je důležité vytvářet jemný tonus proti prstu či jinému dráždítku, a pak v ten pravý okamžik zatlačit o něco více. V každém případě jde o obohacení sexuálních prožitků a prohloubení intimních chvil s drahým protějškem. Na tenhle příspěvek jsem bohužel narazil dost pozdě. Jeho obsah mne však nutí, abych se k němu vyjádřil. Nejde teď o tvůj squirt. Jsem ženatý 41let je mi 64 a nikdy jsem si nedovolil odmítnout své ženě orgasmus, když si ho přála a mohla jej dosáhnout.

Možná proto jí to dodnes nečiní potíže. Je samozřejmé, že se někdy stane každé  ženě, že to prostě nejde a nejde. Vždy, když se to stalo bylo mi to přinejmenším líto a nikdy jsem se od ní neodvalil jako kanec po připuštění. Mám totiž svou ženu rád. Mnoho let jsme provozovali plně uspokojující sex a fantazii a technikám jsme při tom meze nekladli. Věřte nebo ne, ale teprve před třemi lety se stalo cosi s čím jsme nikdy nepočítali.

Chtěla se toho zbavit, ale to už nešlo. Já jsem to naopak přijal velmi pozitivně a neskrývanou radostí. A to i přes to, že teď nám to sex technicky dost komplikuje. Nemůžeme se do toho dát jen tak bez přípravy. Nevím, kde to množství vody bere. Je to jen čistá teplá lehce nasládlá voda na rozdíl od trpkého a někdy hodně nechutného mužského ejakulátu, kterým se snaží spoustě žen jejich partneři naplňovat ústa a ony to pro jejich uspokojení dělají i když o to příliš nestojí.

Nedopřát ale squirtující ženě tento prožitek, když už ji příroda tuto schopnost nadělila, je vrchol egoizmu, arogance  a téměř zločin týrání. Pro mne a většinu mužů jen těžko pochopitelné. Měli by si ale uvědomit, že žena ho jen tak nezastaví, nemá-li se připravit o orgazmus úplně, zatím co chlap o něj nepříjde bez ženských úst.

Pokud mají tu svou rádi, měli by jí to dopřát měrou vrchovatou a něco pro to udělat, aby si to užívala. Už vás slyším milé dámy, jak si říkáte: I když to jako rady bude vypadat, tak to je jen moje malá zkušenost, ale některé z vás by mohla posloužit.

Své partnery pak poučte samy. Ty, které po squirtu touží, se už jistě někde dočetly, že ne každé se to povede. Některým to dala příroda hned, některé se to mohou naučit až po letech hodně častý případ a některé to přepadne i samo třeba ve věku, kdy by to už nikdo neočekával, tak jako moji ženu. Jedno je ale bezpodmínečně nutné. Je dost velký rozdíl mezi běžným orgasmem, který zažíváte nejčastěji a tím o čem se chceme bavit.

Omezím se proto jen na orgasmus se squirtem a piss-orgasmus. Oba jsou pro ženu krásné a velmi uvolňující. Piss-orgasmus může být startem resp. Je to nenáročné a dokáže to každá a možná přijde i na to, že je to taky fajn.

Je to v prvé řadě skvělý způsob, jak se zbavit těch hloupých a škodlivých předsudků způsobujících psychické i fyzické zábrany. Mnohým ženám se totiž sevře vnitřek už při pomyšlení na to, že by měly při tom čůrat. Jak a proč potom chcete squirt?? Ty dámy, které se právě sehnuly pro kámen s úmyslem mrštit jej po mě prosím, aby mne ještě chvíli nechaly žít.

Myslím to s vámi dobře a vy jistě nejste tak prudérní když surfujete na těchto stránkách, nebo se mýlím?? Pro tyto hrátky doporučuji adeptkám, aby se alespoň dvě hodiny před tím vydatně prolily nějakým čistým pitím a pak navštívily WC, aby to co z nich pak půjde, byla jen teplá voda.

Nechte si v těle tolik vody kolik je možné, aby vás to netlačilo, nerušilo a nebránilo dosáhnout orgasmu. Nechte se dovést až těsně k orgasmu a když to přijde, tak to jednoduše a prostě pusťte.

Já vím zní to hrozně, už vidím ty oči v sloup, ale zkuste to. Můžete si být jistá, že by byl asi dost překvapený zvláště při orálu. Většina mužů tuto hru jistě docela ráda příjme. Když ne pak nemá cenu zkoušet squirt.

Možná ne hned, ale za párkrát si budete hezky užívat. Tekoucí moč těsně před orgasmem a během něj totiž dráždí orgány zevnitř a její teplo a proud malé pysky a odspoda klitoris. To už stojí za to, ne?? Když se nepovede nic víc tak i tohle bude dobré. Má to jednu výhodu. Můžete snadno ovládat, kdy to chcete a kdy se to nehodí.

Přípravné technické záležitosti nechám na fantazii vám. Se squirtem je to složitější. Ten pokud se jednou u ženy spustí, tak se jen těžko ovládá bez nebezpečí, že přijdete o orgasmus nebo, že při nejmenším nebude stát za nic. Dobré je připraví-li vám partner něžnou předehru s vhodnou hudbou případně lehkou olejovou masáží všech erotogenních partií.

Myslete jen na to, zapojte fantazii. Pro squirt bude dobře, když té vody v těle tolik nebude, jinak se to zvrhne zase v to čůrání. Vy dámy, které už dávno žádné předsudky nemáte, pouze pozorujte, zda se vám při určitém způsobu dráždění nechce močit a pokud ano a navíc pociťujete prudké krátké návaly podobné sladké křeči, máte už ke squirtu zatraceně blízko. Pokud jste to až dosud zadržovaly,.. Teď už stačí to zkusit jen spojit. Jakmile se vám začnou dělat kruhy před očima a pod bříškem se to sevře, prostě holky,..

Naopak zatlačte, případně přimáčkněte klitoris. U některých žen se squirt spouští právě tím, že se přestane na chvilku dráždit. Neočekávejte, že vám to půjde snadno a hned. Je v tom také trochu triku, který si každá musí nazkoušet. Jakmile se vám to ale usadí v mozku už to půjde samo a vždycky. Squirt většinou není jen ten jeden silný finální orgasmus na který jste zvyklá. Je to hodně často série zhruba po půl minutách až minutách po sobě jdoucích sladkých krátkých křečí, při kterých žena vystřikuje zprvu několikrát moč smísenou se sekretem parauretrální žlázy a pak už jen ten.

Těch výstřiků může být dvacet, ale také padesát. Množství vystříknutého sekretu je úměrné prodlevě mezi squirty. Parauretrální žláza při podráždění dokáže zvětšit svůj objem a produkovat sekret daleko rychleji než ledviny moč a také ho daleko rychleji vypudit. Nejlépe se toho dosahuje při dráždění G-spotu nebo při orálním dráždění.

Nepouštějte ji při orálu nahoru. Je dobře také zapojit humor, a doslova si s tím hrát. Ženám doporučím jako příjemně posilující, když si u toho pěkně od plic zařvete.

To je pak zážitek pro oba. Někdy i pro sousedy. Pokud se jim chcete pomstít, není nic lepšího. Mužům zas doporučuji, vydržte to s ní tak dlouho, dokud vás nebude prosit, abyste ji už nechali. Pak budete mít jistotu, že je opravdu uspokojená. Hlavně se pak od nich neodvalte k TV nebo do ledničky. Kdokoliv, ale hlavně dámy, které k tomu chtějí něco říci prosím, aby daly o sobě vědět a případně doplnily odmítly nebo potvrdily co jsem napsal.

Ahj všem,jsem muž 55 let,našel jsem si první milenku před rokem,jinak jsem ženat již dávno. Nikdy jsem manželce nezahnul. Moje milenka před nedávnem mi vyndala penis ale mně se nepostavil Manželka mi nikdy toto nedopřála..

Jejímu manželovi tiše závidím Ale už se těším,až jí opět dovedu k výstřiku Preji vsem zenam tento pocit je neuveritelny, a pro muze moc vrusujici. Nevým proč, ale mých téměř třiceti letech se u mne "objevil" mokrý orgasmus. Napoprvé jsem nechápala o co jde, myslela jsem, že jsem při intenzivním zážitku jednoduše neudržela svěrač. Šíleně jsem se styděla, okamžitě jsem začala uklízet, červená až na pr Manžel věděl o co jde, ale nějak neměl potřebu se se mnou o tu informaci podělit. Až když jsem řešila domnělou inkontinenci, tak jsem kápla na stránky o mokrém orgasmu.

Chtěla jsem to s ním probrat, ale smetl to ze stolu, že ví o co jde a že se mám příště víc kontrolovat. Není mu to příjemné. A tak mám na výběr - buď si milování užiju a znechutím manžela, nebo si to neužiju, ale bude sucho a čisto: Všechna práva vyhrazena c - Ženská ejakulace, mokrý orgasmus a squirt - podrobný návod.

Ženská ejakulace - Squirt squirting - mokrý orgasmus   Ženská ejakulace squirt squirting - výzkum Výzkumem se již zabývala spousta lékařů a vědců z celého světa — namátkou Dr. Ženská ejakulace mokrý orgasmus — odkud? Konečně jsem našel obrázek, po kterém jsem pátral už hodně dlouhou dobu - takže tady je názorně vidět "odkud"     Ženská ejakulace squirt squirting — ejakulát Ženský ejakulát byl často mylně zaměňován s močí, ale rozbory velmi jasně dokázaly, že se jedná o čirou nebo mírně mléčně zabarvenou vodnatou tekutinu s obsahem fruktózy,  sacharózy, fosforečné kyseliny  - ale jen stopové množství močoviny a kreatinu.

Ženská ejakulace mokrý orgasmus — pro všechny ženy? Ženská ejakulace squirt squirting — pocity a orgasmus Klasické milování nebývá vždy nejjednodušší cestou k mokrému orgasmu a pokud, tak jsou to polohy, kdy penis tlačí na přední stěnu pochvy — například v poloze zezadu, kde ale není žena úplně předkloněna a pánev má více zpřímenou. Ženská ejakulace mokrý orgasmus — příprava a prostor Dočetly i dočetli jste to až sem a máte pocit — že něco takového se Vám v podbřišku děje a začínáte mít chuť to prostě vyzkoušet?

Ženská ejakulace squirt squirting — Návod: Ženská ejakulace mokrý orgasmus - zastavení  Tak to bohužel možné není.

Ženská ejakulace mokrý orgasmus — novinka ze srpna Překvapující odhalení Ženská ejakulace squirt squirting — pomůcky Na dráždění bodu G existuje spousta speciálních vibrátorů.

Ženská ejakulace mokrý orgasmus —  Závěr Nevím kolika z Vás to pomůže, ale doufám, že Vás bude dost. Pomůcky na testy pro tento článek poskytnul Sexshop. MilanXD                  Převzato z diskuzí: Moje osobní korespondence s jednou dámou asi půl roku po uveřejnění tohoto návodu  vyústila v nesporně zajímavé informace, které je třeba také uveřejnit: Výběr z internetových diskuzí: Nevim mozna sem divna ,ale strikam pri kazdym orgasmu a to mi je teprv 15 mam pritele,ktery me pri kazdem pohlavnim styku dokaze vyvolat mokry orgasmum a ne jeden: Od te doby strikam furt a nic nezadrzuju a je to parada memu priteli se to libi tak sem rada.

Bala sem se ,ze se semnou kvuli tomu rozejde,ale naopak pripadne mi,ze se do me jeste vic zamiloval a za to sem strasne moooc rada. Vypadá to jako kdyby dotičná prováděla velmi silné močeníP. Při pohlavním styku s partnerem ze mne vytéká velké množství tekutiny nevím, co to je. Velmi mě to trápí a ovlivňuje to náš vztah. Chtěla jsem se zeptat, zda existuje nějaké řešení. Pokud je nutná konzultace, ráda bych se touto formou objednala, opravdu nevím na koho jiného se obrátit.

Předem děkuji za odpověď ahojky jo stalo se mi neco podobneho Akorát když to bylo v posteli, tak se tam pak nedalo spát, i když se sundalo prostěradlo.. Takže to bych viděla jako jedinou negativní věc, která i tak stojí za to ahoj taky patřím k těm šťastným co zažívají krásný orgasmus při které stříkám i víc než můj manžel. Ahoj, nechci to nikomu brát, ale mě to připadá jako močení, tudíž nechutné. Vaginálně se neudělám, ale mám takový divný tušení že až to jednou přijde, budu jedna z vás a to mě děsí.

Bude mi třicet a orgasmus mívám jen přes poštěváček a je zcela běžný. Když  onanuji s  nějakou pomůcku, cítím, že se něco blíží a najednou se mi chce na malou a raději přestanu. S manželem se mi to nestalo.

Začalo to tak před dvěma lety,těsně než mi bylo 30let. Poprvé jsem byla úplně vyjevená,že je kolem mě všechno pocákaný. Nevím,kde se najednou tolik tekutiny bere,moč to určitě není,ačkoliv to možná tak může i vypadat-čímž chápu,že se za to může i některá žena stydět. Naštěstí mému příteli se to šíleně líbí. Má to jen jednu vadu,že se pak na oné posteli absolutně nedá spát,nebo že musím setřít podlahu. Zkusila jsem najít na netu nějaké "dokumentární" snímky na téma squirt- myslím,že některá děvčata se prostě jen zprudka počůrají ,ale občas je vidět,že jde o pravý squirt.

Kámoška říkala,že nás je asi 12procent žen. Někdy jsou chvíle,že je fakt nepraktický všechno zmáčet,a musím říct,že když jsem se neustále myšlenkama soustřeďovala na to,aby to ze mě furt nechlístalo,tak jsem si ubírala na vzrušení že pak hrozně dlouho trvalo,než přišel orgasmus. Pro mě je nejlepší poloha na zádech a když mi to přítel dělá rukou a já k tomu přidám dráždění klitorisu. Ale jinak i na koni je to celkem síla. A jednou jsem po sobě vytírala,když to bylo zezeadu,ale to fakt jen jednou.

Nevím čím je to ovlivněný,jestli polohou,nebo mírou vzrušení obecně. A nebo je to strašně individuální, protože z mých osobních zkušeností můžu říct, že je taková lehce slaďounká Mám dotaz na Vás zkušené: Jednou jsem prožila orgasmus a měla jsem pocit,že jsem se počůrala.

Tekutina však byla mléčná a zcela bez zápachu. Byl to ženský výstřik? Tehda jsem se cítila trapně, protože jsem si myslela,že jsem se počůrala. Prosim ta, neposles mi ten navod??? Bez návodů, uvolněná, jen s prstíky a chci zdůraznit, protože se to skoro nikde nepíše, že jsem musela vědomě jakoby tlačit, aby se vagína a bod G stáhl níž a k sobě a já na něj dosáhla. Protože při vzrušení automaticky svaly stahuju,a ona se pak posunuje nahoru a bod už nenahmatám. A je to výborné hlavně na efekt, jako takové zvláštní zpestření: Co se týče síly a kvality orgasmu, sice patřil mezi ty lepší, ale určitě ne nejlepší a nebýt squirtu tak i lehce zapomenutelné.

Nevím jestli to tu už nebylo řečeno, ale je možné, že poprvé squirt holka ani nemusí cítit? D vím, zní to asi komicky, ale přítel mě dráždil prsty a najednou podemnou bylo vlhko.. Nevím co si o tom mám myslet Squirt jsem ještě nikdy nezažila, tak je možné, že teď poprvé to bylo takový.. D no prostě neúplný.. Ahoj jsem Antonín Bittner a dělám to své partnerce každý den, nejradši to má ráda v přírodě, strkám jí tam celou ruku a vždy se mi udělá na hlavu a já to slízam jak med Ahoj, mám velký zájem o zažití squirtu s ženou.

Když to bude příjemné setkání, můžu být i solventní. Budu rád, když se některá ozve, dojedu. Pocit je ještě intenzivnější, když si sama stisknu břicho proti tlaku jeho prstů zevnitř a partner mi jazykem dělá dobře v oblasti zadečku: Orgasmus přichází cca po půl minutě buď výstřik nebo jen proud, a je toho spousta a je to nejdokonalejší co jsem kdy zažila!

Takže ti jen může být líto,že se ti nikdy nepovedlo tak krásné pocity partnerce přivodit. Pánové tak se snažte, je to největší rajc ;. Nechci vám tady brát iluze ale každá druhá po dítěti po 40 má prostě problém udržet moč a zkrátka při orgasmu resp sexu se počuraji tak že žádný mokrý orgasmus ale problém s močového měchýře. Byl bych moc rád! Myslite že to bude možně? Ahoj docela rád bych to viděl na vlastní oči! Kdyby tady byla nějaká ochotná slečna za Prahy!

Dik Ondy moje číslo pište sms dik: Je to to nejkrasnejsi co v sexu muze byt!: Jen me stve ze nemam striky,ale jen silne proudy: A co se navodu tyce, ja osobne verim tomu, ze muze mit zena bud klitorialni nebo vaginalni orgasmus, ja bych se proste neudelala ani za rok, kdyby nebyl Je mně padesát, přítelkyni čtyřicet.

.

: Mokry orgasmus strikani do pusy

SEZNAMKA69 SEX SHOP BRNO Jak se k tomu stavi Vas partner? Rekl bych ze by k tomu mohly mit holky podobny vztah a pokud je v poradku hygiena tak koureni az do konce muze branit jen moralni zabrana. Pro squirt bude dobře, když té vody v těle tolik nebude, jinak se to zvrhne zase v to čůrání. A tak mám na výběr - buď si milování užiju a znechutím manžela, nebo si to neužiju, ale bude sucho a čisto: Ja to se svoji o 15 let starsi milenkou zazivam temer stale Připojit můžete i anální stimulaci — ale pozor nikdy ne stejným prstem, který vkládáte do pochvy, mohlo by dojít k nepříjemné infekci.
Velke kundy www sex doma cz Přírodní kozy sex ve spánku
První orgasmus www free video cz 603
Mokry orgasmus strikani do pusy Takže to bych brutalni sex takevan jako jedinou negativní věc, která i tak stojí za to ahoj taky patřím k těm šťastným co zažívají krásný orgasmus při které stříkám i víc než můj manžel. Na druhou stranu jsou ale muži, kteří nepochopí, že ne každá žena toho je schopna a zuřivě za ejakulaci bojují všemi prostředky a partnerku tím dohánějí až do zoufalství. Žila jenom na žvýkačkách a perlivé vodě! V obou případech dojde k orgasmu,ale v různých intenzitách. Vypadá to jako kdyby dotičná prováděla velmi silné močeníP.

Sex uherské hradiště ceske lezbicky

Mrdani kundy tluste zeny

Mokry orgasmus strikani do pusy

Dokonce i v P - filmech je vidět, jak se to těm ženským "líbí" Když tomu svému povolím střik na zadek či bříško musí mu to stačit, mokry orgasmus strikani do pusy. Je to to nejkrasnejsi co v sexu muze byt!: Nejhezčí jsou popisy prožitků poprvé. Chtěla jsem to s ním probrat, ale smetl to ze stolu, že ví o co jde a že se mám příště víc kontrolovat. Mám to doma a věru to není snadné milování - i když velmi krásné. A určitě si to bude chtít mnohokrát zopakovat! 6. srpen Squirting neboli mokrý orgasmus zeny, strikani z kundicky. a pohrál s ajto.info mi to po nohách do bot,nešlo to zastavit prostě slast. Nikdy si to nenechala nastříkat do pusy, a stříkaní na tělo se taky vyhýbá. od svého miláčka do pusy. on taky zbožnuje muj mokrý orgasmus. You are here: Forum Swingers parties Ženský mokrý orgasmus. . cáká jako by ajto.info ho opravdu velice silný,kdyz se mi udela do pusy tak nestíhám polykat. .. Ale to že dokáže stříkat jen nějaké procento žen je pěkná blbost. Dokáže to.

Tags: