Recent Articles

Recent Articles

Posted 08.04.2018Comments are off | Prostituční telefonní číslo Praha

Sex v saune sexualni povidky

sex v saune sexualni povidky

Většina dala přednost zábavě a popíjení v salónku, ale přesto tři spolužačky, Jarka, Lenka a Soňa, se zvedly od stolu a ke skupince se přidali i Karel, Ludva, Petr, Kamil a Jakub. Povzbuzováni ostatními následovali recepční po schodech dolů. Ta odemkla ženskou šatnu a děvčata vpustila dovnitř, dala jim župany a že se pro ně vrátí a odvede je do sauny, ať se zatím v klidu osprchují a počkají.

Pak odvedla muže do jejich převlékárny, dohodli se na stejném postupu. Po vysvléknutí se a osprchování u žen už klepala recepční na dveře.

Na konci chodby před vstupem do vlastní sauny byla malá předsíňka. Uvnitř bylo příjemně teplo a vlhká mlha. Místnost nebyla malá ale lavice v ní byly asi pro osm deset osob. Pro čtyři ženy ovšem pohodlí dostatek. Hotelová recepční se nyní vrátila do šatny mužů. Odpovědí jí byl smích na tuhle dvojsmyslně pochopenou otázku.

Visí tu už nějaký pláště. Bylo mu vysvětleno, že druhá kabina je mimo provoz a nakonec se přeci všichni znají, tak co. Recepční jim ještě slíbila, že jim přinese dvě láhve šampusu a jen na ně zaklepe a nechá tác za dveřmi.

Kluci se vysvlékli do naha a otevřeli dveře do sauny. Ostatní chlapi se taky vecpali dovnitř a rázem byli na lavicích namačkáni tělo na tělo. Chvíli bylo ticho a všichni tupě zírali do země nebo se tvářili, že relaxují a měli zavřené oči. Ovíněnému Jakubovi, který jako jediný se nijak nezakrýval a taky rejdil očima sem tam po spolužačkách, se začal vztyčovat penis. Vysportované vyholené tělo se mu už lesklo horkem a zcela vyholený rozkrok jen zdůrazňoval velikost jeho mužství.

Taky jediný promluvil do jinak monotónního slabého hučení kamen. Klidně se podívej, já stejně od základky moc nevyrostla. Ostatním postupně také opadly zábrany a tak bylo možné prohlédnout si ostatní.

Hnědovláska Lenka měla pevné dvojky se světlými bradavkami a dvorci, mezi sevřenýma nohama ji vyčuhovalo pár krátkých chloupků nad pohlavím.

Vedle sedící Petr byl střední postavy a silně ochlupený tmavým porostem snad všude. Vedle Jarky seděl štíhlý Kamil, evidentně si holící ohanbí a na něm již byla také znát jeho počínající erekce. Naproti na lavici mimo Jakuba seděl se svou silnější postavou Karel, středně rostlá blondýnka Soňa s prsy velikosti dvě až tři, na kterých měla velké světlé dvorce, štíhlý a holohlavý Ludva a plavovlasá nakrátko střižená Jana s objemnými ňadry, ze kterých trčely malé tmavé ztvrdlé bradavky.

Jana měla pár kil navíc, ale k jejímu tělu opravdu jen minimálně a dá se řici, že jí to slušelo. Když byl doneseno šampaňské, už byla atmosféra úplně uvolněná a vychlazené bublinky tomu postupně začaly ještě navíc napomáhat. I proto Kamil interkomem ze šatny objednal další láhve.

Poklekl z boku lavice a začal lízat kapky moku rozlité po celém bříšku a pak Jarce jemně roztáhl nohy od sebe a začal olizovat mokrou stopu po šampusu mezi stydké pysky.

Jarka sama pokrčila nohy a roztáhla je maximálně od sebe. Pohled na Jakubův jazyk na pohlaví spolužačky už nenechal v klidu ostatní. Všem mužům trčely napnuté penisy a tváře jim hořely nejenom teplem sauny. Za nimi stojící děvčata sledovala také napnutě, Soňa si dokonce pohrávala prsty ve svém zarostlém klíně. Petr řekl "Já to zkusím a pít budu třeba z Lenky" a uchopil Lenku za ruku.

Ta se chvěla a moc se jí lehnout nechtělo. Lenka byla stydlivá a situace, kdy je v přítomnosti tolika mužů nahá jí nebyla zrovna příjemná. Vrozený stud jí vedl tak daleko, že i s manželem se milovala pokud možno potmě i bez decentního osvětlení. Tady ale snad sehrál úlohu i vypitý alkohol a jednání ostatních spolužaček, přesto se podvolila.

Petr jemně zatlačil na její ramena a přinutil jí usednout. Ta kráva se svým mlaďochem dlouho neobstála a odešla během pár minut, stačila jsem si akorát všimnout, jak po mně hladově ten její koukl, chudák jeden….

Kluci, na který platí mít jenom větší výstřih a máš je hned, na mně čuměli pěkně z vejšky a měli  solidní výhled na mý tělo a kulatý pevný kozičky. Řekla jsem si, že je trochu vyzkouším a jen tak ležérně si položila do rozkroku levou ruku, že mi tam jako spadla. To jste měli vidět, co to s nima udělalo! Radši ani nevstali, neboť jim stály jejich péra jak stožáry a nechtěli se asi ztrapnit. Strejc měl taky dost a nepotil se evidentně jen kvůli teple v sauně.

No nic, cejtila jsem, že právě nastal ten správnej okamžik, jiná ženská tu nebyla a tak jsem si prsty přejela přes svý pravý ňadro, ucejtila pevnej hrot bradavky a sjela až k oholenýmu klínu a tam jsem se začala pomalu ale jistě uspokojovat.

Jsem pěkně nadržená, tak co s tim uděláte? Okamžitě si sundali ručníky a předvedli pod nima skrejvanej poklad, měli ty svoje klacky  parádní! Penisy se mi vždycky líbily, tyhle dva byly jako od soch řeckejch bohů. Paráda, měla jsem tu tři samečky a to rozhodně stálo za to! Vyšli jsme ven a šup pod sprchu! Ledová voda s mejma kozama udělala úplný divy, najednou se parádně zpevnily a bradavky ještě víc vyhrotily už takhle vyhrocenou situaci.

Kluci se mně chopili každej z jedný strany a začali mi hladit mokrý tělo, olizovali mi kozičky a strejda šel rovnou dolů, k mý vlhký jeskyňce. Postupně jsme se přesunuli na lehátka vedle do místnosti a já si vzala na starost nejdřív strejdový péro, měl ho taky pěkný, s velkejma koulema, začala jsem mu ho honit a rukou mu zajela pod koule, hezky jsem mu je podebrala a zmáčkla, to jsem ale asi neměla dělat, protože on se okamžitě udělal a postříkal mi prsa, pak se chvatně vytratil s rudým ksichtem trapnosti, no co, mám tu ještě dva samečky a ti určitě vydržej dýl!

Jednoho jsem si vzala do pusy a klekla jsem si k němu na zem a roztáhla nohy. Zarazil mi ho teda zezadu do mý prcinky a já při každým jeho přírazu cejtila jeho koule, jak mi zespoda pleskaj o stydký pysky, a to mam moc ráda!

...

: Sex v saune sexualni povidky

PRIVATY SEX ZENSKY ORGASMUS VIDEO Sex podebrady brno sex
Sex v saune sexualni povidky 72
Sexvideo privat pusinky 30
PRIVATY PLZEN MRDANI 698
Gay kluci české pornoherečky Jezdil jsem v ni nejdriv pomalu a ona mi zaklesla svoje dlouhe stihle nohy kolem boku. Ten den jsem se ale rozhodl, ze budu cely den relaxovat. Bol som vzruseny a zaroven zmeteny, ale zvedavost, co sa udeje, bola silnejsia. Takový holky, když už se tahaly s nějakým starším chlapem, tak jim šlo především o peníze a těch já jsem zase neměl na rozdávání, no a tak mi zbývaly jen ty představy. Po chvíli se ale postavila a otočila se k němu zády.

PRAGUE GIRLS VÝMĚNA MANŽELEK

FREEFOTO SEZNAMKA PERVERS

1. únor S přítelkyní Terezou jsme spolu již dlouho, milujeme se, vyhovujeme si a ve všem co se týče sexu jsme velmi otevření. Můžu šouštat jiné ženy. listopad Recepční se podívala na stěnu s klíči a odpověděla, že sauny jsou nyní volné a že je nechá do dvaceti minut vyhřát. Jana se vrátila do salónku. Pak Dášu napadlo, že si necháme zatopit saunu. Ani to pro nás nebylo nic neobvyklého, protože jsme společně do sauny chodili skoro pravidelně každý týden. Z první lavice se ozval záporný prosebný hlas Lenky, které se právě Kamil snažil zasunout ruku do vagíny. Po case to prijala celkom ok, ked sme si to vydiskutovali ze nas vstach moze byt pevnejsi aj na zaklade takychto veci. V jednu sobotu do obedu sa stretla v meste s priatelkami a prisla domov trochu v lepsej nalade, hned na to nam volala znama ze mozme prist do sauny ze maju prazdno. Jednou rukou se natáhl a za kacku svlikacku sex přerov proud vody na teplejší. Miluju sex a hlavně orál. Tak sem začnu určitě chodit častěji. Vysportované vyholené tělo se mu už lesklo horkem a zcela vyholený rozkrok jen zdůrazňoval velikost jeho mužství. Sex v saune sexualni povidky

Tags: