Recent Articles

Recent Articles

Posted 31.03.2018Comments are off | Prostituční telefonní číslo Plzeň

Prvni casting sexualni povidky

prvni casting sexualni povidky

Michaela mě vzala do koupelny a začala mě mít, potom mě osušila. Šel jsem do kuchyně a čekal na ní až příjde. Byla v koupelně asi 5 minut. Když Michaela šla ke mě, měla připnutý oboustranný penis už na sobě. Měl takových 24 x 5. Byl opravdu dlouhý a hodně široký. Až mi šla husí kůže. Řekla mi, že mě bude protahovat v kuchyni na stole. Já jsem nic nenamítal. Přišla ke mě začala mě líbat na ústa. Najednou se vše otočilo. Používala slova, které jí měly dostat nade mě. Začala mě na zadku zase masírovat a já jsem jen slyšel jak říká: Nejprve mě začala líbat na prsou, začala je hňásat a cucat je jako ženě.

Bylo to velmi krásné cítit její try na svých bradavkách a slyšet: Asi za 5 minut mi Michaela přikázala, ať si lehnu na kuchyňský stůl. Ale tak abych byl zadečkem na okraji. Michaela si namazala na penis nějaký lubrikant a přišla ke mě. Já jsem ležel na stole rozpláclý se spuštěnýma nohama směrem k zemi a ano mě začala hladit po bříšku se slovy: Budu tě mrdat celou délkou a ty nebudeš vědět o světě kolem. Cítil jsem jak stojí mezi mými stehny.

Najednou její doteky ustávaly a citil jsem jak mi roztahuje nohy od sebe. Ucítil jsem její ruce pod svými koleny, začala mi zvedat nohy nahoru. Bylo to úplně poprvé kdy jsem ležel na zádech měl jsem nohy pokrčené a mirně roztažené.

Byl to zvláštní pocit. Michaela se na mě pousmála a řekla: Budu tě šukat tak dlouho dokud se mi tady nerozpláčeš. Hmmm, máš hezké nožky, prdelka akorát na projetí.

A teď je ta tvá prdelka jenom má. Dáš mi svou prdelku.. Hezky se mi uvolni, abych do tebe hezky vklouzla. Usmála se a řekla: Ten se ale zatáhl. Michaela se pousmála a řekla: Když držela mé nohy ve svých rukou, nemohl jsem se hýbat a ani se bránit.

Budeš má poslušná kurvička na protažení. No tak se uvolní, cítím to ve tvých stehýnkách, že nejsi uvolněná děvka". Když tohle řekla, tak jsem nevydržel. Michaela to však postřehla, jemně zatlačila a najednou jsem v sobě měl žalud toho velkého penisu.

Chvilku na mě jen tak koukala a pak jsem cítil jak mi více pokrčila nohy a hodně je roztáhla a zajela do mě pomalu celou svou délkou a já jsem jen při hlubokém nádechu zasténal. Byla ve mě až po kořen. Koukala na mě a bylo vidět jak moc jí to těší. Asi po 1 minutě mi řekla: No jen se mi svíjej ty má děvko.

Copak to vidím, má kurvička umí polykat ocas? Díky mým vztahům, které jsem měl si Michaela všimla jak se můj otvůrek samovolně stahuje a roztahuje se a snaží se zvyknout si. Ucítil jsem pevnější sevření jejích dlaní pod mými koleny a Michaela mě začala pomlu projíždět. Já jsem jen tiše sténal a cítil jak mi prokluzuje její ocas v mé čertvě odpaněné dírce. Strašně se jí to líbilo, slyšel jsem jak říká: Jooo, to je slast, šukám svojí děvku. Když jsem byl se ženou aktivní, tak jsem vždy mohl určovat tempo, hloubku.

Teď to nešlo, já jsem jen ležel a cítil jak mě pomalu a nekompromisně šuká do mé čerstvě odpanění prdelky. Ona stále držela mé nohy přikrčené a hodně roztažené. Nejvíce se mi líbilo když ho ze mě sem tam vytáhla a pak pomalu zase zavedla zpět. Ten pocit jak při každém zpětném vniku se mi prdelka jemně roztahuje a vydává se na milost Michaelčiným nekompromisním přírazům.

Po pár minutách bylo slyšet od mé prdelky hlasité mlaskání. Michaela se na mě usmála a řekla: No vidíš jak si poslušná kurvička.

Za ní byly hodiny, které ukazovaly dobu, kterou byla v mé prdelce. Michaela mě šukala do mé prdelky 35 minut a stále pokračovala. Ve snaze ukázat svou horlivost a zájem jsem se skutečně vydala ke stolu zkoumat připravené materiály. Znenadání se vedle mě objevil šéf a požádal mě abych si ještě podala tu velkou obálku až úplně vzadu na stole a začneme.

Protože jsem na ni nemohla dosáhnout, musela jsem se daleko předklonit a natáhnout a v momentě kdy už jsem ji držela, se to stalo……. Někdo mě tvrdě přirazil na stůl a vyhrnul mi sukni. Začala jsem křičet a v tu chvíli mi Tomáš vrazil z každé strany facku a řekl mi ať jsem zticha. Obchodní styky s našimi zákazníky vyžadují i poskytování jistých služeb a my musíme vyzkoušet jestli jsi dostatečně vybavená a případně tě trošku vyškolit.

Připadala jsem si hrozně ponížená a prosila je ať mě pustí domů, že nikomu nic neřeknu. Odpovědí mi byla další facka. Koneckonců tvé oblečení tomu odpovídá. Na první pohled je vidět, že jsi pěkná děvka. Ale když budu prý spolupracovat….. Spolupracovat jsem nechtěla, ale nebylo mi to nic platné Zatímco jsem sebou škubala na stole s vyhrnutou sukní a můj vyšpulený zadeček se zmítal před jejich očima, začali se všichni tři vzrušovat.

Pavel mě začal hladit po zadku a zajíždět prstem pod kalhotky. Mrazilo mě z toho v zádech. Už nějakou dobu jsem neměla chlapa, s přítelem jsem se rozešla pře pár měsíci a pak jsem se věnovala studiu.

Mezitím Martin s Tomášem přišli blíž a začali se věnovat mému tělu taky. Pak jeden z nich něčím ostrým přeřízl šňůrky u kalhotek a začali mi šmejdit svými prsty mezi nohama. Moje kundička už začínala vlhnout, když mě najednou otočili a Tomáš zavelel ať si svléknu blůzičku a sukni, jinak dopadnou jako kalhotky.

Začala jsem se svlékat a oni na mně mlsně koukali a hodnotili mé tělo. Sáhl do šuplíku u stolu a vytáhl holení. Martin mezitím shrnul ze stolu všechny papíry a položili mně na něj. Pak mě začali holit. Pavel mě holil a Tomáš mi mezitím zajížděl prstem do kundičky. Martin si vzal na starost má prsa ještě uvězněná v podprsence. Nejdřív jemně přejížděl prstem po látce, pak vytáhl odkudsi nůž a pomalu začal odřezávat ramínka Můj první den v práci 1. Antoinetta žena - 38 let.

Lulinka1 žena - 34 let. Moravak86 muž - 32 let.

..

ZVRACENY CZ ČESKÉ PANIČKY

Prvni casting sexualni povidky

Napustil jsem ji teplou vodu do…. Také se vám při čtení nebo poslechu pohádky o Smolíčkovi pacholíčkovi zdálo, že tam něco nesedí? Stačilo zaměnit postavy, trochu poupravit text a je z toho toto: Byla jednou jedna Jeskyňka a ta bydlela u Smolíčka, který se o ni staral. Vždy, když chodil Smolíček do práce, varoval Jeskyňku, ať nikomu neotevírá. Jednou, když se zase Smolíček lopotil v práci a Jeskyňka zůstala sama doma, ozvaly se za dveřmi hlasy: Když se vrátil Smolíček z….

Druhý den jsem byl celé dopoledne jak zbitý a sotva jsem držel oči. Stejně na tom byly i obě dámy a jen jsme se na sebe občas potutelně usmívali a mrkali.

Několik kafí a pohyb během dopoledne mě tak trochu vzpamatovalo, takže jsem po obědě zase zavítal k Anně a Báře na pokoj. Během dopoledne mi Anna řekla, že musí ve čtvrtek odpoledne odjet, šel jsem se s ní vlastně rozloučit.

Otevřela mi právě ona, zatímco Báru jsem viděl ležet na posteli. Jen zvedla ruku a zakývala na pozdrav. Anna se mě ujala a vedla ke své posteli. Teď už věděla, že od něj může čekat nečekané a tak po zmrzlinovém poháru cestou domů, se už těšila na co přijde řada příště.

Nechal si časový odstup asi něco přes týden a ozval se krátkou zprávou. Nevěděla, jak se uvolnit z domova, ale nakonec vymyslela, že jde posedět s kamarádkou, se kterou občas chodila na víno a občas se s ní zdržela déle. Podnikla přípravu, kundičku si vyholila a nechala mu jen úzký proužek z chloupků směřující k dírce. Večer byl teplý, tak nemělo smysl si brát něco jiného než šaty.

Přijel si pro ni přesně v osm. Posadila se do auta a on se…. Venku panuje hrozné vedro a tak cesta k autobusu bude trýzněním těla, nic se nedá dělat a tak vyráží. Ještě se rozhlédla kolem sebe před budovou, jestli nepojede někdo známý, ale nikde nikdo. Jde po prašném kraji cesty a myslí na konec toho utrpení. Ušla do poloviny cesty k busu, když tu za sebou slyší auto. Auto je jí známé, ale také to může být někdo jiný.

Ne, je to ten známý a už vidí, jak…. Erotické povídky Originální erotické povídky, které nikde jinde nenajdete. Soukromá praxe 01 Samozřejmě, že z počátku jsem neměl nijak moc pacientek, ale postupem času se to… Přečíst.

Jak jsem si sáhl na dno sil Říkal jsem si, že bych ji mohl… Přečíst. Výlet na Gutštejn Na vlakovou zastávku jsem dorazil kolem půl deváté, Vlak jel v devět a cesta… Přečíst. Sbalen ve výtahu - trojka Zapomněl jsem na… Přečíst. Jana — 2 [Femdom] Napustil jsem ji teplou vodu do… Přečíst. O Jeskyňce a Smolíčkovi Když se vrátil Smolíček z… Přečíst.

Posadila se do auta a on se… Přečíst. Cesta domů z práce Ne, je to ten známý a už vidí, jak… Přečíst. Oblibené povídky Tak to neuchladim Nevěrná IV. Bývalé kolegyně Milencem na jednu noc Recepční Pak na to mě povalila na postel a bez čekání mi ho vzala do svých rtů.

Bylo to něco neuvěřitelného sledovat její ústa jak se do nich noří můj nadržený ocas. Cítil jsem obrovský tlak jejího sání. Za nějakou chvilku jsem ucítil jak se přibližuje zpět k ným rtům. Přitom mi olizovala pupík, prsa a nakonec se dostala na mé try. V tom jsem ucítil jak se můj žalud dotýká její štěrbinky. Začal jsem cítil silné teplo a její kundičku jak obepíná můj ocas. Když jsem se podíval po deseti vteřinách uviděl jsem můj ocas, který byl celý v jejím klíně. Její šťávičky tekly na mé koule a ona začala slastně přirážet Michaela se na mě usmála a řekla, že mám sladký nevinný úsměv.

Takto jsme s Michaelou trávili téměř celý půl rok. Ale až najednou přišla změna. Byla sobota a já jsem k Michaele přišel asi tak kolem osmé večerní jak bylo v sobotu zvykem. Když jsme seděl v kuchyni, tak mi řekla, že dnes by chtěla zkusit něco netradičního.

Já jsem se jí zeptal co má na mysli. Ona řekla, ať se svléknu a postavím se. Já jsem se svléknul a postavil se před ní. Přišla ke mě, pravou rukou mě chytla za paží a levou rukou uchopila mou pravou část zadku a začala ho masírovat.

Pak se na mě koukla a řekla, že to je moc pěkná prdelka a že jí chce protáhnout. Já se na ní koukal, stál jsem tam já a ona, která byla oblečená, připadal jsem si jako nějaké levné maso nebo děvka. Ještě stále pokračovaly masáže mých hýždí.

Pak Michaela sáhla do nějaké tašky a vytáhla oboustranný penis a řekla, že tomu co se chystá se mnou dělat se říká pánský anál. Ve mě to už pomalu začalo vřít taky. Nevím čím to bylo, ale začal jsem cítit touhu to zkusit. Michaela mě vzala do koupelny a začala mě mít, potom mě osušila. Šel jsem do kuchyně a čekal na ní až příjde. Byla v koupelně asi 5 minut. Když Michaela šla ke mě, měla připnutý oboustranný penis už na sobě. Měl takových 24 x 5. Byl opravdu dlouhý a hodně široký.

Až mi šla husí kůže. Řekla mi, že mě bude protahovat v kuchyni na stole. Já jsem nic nenamítal. Přišla ke mě začala mě líbat na ústa. Najednou se vše otočilo. Používala slova, které jí měly dostat nade mě. Začala mě na zadku zase masírovat a já jsem jen slyšel jak říká: Nejprve mě začala líbat na prsou, začala je hňásat a cucat je jako ženě.

Bylo to velmi krásné cítit její try na svých bradavkách a slyšet: Asi za 5 minut mi Michaela přikázala, ať si lehnu na kuchyňský stůl. Ale tak abych byl zadečkem na okraji. Michaela si namazala na penis nějaký lubrikant a přišla ke mě. Já jsem ležel na stole rozpláclý se spuštěnýma nohama směrem k zemi a ano mě začala hladit po bříšku se slovy: Budu tě mrdat celou délkou a ty nebudeš vědět o světě kolem. Cítil jsem jak stojí mezi mými stehny. Najednou její doteky ustávaly a citil jsem jak mi roztahuje nohy od sebe.

Ucítil jsem její ruce pod svými koleny, začala mi zvedat nohy nahoru. Bylo to úplně poprvé kdy jsem ležel na zádech měl jsem nohy pokrčené a mirně roztažené. Byl to zvláštní pocit. Michaela se na mě pousmála a řekla: Budu tě šukat tak dlouho dokud se mi tady nerozpláčeš. Hmmm, máš hezké nožky, prdelka akorát na projetí. A teď je ta tvá prdelka jenom má. Dáš mi svou prdelku.. Hezky se mi uvolni, abych do tebe hezky vklouzla.

Usmála se a řekla: Ten se ale zatáhl. Michaela se pousmála a řekla: Když držela mé nohy ve svých rukou, nemohl jsem se hýbat a ani se bránit. Budeš má poslušná kurvička na protažení.

Prvni casting sexualni povidky

květen Jenom ve zkratce pro ty, co nečetli první část(najdete jí jenom kousek odtud) zrovna jsme s mojí novou hračkou vystoupili z auta(oba pěkně. Originální erotické povídky, které nikde jinde nenajdete. Jelikož pocházím z Kladna a v domku po rodičích mám volnou část přízemí, jsem usoudil, že nejlepší . Vyprávění o tom, jak si heterosexuál zkusil sex s mužem. Po chvíli jsme se odebrali na oběd, po kterém následovala první část školení, trvající do večerních .

Tags: