Recent Articles

Recent Articles

Posted 22.05.2018Comments are off | Neformální seznamka Olomouc

Vyprask rakoskou rychly prachy maserka

vyprask rakoskou rychly prachy maserka

Podívejme se, proč je tomu tak. Na to, aby s poměry v Praze něco udělal, prý nebyl politicky dost silný idnes. Tak to je velmi zajímavé sdělení. Pan Topolánek sdělil veřejnosti a současně i orgánům státu, že si s panem Bémem a "přáteli" rozparcelovali stát. Myslím, že tohle je srozumitelné docela dost, jasnější pan Topolánek ani být nemohl. Na podrobnosti této "parcelace" by se ovšem měly ptát orgány státu k tomu určené. Z BIS prý dostával jen "trendové" informace o penetraci "janouškovských" struktur do státní a veřejné správy.

Konkrétní informace z odposlechů prý nedostával. To ale podle slov mluvčího BIS není pravda, dostával konkrétní informace i se jmény. Topolánek tedy potvrdil, že dostával informace "o prorůstání podobných struktur, jako byla ta Janouškova, do státní a veřejné správy".

Je potřeba se ptát, co s tím jako předseda vlády dělal. Panu Topolánkovi se odpovídat nechce. Kdyby totiž odpověděl, následovat by totiž mohlo mělo? A tak maně napadá: Copak asi dělají orgány činné v trestním řízení? Bez ohledu na to, co udělá sněmovní komise: Visel u každý pumpy a psal: Pan Pehe to napsal dobře. Topolánek je ztělesněním toho, co je ODS od začátku - je synonymem korupce, podvodů a rozkrádání.

Je vidět, že jeho zelený lampasácký mozek nemůže pochopit realitu v celé šíři a mylně se domnívá že se všechno, cokoliv, jakákoli lumpárna se dá vždycky nějak "okecat" a že se vždycky podaří lidi nějak něčím postrašit, nějak oblnout. Nezapomenu na volební heslo z jednoho volebního plakátu ODS, cituji: Tohle se dá dělat dlouho, velmi dlouho ale když začne jít lidem o chleba, zdraví a střechu tak rychle ztrácejí trpělivost, realita je bližší než politická hesla.

Nejlepší by bylo kdyby se ODS, potažmo i TOP09 udržela u koryta co nejdéle, aby si lidé mohli pořádně vychutnat, co zvolili. Kdyby byly teď volby mohli by se vymlouvat na všechno možné jejich nástupci by museli napravovat co napáchali a všechna špína by byla na nich.

To si ČSSD nebo jiní ostatní jistě nezaslouží. Protože Vy jste opičák s okurkou: Ze sobotního sloupku biologa Jan Zrzavého v Lidovkách: Pravou podstatu mizerného času, v němž žijeme, nejlépe osvětlí pokusy s opicemi. V Yerkesově centru pro výzkum primátů naučili malpy vyměňovat kamínky za plátky okurek. Opice dostala kamínek, a když ho na požádání vydala, byla odměněna. Opice dostala víc, než měla předtím, a byla tudíž šťastná. Pak vedle postavili ještě jednu klec, aby na sebe opice dobře viděly, a hráli pořád stejnou hru, jen v nové kleci odměňovali opice bobulemi hroznového vína, což je mnohem lepší, než okurka.

Opice, která dostala okurku, teď vidí, že jiná dostává za stejný kamínek víno. Opice je tak rozhořčená, že často odmítá pokračovat ve hře. Všimněte si, prosím, že opici s okurkou nikdo nic nevzal, pořád je na tom líp, než byla, když se pustila do kšeftu s kamínky, je na tom stejně dobře jak byla před chvílí, když byla spokojená se svou okurkou. Jenže mezitím pojala myšlenku, že má nárok na hroznové víno….

Pocit, že se nám křivdí, je jeden z nejmocnějších motorů našeho chování…. Náš iracionální pocit rozhořčení je vyvoláván aktivititou starých částí mozku, které v emocionálně vypjatých chvílích přebírají kontrolu nad naším chováním, nikoliv aktivitou center, kde sídlí lidská racionalita. Pocit, že máme nárok na víc, než čeho se nám dostává, je starobylý, temně zvířecí, nelidský, opičí….

Víra, že nezodpovědní levičáci svádějí bohabojný lid k závisti a nenávisti, je bohužel bludná: Problém opicím nastal až ve chvíli, kdy se dozvěděly, že okurka není vrchol všeho blaha.

Budeme-li subjektivní štěstí považovat za hodnotu, měli bychom přiznat, že ho nejlépe dosáhneme pečlivým zakrytím všech klecí. Informovanost o nespravedlnosti světa opici nepřináší žádné blaho. Pan Topolánek používá zcela běžnou praktiku, jakou používá celá strana ODS již dlouhá léta a sice, že nejlepší obrana je útok, bez jakéhokoliv zpytování svědomí a vlastní sebereflexe.

Tady se běžně lidem přes média neříká pravda a jenom se hledá třídní nepřítel přesně tak, jako kdysi za vedení ÚV. A nechápu, jak může někdo mluvit o tom, že snad pan Nečas je slušný a jiný a tak podobně. Neexistuje, aby o kmotrovských praktikách za ta léta nevěděl a je zcela nepřijatelné, aby vyhlašoval představitel této vlády boj proti korupci a přitom se k ní de facto nevyjadřoval, nepohoršoval se nad ní, nepodporoval různé protikorupční iniciativy atd..

Pokud to kdokoliv z vládní garnitury nedělá, ocitá se před voliči v jednom pytli s těmi, komu tento neprůhledný mafiánský systém vyhovuje. KSČM se pořád trapně používá jako strašák a voličská karta, přitom si nikdo z těchto pravicových vizionářů neuvědomuje, jak této straně skutečně pomáhají zvyšovat preference. To je prostě neuvěřitelné, co dokáže boj o moc napáchat škod.

Historie se opakuje a my jsme si jen vybrali na určitou dobu za autority podnikavé veksláky a nemorální organizátory. Jsem zvědavý, kolik občanů se sejde Takže bych vše na Topolánka nesváděl, viz výše Ovšem se ještě k Topolánkovi vrátíme PDF co z Topolánkova nejnovějšího projevu plyne???? Tak ODS byla vždy proti přímé volbě prezidenta a obecnému referendu. ODS dávala přednost při prezidentské volbě korupci zdroje od bohatých "sponzorů" jsou bezedné a skutečné vůle lidu, který by mohl rozhodnout ve volbě prezidenta nebo v referendu, se bojí.

Kdežto volby díky negativní mediální kampani jak již bylo řečeno, zdroje jsou oproti jiným stranám bezedné vždy nějak zmákne Topolánek tím natvrdo přiznal, že ODS o demokracii, budování republiky a blaho voličů nikdy nešlo!

Je opravdu tak blbý nebo odtržený od reality?? Jenže to bylo tehdy, kdy stát nebyl rozkradený a kdy média, podplácená ukradeným výnosem z privatizace nepřipustila jakoukoli kritiku modrých krádeží ODS a pěstovala kult osobnosti Klause. A kdy lidi měli ještě iluze. Kmenoví voliči ODS jsou živnostníci. Ti byli de facto podpláceni ODS paušály. ODS podplácí své kmenové voliče. Kam se hrabe tolik kritizované pastelkovné od ČSSD? A ten zkomírá, protože modří zloději z vlády vysáli z obyvatelstva peníze.

Jak zmíněno výše, Tupolánkovo zmínění korupce je komické. Právě on s Íčkem a Dalíkem zavedl tvrdě korupční styl vlády, kdy " se korupční částky zvýšily o 2 nuly", spolupracoval s kmotry a jeho vláda byla nekonečný řetěz korupčních skandálů a ostud kvůli jeho chování doma i v zahraničí. Tento politik je znám svou "smlouvou s voliči". Kde nesplnil ani 1 bod. Jak zmíněno také výše Ostatně Nečas z ODS, mávající plnou síťovkou, slibující snížení daní, placení státního dluhu, pracovní místa a prosperitu tradičně také ne Jeho vyjádření - volná citace "Kdyby lidé znali naše skutečné cíle, nikdo by nás nevolil", když vyšlo najevo, že volební program ODS byla záměrná lež na voliče, tedy volební podvod, vešlo do politických dějin ČR.

Slamo, kdyby jsi se zeptal. Odpoved by byla "žádný,akorat socane lzou a kradou i v noci". Nebyla to prave socialisticka strana co se v spolcila s komunisty? A jeji odnoz existuje i dnes pod nazvem CSSD? O dědictví se má psát až po smrti dotyčného. Pehe právě Topolánka zabilo. Pehe ani nevidělo, co vyrostlo naproti Hospůdky u Jiříka v Ludvíkově.

Pehe má klapky na očích a postroj. Neřekl bych, že ODS byla v prvé řadě jako výtah k moci bezskrupulózních jedinců. Byla vybudována jako jednoúčelová strana k prosazení Klausových názorů na způsob ekonomické transformace. A protože těm názorům chyběl sebemenší morální rozměr, začali se nabalovat ti, které známe. A myslím, že ona původní jednoúčelovost je také zásadní problém té strany.

Protože její programový náboj se prosazením Klausových dogmat prostě vyčerpal a v podstatě nemá nic, co by mohla nabídnout. Kromě stále trapnějšího antikomunismu, kterým, bohužel, stále ještě dokáže prostomyslnější voliče oslovit. To Klaus byl jiný kanón - budoucí opory ODS kandidovaly v rámci OF, aby co nejlépe využily cizí peří a odštěpily se po volbách, už se silným poslaneckým klubem a přístupem ke státním penízkům. Že se ČSSD dalším vývojem tím výtahem k moci také stala, to už je jiný příběh - začíná tolerováním Klausovy vlády výměnou za Zemana v čele Parlamentu a později v rámci opoziční smlouvy už se z toho stává standard.

Zkrátka, lord Acton měl pravdu: A ti filutove v Praze ala Hulinsky a spol. Ale to se preci nepocita,neb nejsou modri,lol! Strana ODS byla založe grázly a měla sloužit pouze k rozkradení toho státu. Musis ale uznat ze Pehe je srandovni. Asi ta podoba Lenina neni nahodna. Mozna jednou bude v Praze mausoleum Jiriho Pehe. A pred budovou bude Bohus Sobotka prodavat pivo za 2. Horcice a oranzova sala bude zadarmo. Ives - Ano, to je pravda, ale taky ho za to tenkrát skoro vyhodili.

Měli to asi dotáhnout. Musím se trochu zastat Lidovců, jsou oproti ODS pro mne volitelnou stranou. Jsou všelijací, ale arogantní mafiáni z ODS to nejsou. V evropském kontextu Lidové strany přispěly pozitivně, něco jako je ODS je postkomunistické, nedemokratické a patří to na politickou periférii. Lidové strany ztělesňují něco klasicky pravicového, ODS čerpá ideologii z takzvané nové pravice, což je spíše o ekonomických zájmech jistých skupin, populismu a demagogii, než o starých pravicových hodnotách.

Jak se s tim poperes? V naší rodině je to jednoduché, já vstoupil do ČSSD - protože mám sociální cítění, manželka je věřící, tak šla do KDU-ČSL, náš synek je pěkné kvítko, nemá žádné morální zábrany, ale dobře mu to myslí a navíc je OSVČ, tak vstoupil do ODS, dcera je hypík s copánky, tak je u Zelených no a náš nejmladší synek musí za 3 měsíce až mu bude 18 let vstoupit do TOP 09 - takže ať vyhraje volby kdokoliv, rodina je zajištěna, a o tom to je. Pokud tedy, jak pan Pehe píše, byla ODS výtahem k vlivu od samého počátku, jak mohl sešup nastat až poté, co Bács Sinha Klaus přestal být jejím náčelníkem, nota bene až poté, co kmotra Němcová prolévala na sjezdu ODS krokodýlí slzy, kdy tuto stranu B.

Klaus opustil i jako její virtuální předseda definitivně? Nechtělo by to nějak doplnit? Ať jsou to z poslední doby vejce, technická sůl, zkažené maso, cukr,teď se v Rakousku vyvalil skandál s razítkem na vajíčka z Polska? Sice máme společný trh, ale rozhodně ne volný!!! Rofl Tudor, A komu to zatim vyneslo nejvic? Jasně z nich vyplývá, že ODS odmítala trestat protože své! Po vzniku Opoziční smlouvy, která byla uzavřena kvůli volební plichtě, kdy ani jeden z aktérů nemohl sestavit většinovou vládu, sice nechala menšinovou ČSSD vládnout, ale bránila své tuneláře - zloděje.

Což se jí podařilo, protože přes ni a přes ODA nic ve sněmovně neprošlo, co by sama nechtěla. Takže ČSSD mínila svůj boj s korupcí opravdově! Bohužel, i po korupčních causách ODS a rozvrácené ekonomice v 90tých letech hodně jednodušších lidí opakovaně volilo ODS placená propaganda v TV a tisku za lidem ukradené peníze udělala své , která pak stíhání korupčníků z řad ODS a těch byla absolutní většina!

Proto ODS pokračovala v korupci a krádežích a dnešní rozkradený stát je logickým vyústěním stavu, kdy skalní voliči ODS své favority omlouvají a neustále je volí, přestože opakovaně zklamali. Osobně kvůli tomu kritizuje ODS.

ODS od tohoto populistického konceptu ustoupila, ovšem ne dobrovolně, ale protože ji realita donutila. Tento modrý populismus znamenal uplynulá léta pouze kulminaci zadlužování, když z rozpočtu vypadly příjmy, obvyklé v rozvinutých zemích Jsou země, kde se daně téměř neplatí nedaří se je vybírat kvůli klientské síti, kdy si subjekty daně navzájem odpouštějí a kde stát žije z vysokého DPH.

Typický příklad je africké země nebo Bangladéš. Tyto tržní ráje jsou dodnes zaostalými zeměmi, navzdory modrým jednoduchým ekonomickým poučkám Topolánek i diskutéři na aktuálně jsou konfrontováni se skutečností, že pravicový koncept nefunguje. I kdysi bohaté země, kde byl pravicový neoliberalismus aplikován, byly rozkradeny a zchudly ve prospěch hrstky lidí.

Jednoduché modré poučky se už ani necitují, modří ideologové, natož lidé, jim nevěří. Všude, kde vládne pravice - ta, která přináší neoliberální koncept! Získává na tom jen nepatrná skupina bohatých lidí, kteří jsou ještě bohatší. Protože jejich světonázor nemá s Raciem nic společného, skutečnost nemohou přijmout, Víra jim v tom brání, tvrdí tedy, že česká pravice vlastně není pravice. Česká pravice krade jako světová pravice, v tom se tedy neliší.

I česká pravice je zaměstnancem finančních skupin, pro ně a ne pro lidi dělá zákony, i když to poškozuje stát. Tolik připomínané Řecko rozkradla pravice. Statistiky, kolik Řecko dávalo na zbraně, které nepotřebovalo a zákony, umožňující rozkrádání a to Řecko nemá akcie na doručitele!!!

Litva, Maďarsko, Slovensko, Rumunsko a další chudší země neoliberalismus nenastartoval, ale dostal do kolen. Proto od něj s předstihem od nás odstupují. V zemích západní Evropy jako Německo, Francie, Británie, Švédsko, kde nikdo nezpochybňuje progresivní zdanění, ani pravice, mají místo pravice jistě levici: A co Čína nebo Indie? Tam roste ekonomika raketovým tempem!

Obě země mají podnikatele, ale v největších a strategických podnicích má hlavní slovo stát. Ten kordinuje jejich fungování a dělá strategická rozhodnutí. Připomíná to stav v ČR těsně před rokem 48, kdy byly znárodněny velké podniky nad zaměstnanců Moc by mne zajímalo, KDE je vlastně autentická pravice s rovnou daní a škrty a KDE je zároveň pravicový ráj pro většinu práceschopného obyvatelstva?????

Autor - nemá cenu se obouvat do Topolánka, ten je mimo hru, ale v současné době jsou v ODS horší individua. Na prvním místě nějaká Němcová, hloupá Přitom nemá ani kousek znalostí o věcech ústavních, jako je rozpuštění politické strany. Ona umí reagovat stejně jako její soukmenovci okamřžitým protiútokem, podpásovkou. Proti Diensbierovi toto učinila, tuším ve čtvrek dna ČT24, kdy na něj vytáhla Grosse a on ve své slušnosti neměl tu drzost zareagovat stejnou municí a předříkat jí jména ne z minulosti, ale současného dění jako Bém, Drobil, vondra a spol.

Toto individuum má tu drzost se považovat za vhodného kandidáta na prezidenta republiky, Klaus je alespoň velice chytrý, Němcová je všechno ostaní, drzá, arogantní a úplně modrá. Modrou barvu považují jako synonymum hlouposti. Vzhledem k tomu, že nemák koho volit, protože SSO opět leží v zákopech, volit půjdu, ale tak, aby došlo ke zm,ěně, které se tzv.

Sice bude nová emigrace, Kalouskové, Drobilové, dalíci, Bémové budou utíkat na různé ostrovy, aby jim třeba nebyl zabaven jejich poctivě nabytý majetek.

Jejich ztrátu by člověk i oželel, mohli se ztřetávat se svými kámoši Koženým, Vostým, Krejčířem Tudore, a to ještě nevíte, že všichni vaši vnuci budou volit KSČM. To aby byl záběr vaší rodiny komplexní. Pracuji ve prospěch občanů této země. To není zhovadilá potřeba, že bych byl nějaký kapitalista, který potřebuje zvýšit svůj firemní profit. Já se do žádných mocenských pozic nehrnu. Hlavně díky mně Praha vypadá, jak vypadá. Takový rozvoj tu nebyl od doby Karla IV.

Tak lidé si zvyknou na leccos. Lidé si zvyknou, když bude dobře fungovat koalice s lidovci, a když s komunisty, tak samozřejmě i na ni.

A oranzove barva je synonymem ceho podle vas? Vždyť je to to samé v oranžovorudým.. Jen nestydatí alibisté bijící se za to, co už tady bylo a neuspělo, zradilo, zdevastovalo, využilo a ztroskotalo dokáží dál demagogicky a populisticky blbnou lidi..

Nevím, jak si představují církevní restituce Lidovci, jisté je však to, že za jejich vlády k nim nedošlo. Osobně si myslím, že velká část Lidovců přijímá to, že by to neměla bezohledně prosazovat přes odpor většiny veřejnosti. Na rozdíl od Lidovců odesák s topkou nemají žádné morální zábrany, podobně jako ty. Pepa 3 napsal a: Vypadá to na progresivní paralýzu v pokročilém stavu.

Na koho chceš ten nesmyslný a smíchaný výčet mkauz hodit? Že by fandil ČSSD? Zpronevěra fondů z EU: Ve kterém roce začalo čerpání evropských fondů a kdo v té době vládl? Lesy ČR a jejich smlouvy: Kdo vládl a kdo byl ministrem zemědelství v letech , kdy byly tyto smlouvy uzavírány? Dosud jediný odsouzený ministr, člen ČSSD, kolik stejných bylo z jiných stran? Co vlastně chcete svým chaotickým výčtem říct? Preference socanům a bolševikům stoupají, protože jejich voliči se mají jako prasata v žitě ale aby se na to nepřišlo, dělají chudinky.

Tak jim vůbec nevadí, že ty jejich strany nesplní nic co slibovaly. Jejich voliči totiž nic z toho už nepoptřebují. A v tom to podle mě bude. Ten co se klidně s blbem pohádá napsal a: SuP, Ali - až vyhrají volby, můžeme se těšit na seniorboxy. Televize nebude stačit vysílat, jak budou plné. Tvá slova má nevyvracejí naopak je potvrzují modří zde zanechali dost odporné poměry. Zapoměl jsi napsat modré lumpárny, kterých je nesouměřitelně více, účelově, že ano,: Jako Lesy ČR, smlouvy na ministerstvu obrany, útěk Krejčíře apod Máš v tom guláš.

Co s týče Liberty, viníci byli potrestáni. Kdy byl potrestán jediný modrý tunelář??? Kdy ODS vyhodily ze strany jediného svého svého tuneláře? Jel v tom s modrými tuneláři, kdyby ne, tak ho dostali. Lidový dům je zadlužený. To je dobré vědět, že nemá sponzotry v pozadí jako Bakalu a spol. Tak a teď otázky na tebe. Gross byl za pouhý milion a půl z ČSSD vyloučen!!! Proč Bém a jeho Opancard nepodléhají auditu? Během modré privatizace bylo rozkradeno podle odhadů až 4 biliony Kč. Proč se nevyšetří podivné milosti prezidenta?

Proč Bárta za uplácení dostal podmínku? Proč Kalousek odpustil vracení peněz Knížeti za nesprávně použité dotace na rybníky??

Jak je to s privatiací důchodů? Jak je to s privatiací zdravotnictví? Jak je to s privatiací školství? Kdo na tom vydělá a kdo je oškubaný??

Těším se na odpovědi. I na to, že objektivně. A otázky na konec: ODS vznikla na korupci a je celá prolezlá korupcí. A to je hlavní problém ČR!!! TOP09 je dle meho nazoru levicová federalistická strana s klerofašisoidním nadechem. To Vico, příliš mu fandíte,doporučuji si znovu prohlédnout fotografii z "Belrusconiho mejdanu" Jeho prostředník,kdy ukazoval Kalouskovi,že je jednička na tom byl očividně lépe.

Ale to je jenom dá se říci nepodstatný detail. Podstatný je fakt,že Topolánek dostal politickou "kulturu"až na samé dno. Nečas se jen tváří,že on nic,on muzikant.

Copak, copak - chlap s gulama ztratil gule a nechce před sněmovní komisi? Za to ale - jak hezkou metaforou zdůraznil vico JInak co se týče jakéhosi duelu odstavená rodina vs aktuální rodina - uvnitř famiglie ODS Pokud nedojde k exhumaci mrtvoly a to tak, že se provede veřejné, zevrubné ohledání - zejména mozku a všech údů Otázkou však je, zda ten puch Aby se na to vůbec dalo koukat.

A je zde ještě jedno nebezpečí - že dodávka těch masek šla přes inženýra Kalouska - nebo někoho podobného. No a pokud si myslíte, že se dá přetvařovat i v situaci, kdy na vaše čichové orgány zaútočí něco tak festovního, jako je puch dvacetileté mrtvoly Nejde to - fakt to nejde. Schválně - zkuste si to sami. Chce to rýč a lopatu, páčidlo a vyrazit směrem k vile Pepy z Honk A zase ta stejná písnička: Pravice, která krade a nehospodaří všude na světě a všude na světě rekordně zadlužuje, není ta pravá pravice?

Ali Madam, chce to trpělivost. Výživné kauzičky na socany se šetří na vhodný okamžik. Je jich řádově méně jak na pravouny, a proto se musí správně načasovat. Z roku máme zkušenost, že bohatě stačí měsíční intensivní antilevičácká masáž a snového volebního výsledku je dosaženo.

A kdyby se tam dal senioři zavážet vozejkem, tak nemaj vozejk a ještě mě maj rádi - barák nepoděděj dřív než jim z něj vymřu. Nebo aspoň aby do voleb její dřívější lídři třeba hromadně nezahynuli při tenisu, nebo tak něco.

Akcie na doručitele - základ korupce napsal a: ODS v koncích Kromě trapného antikomunismu, přesto, že s komunisty spolupracuje, když se jí to hodí, nemá dnes ODS šanci normálního člověka oslovit. Pravice se chová tržně - krade do vlastních kapes. Neregulovaný trh bez přívlastků jí to umožňuje, každé zákonné omezení omezuje i korupci, což je z pravicového pohledu špatně. Na modré strašení v modrými rozkradeném státu dnes reagují pouze lidé, které modré zlodějiny živí a lidé s nižším vzděláním, lidé jednodušší, kteří nechápou, že když pravice rozkrade stát, budou nejvíc tratit právě oni!

SuPe, já měl představu, že tam polezou sami, po celých stranických organizacích A navíc mám představu, že oranžoví se počítají k seniorům už od 60let. A seniorboxy budou mít práh na zemi, budou alespoň 5místné.

Uvnitř všechno nerez, teplý párek, pivo a oranžová šála. Myšelín - znárodnit, nikdy, ale zabavit zlodějům. Ti naši slavní multimiliadráři sice k majetkům přišli většinou neeticky, ale nikoliv protiprávně. Zatímco "Chytré daně z příjmů" zatím nepřinesly nic. Cožpak se podívat na praní výnosů z korupce při financování ODS dárci do ,-Kč, seznam vyšel na servru PL, a řada důkazů o organizovaném zločinu!!!!!!!!!

To nás nenapadne provést důležitá prověrka financování pol. V ČR se budou škrtat dávky pro široké vrstvy obyvatel, ale politický zločin bude beztrestný??????????????? Co tak seznam dárců ODS prověřit a dovodit organizovaný zločin???????? Myslel jsem, že původně byly v Liverpoolu vyrobeny jen tři, tj. Ten háček nad "c" jsem taději vynechal Ale vážně, nestačím se divit, jak se tady někteří bijí jak lvové o mříže Jenže, ono je to trochu jinak, všechno to jsou hajzlíci, alespoň většina politiků, ale většinou ta strana v opozici trochu vystřízliví a šváby a paraziti z ní na chvilku vypadnou popř.

Naší pseudo pravici opravdu bude slušet vyloučení na trestnou lavici, tak alespoň na dvě volební období, mají toho totiž na svědomí už přespříliš lumpárny v odklánění státních financí ponechávají v provozu, dále hoši udělali guláš v příjmové stránce státu a doslova podtrhli příjmovou stránku SR a chybějící finance neustále jako pominutí hledají v peněženkách občanů pomocí zvýšení daní a různých zdražovacích fint. Nedělám si velké iluze z činnosti ČSSD, ale oni nyní jsou oproti nim čistí jako lilie.

V opozici jsou už pěknou řádku let. Jejich program v makroekonomice státu se zdá mnohem uvážlivější a snad se o takové excesy a pokusy nebudou pokoušet jako jeden pán s chemickým vzděláním. Jinak ovšem není dobré, aby pravice jako taková u nás zanikla, jak by si mohl někdo přát, pro "zdravé" politické prostředí je opravdu třeba min. Jenže na pravém křídle bychom si asi všichni nebo většina z nás představovala standardní pravicové strany západního střihu, ale to zatím u nás nehrozí. Jenže to oni nepochopili, občané je nezajímají, snad max.

Ovšem, pak se nemohou divit, že je lidé začínají tolik nenávidět a stále se to stupňuje. Nedejte se zmást tím, že třeba na demontracích včerejší "Holešovské výzvy" se neúčastnilo moc lidí, ono se to pozná brzo u prvních voleb a někteří lidé ze stávajícího establishmentu se budou dost divit. Stejně jako když byly volby hejtmanů, tehdy to ODS projela na celé čáře a teď mají hoši nakročeno po podobné cestě, ale té hlavní a rozhodující. To tam můžou lézt po okresech.

Ještě dej do kouta koš na odkládání mávátek. Buď zkultivujeme to, co máme, nebo dokončíme oblouk. ODS má jednu velkou chybu! Odcizuje se prostým občanům a vytváří výhody pro bohaté! Vůbec ji nezajímá zda jsou v ČR poctivě losovány číselné hry,nebo jsou občané okrádáni nepoctivým losováním!

Sazka si vytvořila velice neprůhledné losování,pouze generuje údajná vylosovaná čísla na tel obrazovce a to u Hry Šťastných 10 za 1 hod po skončení sázení a u Sportky dokonce za 2 hodiny! To vše zařídil Dr. V Americe mají losování průhledné,tj.

U nás může občan sledovat losovací stroj jen zdáli a to v době kdy už spí tj ve 24 hod 30 min!! Sazka má ideální příležitost k podvodu! Počítače lehce vyhodnotí všechny sázenky,stanoví nevýherní kombinaci čísel a pak již stačí zařídit,aby některá čísla byla vylosována a jiná nikoliv!

Sazka zná vsazená čísla sázejících od dob zavedení terminálů! ODS je čas dělat něco pro lidi,pokud chcete zvýšit svoje volební preference! Iniciujte v poslanecké sněmovně zákon,ve kterém se bude pravit,že společnosti provozující číselné loterie nesmí znát vsazená čísla sázejících!! Nebo donuťte Sazku k průhlednému losování,tj,že musí losovat v přímém TV přenosu ihned po skončení sázení tj po 18 hod s detailním záběrem na losovadcí stroj! Pokud Sazka nepřijme průhledné losování navrhněte odebrání licence a zřízení nové státní poctivé loterie!

Uvidíte jak stoupnete v oblibě u občanů pokud začnete pro ně něco dělata toto je velká příležitost ODS!!!!!! Překopírován příspěvek Arta z jiné diskuze Zažili jsme vlády pravice i levice.

Levice byla jednoznačně úspěšnější. Bělohradský, Barša, Keller, Znoj Kdo volí morální a duchovní bídu, volí pravici. Ne politici těch stran - to jsou jen úředníci, kteří slouží velkým vlastníkům, lidem, jako je Bakala, Háva nebo Schwarzenberg. Ve zdravotnictví byl naposledy přebytek za Ratha. Dosáhl jej tak, že omezil příjmy zdravotních pojiš´toven Obě opice byly ve stejném prostředí. Ani jedna z opic nebyla schopnější než druhá. Ani jedna si nezasloužila více než druhá.

Systém byl od začátku objektivně nastaven nespravedlivě. V systému totiž nebyla nastavena žádná zpětná vazba mezi výkonem a odměnou. Kdyby byla opice odměněna vínem za lepší výkon, bylo by to jiné, zde ale byla určující silou vůle experimentátora, nikoliv kognitivně-emoční zpracování v rámci jedince.

Systém měl tudíž jasnou dominancí nad jedincem. Byla zde jen jedna vstupní hodnota a "platidlo" - kamínek. Pokud se tedy opice "zlobila", že za stejný výkon a stejné "platidlo" dostává méně než druhá opice, vypovídá to spíše o tom, že opice jsou schopny určitého elementárního morálního hodnocení a je schopna si uvědomit určitou elementární úroveň nespravedlivého nastavení systému.

Je ale zajímavé, že autor interpretuje tento zajímavý poznatek zcela nelogickým způsobem ve prospěch svého politického favorita. Zjevně nepochopil podstatu zjištění nebo je opět zlo-volně interpretuje.

Ale vsadím se, že sami experimentátoři výsledky tohoto zajímavého pokusu interpretují úplně jinak než zapšklý "vědec" z Lidovek. Když budu chtít být stejně zlovolný, jako on, shrnu to slovy, že pravičák je člověk, který snahu o spravedlivé nastavení systému tj. A to přesně odpovídá mým osobním zkušenostem. Proto, milý StandoT, nikdy nebudete nade mnou, ač se chvástáte, jako to umí málokdo.

Už jsem to zde také xkrát psal! Konečně vy pravověrní začínáte chápat podstatu věci! Na Slovensku sme už modrých banditov poslali na okraj spoločnosti. Raz sa tento parazitný marazmus skončiť predsa musí!

To Vy jste nepochopil tento experiment. Topolánkova výzva směrem k ODS je trapnou ukázkou, jak jsou politici byť i vysloužilí absolutně utržení od reality. ODS je strana bez prgramu a bez zásad - Jenže kdo za to může?! Copak si Topolánek nepamatuje odposlech jeho telefonátu s jeho osobním kmotrem-lobbystou Dalíkem "Marku jsme na jedné lodi"?!!!

Obyčejní lidé jsou rozhřčeni tunelováním této země, poškozováním jejího hospodářství, které platí především oni - daňovými zátěžemi, odbouráváním sociální politiky A kdo tento systém po roce vesele nastartatoval? Nebylo to 8 let vlády tehdejšího šéfa ODS - Klause?

A kdo systém rozkrádání a destrukce dovedl mimo jakýkoliv únosný rámec? Nebyl to právě tandem Dalík-Topolánek? A krýt rozuměj podržet mafiánské praktiky Drobila a Béma? StandaT Opice nebude spokojena, když za totožný kamínek nemůže dostat to, co jiná opice. Smysl pro spravedlnost se tomu říká. Stojí na tom vývoj posledních let. Privilegia, většinou "daná od Boha" prostě devalvují na úroveň okurky. V okamžiku, kdy odstraníme mříž. Pro StanduT, který nepochopil mou analýzu, znovu a naposledy: A v tom je skrytá logická chyba onoho zlého člověka z Lidovek i StandyT, který se považuje za nadřazeného.

Pisálek se ji tedy spíše snaží usilovně zakrýt, ale jeho vývod by dával smysl jen tam, kde by ona zpětná vazba existovala. Pisálek tedy dochází k logicky i věcně nesprávné interpretaci. Opice není k frustraci odsouzena "sama sebou", ale objektivně nespravedlivě nastaveným systémem, a tím, že odměnu není schopna svým výkonem snahou, schopnostmi Jen hlupák bez schopnosti uvědomění a alespoň elementární schopnosti morálního úsudku by frustrován NEBYL.

Není pro vás, nadřazeného, trochu frustrující neporozumět vlastnímu příkladu? Maximus Jako obvykle, snažíte se, ale máte špatná data. Irové říkají The Irish built it, the British sunk it. Placení agitátoři poukazují na to, že z řad ČSSD též pocházejí zloději. Zapomínají dodat ale to podstatnější. Pro někoho možná nuance, pro někoho fundamentální rozdíl. Nebylo to kolem roku ? Pokud ano, pak by Britové postavili a Britové potopili -: Dokonce ani Vy ne: Dávat zvířatům lidské vlastnosti morálku je zvykem v bajkách, tam mají mravoučné poselství.

Ale já jsem to Vaše "za d ", takže morální ponaučení u mne nemá sebemenší šanci. Iluze o kapitalismu pro řadu lidí díky každodenním kauzám se rozplynuly a jsou velkým zklamáním. A jak píše nick Lom rozkrádání tohoto státu a morální úpadek politické scény započal již od r. Ohromné státní jmění a majetek musel být rychle rozkulačen než si národ uvědomil o co přichází. Topolánek byl jen pokračovatelem hospodářského rozvratu.

Naše vlády jsou jen přisluhovači novodobým kolonialistům. Těžko se s tím smiřovat. Maximus tvrdil, že to bylo v Liverpoolu. Na kterém z větší části žijí Irové. StandaT, příznivec TOP09, elita, nadřazený jedinec: Něco jako Drábkovo alter ego pod nickem neo na vedlejším blogu. Je zvláštní, že se psavci , politici a média rozhořčují nad špiclováním a odposlechy především v řadách VV. Copak se novináři a politici naučili z písmen abecedy jenom písmenko A a k písmenku B už nedošli? Navíc si myslím, že tu jde o nadávání na zrcadlo, za to, že mám křivou hubu Odposlechy totiž jenom vypovídají, jak křivě se chovají politici!

Noc jiného odposlechy nedělají! Budou - li politici rovní, čestní, můžou si kdo chce odposlouchávat každé jejich slovo a nic jim to neublíží Boj proti odposlouchávání je bojem za křiváctví! A Topolánek je Křivák první v řadě snaha o koruopci Z. Topolánka by měli skřípnout , dořešit jeho korupční aféry a aféry Béma, Řebíčka, Je to arcilotr české politiky a neměl by vylézt na čerstvý vzduch StandaT Byl byste asi překvapen, čeho jsou opice schopny.

Paviáni dokážou u seskupení čtyř písmen na monitoru poznat, jestli se jedná o slovo nebo ne. Někdy si to promyslete. Viděl jsem i dokument s počítáním - problém byl jen v rychlém vyčerpání pozornosti. Ale sčítaly symboly jedna radost. Ale relativně vůči ODS je výrazně lepší. Převezmě-li roli hegemona na pravici, bude to posun k lepšímu. V ostatním Vám dávám za pravdu: Alo ono s tím označení je to těžké - jednou je to národnost, jednou státní příšlušnost.

Jak vlastně jedním slovem označit občana UK? Já používám Brit, ale netvrdím, že je to korektní nebo dokonce politicky korektní, jen mě nic lepšího nenapadlo. Ubb Lidoopi umí i nadávat a jsou stejně učenliví, jako cizinci, kteří se z našich slov nejrychleji naučí ty nadávky. A dokonce si pamatují, že se blíží Vánoce. Ten experiment s opicí a okurkou a jeho interpretace je názornou ukázkou, čeho všeho je schopen typický ideologický iluzionista nebo vlajkonoš.

Ať už si můžeme myslet o "obyčejném člověku z paneláku" cokoliv, dávat paralelu se sociálním chováním opic je klasická "Drábkovina", která se opravdu může brzy krutě nevyplatit. Celý experiment totiž vycházel z modelové situace, kdy zkoumané opice jsou zbaveny volnosti a jsou za mříží. Nemají jakoukoliv možnost opatřit si zdroje obživy a jsou absolutně závislé na svém chovateli a jeho libovůli.

Vpodstatě se jedná o vztah mezi vězni a vězeňskou správou, která vydala nespravedlivý vězeňský řád. Vězněné opice, které nemají šanci cokoliv na svém postavení vězněného změnit, jsou především frustrovány demonstrativně provokativně předváděnou nespravedlností chovatele.

Není v tom nic hmotného. Nenadchází již doba, kdy vyjede s kočárkem i Nečas? PObavilo mě i konstatování Standy T "Dávat zvířatům lidské vlastnosti morálku je zvykem v bajkách, tam mají mravoučné poselství Mám rád absurdity a pokud jsou navíc okořeněny infantilními vhledy - vždy mě obveselí. Neber to - venku pod psa Vladimir Kdo se má vyznat v tom, kdo je pučista, kdo jím byl včera a kdo jím bude zítra. Já mám logický problém s jednou věcí: Jediný "důkaz" o puči jsou nahrávky jejích výroků.

Tak jestli je pučistka, pak není až tak prolhaná, nebo prolhaná je, a pak sice pučistkou být přesto může, ale neexistuje pro to ani jedna indicie. Ale ze všeho nejhorší - z hlediska logiky - je prohlásit vše, co řekla o Klausovi, vnitru, VV a dalších věcech za pomatený výmysl, a právě tuhle jedinou věc puč za pravdu.

Kromě té nahrávky nikdo žádná jiná fakta o puči nepřinesl. Přijde mi to, jako když ve filmu Pokání soudili nějakého "agenta imperialismu" a ten si vymyslel, že chtěli vykopat tunel z Ruska na Aljašku v domnění, že takové blbosti neuvěří ani hodně podjatý soudce.

Přepočítal se, soud uvěřil, a "agent" byl na základě svého přiznání odsouzen. Neexistuje ani jediný logický důvod, proč by už v době těsně po volbách měla ODS iniciovat rozpad VV. Neměla ho ani Kristýna Kočí, která byla v takovém postavení, jakého by v ODS nikdy nedosáhla, bylo jí nabídnuto ministerské křeslo odmítla a byla předsedou klubu což jsou i slušné peníze. Patřila do TOP 5 celé strany. Dovedu si představit úplně jiný scénář.

Ve VV byl už nějakou dobu určitý nesoulad v zaměření. Kristýna Kočí měla z minulosti četné vazby na ODS. Co když poněkud neotřele a konspirativně sháněla duši pro "pravicovou" frakci? V normáln í straně by to mohla dělat otevřeně, frakce jsou běžné. Kromě komunistů a sekt. Proto ty zpravodajské hrátky.

Se silnou a zformovanou frakcí už by si Bárta tak snadno neporadil. A tak byla vyloučena. Jenže frakce není puč. Nemá za účel rozložit stranu, ale formovat názorové proudy, je projevem vnitřní opozice, ale ne projevem snahy něco rozbít. Můj výklad je spekulativní - fakta neexistují. Ale má daleko větší logiku, než to, že v létě se někdo rozhodl rozbít VV a vybral si na to osobu, která měle ze svého postu v té straně slušný profit finanční i společenský.

A ona dělal 9 měsíců mrtvého agenta. František Adamec napsal a: Pražská umělecká a politická scéna v souvislostech V nočním Mikrofóru dne Jaký je v Tomáš Halík nechtěl odpovídat na ekonomické a politické dotazy, v rozhovoru se svým investorem Martinem Kratochvílem z vytunelovaného investičního fondu Trend.

Založili ji Michal Horáček a Michael Kocáb. Vláda Václava Havla a jeho komunistů a estébáků se navíc zavázala dodat do Ruska zdarma stavebíi materiál za mil. Kocáb se dal na podnikání v Klausove tunelove politice. Jejich manažeři prevedli machinacemi z portfolii fondu akcie nejcennějsích firem na jiné společnosti. Bylo poškozeno několik desitek tisíc drobných investorů, je to jeden z největsich případů tunelovaní v ČR, které zavedl Václav Klaus při kuponové privatizaci do rukou komunistických struktur.

Soud může sáhnout k paragrafu o zneužití informace v obchodnim styku, pro který je mnohem delší, než desetiletá promlčecí lhuta, obvyklá pro tuneláře. Na Michaela Kocába připadlo údajně jen 36 milionu Kč a na společnost Bonton, a. Klausův a Havlův komunisticky kulturní rasismus je ideologickou formou nadřazenosti, je motivován strachem ze ztráty bolshevické moderny v Praze.

Ilja Prachař, baťovec, předseda KSČ v komunistickém Narodním divadle v Praze byl obdařen Vyznamenanim za vynikajíci praci a titulem Zasloužilého umělce Po listopadu obdrzel za celoživotní mistrovství v komunistickém dabingu Cenu Frantiska Filipovskeho Pak ji odstěhoval z Prahy k Varům, k Bartoškovi.

Pan Bůh vám to jistě odpustí, soudruzi disidenti a chartisti, ale zapomenút nemože, není stroj, ani náhodou -. Nu, klid přátelé a nerozčilujte se. Jen mne zajímalo, zde je to jen "na přes držku" nabo "na kandelábr". Teď už to vím. Jančura tvrdí, že Kalousek je největší zloděj ze státního v ČR! Kalousek působil jako ministr obrany v Topolánkově vládě ODS a tam si také rekordně nakradl!!! Já se nerozčiluji, ale bavím. Nepopírám, že se tu i někdy rozčílím, ale legrační příklad s opicí a okurkou to rozhodně nikdy nebude.

Idiom "napřesdržku" není totéž co "na přes držku" nebo "pověšení na kandelábr". Nevnímáním těchto nuancí se pak dá vysvětlit váš permanentní strach, že nás obsadí Severní Korea nebo v brzké době dojde ke komunistickému puči financovaném Fidelem Castrem. Na tomto místě a pro klid vaši duše odpřísahám, že tím vězeňským chovatelem jsem nemyslel ani vás ani Kalouska a dokonce ani SuPa. Naopak věřím, že pokud máte opici, krmíte ji kvalitním materiálem odpovídajícím vašemu vysokému sociálnímu postavení.

StandoT nic vám nehrozí. Máme vás tu všichni rádi. Když zas přijdete s nějakou opicí, budete vítán. Myšelín Což o to, ale až vyjede s kočárkem Schwarzenberk, to teprv bude Já z té místní radikalizace až tak mnoho nevyvozuji, je to jen jedna z indícií, které jsem si všiml. Ale už nebudu provokovat, to slibuji. StandaT, Já si myslím, že "opičí příklad" je čistě o závisti a o ničem jiném. Chce snad někdo z levounů tvrdit, že žárlivost a závist ve zvířecím světě neexistují?

Tak si kupte dva domácí mazlíčky nejlépe stejného druhu a sledujte. Uklízečka v Praze v nadnárodní společnosti bude mít za stejné utírání prachu asi víc než jiná někde v kanclu v Horní dolní.

Tady by levoun napnul svaly pro spravedlnost a stanovil tabulkový plat za M2 setřené plochy. Standa T Připojuji se k vico. Každý bajkař-srandista je zde vítán. Jen prosím abyste příště nechal opici doma nebo ji po cestě pověsil na kandelábr. Gratuluji vám k závěru, že prakticky celý zvířecí svět je levounský. Levoun, kam se podíváš. I ti ptáci, co teď tak krásně zpívaj, zpívaj vlastně levičáckou závistí. Už i ty zvířata preferují Sobotku. Tohle vypadá na kruhové obklíčení.

Pro začátek bych doporučoval zlikvidovat pro výstrahu domácího džungarského křečka. Experiment s opičáky je snad zajímavý jen tím, že je pro někoho zajímavý. Možná je to ale tím, že mentální rozdíl mezi pravičákem a opičákem je zanedbatelný, no a tak je ten svět přitahuje. Ahoj, Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s natočením lekce na video, popřípadě, jestli nevite, která z Domin v Praze by to umožnila.

Kamera by byla umistena na stativu, takze by k tomu nikdo dalsi nebyl potreba. Klidné muže byt zamaskovana, popřípadě její obličej nemusí byt vůbec vidět.

Jde mi především o mě Díky za každé info. Tak já jsem byl cca před 3 měsíci, asi 10 minut jsem musel čekat před domem, uvnitř v domě bordel, několik Ukrajinců tam zrovna cosi stavělo, takže inkognito žádný. Lekce proběhla jakž takž, jde opravdu jen o výprask, takže kdo k tomu potřebuje trošku sexuálního vzrušení, tak pro toho to není. Už bych rozhodně neopakoval. Nemá někdo aktuální zkušenost s něktorou z těchto dam?

Pánové, také by mě zajímala Lady Aneta http: Studio vypadá velice dobře, ona není kdovíjaká kráska, proto mě zajímá, zda to nahrazuje něčím jiným? Dnešní TOP profily z Agama-seznamka. Přihlásit se     Registrovat. FAQ     Hledat. Stránka z Přejít na stránku Předchozí    Předchozí téma Následující téma. Nejsem ani pasák, ani Ingrid, a ač jsem tady dosud moc tady nefungoval, svůj názor mám a nestydím se za něj: Nápadů už má, zkušenosti získává.

Co mě na českých Dominách vadí je, že po skončení lekce zapomínají kdo u nich byl. V zahraničí je běžné, že Dominy si vytvářejí závislost klientů tím, že je "vedou", "trénují", "navazují jendu lekci na druhou".

Tady je to zatím vesměs o tom - zaplať a jeď. Ingrid a pár dalších má potenciál dostat to dál - jak dlouho to bude trvat, netuším, možná moc dlouho a nic z toho nebude. Ale nesouhlasím s tím, že je to "lehká děva". Ale jasně , každý se učí. A asi to umět nikdy nebude. Já se také učil na kytaru a nakonec zjistil , že na to prostě nemám.

POT jsem s ni zazil. A co presne by si chtel vedet? Bohuzel Madame Coco ted aktualne neni zrovna jednoduche zastihnout, a jeji profil - na ruznych serverech - uz dlouho nedoznal zadne zmeny, takze to vypada, ze je velmi zamestnana.

Vi nekdo nejakde dalsi podrobnosti? No nevim, jestli ti dovedu obecne odpovedet, POT je docela siroky pojem. Druha varianta je nejaky klasicky mysleno klasicky SM trest - vyprask pres tyto partie, vosk, podvazovani nebo neco takoveho.

Na tom je zajimave, ze telo na to reaguje uplne jinak, nez nez pred orgasmem, a asi je to hodne individualni. U mne to funguje dobre, takze jsem s tim spokojeny byl, i kdyz taky zalezi jak kdy ti nektere praktiky sednou, timhle se to jeste umocni. Coco s obema variantama nema problem narozdil od jinych Domin, setkal jsem se s nazorem, ze pro ne vystrikem lekce konci, protoze pro ne uz pak chlap neni zajimavej , takze je to urcite jen otazka dohody, aby to bylo tak, jak si budes predstavovat.

Když jsem tam byl já, tak jsem nemusel čekat vůbec, v domě byl klid a žádný zjevný nepořádek, navíc jsem v domě ani na ulici nepotkal živou dušičku, takže já si nemůžu stěžovat, ale je možné, že jsem měl štěstí a ty smůlu.

Za sebe musím říct, že jsem převážně spankově založený typ, takže pro mě to byl velice příjemý zážitek, ale proti gustu žádný dišputát, aneb jak každý sám chce a co mu vyhovuje. Na průběh lekce si stěžovat nemůžu, ale souhlasím s tebou v tom, že to není návštěva běžné dominy, jejímž cílem je do hodiny udělat zákazníka a ne každému to musí vyhovovat ale to jsem už psal.

. ČESKÉ HEREČKY NAHÉ BDSM BRNO

Vyprask rakoskou rychly prachy maserka

leden Jak zpestřit sex manželce. výprask, rákoska, rákoska, výprasky mužů, RYCHLY PRACHY VIDEO EROTICKE MASAZE PRAHA, Tak jsem si ji. duben V podstatě hlídá, aby nám klienti dávali prachy. Vyprask rakoskou sex vysočina , A pak už rychle někam do průjezdu, nebo s autem zajet k. prosinec Děti vzkazují: Mami, tati, tyhle naše fotky na web fakt nedávejte! Děti vzkazují. Manželka milionáře a nyní i amerického prezidenta Donalda.

: Vyprask rakoskou rychly prachy maserka

FREE FOTO VIDEO GAY POLOHY Amateri cz lady dee video
Zákulisí cz blechovi cz A ona dělal 9 měsíců mrtvého agenta. Dávat zvířatům lidské vlastnosti morálku je zvykem v bajkách, tam mají mravoučné poselství. Tak jim vůbec nevadí, že ty jejich strany nesplní nic co slibovaly. Pracoval jako redaktor, číšník, recepční, analytik, ředitel, poradce prezidenta a univerzitní učitel. Nebo aspoň aby do voleb její dřívější lídři třeba hromadně nezahynuli při tenisu, nebo tak něco. Nu, klid přátelé a nerozčilujte se. Ani snížení daní, ani snížení zadlužování, které za modré vlády začalo kulminovat.
Vyprask rakoskou rychly prachy maserka Hluboke koureni zralé ženy foto
Urychlilo by to její konec. Proto od něj s předstihem od nás odstupují. Rukou hladím její lasturku a ústy hledám všechny možná krásná místa na jejím těle. Proto ty zpravodajské hrátky. KSČM se pořád trapně používá sexvideo www amateri strašák a voličská karta, přitom si nikdo z těchto pravicových vizionářů neuvědomuje, jak této straně skutečně pomáhají zvyšovat preference. Topolánka by měli skřípnoutdořešit jeho korupční aféry a aféry Béma, Řebíčka,

ČESKÉ PORNOHEREČKY LIVE SEX

Tags: