Recent Articles

Recent Articles

Posted 03.02.2018Comments are off | Nevěstky České Budějovice

Eroticke videa zdarma lesby videa zdarma

eroticke videa zdarma lesby videa zdarma

Potom sním přejížděla Marcelce kolem bradavek. V této poloze jsme zůstali ještě chvilku a potom sem si lehl na záda a Marcelka si na mě sedla a jezdila jako na koni. Bylo vidět, že takhle se jí to líbilo víc, protože začala rajtovat jako zběsilá.

Petra si mi sedla nad obličej a já jí olizoval její kundičku. Obě se předháněly která bude hlasitěji vdychal aspoň mi to tak připadalo. Petra začala kňučet, já tě chci mít už v sobě, chci tě cítit jak do mě vnikáš. A tak nabídla Marcelce, že se vymění. Nikdo neměl žádných námitek a tak se holky vyměnili. Petra se nemohla tak dočkavá , že jakmile se nade mě dostala a nasměrovala si mého ptáka na okraj své dirky a dosedla co to jen šlo. Vzdychl sem vzrušením i bolestí, ale poté to bylo jen to vzrušení.

Petra byla jako divoká šelma, já se zatím věnoval Marcelce a lízal její kundičku rychleji a rychleji. Ta se během chvilky udělala podruhé, lehla si vedle nás a jen tak nás pozorovala. Chtěl sem změnit polohu a tak sem nadzvedl Petru a řekl jí ať jde na všechny čtyři.

Petra si ale opřela rukama o gauč a já ji začal brát ze zadu. Hlasitě vzychala a křičela, ano udělej mi to, rychleji, rychleji jóóóó píchej mě. Mezitím co jsme takhle řádili si Marcelka odpočinula a zaujal ji umělý pták, který ležel na stole. Vzala ho do ruky olízla ho a přiložila ho ke své dirce. Pomalu ho začala zasouvat, stále hloubš a hloubš, nakonec ho pobrala celej. Já sem pokračoval v píchání Petry, která pořád kňučela abych přirážel silněji a rychleji.

Tyto slova se rázem změnili jóóó já už budu a co ty. Já měl pořád sil dost a dost a najednou sem cítil jak se Petra udělala a spolu sní měla orgasmus i její sestra, která si to užívala s robertkem.

Petra věděla, že sem ještě nebyl a proto mě posadila do gauče klekla si vedle mě a začala mi ho kouřit. Když to viděla Marcelka okamžitě se přidala a olizovala mi moje koule. Při tomto dvojitém dráždění sem to dlouho nevydržel a celou svou dávku sem vypustil Petře do pusy.

Marcelka slízávala to co Petře uniklo,ale toho nebylo moc. Chvíli jsme koukali na televizi a pak šli spát, byl sem úplně vyčerpaný. V sobotu večer jsme se vydali na zábavu. Jela s námi i Linda, protože to nebyla diskotéka jak sem si myslel, ale bylo to něco mezi plesem, diskotékou a pivními slavnostmi. Muzika tam hrála z věže , kterou tam kdosi přinesl. Sedly jsme si ke stolu a objednali si pití. Holky si dali nějaké míchanice a já zůstal u starého dobrého piva. Po druhé sklenici svých podivných nápojů mě holky vtáhly tancovat.

Na parketě bylo jen pár mírně napitých lidí staršího věku. Nejsem moc náruživý tanečníka proto sem si šel po pár písních sednout, holky tancovali dál sami. Sedl sem si a dal si další pivo. Najednou někdo dal do věže kazetu se slaďáky.

V tom se ke mě hrnuli z parkutu holky, abych s nima šel tancovat, ale nejrychlejší byla Linda. Chytla mě za ruku a vedla na parket. Tiskla se na mě tak vehementně, že sem cítil její bradavky, které měla pěkně ztuhlé. Najednou mi pošeptala do ucha. Tak co jaké jsou holky, doufám že sem je vychovala pořádně a věnujou se ti, když nejsem doma já a nemohu to dělat sama.

Ano odpověděl sem, vždcky se střídají abych se nenudil. A jsou lepší než já. Chtěl sem jí polichotit, ale to sem ani nemusel, protože Linda byla z nich nejlepší a tak sem jí odpověděl. Obě dvě jsou skvělé a je vidět, že to jsou vaše dcery, ale na vás nemají, vy jste nejlepší. To sem ráda a za takovou lichotku si zasloužíš odměnu. Pak jsme ještě chvíli tancovali. Sedli jsme si ke stolu k holkám, které na mě koukali pěkně sklamaně, že sem s mima netancoval. Linda to viděla a řekla jim smad mi ho taky nachvilku můžete půjčit.

Jenom to dořekla a přišli k našemu stolu dvě ženy tak ve věku Lindy, byli to její kamarádky ze školy. Jejich manželové sedali u pípy a lámali jedno pivo za druhým. Ty soukromnice ty nám ho ani nepříjdeš představit, řekla jedna z nich. Postavil sem se a Linda nás přdstavila.

Jedna byla Jana a druhá hezčí se jmenovala Mirka. Obě měli štíhlou a tvarovanou postavu. Jana měla vetší prsa asi tak čtyřky a tmavé vlasy. Mirka měla menší prsa, ale zato byla hezčí , měla velké rty a blonďaté vlasy. Přisedli si knám a začali se mě vyptávat kolik mi je, od kud sem a tak dále. Debata skončila, když přišel Mirky manžel a řekl jdeme domů, díval se na mě dosti nepřátelsky.

Byli jsme taky už unaveni a tak jsme šli domu. Doma sem se vykoupal a šel spát. V domě to utichlo. Bylo hrozný vedro, tak sem se svlíknul do naha a lehl si. Převaloval sem se z jedné strany na druhou a ne a ne usnout.

Najednou se otevřeli dveře a vnich stála Linda v krátké noční košilce. Přes světlo na chodbě byla krásně vidět sylueta jejího těla. Vešla dovnitř a zavřela dveře. Přistoupila k posteli a sedl si na ni. Jo je děsný vedro. Minule jsme neměli tolik času, ale teď ti to vynahrádím. Chci abys mě porádně ošukal. Po krátkém rozhovoru mi zajela rukou pod deku a hladila po noze na kolenu a stoupala víš.

Když dorazila do mého rozkroku, zvedla deku a hodila ji na zem. Stáhla si přes hlavu noční košilku a sklonila se nademě. Líbala mě po celém těle, krku a obličeji. Vzal sem ji za hlavu a políbil ji na pusu. Líbali jsme se dlouze, cítil sem její jazyk všude. Položil sem Lidnu na záda a oplácel polibky na jejím těle. Sjel sem až do jejího klína a zvolna jí roztáhl nohy.

Líbal sem jí po stranách stehen, a když ucítila můj dech u své kundičky slastně vzdychla. Pomalu sem začal dráždit její stytké pysky a dirku. Linda roztáhla doširoka nohy a předemou se objevil její poštěváček. Jemě sem ho políbil a nasál. Pak sem přes poštěváček přejížděl jazykem a zrychloval intenzitu doteků mého jazyka.

Linda vzdychala stále víc a víc až sem měl strach aby nás někdo neslyšel. Krátce na to se Linda zmítala ve velkém orgasmu, protože když sem chtěl olíznout její štávy dala mi hlavu na stranu se slovy ne prosím ne nechmě trochu vydechnout sem hrozně vzrušená. Linda se obrátila na bříško a já jí líbal na zádech a krku.

Najednou se obrátila a řekla, ty zvíře ty víš jak na ženský co? Jenom sem se pousmál a pokročoval v líbání. Linda se otočila a řekla abych se taky věnoval jejím prsům, že jí to na nich hrozně vzrušuje.

Nenechal sem se pobízet a nasál sem jednu bradavku, druhou sem hladil rukou. Linda se kroutila a vzdychala. Jóóó tak se mi to líbí pokračuj jóóó!! Pojď do mě, ošukej mě prosím já tě chci. Roztáhla nohy a já do ní vnikl, nebyl to problém, byla ještě pěkně vzrušená a vlhká.

Začal sem vnikat do té krásné kudničky nejdřív pomalu a potom sem začal zrychlovat. Jak sem přirážel najednou sem uviděl světlo z chotby. Ve dveřích stála Petra. Co to tady děláte? Udiveně se zeptala a dívala se dál. Já sem pokračoval v píchání Lindy. Ta otočila hlavu směrem k Petře a řekla.

Chceš se přidat a ona no jasně. Během chvilky byla nahá a sedla si na kraj postele. Jednou rukou si nasírovala prso a druhou rukou se hladila mezi nohama. Linda pokynula Petře aby jí líbala na prsou. Petra na mě vyšpulila zadeček a já jí jedním prstem přejížděl po její kundičce. Po chvilce sem se zvedl a lehl si na záda.

Linda si mě osedlala jako koníka a Petra na nic nečekala a sedla si m nad obličej. Já začal dráždit její kundičku. Obě vzdychali a já sem byl v sedmém nebi, že můžu uspokojovat matku s její dcerou. Petra nabídla Lindě aby se vyměnili, ta tak učinila. Petra mi vzala ptáka do ruky za zavedla si ho do sebe. Linda byla už pěkně rozdrážděná a tak natrvalo dlouho a udělala se podruhý. Lehla si vedle nás a pozorovala naší divokou jízdu. Petra se tato pozice velmi líbila, prudce a rychleji dosedávala.

Linda se vedle nás trochu vzpamatovala a při pohledu na nás se sama vzrušovala rukou mezi nohama. Zasouvala si jeden prstík za druhým do své jeskyňky, až tam měla čtyři prsty. Když to Petra to uviděla zvedla se ze mě a zabořila svůj obličej mezi Lindiny nohy, já sem si stoupl za Petru a vnikl do ní ze zadu. Přirážel sem tvrdě a rychle. Petra najednou přestala v lízání své matky a zavzdychala jóóó už budu a jak to dořekla celá se rozechvěla.

Chtěl sem z Petra vylízat, ale ona zaškemrala ať ještě pokračuju. Ona se zatím věnovala znovu Lindě, která házela hlavou sem a tam. V této pozici jsme zůstali do té doby, dokud se Linda neudělala potřetí.

Bylo to nádherné, nikdy sem nic takového nezažil. Cítil sem jak to na mě přichází. A tak sem vytáhl ptáka z Petry a pokropil jejich těla. Ráno, když sem otevřel oči, stála nad námi Marcelka. Chtěla sem si po ránu trochu užít a koukám, že sem přišla pozdě, co?

Linda s Petrou se taky probudili a Petra řekla, no kdo dřív příjde ten dřív mele. Linda se jen pousmála a přikyvovala. Nechal sem je si povídat a šel se vykoupat. Napustil sem si vodu a vlezl do vany, zavřel sem oči a relaxoval. Když sem vylezl z vany, nikdo nikde nebyl.

Na stole v kuchyni byl jen vzkaz, že se všichni vrátí až na večer. Na programu dne se měl nasekat dřevo,bylo vedro a dost dusno. Proto sem si svlíkl triko a začal s prací. Zhruba po obědě přišla Jana s Mirkou, kamarádky Lindy. Ne, šli někam s holkama, ani nevím kam.

A kdy se vrátí, chtěli jsme si jít zaplavat? Napsali, že až na večer. Když to ty dvě slyšeli vešli na dvůr a šli směrem ke mně. Ty chudáčku ty seš tady sám, jó? Tak toho musíme hned využít řekla Jana a mrkla na Mirku. Ta přikývla a každá si stoupla z jedná strany ke mně. Začali mě hladit po těle, ve vlasech no prostě všude. Ihned sem nechal práce a vychutnával jejich doteky.

Obě měli na sobě kraťounké sukýnky a vršek od plavek. Líbali mě a olizovali moje slané tělo od potu. Mirka si klekla a vyndala mi můj ocas na vzduch, měl sem ho už pěkně napnutej. Já sem zajel rukou Janě pod sukýnku, kde měla druhou část plavek. Přejížděl sem po její kundičce, cítil sem jak začíná být mokrá. Její poštěváček na pěkně nalil a já ho prostředníčkem dráždil. Mirka mi ho kouřila a musím říct, že to uměla, už sem věděl proč má tak velké a krásné rty.

Jana si taky po chvíli dráždění poštěváčku klekla a pomáhala Mirce kouřit mojeho ptáka. Najednou mi v něm zacukala a já se udělal. Postříkal sem jejich obličeje, které si navzájem očistili svými jazyky. Jana se zvedla vzala Mirku za ruku a řekla. Chvíli si odpočiň a dívej se mi ti něco ukážeme. Jana si lehla do trávy o kousek dál a roztáhla nohy. Mirka rozepla batoh a vyndala z něj průhledného světle růžového umělýho ptáka, kterej měl po obou stranách žaluda.

Lehla si naproti Janě a jeden z konců jí zasunula do kundičky. Druhý konec si dala do své. Obě si chodili vztříc jako sehraná dvojka. Pomalu mi docházelo co asi dělají, když se chodí koupat. Vzdychali pěkně procítěně a hlavně nahlas. Mirka najednou přestala a vytáhla ptáka z Jany. Pak si lehla nad ní a zaujali pozici Obě se dráždili jazykama na kundičkách. Byla to nádherná podívaná. Dívat se na dvě ženy, které si to dělají navzájem.

Seděl sem na židli a díval se na ně. Hrozně mě to vzrušovalo a tak sem si ho začal honit. Jana se na mě po očku dívala a bylo vidět, že jí to dost rajcuje. Mirka doslova drtila Janě jazykem poštěváček a ta se po chvilce udělala. Mirka dál lízala její štávy. Mirka ještě nebyla a tak sem si stoupl za ni a strčil jí ho tam ze zadu. Ta překvapením vyjekla, ale hned mi šla svým tělem vstříc. Jana mi při mých přírazech olizovala koule a Mirčin poštěváček, ta vzdychala a kňučela jóóóó už už budu.

Mirka vzdychla co nejhlasitěji a Janě začali stékat na obličej Mirčiny štávy. Jana lízala jako zběsilá, aby ani kapka nepřišla na zmar. Já měl ještě dost sil a tak sem zvedl Janu a opřel ji čele ke stodole. Ona se zapřela rukama a vyšpulila na mě zadeček. Namířil sem svýho ptáka k její kundičce a prudce přirazil.

Jana vyjekla, ale hned mi řekla. Ano tak to dělej ty divochu víc chci to víc. Rukama sem chytil její prsa a přirážel prudce a rychle. Mirka si vyndala z batohu dalšího umělýho ptáka, kterej byl jinej a zapla ho na plný obrátky. Dráždila se na kundičce a poštěváčku. Potom si ho dala na okraj své dirky a začala ho do sebe pomalu vsunovat.

Mizel v ní stále víc a víc. Tento pohled mě ještě více vzrušoval. Začalo to na mě znovu přicházet. Jana to vycítila a řekla né né do mě, ale na Mirku,tak sem celou dávku vystříkal na ležící Mirku.

Stříkal sem na její prsa, bříško a hlavně sem se snažil na její kundičku. Částečně se mi to povedlo. Jana si lehla k Mirce, která ležela a vychutnávala si svůj orgasmus.

Slízávala z jejího těla semeno, od prsou až po kundičku, které se věnovala velmi aktivně. Mirka jí tu slast chtěla oplatit a tak jí obrátila na záda a líbala jí stejně jako před chvílí Jana. Od prsou až skončila u její dirky. Jana roztáhla do široka nohy a Mirka jí přejížděla jazykem po celé kundičce. Mirka kroutila zadečkem přímo přede mnou.

Pojď vezmi si mě. Najednou sem si vzpomněl, že Mirka ještě neochutnala mého ptáka. Stoupl sem si za ní a vnikl do ní jako po másle. Byla krásně vlhká a teplá. Vychutnával sem ten pocit a zasouval pomalu. Na Mirčiných pohybech boky, bylo vidět, že to chce rychle, ale já jí chtěl trochu potrápit a tak sem jen pozvolna zrychloval.

Jana kroutila svými boky při pohybech jazyka, kterým ji dráždila Mirka. Jana se zapřela lokty a zaklonila hlavu, protože prožívala další orgasmus. A tak Mirka mohla vychutnávat moje přírazy. Jana se zvedla a stoupla si na kolena za mě. Přitisklá svým tělem k mému a pohybovala se v rytmu mích přírazů. Jana mi pošeptala, abych jí to dělal do zadečku, že to má tak hrozně ráda.

Vytáhl sem ptáka z mušličky a Jana mi ho vzala do ruky, naslinila si prst a navhčila jí dirku a jenom kousek ho do ní strčila, pak mi ptáka nasměřovala k Mirčině dirce. Svým tělem mě posunula ku předu. Nejprve to šlo ztuha, ale jen chvíli. Zasouval sem ho pomalu, ale celou svou délkou.

Mirka kňučela, ty draku tak mi to dělej. Začal sem trochu zrychlovat a Jana plácla Mirka přes zadek, ta vyjekla a křičela ano tak to mám ráda, přirážej víc rychleji ošukej mi tu prdelku víc, pořádně mě opíchej.

Jana vzala do ruky umělýho ptáka a lehla si pod nás a začala píchat Mirku do kundičky, ta začala ještě víc zdychat a prosit abych přirážel rychleji. Mirky zadeček mi svíral ptáka jak měla úzkou dirku a tak mi netrvalo dlouho a udělal sem se. Vystříkal sem se do jejího zadečku. Ve stejnou chvíli se udělala i Mirka. Chvíli jsme leželi a pak se holky oblékli, a že už musí jít, ale že si to musíme brzy zopakovat. Já se šel vykoupat a protože sem byl dost unavenej lehnul sem si a spal, ani sem nevěděl kdy holky přišly.

Další den u snídaně mi Linda řekla, ať si udělám volnej den, že sem toho udělal už dost a abych si odpočinul a nabral sílu. Nechápal sem souvislosti, protože sem nebyl unavenej.

Po včerejšku sem si odpočinul až dost. Ale byl sem rád, že nemusím nic dělat a tak sem si šel zaplavat. Ležel sem u vody a dokonce sem usnul. Vrátil sem se na oběd. U stolu jsme byli jen já a Linda. Jeli na výlet ze třídou a vrátí se až zítra na večer. Lindě po těchto slovech zablesklo v očích a mrkla na mě. No konečně sami a to celou noc a den, pomyslel sem si. Po obědě Linda vstala od stolu a řekla. Dneska večer sem pozvala pár přátel na skleničku.

No a moje plány na dlouhou noc jsou pryč. Po večeři sem šel do svého pokoje a lehl si. Slyšel sem jak někdo přišel, ale nevěnoval sem tomu žádnou pozornost. Najednou se otevřeli dveře a v nich stála Linda. Nechceš jít dolu k nám? To se nehodí odpověděl sem.

Ale není pojď a nechci už slyšet žádný odmlouvání. Tak sem se oblíkl a sešel dolů s Lindou. Ale to sem se mýlil. V obývacím pokoji seděla Jana s Mirkou. Ahoj rádi tě zase vidíme, řela Jana.

Minule to bylo skvělí, řekla Mirka. Linda na nás udiveně koukala o čem se to bavíme. Kdy a co minule, zeptala se. Ani jste se mi nepochlubily, že jste se zase viděly. Ale to je na dlouhý vyprávění, odpověděla jí Jana. Na stole byla spoust pití různých druhů. Co si dáš, zeptala se mě Linda, mi pijeme Napoleona. Bylo mi to jedno co budu pít a tak sem si dal s nima. Holky si povídali a já usrkával ze své sklenky a díval se na televizi.

Najednou se Linda na mě podívala, a řekla. Podívejte se on se nám tu očividně nudí a vypla mi televizi. Tak to teda ne, mi jsme na něho úplně zapomněli. Jana s Mirkou souhlasili a já neměl taky nic proti.

Asi za hodinu hry jsme byli všichni nazí. No to je hezký a o co budeme hrát teď? Jana se pousmála a navrhla, že budeme hrát na úkoly. Ale, že se výherce, ten úkol nesmí týkat, dodala. První hru vyhrála Jana. A dala úkol Mirce. Musí se dlouze líbat s Lindou,a že chce pěkně vidět jazyky. Mirka na nic nečekla a stoupla si, vzala Lindu za ruku, aby se postavila vedle ní a dlouze jí políbila.

Holky se trochu odvázala a hladili se po svých zadečcích a né a né přestat. Až je přerušila Jana, no tak to by už stačilo, ať si taky ještě zahrajeme. Pokračovali jsme ve hře. Druhou hru vyhrála Mirka a poručila Janě, aby mi ho vzala do pusy a kouřila dokud mi ho nepostaví. To netrvalo dlouho, protože jen pohled na ty tři krásné nahé ženy mě dosti vzrušoval. Třetí partii vyhrála zase Jana, která pokynula na Lindu, aby dílo dokonala až do konce. Linda si přede mě klekla a vzala mi ho do pusy a jen tak jazykem dráždila mého žaluda a předkožku.

Zhluboka sem dýchal jak mě to vzrušovalo. Linda si ho začala brát do pusinky víc a víc, až v ní zmizel celej. Jana s Mirkou se na nás dívali a bylo jasné, že jsme pro dnešek s kartami skončili.

Obě dvě se hladili jednou rukou mezi nohama a prstíkama si dráždily poštěváčky. Najednou Mirka přerušila Lindu v kouření mého ptáka a vyjekla, mám nápad. Zahrajeme si jednu hru. Každá z nás bude postupně Jirkovi kouřit ptáka jednu minutu a té, které se podaří ho udělat, ta bude mít právo prvního uspokojení od něj. Obě souhlasili a Jana se hned ke mně hrnula, že chce začínat.

Klekla si místo Lindy a začala mi ho kouřit. Postupně zrychlovala tempo svou pusinkou, ale k výstřiku mě nepřivedla. A už měla mého ptáka v puse. Kroutila svou hlavou a sála jako zběsilá, už už sem chtěl vystříknout, ale najednou to přerušila Jana, že je minuta pryč. Mirka zklamaně udělala místo pro Lindu. Ta nejspíše viděla, že při snaze Mirky mi už moc nechybělo, vzala si mého ptáka do pusinky a kouřila mi ho pomalu, ale zato po celé délce, až sem chvílemi cítil její mandle.

Asi po půl minutě sem to už déle nevydržel a vystříknul sem celou dávku Lindě do pusy. Část semene jí přistála na tváři a prsou. Holky to viděly a vše z Lindy slízaly dokud nebyla čistá. Divoký lesbický sex na masážním stole. Žhavá panička zajde za mladou holkou do koupelny. Lesby si pohrají s velkým oboustranným dildem. Lena Paul dělá kamarádce fisting kundy. Něžné milování blond děvčat. Porno tagy český holky starší ženy dlouhá videa zdarma maminy porno kouření péra naughty america teen porno zralé paničky HD porno MILF nadržené paničky mature lesby lesbický sex teenka prdelky prsaté holky česká porno videa mrdání zralé ženy černovlásky kozatá velká prsa České porno freevideo amatérky nadržené maminy sex ve třech zralé maminy české pornoherečky anální sex přírodní prsa hubená holka výstřik na obličej dlouhá porno videa dlouhá porno videa zdarma prsaté ženy vyholená kundička sexy maminy výstřik do pusy pov studentky osmnáctky dlouhá videa švédská trojka umělá prsa malá prsa mature porno sexy holky Dvě na jednoho.

Dáma ukáže mladší holce slasti lesbického sexu Kategorie: Lesbičky , Maminy , Zralý ženský Přidáno: Zkoušení oblečení skončí lesbickou divočinou Kategorie: Lesbičky , Pornohvězdy , Velký kozy Přidáno: Během smyslné masáže jí strčí prsty do kundičky Kategorie: Lesbičky , Masturbace Přidáno: Kamarádky dají vínko a sex Kategorie: O vzrušenou dívku se postará nevlastní matka Kategorie: Začala si to rozdávat s přítelkyní svého otce Kategorie: Lesbičky , Maminy Přidáno: Lesby vyzkouší fisting análu Kategorie: Anál , Lesbičky , Masturbace Přidáno: Divoký lesbický sex na masážním stole Kategorie: Žhavá panička zajde za mladou holkou do koupelny Kategorie: Brunetky , Lesbičky , Maminy Přidáno:

... SUBINKA FOTKY HOLEK

Eroticke videa zdarma lesby videa zdarma

Marcelka se na nás udiveně dívala co se děje. Petra jí uklidňovala ať se ničeho nebojí, že zažije něco krásného o čem zatím jen slyšela z vyprávění. Mladé krásce to začínalo docházet a čekala co se bude dít. Petra začala hladit Marcelku po tvářích a vlasech, já jí hladil po nohách a bříšku, ona jen zavřela oči a pomalu se nám začala oddávat.

Petra jí něžně líbala na krku a potom jí začala dráždit bradavky přes volné tričko. Marcelka zhluboka dýchla a vychutnávala naše doteky. Marcelka měla na sobě jen dlouhé tričko a kalhotky. Zatímco Petra masírovala její prsa já sem Marcelce sundal kalhotky a došlo i na tričko.

Najednou před námi byla úplně nahá. Klekl sem si před Marcelku a trochu ji přitáhnul k sobě, roztáhl sem jí nohy abych měl lepší přístup k jejímu klínu. Líbal sem ji na nohou a posouval se stále blíže k její nevinností voňavé mušličce.

Pomalu sem začal olizovat kundičku po celé její délce. Když sem cítil jak začíná vlhnout, roztáhl sem její nohy do větší šíře a naskytl se mi nádherný pohled na malinkatou dirku a poštěváček. Olizoval sem ji nejdříve po stranách a pomalounku se přibližoval k poštěváčku, který sem jemně nasál a pokračoval v sání.

Marcelka se v tu chvíli prohnula a vzdychala víc a víc. Petra, když viděla tuto podívanou to už nevydržela a začala se hladit jednou rukou ve svém rozkroku a druhou svá prsa. To jí však nestačilo a během chvilky se svlékla a pokračovala v ukájení sama sebou. Viděl sem jak je Petra celá vzrušená a jak má celou kundičku lesklou od tekutiny, která z ní vycházela. Já sem se dál věnoval Marcelky poštěváčku a jedním prstem jí dráždit kolem její dirky.

Petra celá rozvášněná si stoupla nad hlavu Marcelce a řekla jí ať dělá to co já. Ta ani chvilku neváhala a jazykem olizovala Petry poštěváček.

Najednou to na Marcelku přišlo, její první orgasmus v životě. Zmítala se v křečích a házela hlavou sem a tam. Petra ještě nebyla a tak sem ji posadil vedle Marcelky a pokračovat v tom co její sestra začala.

Když se pomalu mladá kráska vzpamatovala, řekla jí Petra ať mě svlékne a dělá mi to pusou. Já se posadil na gauč místo Marcelky a pokračoval v lízání Petry. Marcelka si přede mě klekla a začala mi ho kouřit. Měla na to talent už od přírody, protože to dělala fakt perfektně, nikdy bych nevěřil že to ještě nikomu nedělala, což mi pak řekla.

Petra dosáhla vyvrcholení během chvilku a přidala se k Marcelce s kterou se střídala v masírování mého ptáka. Když mi v něm začalo škubat přenechala Petra mého ptáka Marcelce se slovy taky ochutnej tu výbornou chuť. Ta mi ho vzala do pusy co mohla a já začal stříkat. Bylo vidět, že se z počátku zalekla, ale pak všechno s chutí spolykala. Zbytek mého semene co jí zůstal v koutkách pusy a na tváři jí ochotně slízala Petra.

Holky se začali vášnivě líbat a navzájem se hladit. Petra dráždila své sestře její kundičku, a ta jí to oplácela něžným vzdycháním. Po chvilce Petra položila svojí milenku na zem a zaujmuly pozici Ten pohled mě velmi vzrušoval, jak dvě dívky si navzájem lízají své kundičky.

Můj nástroj se znovu probral k životu a byl připraven znovu zasáhnout. Petra jako první to zpozorovala a hned mě pobídla ať jdu k nim. Marcelka zůstala ležet a Petra mě vzala za ruku, abych si lehl na Marcelku a byl první, který do ní vnikne. Petra mi vzala mého ptáka do ruky a navedla na okraj malé dirky se slovy udělej jí to něžně a pořádný ať má na co vzpomínat.

Pomalu sem začal vnikat do Marcelky, která při mích prvních vniknutí trochu zaškemrala bolestí, ale po chvilce se její dirka přizpůsobila a já narazil na odpor panenské blány, kterou sem vzápětí protrhl.

Pohyboval sem se pomalu dovnitř a ven. Marcelka mě obejmula nohama a začala mi jít svým tělem vstříc. Nachvilku sem otevřel oči, abych viděl co dělá Petra, ta si dráždila poštěváček a přitom dvěma prsty vnikala do své kundičky. Najednou se z ničeho nic zvedla a odešla. Po chvilce se vrátila s umělým robertkem. Sedla si vedle nás a toho tvrdého a velkého ptáka si vzala do pusy a olízla ho.

Potom sním přejížděla Marcelce kolem bradavek. V této poloze jsme zůstali ještě chvilku a potom sem si lehl na záda a Marcelka si na mě sedla a jezdila jako na koni. Bylo vidět, že takhle se jí to líbilo víc, protože začala rajtovat jako zběsilá. Petra si mi sedla nad obličej a já jí olizoval její kundičku.

Obě se předháněly která bude hlasitěji vdychal aspoň mi to tak připadalo. Petra začala kňučet, já tě chci mít už v sobě, chci tě cítit jak do mě vnikáš. A tak nabídla Marcelce, že se vymění. Nikdo neměl žádných námitek a tak se holky vyměnili. Petra se nemohla tak dočkavá , že jakmile se nade mě dostala a nasměrovala si mého ptáka na okraj své dirky a dosedla co to jen šlo.

Vzdychl sem vzrušením i bolestí, ale poté to bylo jen to vzrušení. Petra byla jako divoká šelma, já se zatím věnoval Marcelce a lízal její kundičku rychleji a rychleji. Ta se během chvilky udělala podruhé, lehla si vedle nás a jen tak nás pozorovala. Chtěl sem změnit polohu a tak sem nadzvedl Petru a řekl jí ať jde na všechny čtyři. Petra si ale opřela rukama o gauč a já ji začal brát ze zadu. Hlasitě vzychala a křičela, ano udělej mi to, rychleji, rychleji jóóóó píchej mě.

Mezitím co jsme takhle řádili si Marcelka odpočinula a zaujal ji umělý pták, který ležel na stole. Vzala ho do ruky olízla ho a přiložila ho ke své dirce.

Pomalu ho začala zasouvat, stále hloubš a hloubš, nakonec ho pobrala celej. Já sem pokračoval v píchání Petry, která pořád kňučela abych přirážel silněji a rychleji. Tyto slova se rázem změnili jóóó já už budu a co ty. Já měl pořád sil dost a dost a najednou sem cítil jak se Petra udělala a spolu sní měla orgasmus i její sestra, která si to užívala s robertkem.

Petra věděla, že sem ještě nebyl a proto mě posadila do gauče klekla si vedle mě a začala mi ho kouřit. Když to viděla Marcelka okamžitě se přidala a olizovala mi moje koule. Při tomto dvojitém dráždění sem to dlouho nevydržel a celou svou dávku sem vypustil Petře do pusy. Marcelka slízávala to co Petře uniklo,ale toho nebylo moc. Chvíli jsme koukali na televizi a pak šli spát, byl sem úplně vyčerpaný. V sobotu večer jsme se vydali na zábavu.

Jela s námi i Linda, protože to nebyla diskotéka jak sem si myslel, ale bylo to něco mezi plesem, diskotékou a pivními slavnostmi. Muzika tam hrála z věže , kterou tam kdosi přinesl. Sedly jsme si ke stolu a objednali si pití.

Holky si dali nějaké míchanice a já zůstal u starého dobrého piva. Po druhé sklenici svých podivných nápojů mě holky vtáhly tancovat. Na parketě bylo jen pár mírně napitých lidí staršího věku. Nejsem moc náruživý tanečníka proto sem si šel po pár písních sednout, holky tancovali dál sami. Sedl sem si a dal si další pivo.

Najednou někdo dal do věže kazetu se slaďáky. V tom se ke mě hrnuli z parkutu holky, abych s nima šel tancovat, ale nejrychlejší byla Linda. Chytla mě za ruku a vedla na parket. Tiskla se na mě tak vehementně, že sem cítil její bradavky, které měla pěkně ztuhlé. Najednou mi pošeptala do ucha. Tak co jaké jsou holky, doufám že sem je vychovala pořádně a věnujou se ti, když nejsem doma já a nemohu to dělat sama.

Ano odpověděl sem, vždcky se střídají abych se nenudil. A jsou lepší než já. Chtěl sem jí polichotit, ale to sem ani nemusel, protože Linda byla z nich nejlepší a tak sem jí odpověděl. Obě dvě jsou skvělé a je vidět, že to jsou vaše dcery, ale na vás nemají, vy jste nejlepší. To sem ráda a za takovou lichotku si zasloužíš odměnu. Pak jsme ještě chvíli tancovali. Sedli jsme si ke stolu k holkám, které na mě koukali pěkně sklamaně, že sem s mima netancoval.

Linda to viděla a řekla jim smad mi ho taky nachvilku můžete půjčit. Jenom to dořekla a přišli k našemu stolu dvě ženy tak ve věku Lindy, byli to její kamarádky ze školy. Jejich manželové sedali u pípy a lámali jedno pivo za druhým. Ty soukromnice ty nám ho ani nepříjdeš představit, řekla jedna z nich. Postavil sem se a Linda nás přdstavila. Jedna byla Jana a druhá hezčí se jmenovala Mirka.

Obě měli štíhlou a tvarovanou postavu. Jana měla vetší prsa asi tak čtyřky a tmavé vlasy. Mirka měla menší prsa, ale zato byla hezčí , měla velké rty a blonďaté vlasy.

Přisedli si knám a začali se mě vyptávat kolik mi je, od kud sem a tak dále. Debata skončila, když přišel Mirky manžel a řekl jdeme domů, díval se na mě dosti nepřátelsky. Byli jsme taky už unaveni a tak jsme šli domu. Doma sem se vykoupal a šel spát. V domě to utichlo. Bylo hrozný vedro, tak sem se svlíknul do naha a lehl si. Převaloval sem se z jedné strany na druhou a ne a ne usnout.

Najednou se otevřeli dveře a vnich stála Linda v krátké noční košilce. Přes světlo na chodbě byla krásně vidět sylueta jejího těla. Vešla dovnitř a zavřela dveře.

Přistoupila k posteli a sedl si na ni. Jo je děsný vedro. Minule jsme neměli tolik času, ale teď ti to vynahrádím. Chci abys mě porádně ošukal. Po krátkém rozhovoru mi zajela rukou pod deku a hladila po noze na kolenu a stoupala víš.

Když dorazila do mého rozkroku, zvedla deku a hodila ji na zem. Stáhla si přes hlavu noční košilku a sklonila se nademě. Líbala mě po celém těle, krku a obličeji. Vzal sem ji za hlavu a políbil ji na pusu. Líbali jsme se dlouze, cítil sem její jazyk všude. Položil sem Lidnu na záda a oplácel polibky na jejím těle. Sjel sem až do jejího klína a zvolna jí roztáhl nohy. Líbal sem jí po stranách stehen, a když ucítila můj dech u své kundičky slastně vzdychla.

Pomalu sem začal dráždit její stytké pysky a dirku. Linda roztáhla doširoka nohy a předemou se objevil její poštěváček. Jemě sem ho políbil a nasál. Pak sem přes poštěváček přejížděl jazykem a zrychloval intenzitu doteků mého jazyka. Linda vzdychala stále víc a víc až sem měl strach aby nás někdo neslyšel. Krátce na to se Linda zmítala ve velkém orgasmu, protože když sem chtěl olíznout její štávy dala mi hlavu na stranu se slovy ne prosím ne nechmě trochu vydechnout sem hrozně vzrušená.

Linda se obrátila na bříško a já jí líbal na zádech a krku. Najednou se obrátila a řekla, ty zvíře ty víš jak na ženský co? Jenom sem se pousmál a pokročoval v líbání.

Linda se otočila a řekla abych se taky věnoval jejím prsům, že jí to na nich hrozně vzrušuje. Nenechal sem se pobízet a nasál sem jednu bradavku, druhou sem hladil rukou. Linda se kroutila a vzdychala. Jóóó tak se mi to líbí pokračuj jóóó!!

Pojď do mě, ošukej mě prosím já tě chci. Roztáhla nohy a já do ní vnikl, nebyl to problém, byla ještě pěkně vzrušená a vlhká. Začal sem vnikat do té krásné kudničky nejdřív pomalu a potom sem začal zrychlovat. Jak sem přirážel najednou sem uviděl světlo z chotby. Ve dveřích stála Petra. Co to tady děláte? Udiveně se zeptala a dívala se dál.

Já sem pokračoval v píchání Lindy. Ta otočila hlavu směrem k Petře a řekla. Chceš se přidat a ona no jasně.

Během chvilky byla nahá a sedla si na kraj postele. Jednou rukou si nasírovala prso a druhou rukou se hladila mezi nohama. Linda pokynula Petře aby jí líbala na prsou. Petra na mě vyšpulila zadeček a já jí jedním prstem přejížděl po její kundičce. Po chvilce sem se zvedl a lehl si na záda. Linda si mě osedlala jako koníka a Petra na nic nečekala a sedla si m nad obličej.

Já začal dráždit její kundičku. Obě vzdychali a já sem byl v sedmém nebi, že můžu uspokojovat matku s její dcerou. Petra nabídla Lindě aby se vyměnili, ta tak učinila. Petra mi vzala ptáka do ruky za zavedla si ho do sebe. Linda byla už pěkně rozdrážděná a tak natrvalo dlouho a udělala se podruhý. Lehla si vedle nás a pozorovala naší divokou jízdu. Petra se tato pozice velmi líbila, prudce a rychleji dosedávala. Linda se vedle nás trochu vzpamatovala a při pohledu na nás se sama vzrušovala rukou mezi nohama.

Zasouvala si jeden prstík za druhým do své jeskyňky, až tam měla čtyři prsty. Když to Petra to uviděla zvedla se ze mě a zabořila svůj obličej mezi Lindiny nohy, já sem si stoupl za Petru a vnikl do ní ze zadu. Přirážel sem tvrdě a rychle.

Petra najednou přestala v lízání své matky a zavzdychala jóóó už budu a jak to dořekla celá se rozechvěla. Chtěl sem z Petra vylízat, ale ona zaškemrala ať ještě pokračuju. Ona se zatím věnovala znovu Lindě, která házela hlavou sem a tam. V této pozici jsme zůstali do té doby, dokud se Linda neudělala potřetí. Bylo to nádherné, nikdy sem nic takového nezažil. Cítil sem jak to na mě přichází. A tak sem vytáhl ptáka z Petry a pokropil jejich těla. Ráno, když sem otevřel oči, stála nad námi Marcelka.

Chtěla sem si po ránu trochu užít a koukám, že sem přišla pozdě, co? Linda s Petrou se taky probudili a Petra řekla, no kdo dřív příjde ten dřív mele. Linda se jen pousmála a přikyvovala. Nechal sem je si povídat a šel se vykoupat. Napustil sem si vodu a vlezl do vany, zavřel sem oči a relaxoval. Když sem vylezl z vany, nikdo nikde nebyl. Na stole v kuchyni byl jen vzkaz, že se všichni vrátí až na večer. Na programu dne se měl nasekat dřevo,bylo vedro a dost dusno.

Proto sem si svlíkl triko a začal s prací. Zhruba po obědě přišla Jana s Mirkou, kamarádky Lindy. Ne, šli někam s holkama, ani nevím kam. A kdy se vrátí, chtěli jsme si jít zaplavat? Napsali, že až na večer. Když to ty dvě slyšeli vešli na dvůr a šli směrem ke mně.

Ty chudáčku ty seš tady sám, jó? Tak toho musíme hned využít řekla Jana a mrkla na Mirku. Ta přikývla a každá si stoupla z jedná strany ke mně. Začali mě hladit po těle, ve vlasech no prostě všude. Ihned sem nechal práce a vychutnával jejich doteky. Obě měli na sobě kraťounké sukýnky a vršek od plavek. Líbali mě a olizovali moje slané tělo od potu. Mirka si klekla a vyndala mi můj ocas na vzduch, měl sem ho už pěkně napnutej. Já sem zajel rukou Janě pod sukýnku, kde měla druhou část plavek.

Přejížděl sem po její kundičce, cítil sem jak začíná být mokrá. Její poštěváček na pěkně nalil a já ho prostředníčkem dráždil. Mirka mi ho kouřila a musím říct, že to uměla, už sem věděl proč má tak velké a krásné rty. Jana si taky po chvíli dráždění poštěváčku klekla a pomáhala Mirce kouřit mojeho ptáka.

Najednou mi v něm zacukala a já se udělal. Postříkal sem jejich obličeje, které si navzájem očistili svými jazyky. Jana se zvedla vzala Mirku za ruku a řekla. Chvíli si odpočiň a dívej se mi ti něco ukážeme. Jana si lehla do trávy o kousek dál a roztáhla nohy. Mirka rozepla batoh a vyndala z něj průhledného světle růžového umělýho ptáka, kterej měl po obou stranách žaluda.

Lehla si naproti Janě a jeden z konců jí zasunula do kundičky. Druhý konec si dala do své. Obě si chodili vztříc jako sehraná dvojka. Pomalu mi docházelo co asi dělají, když se chodí koupat. Vzdychali pěkně procítěně a hlavně nahlas. Mirka najednou přestala a vytáhla ptáka z Jany. Pak si lehla nad ní a zaujali pozici Obě se dráždili jazykama na kundičkách.

Byla to nádherná podívaná. Dívat se na dvě ženy, které si to dělají navzájem. Seděl sem na židli a díval se na ně. Hrozně mě to vzrušovalo a tak sem si ho začal honit. Jana se na mě po očku dívala a bylo vidět, že jí to dost rajcuje. Mirka doslova drtila Janě jazykem poštěváček a ta se po chvilce udělala. Mirka dál lízala její štávy. Mirka ještě nebyla a tak sem si stoupl za ni a strčil jí ho tam ze zadu.

Ta překvapením vyjekla, ale hned mi šla svým tělem vstříc. Jana mi při mých přírazech olizovala koule a Mirčin poštěváček, ta vzdychala a kňučela jóóóó už už budu.

Mirka vzdychla co nejhlasitěji a Janě začali stékat na obličej Mirčiny štávy. Jana lízala jako zběsilá, aby ani kapka nepřišla na zmar. Já měl ještě dost sil a tak sem zvedl Janu a opřel ji čele ke stodole. Ona se zapřela rukama a vyšpulila na mě zadeček. Namířil sem svýho ptáka k její kundičce a prudce přirazil. Jana vyjekla, ale hned mi řekla. Ano tak to dělej ty divochu víc chci to víc. Rukama sem chytil její prsa a přirážel prudce a rychle. Mirka si vyndala z batohu dalšího umělýho ptáka, kterej byl jinej a zapla ho na plný obrátky.

Dráždila se na kundičce a poštěváčku. Potom si ho dala na okraj své dirky a začala ho do sebe pomalu vsunovat. Mizel v ní stále víc a víc. Tento pohled mě ještě více vzrušoval. Začalo to na mě znovu přicházet. Jana to vycítila a řekla né né do mě, ale na Mirku,tak sem celou dávku vystříkal na ležící Mirku. Stříkal sem na její prsa, bříško a hlavně sem se snažil na její kundičku.

Částečně se mi to povedlo. Jana si lehla k Mirce, která ležela a vychutnávala si svůj orgasmus. Slízávala z jejího těla semeno, od prsou až po kundičku, které se věnovala velmi aktivně. Mirka jí tu slast chtěla oplatit a tak jí obrátila na záda a líbala jí stejně jako před chvílí Jana. Od prsou až skončila u její dirky. Jana roztáhla do široka nohy a Mirka jí přejížděla jazykem po celé kundičce. Mirka kroutila zadečkem přímo přede mnou. Pojď vezmi si mě. Najednou sem si vzpomněl, že Mirka ještě neochutnala mého ptáka.

Stoupl sem si za ní a vnikl do ní jako po másle. Byla krásně vlhká a teplá. Vychutnával sem ten pocit a zasouval pomalu. Na Mirčiných pohybech boky, bylo vidět, že to chce rychle, ale já jí chtěl trochu potrápit a tak sem jen pozvolna zrychloval.

Jana kroutila svými boky při pohybech jazyka, kterým ji dráždila Mirka. Jana se zapřela lokty a zaklonila hlavu, protože prožívala další orgasmus. A tak Mirka mohla vychutnávat moje přírazy. Jana se zvedla a stoupla si na kolena za mě. Přitisklá svým tělem k mému a pohybovala se v rytmu mích přírazů. Jana mi pošeptala, abych jí to dělal do zadečku, že to má tak hrozně ráda. Vytáhl sem ptáka z mušličky a Jana mi ho vzala do ruky, naslinila si prst a navhčila jí dirku a jenom kousek ho do ní strčila, pak mi ptáka nasměřovala k Mirčině dirce.

Svým tělem mě posunula ku předu. Nejprve to šlo ztuha, ale jen chvíli. Zasouval sem ho pomalu, ale celou svou délkou. Mirka kňučela, ty draku tak mi to dělej. Začal sem trochu zrychlovat a Jana plácla Mirka přes zadek, ta vyjekla a křičela ano tak to mám ráda, přirážej víc rychleji ošukej mi tu prdelku víc, pořádně mě opíchej.

Jana vzala do ruky umělýho ptáka a lehla si pod nás a začala píchat Mirku do kundičky, ta začala ještě víc zdychat a prosit abych přirážel rychleji. Mirky zadeček mi svíral ptáka jak měla úzkou dirku a tak mi netrvalo dlouho a udělal sem se. Vystříkal sem se do jejího zadečku. Ve stejnou chvíli se udělala i Mirka. Chvíli jsme leželi a pak se holky oblékli, a že už musí jít, ale že si to musíme brzy zopakovat.

Já se šel vykoupat a protože sem byl dost unavenej lehnul sem si a spal, ani sem nevěděl kdy holky přišly. Další den u snídaně mi Linda řekla, ať si udělám volnej den, že sem toho udělal už dost a abych si odpočinul a nabral sílu. Nechápal sem souvislosti, protože sem nebyl unavenej. Po včerejšku sem si odpočinul až dost. Ale byl sem rád, že nemusím nic dělat a tak sem si šel zaplavat.

Ležel sem u vody a dokonce sem usnul. Vrátil sem se na oběd. U stolu jsme byli jen já a Linda. Jeli na výlet ze třídou a vrátí se až zítra na večer.

Lindě po těchto slovech zablesklo v očích a mrkla na mě. No konečně sami a to celou noc a den, pomyslel sem si. Po obědě Linda vstala od stolu a řekla. Dneska večer sem pozvala pár přátel na skleničku. No a moje plány na dlouhou noc jsou pryč. Po večeři sem šel do svého pokoje a lehl si. Slyšel sem jak někdo přišel, ale nevěnoval sem tomu žádnou pozornost. Najednou se otevřeli dveře a v nich stála Linda. Nechceš jít dolu k nám?

To se nehodí odpověděl sem. Ale není pojď a nechci už slyšet žádný odmlouvání. Tak sem se oblíkl a sešel dolů s Lindou. Na výběr erotická masáž, mýdlová masáž, nuru masáž a masáž penisu. Katalog privátů, eskortů, společnic. Swinger party, azyly pro milence a další sex služby ve vašem okolí.

Kdo si hraje nezlobí. Vibrátory a další erotické hračky pro dospělé na Sexshoppu. U nás nakoupíte rychle, levně, bezpečně. Erotikou nabitý web kde najdeš luxusní sex po telefonu. Erotická seznamka se stovkami inzerátů a zdarma erotické galerie i erotické povídky. Freevideo - porno videa zdarma. Freevideo - porno videa zdarma z Redtube a Pornhub.

Tenga Levný sex po telefonu Encyklopedie vibrátorů Seznamka na sex Ráj vibrátorů.

NAHE HOLKY FOTKY SEX HODONIN

Mirka si klekla a vyndala mi můj ocas na vzduch, měl sem ho eroticka videa chciholku pěkně napnutej. Lesby si pohrají s velkým oboustranným dildem. Natrvalo dlouho a Mirka prožívala další orgasmus. Nejprve to šlo ztuha, ale jen chvíli. Vzal ho do ruky a zasunul ho do promáčené kundičky. Bylo mi to jedno co budu pít a tak sem si dal s nima. Mirka ucítila chladivý gel a kňučela abych jí ho tam už strčil.

Tags: