Recent Articles

Recent Articles

Posted 26.03.2018Comments are off | Seznamka Brno

Amatéři odpaneni

amatéři odpaneni

Samozřejmě klícku měl pořád nasazenou. Když se poslušně jako správný subík svléknul, tak jsem ho dovedla na lavici, do které si kleknul, lavice má široké kožené popruhy na přivázání nohou, aby se nemohl ani trochu hnout, hlavu si i s rukama vložil do dřevěné hrazdy, kterou jsem zaklapla, tím nemohl absolutně hýbat rukama a ani hlavou a byl krásně v kleče nehybný. Udělala jsem si takto několik pěkných foteček, jak subík klečí oblečený jako pěkná kurvička, nic nevidí a neví co se bude dít.

Vyhrnula jsem si sukni, kalhotky jsem si doma nebrala, přišla před něj, a poručila si, ať mě pěkně líže kundičku, která byla vlhká, asi jako nikdy. Byla jsem hrozně vzrušená. Okamžitě začal nadšeně lízat a polykat moje šťávičky. Když mě jazykem udělal, vzala jsem si z regálu důtky a šla zezadu mu trošku zešlehat zadeček, když byl pěkně červený, přestala jsem, odložila důtky. Přistoupila jsem k němu a pošeptala jsem mu do ouška, že se jdu dívat a ať si užije narozeniny jako správná čubka.

Usedla jsem do připraveného křesílka, zajela rukou pod sukni a začla se dívat. Přišli dva pánové, kteří měli krásně svalnaté vypracované tělo, oba pěkně držící své péra v ruce. Moc se mi líbili oba, ale oba dva byli gayové. Podívali se na mě, a já kývla souhlasně, že pánové můžou začít. Jeden byl výrazně mladší, ale s ohromným pérem, určitě přes 22cm a široké tak 5cm, druhý měl proti němu menší péro, ale takový pěkný středoevropsý průměr. Dohodli jsme se, že budou i sprostí na mého subíka a nebudou ho šetřit, ať si to pěkně užijě.

Mladší k němu přistoupil se slovy, teď jsi naše poslušná čubka, můžeš jen maximálně vzdychat, ale máš zakázano vydat jakékoli slovo. Bylo vidět jak se subík při promluvení úplně leknul a nechtěla bych vidět jeho tlak a tep: D ale jako správná děvka zavrtěl souhlasně hlavou.

Mladší přstoupil k jeho puse, péro v ruce, přejel mu několikrát tím obrovským pérem po obličeji, objel mu rty a poručil, ať otevře pusu a začne ho kouřit. Poslušně otevřel a mě už se jen naskytl vytoužený pohled na to, jak mu cpe do jeho panenské pusy svoje obrovské péro a moje subka ho poslušně kouří. Druhý si mezitím vzal důtky a šel se věnovat s podobnými slovy jeho zadečku, dostal první ránu důtkami přes zadek, koule, škubl sebou, ale popruhy a dřevěná kláda mu neumožnovali téměř žádný pohyb.

V tom uslyšel druhý mužský hlas, který mu oznámil, že se jde podívat, jak je na tom jeho zadek a že mu doporučuje se dostatečně uvolnit. V tu chvíli leknutím přestal kouřit péro a uvědomil si, že je ve spáru dvou chlapů.

Ovšem přestávka v kouření se mladšímu nelíbila a celkem razantně mu přirazil péro do krku se slovy, kuř ty čubko!

Vzal mu rukama za hlavu a začal ho divoce mrdat do pusy. Druhý mezitím přinesl gel, promazal mu zadeček, svoje péro i prsty a začal se prsty dobývat do jeho análu. Celkem snadno a rychle mu ho prstil 3 prsty, což ho ale celkem rychle přestalo bavit.

Chytil ho rukama za zadek, nasměroval svoje tvrdé péro na jeho dírku a celým pérem do něj vjel a začal ho divoce mrdat do zadku. Při tomto pohledu už jsem byla totálně mokrá s vyhrnutou sukní a prstila jsem si svojí kundičku a masírovala poštěváček. Velice rychle jsme se udělala, ale oči jsem z těch 3 nezpustila. Jeden ho mrdal pěkně tvrdě do zadku a druhý do pusy, včetně hlubokého přirážení a bylo vidět, že má subík co dělat, aby tak velké péro v puse zvládal a nedusil se u toho. Po asi 10 minutách se mezi nadávkami, které dostával ozvalo, že mu starší pořádně vycáká jeho díru.

Zrychlil tempo přirážení a pak byla v jeho očích vidět slast a úleva a začal do měho subíka cákat dávku horkého semene a to už i v puse bylo celkem na pilno, a sledovala jsem, jak má druhý to své obří péro v jeho puse, honí si ho a říká subíkovi, že teď se teprve pěkně navečeří.

V okamžiku cákal mrdku do jeho pusy a když docákal, vytáhl péro z pusy a poručil mu, ať otevře pusu a ukáže kolik toho má, že jeho panička si to přišla vyfotit. To už ja stála s fotákěm a fotila jeho plnou pusu semene, takové množství jsem snad nikdy neviděla, měl tu pusu úplně plnou. Vyfotila si to a sama mu pořučila ať to poslušně spolkne, neváhal ani chvilku a spolknul svojí první mega dávku cizí mrdky. Pak jsem si vyfotila krásně vytékající mrdku ze zadeču a šla se opět posadit do křesílka a kochat se nádherným pohledem.

Pánové se vyměnili u svých otvorů a pokračovali v podobné jízdě dál. Na subíkovi bylo vidět, že ze začátku je mu velké péro v zadku trochu těsné, protože vyheknul trochu i bolesti když mu ho tam cpal, ale brzo se roztáhnul a užíval si jeho mrdání vzdycháním a přitom posušně kouřil druhé péro. Tato nádherná podívaná trvala téměř dvě hodiny, kdy si ho pánové celkem intenzivně poddali a on jim musel držet jako poslušná děvka, několikrát se každý z nich udělal v jeho zadku a několikrát spolykal jejich dávky, co mu nadělili do pusy.

Když skončili, odebrali se pryč se slovy, že jim jako děvka moc pěkně podržel. Já byla totálně mokrá a nechala jsem si ještě nějakou dobu lízat kundičku, než jsem ho z lavice vysvobodila. Předtím jsem si ještě udělala fotečky na památku, včetně krásně rozpíchaného zadečku, z kterého pořád teklo celkem slušné množství mrdky.

Když jsem ho vysvobodila, všimla jsem si, že má zepředu promáčené ty tanga, tak jsem se podívala do nich a tam bylo požehnané množství jeho mrdky. Zeptala jsem se ho, co ta mrdka v tangách a přiznal, že když ho píchal ten větší tak se u toho udělal a vytekl.

Poručila jsem mu se obléknout, ale pořád zůstala kukla na hlavě. Když byl připravený, tak jsme se odebrali do auta a jeli domu. Po odjezdu od mučírny jsem mu povolila, že si může už sundat kuklu. Po očku jsem se podívala na Květu s Petrem. Viděla jsem, že oba jsou již o trochu dál než my. Květa byla skloněná nad Petrovým klínem a právě mu rozepínala poklopec na kalhotách.

Viděla jsem, jak rozepnula zip a vytáhla ven jeho stojícího čuráka. Její jazyk objel Petrův rudý žalud a prsty mu masírovala zbytek ocasu.

Mezitím jsem ještě více pootevřela stehna a Janovi prsty mi masírovaly poštěváček. Cítila jsem, jak vzrušením vlhnu. Další pohled na Květu s Petrem mně ukázal, že oba stojí a svlékají se. Nazí se sebrali a odešly do ložnice. Jan mi začal rozepínat blůzku. Vstala jsem od něho a otočila se k němu zády.

Rozepnula jsem si blůzku, sundala sukni a kalhotky a blůzku spustila z ramen. Nahá jsem se k němu otočila. Chtěla jsem to moc. Jak jsem se otočila, vzdychla jsem údivem. Jan byl už také nahý, stál se svým vztyčeným čurákem proti mně a smál se na mě. Chtěla jsem zůstat v obývacím pokoji, ale pak jsem si řekla, proč ne a přikývla jsem.

Jan mě vzal za ruku a společně jsme vešli do ložnice. Tam jsem viděla Květu s Petrem, jak leží na posteli v pozici Zatím co Květa mu ústy a jazykem zpracovávala ocas, mohla jsem vidět, jak on jí roztáhl kundu, masíroval jazykem její poštěváček a občas zajel jazykem do její mokré dírky. Víc jsem toho nestačila pozorovat, protože Jan mě jemně položil vedle nich na postel a klekl si nade mě. Svůj stojící čurák mně dal před ústa a já jej bez odporu začala opracovávat rty a jazykem.

Mezi nohama jsem cítila, jak jeho jazyk hladí můj poštěváček a líže mě přes celou mou píču. Byla jsem tak vzrušená, že jsem měla závrať. Cítila jsem, jak se mi ve vlnách blíží orgasmus. Stále víc a víc. V okamžiku, kdy jsem byla na vrcholu, ucítila jsem, jak Jan prudce, v několika nárazech stříká své semeno do mých úst.

Poprvé v životě jsem mohla ochutnat mužské semeno. Zavřela jsem oči a užíval si ty slastné chvíle. Když jsem je otevřela, zahledla jsem před sebou ocas, ale byl jiný, nepatřil Janovi. Kluci si nás prostě prohodili. Začala jsem mu ho kouřit tak, jak jsem to dělala Janovi a jeho kláda s reakci na sebe dlouho nedala čekat.

Rostla do neuvěřitelných rozměrů a já měla co dělat, aby se vešla do mé pusy. Po chvíli ho Petr vytáhnul a přemísťoval se mezi mé nohy. Naslinil žalud a začal vstupovat do mě. Jeho mohutný čurák pomalu, kousek po kousku roztahoval mojí kundu.

Chvílemi jsem si myslela, že musí prasknout. Ale nepraskla, zvykla si. Po pár přírazech jsem cítila Petrovi koule pleskat o mojí prdel a jeho žalud tvrdě narážel do děložního čípku. Strach vystřídala rozkoš a i píča to dávala vědět.

Vlhla čím dál víc. Čůrky kundí šťávy stékaly přes mojí prdel na prostěradlo, kde se dělal čím dál větší flek. S mojí stoupající rozkoší stoupala i rychlost, s jakou do mne Petr vrážel čuráka. A najednou to bylo zde. Jako by ve mně něco vybouchlo, bylo to k nevydržení. Chtěla jsem se Petrovi vysmeknout z ocasu a tím uniknout zničující rozkoši, ale pevně mě držel, ba naopak ještě zrychlil a přitvrdil. Vrchol orgasmu byl nepopsatelný, uvolnil ve mně všechna stavidla.

Bohužel i to na močáku.

..

Přišli dva pánové, kteří měli krásně svalnaté vypracované tělo, oba pěkně držící své péra v ruce. Moc se mi líbili oba, ale oba dva byli gayové. Podívali se na mě, a já kývla souhlasně, že pánové můžou začít. Jeden byl výrazně mladší, ale s ohromným pérem, určitě přes 22cm a široké tak 5cm, druhý měl proti němu menší péro, ale takový pěkný středoevropsý průměr. Dohodli jsme se, že budou i sprostí na mého subíka a nebudou ho šetřit, ať si to pěkně užijě. Mladší k němu přistoupil se slovy, teď jsi naše poslušná čubka, můžeš jen maximálně vzdychat, ale máš zakázano vydat jakékoli slovo.

Bylo vidět jak se subík při promluvení úplně leknul a nechtěla bych vidět jeho tlak a tep: D ale jako správná děvka zavrtěl souhlasně hlavou. Mladší přstoupil k jeho puse, péro v ruce, přejel mu několikrát tím obrovským pérem po obličeji, objel mu rty a poručil, ať otevře pusu a začne ho kouřit. Poslušně otevřel a mě už se jen naskytl vytoužený pohled na to, jak mu cpe do jeho panenské pusy svoje obrovské péro a moje subka ho poslušně kouří.

Druhý si mezitím vzal důtky a šel se věnovat s podobnými slovy jeho zadečku, dostal první ránu důtkami přes zadek, koule, škubl sebou, ale popruhy a dřevěná kláda mu neumožnovali téměř žádný pohyb. V tom uslyšel druhý mužský hlas, který mu oznámil, že se jde podívat, jak je na tom jeho zadek a že mu doporučuje se dostatečně uvolnit.

V tu chvíli leknutím přestal kouřit péro a uvědomil si, že je ve spáru dvou chlapů. Ovšem přestávka v kouření se mladšímu nelíbila a celkem razantně mu přirazil péro do krku se slovy, kuř ty čubko! Vzal mu rukama za hlavu a začal ho divoce mrdat do pusy. Druhý mezitím přinesl gel, promazal mu zadeček, svoje péro i prsty a začal se prsty dobývat do jeho análu. Celkem snadno a rychle mu ho prstil 3 prsty, což ho ale celkem rychle přestalo bavit. Chytil ho rukama za zadek, nasměroval svoje tvrdé péro na jeho dírku a celým pérem do něj vjel a začal ho divoce mrdat do zadku.

Při tomto pohledu už jsem byla totálně mokrá s vyhrnutou sukní a prstila jsem si svojí kundičku a masírovala poštěváček. Velice rychle jsme se udělala, ale oči jsem z těch 3 nezpustila. Jeden ho mrdal pěkně tvrdě do zadku a druhý do pusy, včetně hlubokého přirážení a bylo vidět, že má subík co dělat, aby tak velké péro v puse zvládal a nedusil se u toho.

Po asi 10 minutách se mezi nadávkami, které dostával ozvalo, že mu starší pořádně vycáká jeho díru. Zrychlil tempo přirážení a pak byla v jeho očích vidět slast a úleva a začal do měho subíka cákat dávku horkého semene a to už i v puse bylo celkem na pilno, a sledovala jsem, jak má druhý to své obří péro v jeho puse, honí si ho a říká subíkovi, že teď se teprve pěkně navečeří.

V okamžiku cákal mrdku do jeho pusy a když docákal, vytáhl péro z pusy a poručil mu, ať otevře pusu a ukáže kolik toho má, že jeho panička si to přišla vyfotit. To už ja stála s fotákěm a fotila jeho plnou pusu semene, takové množství jsem snad nikdy neviděla, měl tu pusu úplně plnou. Vyfotila si to a sama mu pořučila ať to poslušně spolkne, neváhal ani chvilku a spolknul svojí první mega dávku cizí mrdky.

Pak jsem si vyfotila krásně vytékající mrdku ze zadeču a šla se opět posadit do křesílka a kochat se nádherným pohledem. Pánové se vyměnili u svých otvorů a pokračovali v podobné jízdě dál. Na subíkovi bylo vidět, že ze začátku je mu velké péro v zadku trochu těsné, protože vyheknul trochu i bolesti když mu ho tam cpal, ale brzo se roztáhnul a užíval si jeho mrdání vzdycháním a přitom posušně kouřil druhé péro.

Tato nádherná podívaná trvala téměř dvě hodiny, kdy si ho pánové celkem intenzivně poddali a on jim musel držet jako poslušná děvka, několikrát se každý z nich udělal v jeho zadku a několikrát spolykal jejich dávky, co mu nadělili do pusy.

Když skončili, odebrali se pryč se slovy, že jim jako děvka moc pěkně podržel. Já byla totálně mokrá a nechala jsem si ještě nějakou dobu lízat kundičku, než jsem ho z lavice vysvobodila. Předtím jsem si ještě udělala fotečky na památku, včetně krásně rozpíchaného zadečku, z kterého pořád teklo celkem slušné množství mrdky. Když jsem ho vysvobodila, všimla jsem si, že má zepředu promáčené ty tanga, tak jsem se podívala do nich a tam bylo požehnané množství jeho mrdky.

Zeptala jsem se ho, co ta mrdka v tangách a přiznal, že když ho píchal ten větší tak se u toho udělal a vytekl. Poručila jsem mu se obléknout, ale pořád zůstala kukla na hlavě. Když byl připravený, tak jsme se odebrali do auta a jeli domu.

Po odjezdu od mučírny jsem mu povolila, že si může už sundat kuklu. Cestou domu jsem se ptala, jak se mu to líbilo a jestli si to užil, dostalo se mi poděkování, že to bylo naprosto úžasně, že měl tedy obrovský strach a trému vokamžiku, kdy uslyšel mužské hlasy, ale že to celé pak bylo úchvatné včetně jeho orgasmu.

Celou dobu domů z něho teklo jejich semeno, pánové ho měli opravdu moc a byli schopni neůnavně stříkat. Doma jsem mu s úsměvem na rtech sdělila, že toto byl jeho narozeninový dárek od paničky, ale že tím, že se bez dovolení sám udělal, bude následovat trest. Vytřeštil oči po tom, co jsem mu sdělila, že ho z klícy pustím až za 14 dní, čili že tentokrát bude mít klícku celkem 2 měsíce s tím, že ho za těch zbívajícich 14 dní nepustím ven ani jednou!! Ale dva měsíce to vydržel a 14 dní uběhlo celkem rychle a přišel toužený okamžik, kdy jsem mu dovolila se vystříkat a ještě mu u toho ukazovala jeho vystříkaný zadek, pusu a péra, které ho odpanili.

Další rok uteče jak voda, tak to abych už teď začla přemýšlet nad dalším narozeninovým dárkem: Zpět na seznam povídek. Před hlasováním se prosím přihlaste. Toto se líbí 0 uživatelům. Slastí jsem jemně zasténala. Po očku jsem se podívala na Květu s Petrem. Viděla jsem, že oba jsou již o trochu dál než my. Květa byla skloněná nad Petrovým klínem a právě mu rozepínala poklopec na kalhotách. Viděla jsem, jak rozepnula zip a vytáhla ven jeho stojícího čuráka.

Její jazyk objel Petrův rudý žalud a prsty mu masírovala zbytek ocasu. Mezitím jsem ještě více pootevřela stehna a Janovi prsty mi masírovaly poštěváček. Cítila jsem, jak vzrušením vlhnu. Další pohled na Květu s Petrem mně ukázal, že oba stojí a svlékají se. Nazí se sebrali a odešly do ložnice. Jan mi začal rozepínat blůzku. Vstala jsem od něho a otočila se k němu zády.

Rozepnula jsem si blůzku, sundala sukni a kalhotky a blůzku spustila z ramen. Nahá jsem se k němu otočila. Chtěla jsem to moc. Jak jsem se otočila, vzdychla jsem údivem. Jan byl už také nahý, stál se svým vztyčeným čurákem proti mně a smál se na mě.

Chtěla jsem zůstat v obývacím pokoji, ale pak jsem si řekla, proč ne a přikývla jsem. Jan mě vzal za ruku a společně jsme vešli do ložnice. Tam jsem viděla Květu s Petrem, jak leží na posteli v pozici Zatím co Květa mu ústy a jazykem zpracovávala ocas, mohla jsem vidět, jak on jí roztáhl kundu, masíroval jazykem její poštěváček a občas zajel jazykem do její mokré dírky.

Víc jsem toho nestačila pozorovat, protože Jan mě jemně položil vedle nich na postel a klekl si nade mě. Svůj stojící čurák mně dal před ústa a já jej bez odporu začala opracovávat rty a jazykem. Mezi nohama jsem cítila, jak jeho jazyk hladí můj poštěváček a líže mě přes celou mou píču. Byla jsem tak vzrušená, že jsem měla závrať.

Cítila jsem, jak se mi ve vlnách blíží orgasmus. Stále víc a víc. V okamžiku, kdy jsem byla na vrcholu, ucítila jsem, jak Jan prudce, v několika nárazech stříká své semeno do mých úst. Poprvé v životě jsem mohla ochutnat mužské semeno. Zavřela jsem oči a užíval si ty slastné chvíle. Když jsem je otevřela, zahledla jsem před sebou ocas, ale byl jiný, nepatřil Janovi. Kluci si nás prostě prohodili.

Začala jsem mu ho kouřit tak, jak jsem to dělala Janovi a jeho kláda s reakci na sebe dlouho nedala čekat. Rostla do neuvěřitelných rozměrů a já měla co dělat, aby se vešla do mé pusy. Po chvíli ho Petr vytáhnul a přemísťoval se mezi mé nohy. Naslinil žalud a začal vstupovat do mě. Jeho mohutný čurák pomalu, kousek po kousku roztahoval mojí kundu.

Chvílemi jsem si myslela, že musí prasknout. Ale nepraskla, zvykla si. Po pár přírazech jsem cítila Petrovi koule pleskat o mojí prdel a jeho žalud tvrdě narážel do děložního čípku. Strach vystřídala rozkoš a i píča to dávala vědět.

Vlhla čím dál víc. Čůrky kundí šťávy stékaly přes mojí prdel na prostěradlo, kde se dělal čím dál větší flek. S mojí stoupající rozkoší stoupala i rychlost, s jakou do mne Petr vrážel čuráka.

A najednou to bylo zde. Jako by ve mně něco vybouchlo, bylo to k nevydržení. Chtěla jsem se Petrovi vysmeknout z ocasu a tím uniknout zničující rozkoši, ale pevně mě držel, ba naopak ještě zrychlil a přitvrdil. Vrchol orgasmu byl nepopsatelný, uvolnil ve mně všechna stavidla.

Amatéři odpaneni

Po dobu jeho nepřítomnosti jsem přemýslela, že za takový výkon ho odměním. Při různém brouzdání po internetu jsem narazila na pěkné stránky vybavené mučírny, buď jde mučírna jen pronajmout, nebo i s dominantní paní, pánem, nebo dle domluvy.

V tu chvíli mě napadlo a zalíbila se mi představa, že bych chtěla vidět subíka s jiným mužem. Manžel byl do té doby úplně bez jakékoli zkušenosti s jiným mužem. Neváhala jsem a na uvedený kontakt jsem napsala co by mě lákalo a s paní majitelkou jsem se domluvili na průběhu celé akce. Subík se vrátil v pátek ze služební cesty a sdělila jsem mu, že na sobotu pro něj mám narozeninové překvapení a program. Moc se těšil, byť nevěděl na co.

V pátek jsem mu povolila si sundat klícku dokonce na hodinu, aby neměl otlačené koule a mohl udělat pořádně hygienu, byť jsem zjistila že je velice šikovný a jde mu to i s klíckou. V sobotu ráno jsem mu v rámci našich hrátek udělala klystýr, aby byl pěkně vypláchnutý a čistý. Odpoledne jsem mu přinesla červené krajkové tanga a podvazky, ať si je oblékne, že pojedem na výlet.

Koukal dost překvapeně, ale nezbývalo nic jiného,než si to obléknout pod oblečení a mohli jsme vyrazit. Pochválila jsem ho, že vypadá jako správná kurvička: Ta má pouze otvor na pusu, jinak je celá černá a neprůhledná, skvělá věc, lepší než různé šátky, tady se zase nedá podvádět. To už jsme dojeli na místo, kde jsme zaparkovali ve dvoře přímo u vstupu. Pomohla jsem mu vystoupit z auta a dovedla ho do mučírny po slepu.

Tam jsem mu poručila, ať se vysvlékne a nechá si pouze ty tanga, podvazky, a kuklu. Samozřejmě klícku měl pořád nasazenou. Když se poslušně jako správný subík svléknul, tak jsem ho dovedla na lavici, do které si kleknul, lavice má široké kožené popruhy na přivázání nohou, aby se nemohl ani trochu hnout, hlavu si i s rukama vložil do dřevěné hrazdy, kterou jsem zaklapla, tím nemohl absolutně hýbat rukama a ani hlavou a byl krásně v kleče nehybný.

Udělala jsem si takto několik pěkných foteček, jak subík klečí oblečený jako pěkná kurvička, nic nevidí a neví co se bude dít. Vyhrnula jsem si sukni, kalhotky jsem si doma nebrala, přišla před něj, a poručila si, ať mě pěkně líže kundičku, která byla vlhká, asi jako nikdy. Byla jsem hrozně vzrušená. Okamžitě začal nadšeně lízat a polykat moje šťávičky. Když mě jazykem udělal, vzala jsem si z regálu důtky a šla zezadu mu trošku zešlehat zadeček, když byl pěkně červený, přestala jsem, odložila důtky.

Přistoupila jsem k němu a pošeptala jsem mu do ouška, že se jdu dívat a ať si užije narozeniny jako správná čubka. Usedla jsem do připraveného křesílka, zajela rukou pod sukni a začla se dívat. Přišli dva pánové, kteří měli krásně svalnaté vypracované tělo, oba pěkně držící své péra v ruce. Moc se mi líbili oba, ale oba dva byli gayové.

Podívali se na mě, a já kývla souhlasně, že pánové můžou začít. Jeden byl výrazně mladší, ale s ohromným pérem, určitě přes 22cm a široké tak 5cm, druhý měl proti němu menší péro, ale takový pěkný středoevropsý průměr. Dohodli jsme se, že budou i sprostí na mého subíka a nebudou ho šetřit, ať si to pěkně užijě.

Mladší k němu přistoupil se slovy, teď jsi naše poslušná čubka, můžeš jen maximálně vzdychat, ale máš zakázano vydat jakékoli slovo. Bylo vidět jak se subík při promluvení úplně leknul a nechtěla bych vidět jeho tlak a tep: D ale jako správná děvka zavrtěl souhlasně hlavou. Mladší přstoupil k jeho puse, péro v ruce, přejel mu několikrát tím obrovským pérem po obličeji, objel mu rty a poručil, ať otevře pusu a začne ho kouřit.

Poslušně otevřel a mě už se jen naskytl vytoužený pohled na to, jak mu cpe do jeho panenské pusy svoje obrovské péro a moje subka ho poslušně kouří.

Druhý si mezitím vzal důtky a šel se věnovat s podobnými slovy jeho zadečku, dostal první ránu důtkami přes zadek, koule, škubl sebou, ale popruhy a dřevěná kláda mu neumožnovali téměř žádný pohyb. V tom uslyšel druhý mužský hlas, který mu oznámil, že se jde podívat, jak je na tom jeho zadek a že mu doporučuje se dostatečně uvolnit.

V tu chvíli leknutím přestal kouřit péro a uvědomil si, že je ve spáru dvou chlapů. Ovšem přestávka v kouření se mladšímu nelíbila a celkem razantně mu přirazil péro do krku se slovy, kuř ty čubko! Vzal mu rukama za hlavu a začal ho divoce mrdat do pusy. Druhý mezitím přinesl gel, promazal mu zadeček, svoje péro i prsty a začal se prsty dobývat do jeho análu. Celkem snadno a rychle mu ho prstil 3 prsty, což ho ale celkem rychle přestalo bavit.

Chytil ho rukama za zadek, nasměroval svoje tvrdé péro na jeho dírku a celým pérem do něj vjel a začal ho divoce mrdat do zadku. Při tomto pohledu už jsem byla totálně mokrá s vyhrnutou sukní a prstila jsem si svojí kundičku a masírovala poštěváček.

Velice rychle jsme se udělala, ale oči jsem z těch 3 nezpustila. Jeden ho mrdal pěkně tvrdě do zadku a druhý do pusy, včetně hlubokého přirážení a bylo vidět, že má subík co dělat, aby tak velké péro v puse zvládal a nedusil se u toho. Po asi 10 minutách se mezi nadávkami, které dostával ozvalo, že mu starší pořádně vycáká jeho díru.

Byla jsem překvapená, když jsem tam přišla a byli tam dva mladíci: Petr 22 let a Jan 21 let. Květa mi vysvětlila, že oslava jen s námi dvěma by byla nudná a proto jako dárek a při tom na mě mrkla šibalsky okem pozvala kamarády. Na stole bylo připraveno jídlo a pití a tak jsme začali.

Měli jsme vypitou již třetí láhev sektu a naše povídání se dostalo k tématu sex. Nebyla jsem již panna, ale měla jsem sex jen jednou, s klukem z naší třídy a vůbec se mi to nelíbilo. Byl hrubý a já jsem z toho nic neměla, jenom bolestivý pocit, když došlo k defloraci mé panenské blány. Květa to věděla, protože jsem jí to asi před týdnem vyprávěla.

Z řečí, které se tady vedly, jsem byla trochu vykulená, protože se hovořilo o sexu zcela otevřeně a Květa i kluci vyprávěli některé svoje zážitky. Ovzduší v místnosti se stávalo pro mě dusnější a dusnější, cítila jsem, že rudnu, ale nebylo mi to nepříjemné, naopak. Viděla jsem, kam celý večer směřuje, že to Květa pro mě připravila a byla jsem vzrušená, jak to bude končit. Jan, který seděl vedle mě, měl položenou ruku kolem mých ramen, ale tak nějak normálně, kamarádsky a proto jsem byla celá pryč z toho, když se najednou ke mně nahnul a políbil mě na ústa.

Byla jsem tak překvapená, že jsem neodporovala a polibek mu oplatila. Líbat jsem uměla, protože to jsem s kluky dělala dost často, ale nic víc, až na tu jednu mrdačku. Cítila jsem, jak jeho jazyk projel mezi mými zuby do hlubiny mých úst a potkal se s mým jazykem, který mu odpověděl.

Náhle jsem cítila, jak druhá Janova ruka mi pohladila stehna. Ta jsem měla nahá, protože jsem měla na sobě jen krátkou minisukni, která sotva zakrývala moje kalhotky. Byla jsem jako bez vůle, když jsem ucítila jeho ruku a nechala jsem ho. Stále jsme se líbali a přitom jsem cítila, jak jeho ruka jede kousek výš, až se dotkla pod sukýnkou mého rozkroku. Bylo to moc, moc příjemné a trošku jsem pootevřela stehna.

Okamžitě jsem cítila jeho prsty, jak zajely hlouběji, až na můj poštěvák, přes který lehce přejely. Slastí jsem jemně zasténala. Po očku jsem se podívala na Květu s Petrem. Viděla jsem, že oba jsou již o trochu dál než my.

Květa byla skloněná nad Petrovým klínem a právě mu rozepínala poklopec na kalhotách. Viděla jsem, jak rozepnula zip a vytáhla ven jeho stojícího čuráka. Její jazyk objel Petrův rudý žalud a prsty mu masírovala zbytek ocasu. Mezitím jsem ještě více pootevřela stehna a Janovi prsty mi masírovaly poštěváček.

Cítila jsem, jak vzrušením vlhnu. Další pohled na Květu s Petrem mně ukázal, že oba stojí a svlékají se. Nazí se sebrali a odešly do ložnice. Jan mi začal rozepínat blůzku.

Vstala jsem od něho a otočila se k němu zády. Rozepnula jsem si blůzku, sundala sukni a kalhotky a blůzku spustila z ramen. Nahá jsem se k němu otočila. Chtěla jsem to moc. Jak jsem se otočila, vzdychla jsem údivem. Jan byl už také nahý, stál se svým vztyčeným čurákem proti mně a smál se na mě. Chtěla jsem zůstat v obývacím pokoji, ale pak jsem si řekla, proč ne a přikývla jsem.

Jan mě vzal za ruku a společně jsme vešli do ložnice. Tam jsem viděla Květu s Petrem, jak leží na posteli v pozici Zatím co Květa mu ústy a jazykem zpracovávala ocas, mohla jsem vidět, jak on jí roztáhl kundu, masíroval jazykem její poštěváček a občas zajel jazykem do její mokré dírky. Víc jsem toho nestačila pozorovat, protože Jan mě jemně položil vedle nich na postel a klekl si nade mě.

Svůj stojící čurák mně dal před ústa a já jej bez odporu začala opracovávat rty a jazykem. Mezi nohama jsem cítila, jak jeho jazyk hladí můj poštěváček a líže mě přes celou mou píču. Byla jsem tak vzrušená, že jsem měla závrať. Cítila jsem, jak se mi ve vlnách blíží orgasmus. Stále víc a víc.

ČESKÉ PORNOHEREČKY MILOVANI VIDEO

Female agent hd porn

Tags: