Recent Articles

Recent Articles

Posted 04.02.2018Comments are off | Seznamka Brno

Jak spravne kourit penis strikani do vaginy

Možným místem pro masturbaci je i záchod, kam se můžete uchýlit vždy, když na vás přijde touha po orgasmu. Masturbace zlepšuje sexuální život. Díky ní si natrénujete oddálení předčasné ejakulace. Díky časté ejakulaci se naučíte lépe pracovat se vzrušením a načasováním vašeho vyvrcholení. Jedna třetina mužů masturbuje jednou až dvakrát v týdnu. Sexuologové říkají, že by chtělo masturbovat ještě víc! Sebeuspokojování je pro sexuální život člověka přirozené a zdravé.

Váš partnerský sex se díky masturbaci rapidně zlepší:. Honění penisu nemusí být stereotypní záležitostí. Může být vzrušující, pestré a pokaždé jiné! Následující rady jistě ocení dámy, které chtějí svým partnerům dopřát opravdovou rozkoš, ale také muži, kteří chtějí udělat radost sami sobě pokaždé trochu jinak.

Pánové, věřte, že když vyzkoušíte všechny způsoby a vydržíte se neudělat, budete mít řádně natrénováno na sex. Nebo případně můžete jet každý den jiný způsob. Parádní technika, kdy při jemném stisku lehce dráždíte penis a můžete prodloužit masturbaci. Přejíždějte nahoru a dolů a podle své citlivosti regulujte tlak. Velmi účinná je rychlá frekvence krátkých pohybů těsně pod žaludem. Tato technika působí na penis v celé délce. Klasiku zná nejspíše každý. Tlak na penis lehce střídejte, stejně tak rychlosti.

Pokud je pro vás dokonce stereotypní, doporučujeme vám další způsoby. Tato technika je dobrá, pokud máte velký penis. Náš tajný a nejoblíbenější způsob. Palec nebude nahoře u žaludu, ale u kořene penisu. Takto svou ruku nejspíše neznáte. Při správném provedení jsou pocity podobné jako při souloži z boku. Vhodná technika, pokud máte malý penis. Uchopte penis jako byste držel pero. Takovéto uchopení umožňuje ještě lepší kontrolu a dává vám maximální délku pohybu ruky po penisu, od kořene až po žalud.

Kontakt ruky a penisu je v tomto případě menší. Během této techniky vaši ruku směřujte stejným směrem jako penis, přičemž ho držíte čtyřmi prsty na vrchu kořene a prstem zase dole. Takovéto uchopení umožní lepší kontrolu a také si budete moci vychutnat pohyb své ruky po celé délce penisu, i když není zrovna velký. Možná jste na to už přišli — a možná ne.

Zkuste honit opačnou rukou — ano budete nešikovní, z počátku vám to nepůjde a budete se cítit, jako kdybyste přes knipl řídili obrovský Airbus A Po čase získáte cvik. Na druhou ruku nejsou vaše smysly vůbec zvyklé — prožitky budou intenzivnější než při klasice.

Naneste lubrikant na korunu žaludu, kde přechází v úd. Ohybem na ruce mezi palcem a ukazováčkem začněte pomalu přes toto místopřejíždět. Nechytejte penis či žalud ostatními prsty, protože se jedná o zcela odlišný pocit. Čím pomaleji pojedete, tím lepší výsledek bude na konci. Provádějte onanii tímto způsobem, dokud se nepřiblížíte vrcholku. Jakmile ucítíte, že se blížíte orgasmu, obtočte svůj ukazováček přes uzdičku zespodu penisu.

Pokud se nebudete dotýkat uzdičky před ejakulací, dodatečná senzační stimulace vám způsobí neuvěřitelný orgasmus. Mnoho mužů si nemůže vynachválit tuto techniku. Nechejte svou předkožku nasazenou na žaludu ztopořeného penisu, nestahujte ji. Dejte si penis mezi dlaně a pohybujte s nimi, jako kdybyste prosili.

Technika vhodná zvláště pro muže s delší, nebo zúženou předkožkou. Poté, co dosáhnete erekce, naneste lubrikant na žalud, úd, šourek a na ruku, zvláště mezi prostředníček a prsteníček. Přejíždějte rukou nahoru a dolů po natřeném penisu mezi svými prsty, pěkně pomalu, a současně masírujte šourek a varlata.

Měňte rychlost a tlak ruky a uděláte se jako nikdy předtím. Za použití lubrikantu třete špičkou žaludu o dlaň druhé ruky. Výsledný orgasmus bude velmi silný. Pokud chcete zažít úplně nový pocit, jakoby ta druhá ruka vůbec nebyla vaše, natáhněte si na ni rukavici  — latexovou , gumovou, chirurgickou.

To už je jen na vás! Sedněte si na nohy s nohama stranou vpravo — podobně jako socha Malé mořské víly v Kodani. Nakloňte trup dopředu, abyste dostal svůj ztopořený penis do mezery mezi lýtkem a stehnem levé nohy a sevřete ho stehnem pravé nohy.

Tato technika vám uvolní ruce, takže se můžete hladit, kdekoli chcete. Prožijete lepší orgasmus než při kterékoli masturbaci rukou. Napřímením trupu protlačíte penis dopředu a dolů, což je senzačně slastné. Shrbením těla jej opět vytáhnete. Posouváním pravého stehna vpřed a vzad vyvoláte omračující pocit, zejména máte-li chlupaté nohy. Přitažením a odtažením levé nohy masírujete varlata. Můžete také držet penis ve štěrbině, když sedíte na špičkách namísto bokem.

Udělejte kroužek kolem kořene penisu dobře nalubrikovaným palcem a ukazováčkem a klouzejte vzhůru po údu. Když dosáhnete žaludu, udělejte kroužek okolo kořene penisu druhou rukou a jeďte opět nahoru. Střídejte proces, když dosáhnete špičky penisu.

Princip spočívá v pohybu vzhůru bez toho, abyste jeli dolů. Můžete použít pouze palec a ukazováček nebo přidat ostatní prsty, když jedete od kořene. Sevřete pěst a přiložte před žalud. Potom protlačte penis skrz pěst. Její základ je podobný šplhu po laně — sevřené pěsti střídavě posouváte po svém ztopořeném mazlíkovi.

Král králů mezi masturbací. Když už všechny způsoby selhaly nebo se vám ohrály můžete přijít s největším kalibrem — obouručákem. Levou rukou začněte u kořene, pravou rukou stiskněte penis nad druhou dlaní. Chcete poznat nové rozměry masturbace nebo zkusit něco nového? Masturbátorů je hodně a každý nabízí něco trochu jiného. Asi nejznámější masturbátor poslední doby je Fleshlight. Je totiž těžké mluvit k někomu, kdo má oči upřené pořád jen někam hluboko do klína.

Občasné pohledy do tváře navíc působí přirozeně. Muži se rádi dívají a vzrušuje je to. Když zhasnete, je to jako byste servírovala kremroli bez šlehačky. A nezapomeňte na nějaké sexy prádélko. Na ženu v průhledné košilce je přece jenom lepší pohled, než na plandající babičkovské pyžamo.

Nic naplat, penis není vibrátor. A tahání předkožky sem a tam může občas pěkně drhnout. Nejlepším lubrikantem jsou samozřejmě vaše vlastní sliny , ale klidně můžete použít i profesionální lubrikační gely z obchodu. Varianty určené přímo pro orální sex chutnají po ovoci nebo po čokoládě, příjemně voní a nelepí. Je to dobré i pro pro občasné zpestření. Orální sex není jen o tom, jak silnou a velkou máte pusu.

Navíc samotné sání rty začne být brzy pěkně nepříjemné. A můžete si dokonce vykloubit čelist. Připravte si tedy ruce, nebo aspoň jednu. Možností k použití je spousta. Můžete například jemně mačkat partnerova varlata , zatímco se jazykem věnujete jeho žaludu.

Dobré je i tzv. Stručně řečeno, ruka kopíruje na penisu pohyby úst. Pěkně nahoru a dolů. Za pomoci ruky můžete také zabránit tomu, aby vám penis vklouzával příliš hluboko do úst. Prsty jednoduše obejměte kořen penisu a je to. Věřte tomu, nebo ne, ale muži mají víc než jednu erotogenní zónu.

Takže než se vrhnete na samotné nádobíčko, zkuste ho pár minut laskat jinde. Ušní lalůčky, krk, prsní bradavky, zadeček… vše je povoleno. Navíc muž se díky tomu vzruší a vy nebudete muset začínat orální dráždění od nuly, protože jeho penis se vám postaví vstříc. Jestliže přece jenom začínáte s penisem ala spící Růženka, dejte si na čas.

Penis nejdřív jen olizujte a drážděte jazykem. Na přetahování předkožky bude dost času, až se trochu napřímí. Jinak by to mohlo být nepříjemné. Představte si, že lížete zmrzlinu nebo lízátko. To je ta správná technika. Dlouhé tahy jazykem od kořene penisu až ke špičce jsou vážně příjemné. A úplně nejlepší jsou na jeho spodní straně. Mužské nádobíčko je velmi citlivé. A obzvlášť to platí o tenkém proužku kůže zvaném uzdička , který spojuje kůži předkožky s tělem penisu.

Najdete ji na spodní straně. Stačí jen lehké otření zuby a problém je na světě. Dávejte si proto pozor. Jestliže vás začínají bolet ústa, dejte si radši na chvíli pauzu a vzrušujte ho rukou. Je to lepší, než bolestivý kousanec z nepozornosti. Docela jednoduchá nenáročná technika, které se mužům velmi líbí. Vsuňte penis do pootevřených úst jen tak hluboko, jak je vám to příjemné. Pevně obemkněte rty a pak začnete hlavou kroužit pomalu po směru hodinových ručiček. Když k tomu přidáte ještě dráždění jazykem, bude výsledek dokonalý.

Dejme tomu, že orální sex zvládáte už docela době a v tomhle článku hledáte nějaké pokročilejší triky a rady. Tady najdete inspirace určitě dost a dost. Stačí jen vyzkoušet v praxi. Jestliže spolehlivě poznáte, kdy to na vašeho partnera přijde, bude pro vás tahle technika hračkou. U té první stiskněte těsně před vyvrcholením spodní stranu penisu až u kořene.

Stačí vteřina až dvě. Následný orgasmus je potom silnější a delší. Zapracovat můžete také během samotného vyvrcholení. Penis nepouštějte, ale ještě nějakou chvilku se mu věnujte. Výsledkem by opět měl být silnější orgasmus. Ne všem mužům je to ale příjemné, takže když partner řekne dost, přestaňte.

Jde o techniku, při které je penis zasunut co nejhlouběji do hrdla partnerky a tam chvilku drážděn. Nutná je nejenom absolutní důvěra obou partnerů ,ale také ženina maximální uvolněnost. Jinak může dojít k velmi nepříjemnému dávícímu reflexu.

Naštěstí na mě nijak netlačí. Ano, mám na mysli otvor, ve špičce penisu, kterým odchází moč a sperma. Pokud vám to nevadí, určitě se nebojte pěkně ho podráždit špičkou jazyka. Dá se i jemně rozevřít a dráždit. Odměnou vám bude slastné sténání vašeho protějšku. Láká vás vyzkoušet si pro jednou roli dominy?

Prostě ho vzrušujte až k samé hranici vyvrcholení… a pak přestaňte. Přesuňte se třeba k jeho tříslům nebo varlatům. A až jeho vzrušené odezní, začněte znovu. Opakujte, kolikrát budete chtít. Možná vás nakonec bude o vyvrcholení prosit!

Najdete ji mezi konečníkem a varlaty. Takový malý hrbolek kůže. Nemusíte ji laskat jazykem, stačí ji podráždit prsty. O uzdičce už jsem psala výš. Tenhle tenký proužek kůže spojující předkožku s penisem je hodně citlivý na nejrůznější zranění. Ale také na dráždění. Když budete používat pouze jazyk, nemůže se nic stát, tedy až na neuvěřitelnou vlnu rozkoše, která se začne šířit jeho penisem. Rozdíly v teplotě a další nezvyklé vjemy mají na jeho pohlavní partie nečekaný vliv!

Zkuste se třeba napít něčeho teplého a pak se na něj vrhnout. Nebo vycucejte větrový bonbón případně několikrát olízněte kostku ledu. A sledujte, co to s ním udělá. Dobrým trikem je i naplnění úst perlivým šampaňským. Stačí přidat penis a trochu hmitat jazykem. Nic nepovzbudí mužovo vzrušení tak, jako dobře mířená pochvala. Musíte ji ale myslet vážně!

...

: Jak spravne kourit penis strikani do vaginy

Nornik cz amaterky cz Po čase získáte cvik. Můj problém by mohla vyřešit pánská antikoncepční pilulka zabraňující vnější ejakulaci, nedávno jsem o ní četla, prý se teprve zkouší, ale možná bude jednou běžně dostupná. Jinak může dojít k velmi nepříjemnému dávícímu reflexu. Napřímením trupu protlačíte penis dopředu a dolů, což je senzačně slastné. Tlak na penis lehce střídejte, stejně tak rychlosti. A aby se ženy necítily ukřivděné, příště zase poradíme mužům, jak na to! Měňte rychlost a tlak ruky a uděláte se jako nikdy předtím.
Holky zezadu rychly prachy video Czech av free video
PORNODO SWINGERSAKCE CZ Můžete také držet penis ve štěrbině, když sedíte na špičkách namísto bokem. Masturbujte v horku a páře, popusťte uzdu své fantazii! Zacházejte s ním, jako kdybyste otevírali víčko na láhvi. U muže je to spíš otázka důvěry a láskykdyž svoje citlivé nádobíčko svěří puse své partnerky. Můžete například jemně mačkat partnerova varlatazatímco se jazykem věnujete jeho žaludu. Připravte si tedy ruce, nebo aspoň jednu. Mnoho mužů si nemůže vynachválit tuto techniku.
Eroticke webkamery pornoservr 88
Jak spravne kourit penis strikani do vaginy 965
Zapracovat můžete také během samotného vyvrcholení. Cítíte odpor ke spermatu? Dobré je i tzv. To ale v běžném sexu rozhodně neplatí. Pevně obemkněte rty a pak začnete hlavou kroužit pomalu po směru hodinových ručiček. Poté, co dosáhnete erekce, naneste lubrikant na žalud, úd, šourek a na ruku, zvláště mezi prostředníček a prsteníček.

Jak spravne kourit penis strikani do vaginy

SEXVIDEO PRIVAT PUSINKY

Culazos vez anal vidios porno videos porno lesbianas porno maduraa maduritas. con mujeres coños peludos videos pornos online gratis videos gratis pollas mamadas de lesbianas follando abuelas masturbandose videos mujeres tetonas películas pornográficas gratis maduras casting sexo grati videos porn espanol cumloader en castellano chica desnudandose nekane actriz porno porn amateur tube hd videos xxx gratis pprno actrices porno maduras sexo entre lesvianas jovenes seso gratis porn tube milf mamada videos porno gratis nenas calientes gratis de folladas porno gold camaras porno gratis porno espanol tetas jovenes putas rectuve videos xxx trios xxx maduras rusas porno de lesvianas gratis putas party mujeres negras cachondas videos pornos de putas videos pornos español hd porno travestis porno.

con medias porno gratis rubias x maduras mature videos porno en español porno bisexual porno de casa cachonda xvideos porno x masajes videos porno porno madura corridas femeninas anal maduras con enanos porno lesbico forzada xxx spanish porn porno gratis videos peludas chinos follando hombres negros xxx mama follando en castellano gratis pollas gigantes videos porno xxl porno.

Tags: