Recent Articles

Recent Articles

Posted 01.04.2018Comments are off | Neformální seznamka Olomouc

Curani holek nejlevnejsi sex po telefonu

Velký tvrdý penis mi konečně přejel mezi stehny a nádherně zavadil o mou nenasytnou a nesmírně vzrušenou buchtičku, než zase zmizel ve tmě. Samou slastí jsem snad na chvíli ztratila vědomí, ale brzy následovalo další tření penisu o stehna a náraz na kundičku.

Nyní už ten samec rozpoznal sám, kam má mířit a bez mé pomoci se vždy neomylně trefil. Trochu s obavou, co se pak stane, jsem se nakonec nechala ovládnou vzrušením, nastavila se správným směrem, doširoka roztáhla nohy a s pomocí rukou se mi už na druhý pokus podařilo se na ten mohutný penis napíchnout.

Objala jsem pak rybu a ta se mnou divoce začala křižovat, otáčet se, naklánět a jinak dovádět, až jsem chvílemi křičela rozkoší. Dodnes nechápu, jak za námi Adéla stíhala pořád plout.

Po úžasně dlouhé době plné fantastických zážitků a nádherných orgasmů najednou zalilo mé nitro žhavé semeno a vzápětí se ryba oddělila a ztratila o mne zájem. Adéla mě ihned zase ovinula a zamířila zpět. Pak už jsem jen slyšela, jak se za mnou opět uzavřel průchod a začala se vypouštět voda. Když mi Adéla pustila hlavu, byla jsem opět v té malé kulaté místnosti. Co mě však hořce překvapilo bylo to, že onen trychtýř, který byl celou dobu na mé hlavě, je kousek dál průhledný, a že by bývalo stačilo ho jen trochu popotáhnout, abych si ušetřila trochu strachu a abych poznala, kdo mi tento den poskytnul tolik nádherného sexu.

Byl to ten Delfín, kterého jsem před několika týdny pozorovala v akváriu? Nebo to byla nějaká záhadná mořská ryba, či ještě záhadnější monstrum stvořené v těchto laboratořích? Za nedlouho se otevřely třetí, menší dveře a za nimy byla menší útulná místnost s postelí a prostřeným stolem. Poprvé na Ostrově se tedy najím u stolu a přespím v posteli.

Druhý den jsem opět s Adélou zamířila pod vodu. Tentokrát jsem si již "helmu" nasadila dobře, takže jsem dobře viděla kde jsem. Opravdu jsem byla pod akváriem v malé hale, ale podvodní prostor byl mnohem rozsáhlejší a podle všeho vedl až do moře. K mému velkému zklamání se však o mě jen otřelo několik malých ryb, ale na mého samce jsme čekaly marně. Po nějaké době jsem se tedy vrátila do své místnůstky a po zbytek dne jsem měla volno.

Bylo velmi zajímavé, jak moji věznitelé přesně věděli, co potřebuji a v pokojíčku mi nechali několik robertků, abych se mohla uspokojit. Nakonec jsem ale stejně nevydržela a znásilnila Adélu.

Ta se nejdříve zmateně odtahovala, ale nakonec buďto pochopila, nebo to vzdala a nechala si několik chapadel najednou strčit do mé štěrbinky. Tak jsem si užila krásný volný den. Třetího dne ráno mě vzbudil budík, něco, co jsem na Ostrově ještě nepoznala. V zápětí mě Adéla pevně ovinula a přišli dva muži s přístroji. Po krátkém gynekologickém vyšetření s údivem jsem poznala, že už mě dotek mužské ruky na mé kundičce ani moc nevzrušuje, už znám příjemnější věci muži zase odešli.

V zápětí dorazila má skleněná rakev a než bych si nechala Adélou zlámat ruce, radší jsem tam vlezla sama. Rakev se mnou odjela do rozsáhlejší podzemní místnosti, která se naprosto lišila od všeho, co jsem tady dosud viděla. Tato místnost totiž byla napěchována různými přístroji a já jsem zde byla jediná živá bytost.

Zastavila jsem se pod přístrojem, který velmi připomínal stojanovou vrtačku a něco, jako vrták o průměru pět centimetrů se mi hned pomalým krouživým pohybem zavrtalo mezi nohy. Bylo to něco úplně jiného, než na co jsem tu byla doposud zvyklá. Chladný lesklý kov s hlubokými šroubovitými zářezy mě doháněl k šílenství svým krouživým pohybem, který mi dělal jeden orgasmus za druhým, jeden prudší, než druhý.

Při tom jsem ještě s povděkem pozorovala, že "vrták" je dutý a že mě saje jako vysavač. To zjištění mně ještě více vzrušilo, až má mysl opět odletěla do říše sexuální posedlosti a bezvědomí. Až teprve když "vrták" opustil mou pochvu a já se vydala zpět do svého pokojíčku mi došlo, že jsem právě prodělala nádherně bezbolestnou interupci, která mou malou rybičku přenesla z mého lůna do pro ni snad bezpečnějšího inkubátoru.

Svůj úkol pro tento měsíc jsem splnila a tak jsem další den byla propuštěna ven na pláž. Tam jsem se nyní setkala hned se čtyřmi dívkami, se kterými jsem se oddávala bezuzdným sexuálním orgiím, povídaly jsme si o své minulosti i zdejších zážitcích a dávaly si vzájemně něhu a lásku.

Přesto jsem nezapomínala na svůj úkol vykopat tunel pod zdí. Každou noc jsem pilně kopala, až mě z toho kundička bolela.

Tentokrát to bylo náročnější, protože často měla zrovna lopatku v práci některá z mých přítelkyň, kterým se nápad s kopáním velmi zalíbil. Samozřejmě jsem jim neřekla o svém tunelu, natolik jsem jim nedůvěřovala, ale líbilo se mi je pozorovat, jak drží v kundičce lopatku a kopou hradní příkop, zatímco já jsem si užívala s plovákem zmítaným příbojem. Když tedy na mne nevyšla večer lopatka, nezbylo, než si vypomoct tím, co bylo. Tak jsem postupně vyzkoušela kopat příborem, vařečkou, rybou a spoustou dalších zajímavých nástrojů padnoucích do mé rozdychtěné kundičky.

Nakonec se však ukázala nejlepší vydlička, kterou jsem písek nakopala a větev s jehličím, kterou jsem pak písek vymetla ven na hromádku. Vše samozřejmě bez doteku rukou, jen mou stále vlhkou kundičkou. Musela jsem pospíchat, abych stihla vykopat tunel ještě tento měsíc a ještě mi zbylo alespoň několik dní na útěk z ostrova v době, kdy mě ještě nebude nikdo postrádat.

Nakonec se mi podařilo tunel dokončit asi pět dní před tím, než jsem se měla vrátit do "práce", v době, kdy už ostatní dívky odešly a přišla Annie, se kterou jsem zde zůstala sama. Chtěla jsem, aby Annie utekla se mnou, ale ta nechtěla. Byla na Ostrově docela spokojená a říkala, že stejně to, že se dostanem za zeď nic nevyřeší. Tak jsem se v noci protáhla na druhou stranu a utábořila se tam ve skrytu houští. Ráno, sotva jsem si začala stavět loď, vynořil se najednou zpoza křoví voják v maskáčích, namířil na mě zbraň a vedl mě pryč.

Mé dobrodružství na tomto ostrově zřejmě ještě nemělo skončit. Když jsme prošli palmovým hájem na holou pláň, voják znatelně znejistěl, začal se nervózně rozhlížet a přidal do kroku. Po chvíli jsem zahlédla několik domků na břehu moře. Voják za mnou mi přikázal lehnout si na zem a chvíli jsme se plazili, když v tom jsme zaslechli nějaké hlasy. Voják mi řekl, že jestli se nechci vrátit zpátky, tak mám mlčet a nehýbat se. Ani jsem si vlastně neuvědomila, jak tak ležím na břiše v písku, že jsem nahá, mám mírně roztažené nohy a jen kousek za mnou leží muž.

On si to však brzy uvědomil, roztáhl mi nohy víc a pohladil mě po mé buchtičce. Chvíli mě tak hladil, když vtom jsem nadskočila, když jsem ucítila, jak se mé kundičky dotkl studený kov. Muž mě však přidržel a pomalu do mne vsunul hlaveň svého samopalu, po chvíli už jsem byla tak vlhká a otevřená, že jsem pro hlaveň byla příliš volná a tak voják samopal otočil a strčil do mě pažbou napřed.

Při tom všem mi nedovolil se ani hnout a musela jsem být úplně zticha. Po chvíli jsem cítila, že už i on začíná být velmi vzrušený, už už jsem čekala, že zas po dlouhé době v sobě ucítím mužský penis, když v tom mi přikázal vstát a běželi jsme k jednomu z domků. V domě mě zavedl do sklepa, tam mě přivázal k vodovodní trubce.

Pak na chvíli odešel a když se vrátil, nesl mi květinu v květináči. Nechal mě lehce přivonět a než zas odešel, postavil květinu na zem mezi mé nohy. Brzy jsem však měla zjistit, že to není taková obyčejná kytka, jakou dávají muži ženám. Byla to rostlina, která vznikla na tomto ostrově a podle toho se i chovala. Po chvíli nečinosti se totiž její nádherný květ rozvinul a pomalu, ale neomylně mířil k mému poštěváčku.

Byla jsem tak zaskočená, že jsem se ani nepohnula a květ se mezitím přisál na můj poštěváček, tak pevně, že bych se nemohla odtrhnout ani kdybych měla volné ruce.

Tak jsem tam stála připoutaná k trubce a rostlina sála a sála Na to květina zareagovala tím, že druhý květ s jakýmsi jazýčkem začal pomalu vylizovat mou buchtičku, až mě dosucha olízala. Mezitím ale ten první květ sál a sál, takže jsem se za chvíli zase udělala, druhý květ mě zase vylízal do sucha a tak pořád dokola.

Nebýt toho, že jsem celou dobu stála a pouta se mi zařezávala do zápěstí, byl by to docela příjemně strávený den. Takhle jsem byla ráda, když se můj přítel? Svalila jsem se na zem, zatímco si on prudce stáhl kalhoty a vrhl se na mě. Neměla jsem ani dost sil se bránit, ani spolupracovat, jen jsem tak ležela na břiše, nohy skrčené pod sebou a nechala se šukat.

Když jsem po několika minutách ucítila ve svém nitru jeho žhavé sperma, dosáhla jsem orgasmu. Konečně se mi onen voják představil. Jeho jméno je Rodrigez a slíbil mi, že mě propašuje z ostrova až pojede na dovolenou.

To má být za tři dny. Do té doby mu ale musím být ve všem po vůli, jinak mě vrátí zpět, kde mě bude čekat nejen další otročina, ale také krutý trest za můj útěk. Pak mě chtěl znovu připoutat, ale já jsem ho uprosila, aby to nedělal. Rozhodl se, že zkusí jeden ze starších vynálezů ostrovního inženýrství, který má snadno, bezbolestně a spolehlivě zamezit ženám v útěku.

Trochu mě zamrazilo, když říkal, že vynález je použitelný jen pro ženy, ale nechala jsem se uklidnit jeho slovy o naprosté bezbolestnosti. Rodrigez tedy přinesl víc jak metr dlouhou a pět centimetrů tlustou tyč, na jednom konci zaoblenou, na druhém konci opatřenou závitem. Pak odkryl krytku na podlaze a k mému údivu tam byl otvor se závitem na onu tyč.

Rodrigez pak tyč do otvoru zašrouboval tak, že trčela kolmo vzhůru. Postavil mě k ní a chvíly ještě šrouboval, aby byl konec tyče o poznání níž než můj rozkrok. Pak mi řekl, ať se na tu tyč navlíknu. Když jsem tak udělala, začal tyč opět vyšroubovávat nahoru. Když už bylo asi pětadvacet centimetrů tyče ve mně, zarazila jsem Rodrigueze, že už to dál nejde. Zajistil tedy tyč pojistným šroubem, abych ji nemohla povolit a odešel. Nejprve jsem si myslela, že to mi přeci nemůže zabránit utéct a už jsem se viděla, jak prchám otevřeným oknem a mizím v lese.

Vynález fungoval dobře, ať jsem se snažila sebevíc a natahovala se na špičky, nemohla jsem se zvednout natolik, abych mohla z tyče slézt. Každý můj pokus skončil vždy po několika minutách stejně - prudkým a vysilujícím orgasmem. Jednou jsem navíc už nevydržela sílící tlak v močovém měchýři a vzápětí po orgasmu se ještě mohutným proudem vyčůrala.

Celou tu dobu ale nezahálel ani Rodriguez. Když se začalo stmívat, bylo okno pevně zabedněné a rovněž dveře byly zpevněné a opatřené zámkem. Když mě Rodrigéz pustil z "vězeňské tyče", dal mi najíst. Po jídle se mi chtělo znovu čůrat a tak jsem poprosila Rodrigeze, aby mě nechal. Ten ihned souhlasil že je bezvadný nápad jít se vyvenčit. Mě však trochu zarazily ohníčky v jeho očích a ani výraz "vyvenčit" se mi moc nezdál i když to mohlo být způsobeno mou nedokonalou znalostí španělštiny.

Že mé obavy nebyly plané se ukázalo vzápětí, když přinesl obojek a vodítko. S chabou výmluvou, že je třeba, aby si všichni mysleli, že jde ven se psem, mě pak přinutil jít ven po čtyřech a na vodítku. Když jsme přešli pláň a došli k prvnímu stromu, řekl mi, ať se vyčůrám, ale že musím jako pejsek, hezky si opřít nohu o strom a strom pomočit.

Nemohla jsem, než mu vyhovět a on nadšeně tleská, říká, jaký jsem hodný pejsek a poplácává mě po boku. Pak se ale zamyslí a povídá "ale ty jsi mi nějaký divný pejsek, že nevrtíš ocáskem, když tě páníček hladí. Jo tak ty nemáš čím, chudáčku. Tak co s tím uděláme? Po chvíli ho to přestalo bavit, ale co hůř, dostal nápad aportovat.

Tak mi házel klacek, já jsem musela běhat po čtyřech, nosit mu ho a když jsem mu klacek vracela radostně vrtět větví, kterou jsem držela ve své jeskyňce. Teď mi to zní děsivě, ale tenkrát mě to hrozně vzrušilo, ale on mi nedopřál, abych se udělala. Když už viděl, že brzy dosáhnu orgasmu, sebral mi "ocas" a pomalu jsme se vraceli přes les domů. Mezitím mi vyprávěl že už tu dělá hlídače několik let a ve svém domku má sbírku vynálezů, které se zde dřív používali, nebo zkoušely.

Když jsme se vrátili domů, poslal mě do sprchy, ale celou dobu, kdy jsem se sprchovala a mazlila se s nádherně teplou vodou mě pozoroval. Když jsem byla hotová, řekl mi, že se mu nelíbí, jak jsem chlupatá, vzal si holící strojek a mou buchtičku dohola oholil. Jak mě holil, mé chloupky padaly do odpadu sprchy, až se odpad ucpal. Po dokončení sestřihu mi tedy Rodriguez přikázal odpad vyčistit.

Když jsem ale chtěla začít rukama vybírat své chlupy z odtoku, zarazil mne a dal mi zvon na čištění odpadů. Přikázal mi však, že nesmím použít ruce. Samozřejmě jsem hned pochopila o co mu jde a docela jsem to i chtěla, protože od aportování jsem se pořád ještě neudělala. Tak jsem tedy postavila zvon na odtok, nasedla si na něj a prudkými pohyby během chvilky udělala sebe i vyčistila odpad.

Pak mě ještě po práci důkladně umyl, což znamenalo, že celou sprchu s naplno puštěnou vodou strčil až po násadu do mé štěrbinky a krouživým pohybem mě vypláchnul až k dalšímu orgasmu. Na závěr mě ještě před spaním řádně pomiloval a s pocitem jeho semene ve svém lůně jsem konečně po vyčerpávajícím dni usnula. Druhý den měl Rodrigez odpolední službu, takže jsme si pospali a když jsme vstali, požádal mě o oběd. Měla jsem mu udělat lečo, ale přitom, jak byl Rodrigez nadržený a konec konců i já , vaření trvalo trochu déle, protože jsem každou papriku, každé rajče, každé vajíčko, prostě vše, co jen trochu šlo, včetně příborů a nádobí, musela nejdříve důkladně seznámit se svou jeskyňkou, než jsem to mohla použít.

Po obědě mě Rodrigez odvedl do svého muzea a řekl mi, že mě nechá odpoledne strávit s jeho nejoblíbenějším vynálezem ze sbírky. Byl to složitý přístroj ještě z doby, než byly vyvinuty pohyblivé rostliny a měl za úkol udržovat ženy dlouhodobě velmi vzrušené a pravidelně je dohánět k orgasmu, jak mi Rodriguez řekl.

Klekla jsem si tedy na měkou podložku, položila dlaně na zem a nechala si připravenými řemeny připoutat ruce i kolena. Pak se z přístroje pode mnou vysunuly dvě velké přísavky, které se mi přisály na prsa a začaly za ně střídavě jemně tahat. Zároveň jsem cítila, že uvnitř přísavek je jemný kartáček, který se nepravidelně otáčí a dráždí mi bradavky.

Čas od času pak kartáčky vystřídalo něco, co mi bradavky nádherně žužlalo po vypnutí přístroje jsem si všimla, že to byly dva malé gumové válečky asi půl centimetru od sebe, které se střídave otáčely tak, že mi bradavku vtahovaly mezi sebe a opět vystrkovaly ven.

Chvíli mi přístroj tak dráždil prsa, až jsem z toho byla celá vlhká a potřebovala nutně něco do sebe strčit a už jsem se začínala bát, že je to spíš mučící nástroj, který mě bude jen dráždit, ale mezi nohy mi nic nestrčí.

Pak mi ještě blesklo hlavou, že se přístroj mohl porouchat, když v tom jsem za sebou zaslechla, jak se něco vysunulo z přístroje a jak se roztáčí nějaký motor. Znažila jsem se ohlédnout, ale než jsem se podívala, něco měkkého mě jemně plesklo ze spoda přes mou, nyní dohola vyholenou, kundičku. Pak ta věc pokračovala dál a při tom mi něco jako dlouhý penis přejížděl po kundičce dozadu.

Když už to vypadalo, že ten gumový penis odjede někam nahoru, náhle se zastavil a začal se pohybovat zpět. Byl však právě v přesně té správné polouze, že akorát krásně, hladce a hluboko zajel do hlubin mé jeskyňky, až jsem slastí vykřikla. Když už byl nejhloub, jak to jen šlo, opět se prudce zastavil a změnil směr, až opustil mou buchtičku úplně. Sotva jsem ho však přestala cítit, ani jsem se nestačila leknout, že už zase zmizel, další jeho "bratříček" narazil zespodu na mou buchtičku, přejel po ní, vrhnul se dovnitř a vysunul se zas ven.

Tak se vystřídalo několik těchto "bratříčků", než se mnou zacloumal první prudký orgasmus. Mé tělo mi pak dopřálo chvilku soustředění, než jsem zase upadla do bezvědomí vášně, kdy mě nezajímalo nic, než sílící vzrušení a přicházející orgasmus.

V té chvíli soustředění jsem se konečně ohlédla a viděla, že to, co mi způsobuje takové blaho je asi půl metru veliké kolo, na jehož obvodě je několik gumových penisů.

Kolo se s penisy pomalu otáčí vždy větší kus nahoru - to ten nejbližší penis pleskne přes mou buchtičku a přejede po ní nahoru - a pak o něco menší kus dolu - to ten penis zajede dovnitř mé buchtičky - a pak zase nahoru, až penis vyjede ven a další znovu pleskne o mou kundičku.

Také jsem si všimla, že kousek před mým obličejem je další penis, který se také pomalu pohyboval tam a zpátky. Když jsem ho vzala do úst, cítila jsem, že chutná po pomerančích a když jsem ho tak chvíli cucala a pak pořádně zasála a stiskla, vystříkla mi do pusy pomerančová šťáva. Dnes tady rozhodně prožiju příjemné odpoledne. Ve světlých chvilkách v průběhu odpoledne, když jsem zrovna byla těsně po orgasmu a další zatím nepřišel, mi stále vrtala hlavou Rodriguezova poznámka, kterou pronesl ráno a která znamenala něco v tom smyslu, že si ještě užiju sexu, až mi to bude líto, po tom co opustím Ostrov.

Měla jsem z toho trochu obavy co mě čeká až odtud odejdu. Bála jsem se, že mě Rodriguez nepustí na svobodu, a tak jsem se rozhodla utéct. Když se Rodriguez vrátil z práce, vypnul stroj a přímo jak jsem byla přivázaná mi tam strčil to svoje nádobíčko. Zřejmě byl z celodeního hlídání nadrženejch ženskejch pěkně rozrajcovanej, protože se do mě během chviličky vystříkal, aniž bych dosáhla orgasmu. Pak mě odvedl do mé cely a šel spát.

Chvíli jsem bez hnutí ležela a když byl všude klid, opatrně jsem vypáčila bednění na oknech a protáhla se na svobodu. Pak jsem se odplížila na nedaleké molo, k Rodriguezově lodi a chystala se odplout. Asi jsem však nebyla dost potichu, protože než jsem stačila loď nastartovat, najednou stál Rodriguez za mnou a ptal se mě co to dělám. Na to se nedalo nijak rozumně odpovědět a ani on nečekal na odpověď.

Popadl mě za ruku a táhnul mě do lesa. Tam přehodil lano přes větev stromu a jeho konec mi pevně utáhl kolem kotníku.

Pak zatáhl za druhý konec lana, až jsem nejdříve upadla a pak mě za nohu vytáhl do vzduchu. Podobně přehodil lano přes větev vedlejšího stromu a přivázal mi druhou nohu.

Alespoň to tak nebolelo a přestala jsem se bezmocně kymácet. Prostě jsem tam visela, tak jak jsem byla nahá mezi dvěmi stromy hlavou dolů a nohy roztažené. Pak vzal další lano a začal mě jeho koncem bičovat. Přes záda, přes zadek, a občas jemněji, přímo ze shora přes mojí vlhnoucí buchtičku. Za chvíli toho nechal a odešel. Po několika dalších minutách se pak vrátil s asi dvoumetrovým hadem a položil ho přes můj rozkrok.

Had se mi okamžitě začal obtáčet kolem stehna. Nejprve mne polilo smrtelné horko, ale pak jsem se uklidnila a vnímala dotek hadího těla jako docela příjemný. Obzvláště, když dokončil obtáčení, jemně mi svíral stehno a ocasem pomalu kýval přes můj poštěváček sem a tam. Rodriguez nás chvíli pozoroval a pak najednou chytil hada za ocas a pomalu ho vsunul do mé roztoužené štěrbinky. Jemný pohyb hadova ocasu mě v okamžiku dovedl k šílenému orgasmu. Po několika krásně vzrušujících minutách Rodriguez hada sundal a pustil ho do trávy.

Mě pak vytetoval přes mou vyholenou kundičku své jméno, prý abych nezapoměla, kdo je mým pánem. Nakonec mě sundal a odvedl do další místnosti ve sklepě. Tam mě ve tmě hodil na lehátko na zemi a odešel.

Ani nevím, jak dlouho jsem spala, když mě náhle vzbudilo šimrání na břiše. S trhnutím jsem se probudila a zjistila jsem, že se skoro nemůžu hýbat. V zápětí jsem v raním šeru zpozorovala, že jsem celá omotaná pavučinou a šimrání na břiše, které mě vzbudilo, způsobuje velký, ale nijak hrůzostrašný pavouk, který právě dokončoval další smyčku kolem mého pasu. Po dalších 30 minutách nesnesitelného šimrání pavučin po celém těle pavouk konečně odlezl. V zápětí se v koutě místnosti rozběhl jakýsi stroj, ze kterého se vysunul manipulátor s květináčem.

Květináč se zastavil nad mým rozkrokem a vzápětí se naklonil tak, že šťáva z květu odkápla přímo na můj poštěváček. V okamžiku se od mého rozkroku do celého těla rozlilo šíleně pálivé vzrušení, až jsem ztrácela vědomí a zoufale jsem toužila do sebe něco strčit. Naštěstí jsem nemusela dlouho čekat. Manipulátor uchopil další květinu a její kořen zastrčil hluboko do mé dychtící pochvy.

Pak rostlinu zalil a posvítil na ní takovým zvláštním světlem. Rostlina reagovala tím, že velmi prudce začala uvnitř mé vagíny pouštět kořínky a vysávat jimi vše co tam našla. Byl to jeden neuvěřitelný, nekonečný orgasmus, než květina skončila svou práci a stroj jí ze mě vytáhl. Když jsem se probrala, všimla jsem si, že ve dveřích stojí Rodriguez.

Je mi líto, že Tě musím vyrušit v tvé zábavě, ale je čas jít". Na to rozstřihnul pavučinový kokon, který mě poutal a podal mi oblečení. Rychle jsem se oblékla a za chvíli jsme již na lodi opouštěli Ostrov. Rodriguez se stále bál, abych neutekla, takže jsem několikadení plavbu strávila v podpalubí přivázaná k patě stěžně. Kupodivu jsem zůstala celou dobu oblečená a Rodriguez se mě ani nedotkl. A já jsem tolik toužila cítit něco mezi nohama.

Co mě jen čeká a proč mě Rodriguez nechává sexuálně hladovět?!?!. Konečně jsme se blížili k přístavu. Chystala jsem se, že uteču, ale mou poslední naději zhatilo, když mi Rodriguez dal roubík a ruce mi zamknul do okovů přidělaných ke kládě, kterou mi položil za krk. Po přistání jsme v noční tmě přešli jen pár metrů po molu, aniž by nás mohl někdo zpozorovat a zapadli jsme do starého kameného domu na nábřeží.

Ve sklepení domu mi pak Rodriguez sundal pouta a přikázal mi, abych se svlékla. Když jsem odporovala a snažila se ho uprosit, aby mě nechal jít, přišli dva muži, chytili mi ruce a Rodriguez na mě oblkečení roztrhal. Poslední zbytky mého prádla pak rozřezal nožem. V zápětí jsem dostala okovy na obě ruce i nohy a všechny čtyři okovy Rodriguez spojil řetězem. Pak mě odtáhl do vedlejší místnosti a řetěz zamkl k oku ve zdi. S hrůzou jsem zjistila, že v této rozlehlé podzemní místnosti je spolu se mnou připoutáno snad padesát dalších žen.

Všechny byly mladé, krásné, nahé a vystrašené. Ráno pak přišli nějaké ženy, které nás postupně začali mýt a česat. Upravené dívky pak odváděli v menších skupinkách někam pryč. Některé se po čase vrátili, jiné už jsem nikdy neviděla. Když přišla řada na mě už jsem byla smířená se svým osudem.

Přesto mě šokovalo, když mě v okovech postavili nahou na pódium osvětlené ostrým světlem ještě se čtyřmi dalšími dívkami. V hledišti byla spousta mužů i žen a začala dražba. Dražili nás jako otrokyně na antickém tržišti. Na mne se však pousmálo štěstí a projevil o mě zájem sympatický a hezký mladík, už jsem si představovala, jak mě ten princ odvede na svůj zámek a zahrne něhou a blahobytem. Ty jeho oči na mě hleděly tak zamilovaně. Byla jsem plna radostného očekávání, když mě získal za nemalý obnos.

Po dražbě mě oblékly do krásných šatů a "princovy" sluhové mě naložili do velké černé limuzíny s tmavými okny a odvezly do krásného paláce za městem. Svého prince jsem však již neměla nikdy spatřit. Také jeho zámek již delší dobu nesloužil k bydlení. Byl to nejvykřičenější dům široko daleko, dům ve kterém mužům plnili i jejich nejšílenější přání. Mě, díky mé ostrovní minulosti dávala bordelmamá právě těm nejúchylnějším zákazníkům.

Tak uplynuly asi dva roky, za které jsem poznala ty nejrostodivnější sexuální úchylky a fantazie. Minulý pátek pak začal jako každý jiný den, ale krátce před půlnocí se rozječela siréna a na zámeckých chodbách nastal neuvěřitelný chaos. Během krátké chvíle se podařilo policistům zajistit vetšinu personálu a mezi nimi i mě. A to je celý můj příběh jak jsem se sem dostala, pane komisaři.

Přijměte prosím mou omluvu za mé předchozí nevhodné chování. Samozřejmě Vás ihned propustím. Bylo by mi velkou ctí, kdybyste se mnou zašla na večeři.

Při tom mi můžete vysvětlit ještě jednu věc, která mi vrtá hlavou. Jak je možné, že přes to všechno utrpení vypadáte tak dobře a snad i spokojeně. Jestli chcete, budu vám tedy u večeře vyprávět, jak to všechno začalo tam v Evropě, mezi školními lavicemi.

A vy milí čtenáři si příběh ze školních lavic budete moct brzy přečíst v nové sérii "Ostrov II Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky.

Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání. Maximální délka hovoru 26 min pro číslo , resp. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Když manželka odjede na služební cestu, a já zůstanu sám doma, neznamená to že polevím ve své sexuální aktivitě. Převléknu postel do čistého povlečení, tak jak to mám rád, dám na stolek lahvinku vína, nějaké pochutiny, připravím si erotické pomůcky, nastavím kameru, zhasnu světlo, a zapálím svíčky.

Když mám všechno připravené jdu do koupelny umýt a upravit své tělo, už ve vaně plné voňavé pěny při Potkala jsem ho v metru. Hledala jsem tu dobu někoho k sobě a on byl zrovna můj typ. O dost starší a zřejmě zkušený. Začal po mně pokukovat a já mu ty jeho pohledy vracela. Bylo jasné, že se mu opravdu líbím a pohled na moje. U stolu hned spustila: A co Martina, nějak se úplně změnila, směje se a jakoby se rozzářila, cos jí to dal?

Nejenom Stáňa, ale i Martina? Mě přišla Martina vždycky taková studenější. A ona tě fakt chce taky? Když jsi byl s Martinou, kolik jste tak dávali v průměru čísel? Máme tu dvě odjištěný sexbomby, co čekaj extra parádní výkony. Musíme po cestě koupit někde ještě aspoň dvě, ale nenápadně.

Každej pět čísel, copak jsem nějakej superman nebo co? To musí bohatě stačit. A je skoro deset, mají beztak už všude zavřeno. A několikrát za sebou. Ale nedá pokoj, dokud to nedostane.

To je nad slunce jasný. Už když jsi dělal narážky na to, že by se mohlo mrdat dohromady, tak mi to přišlo ujetý. Ale dobře, uděláme pokus, ženský to odmítnou a jede se dál.

Ale tohle vypadá tak, jak to aspoň líčíš, že jsou z nějakého mě neznámého důvodu šíleně nadržený a že to bude hrobeso. Obě děvčata se vracela v družném hovoru. My si už nic dalšího nedáme, ještě byste nás opili, a to jako slušná děvčata nemůžeme dopustit.

Ukázal jsem, že nic přidávat nemusí, že mám místní slevovou kartu a vše je v pořádku. Při odchodu jsem ji pustil před sebe, aby šla po schodech ven první. Hned na prvním schodu se otočila, otevírala pusu, že chce něco říct. Já s tím nepočítal a byl těsně za ní. Jak stála o schod výš, tak se naše ústa ocitla v jedné rovině a já jí popadl a začal líbat. Hned otevřela pusu a dovolila mému jazyku, aby jí důkladně prozkoumal.

Přitiskl jsem jí k sobě a cítil jsem, jak se mě pevně chytla. Vyprostila se z mého objetí a pošeptala mi: Vlastně dvakrát dvě vodky. Nabídl jsem jí rámě a pomalu vystoupal po schodech ven. Stáňa se venku bavila se Zbyňkem, a když nás s Martinou viděla, pustila se napřed k ulici Na Bělidle a Zbyněk cupital za ní.

Je tu totiž jedna zapomenutá kouzelná lampa. Vím, jak se používá. Podíváš se do jejího světla, nesmíš mrknout, a já budu počítat pozpátku od tří do jedné. Až řeknu jedna, tlesknu, tak tobě bude na dnešní noc dvacet dva let, jsi volná, bez závazků, a jsi na bezva tahu s přáteli. Přitáhl jsem Martinu k sobě a dlouze jí políbil. Chytila mě za zadek. Po cestě jsme se ještě aspoň tucetkrát zastavili, nemohli jsme se našich polibků nabažit. Konečně jsme dorazili na místo.

Apartmán se skládal z menší předsíně, koupelny se záchodem, a velké místnosti s kuchyňkou, televizí, ledničkou a jedinou obrovskou postelí. Z mrazáku jsem vytáhl lahev sektu, ze skříňky vyndal skleničky, všem nalil a pronesl přípitek:. Chytil jsem ji, přitáhl k sobě a opět ji velmi dlouze políbil. Postavil jsem se zády ke kuchyňské lince, Martinu přitáhl k sobě, takže se o mě opírala, a poslouchali jsme konverzaci Stáni a Zbyňka. Zbyněk je typickým případem vyššího savce, jakým je například hřebec, beran nebo právě býk.

Po dokonaném aktu již nemá důvod jej opakovat. A takového výkonu jsou schopni celé hodiny. Zbyňa patří mezi ty vzácné muže, kteří jsou obdařeni stejnou schopností. Proto ta jeho přezdívka, je tím totiž po celé Praze poměrně známý, především u některých dam. Stáňa vyprskla potlačovaným smíchem. Zbyněk se trošku zapýřil, pokýval hlavou a řekl: Existují na to studie publikované v Nature. Já se jich teda nezúčastnil, ale jsou naprosto reprezentativní.

Políbil jsem Martinu ze strany zezadu na krk a pošeptal: Já už se na tebe nemůžu dočkat, jak cítím na sobě tvůj zadeček, mám ho na prasknutí. Lehli jsme si na postel, na bok, a zase se líbali a objímali. Začal jsem jí rozepínat kalhoty a rukou jsem se dostal na její kačenku. Martina mi rozepla kalhoty, a začala mi ho hladit.

Trvalo nám to ale dlouho, dostat se k sobě blíž, a tak se Martina postavila, rychle si sundala svoje kalhoty a vzápětí stáhla džíny i mně. Já se posadil a sundal jí tričko a hned na to i podprsenku. Byla přede mnou nahá a strašně moc krásná. Stáhnul jsem jí nazpátek k sobě na postel, přetočil na záda a přitiskl se k ní.

Pánví mi šla vstříc. Už jsem cítil, že do ní proniknu. Rychle jsem vstal, sáhnul po krabičce a rozbalil první kondom. Zbyněk se Stáňou odešli zatím spolu do koupelny. Vrátil jsem se k Martině. Ležela na zádech, měla zavřené oči, roztažené a pokrčené nohy. Její štíhlá stehna, ploché bříško, které ničím neprozradilo, že Martina už je maminkou, rozevřená a lesknoucí se kundička, to žádalo akci celého muže.

Proniknul jsem do ní a začal pomalu přirážet. Chodila mi krásně naproti, proto sladit náš rytmus trvalo jen několik přírazů. Vzepřel jsem se na rukou a kontroloval tak lépe své pohyby. Sehnul jsem se k jejím krásným a pevným ňadrům a vzal opatrně levou bradavku mezi rty. Její dech se zrychlil, když tu se zvedla, přitiskla a trošku vykřikla. To byl signál i pro moje tělo, úleva přišla i na mě a cítil jsem, jak plním kondom.

Musel jsem ještě třikrát přirazit, nemohl jsem příval rozkoše vůbec zastavit. Teprve pak Martina povolila své sevření a já vyklouzl. Sundal jsem kondom, lehl si na záda a přivinul Martinu k sobě. Položila mi hlavu na rameno a lehce oddychovala. Ani jsem si pořádně nevšiml, že do postele vedle nás si už vlezla Stáňa se Zbyňkem. Kdy přišli z koupelny? Martina se nadzvedla, zachichotala se a pošeptala mi: Zbyněk zvolil stejnou polohu, Stáňa byla na zádech.

Je to její oblíbená poloha, a bylo na ní vidět, že si to také užívá. Měl jsem chuť jí začít líbat bradavky, ale nechtělo se mi ani trošku pouštět Martinu z mé náruče. Má malá prsa, ale k její štíhlé postavě jí bezvadně pasují. Moc hezky se na ni díváš. Zvlášť když tomu pomůžeš, víš, co jsem ti říkal, musíš ty nesmělé a slušné umět správně povzbudit. Šli jsme pod sprchu samozřejmě spolu. Měl jsem tak možnost si jí důkladně prohlédnout. Kundičku měla vyholenou, krom malé čárky nad poštěváčkem.

Krásně klenutý zadeček, štíhlé kotníky a ty ňadra, to byl pohled pro bohy. Bylo krásné, jak se na mě stále tiskne, moc jsem jí chtěl na sobě co nejvíc cítit. Při osahávání a líbání pod sprchou se mi zase totálně postavil.

Stáňa už na posteli napolo seděla a opírala se o oddychujícího Zbyňka. Já si připravil krabičku na postel, Martinu jsem položil na záda a začal jí lízat mušličku.

Když to viděla Stáňa, naklonila se nad Zbyňka a vzala mu jeho již ochablý úd do pusy a začala ho pomalu kouřit. Pohled na roztoužený klín Martiny a v zorném poli kouřící Stáňa, to mou erekci katapultovalo zase až do oblak. Strčil jsem Matince dva prsty do kundičky, a ve stejném rytmu jako lízání jsem ji krouživými pohyby dráždil její již výrazně naběhlý G-bod.

Začala hlasitě oddychovat, tak jsem pohyb prstů v její kundičce změnil. Přitlačil jsem trošku víc a pohyboval s nimi zezadu dopředu, jako bych nastupující orgasmus zval prsty dál.

Vedle ležící Zbyněk už byl pořádně vzrušený. Pohled na Martinku, která byla již kousek od orgasmu, ho přiměl k tomu, aby jí začal jednou rukou dráždit bradavku. Druhou rukou sahal na ňadro Stáně, která ho nepřestávala kouřit. Prudký nástup orgasmu Martinku skoro posadil. Vykřikla a pustila mi do pusy mohutným výstřikem proud své šťávy. Ještě párkrát se prudký proud z Martinčiny kundičky spustil a ona konečně slastně vydechla. Najednou se zprudka narovnala, naklonila se ke mně a začala mi šeptat: Já se strašně stydím.

Políbil jsem jí a strčil jí jazyk do pusy a trošku jí přepustil zbytek její šťávy, kterou jsem si schovával v puse. To nebyla moč, to byl pravý, nefalšovaný a obrovský squirt.

Když si na ty pocity zvykneš, budeš schopná takhle stříkat i při klasickém milování, při dráždění poštěváčku, prostě pokaždé pár vteřin před začátkem orgastické bouře, která se ti tímto spustí.

Jenom dávej pozor, stříkáš opravdu hodně a snadno by mohlo dojít při opakovaném milování k dehydrataci a bolela by tě hodně hlava. Budeš mi to muset říct a i ukázat ještě jednou, tohle jsem ještě nikdy neměla.

Krásně ti stojí, vraž ho do mě, chci tě v sobě cítit. Roztrhl jsem třetí kondom, můj druhý. Připravil si polštář, přetočil na něj Martinku tak, aby ho měla dole pod bříškem a pomalu ho do její mokré a vzrušené kundičky zasunul. Stiskl jsem jí nohy k sobě, a začal se v ní pohybovat. Zasunul jsem pod ní ruku a začal jí dráždit poštěváček. Vysunula na mě zadeček ještě víc, abych mohl pronikat pořádně do hloubky. Bylo to nádherné a Martinka začínala být hezky hlasitá.

Cítil jsem, jak to na mě začíná jít, když tu mě proud Martinina squirtu málem vytlačil. Ještě párkrát jsem přirazil a znovu naplnil kondom. Martina se odvalila a hlasitě oddychovala. Zbyněk sáhl do kapsy svých odložených kalhot a vytáhl svůj druhý kondom. Martina mu ho rukou nasadila, zavedla si ho do kundičky a Zbyněk si začal Martinu velmi zprudka brát.

Přirážel jako smyslů zbavený. Když jsem to viděl, začal jsem Stáňu líbat a pomalu začal jezdit svým znovu ztopořeným ptákem po jejím poštěváčku. Stáňa byla také pěkně roztoužená, roztáhla nohy, chytla mě za něj a vrazila si ho hluboko do sebe. Bylo to ve Stáně hodně jiné, dostával jsem se do ní trošku hůř, obepínala mě hodně těsně. Ale byla krásně mokrá, takže jsem jen byl intenzivněji drážděný. Ale od Zbyňka to trochu bolelo, on ho má hodně tlustýho a dlouhýho, ale bylo to také moc hezké.

Na mě už to pomalu jde, jo, ještě, narvi mi ho tam, dělej, vem si mě! Ještě chvíli a byl jsem. Vytáhl jsem ho a pustil jí to na břicho. Nesnáší, když má sperma vevnitř. Martina se Zbyňou ještě šukali.

Martina vypadala hodně rajcovně, to teda jo. Změnili polohu, Martina byla na čtyřech a Zbyňa to do ní pral zezadu. Klenul jsem si před ní a dal jí svůj ochablý úd do pusinky. Sála mě a Stáňa nechtěla zůstat stranou. Klekla si vedle Zbyňka a začala ho hladit a líbat. Bylo vidět, že to na Zbyňka jde. Martina mi ho vyšoupla z pusy a otočila se dozadu na Zbyňka: Zbyněk mohutně přirazil a zasténal. Protože mi ho pusou hezky postavila, byl jsem připraven.

Nasadil jsem si poslední kondom z krabičky a pokračoval v šukání Martiny zezadu. Zbyněk zatím vedle začal lízat Stáňu, která při tom hlasitě vzdychala.

Martina byla po šukání se Zbyňkem krásně otevřená. Plivnul jsem jí mezi půlky a palcem začal zpracovávat její zadní dírku. Po chvilce se začala chvět, spustila ruce, hlavu dala na polštář a ještě víc na mě vystrčila svou kundičku se zadečkem.

Cítil jsem, jak to na mě jde a nechtěl to zdržovat. Zrychlil jsem tempo a palec strčil Martině dovnitř. Zase jsem cítil z její kundičky ten tlak, který mě skoro vytlačil. Vyklouzl jsem na chvilku ven a zmáčel mě mohutný proud Martiných šťáv. Vrazil jsem jí tam svého ptáka hned nazpátek, jednou přirazil a Martina zasténala a lehla si na břicho. Vzápětí jsem se také udělal a chvilku na ní ležel. Po očku jsem pozoroval, jak Zbyněk Stáňu prolízává k dalšímu slastnému vrcholu.

Vyndal jsem ho z Martiny, sundal kondom a lehl si vedle ní. Přitočila se na mě a lehla si mi na rameno. I se Zbyňkem se mi to zase začalo líbit. Ta kouzelná lampa opravdu funguje… Ne, nic mi neříkej, jsem asi blbá, ale já si to chci užít, už mám zase chuť v sobě cítit pořádnýho ptáka. Zbyněk se přetočil k nám, já vstal z postele vlhké Martininými squirty. Martina si naštelovala Zbyňka tak, aby ležel na zádech, klekla si na něj obráceně, aby jí mohl lízat a ona jeho mít v puse.

Za chvilku mu přímo pekelně stál. Otevřel jsem novou krabičku a podal mu kondom. Vzala si ho ale Martina, rozdělala ho, dala si ho do pusy a krásně oblékla Zbyňka pusou. Vstala, klekla si nad něj a pomalu na něj nasedla. Přivřela oči, a začala na Zbyňkovi jezdit. Moc hezky se na ni dívalo. Šel jsem k lince a nalil si další sklenku sektu. Přišla za mnou se skleničkou Stáňa, nalil jsem jí také a spolu se koukali, jak Martina vojíždí Zbyňka.

Nejdřív ty vaše ruce na stole, pak velká líbačka na schodech, tady jsi jí už stačil div nevyšukat mozek z hlavy — udělal jsi jí to třikrát, viď?

Připočítej ještě jak jsem jí dělal pusou a prstama. Nechceš mě vyměnit, viď že ne? Místo aby mě to štvalo, tak mě to rajcuje. Jak to teda s vámi je, a pravdu! Bezvadně ses držela plánu. Já tam měl, že jí mám tak trochu sbalit a navnadit na šoustání. Udělal jsem takový drobný hlavologický trik a vyšlo to, líbí se jí to.

To jí jako budeš šukat kdykoli ti zavolá? A na mě pak nebudeš mít čas. To se mi nelíbí. I Zbyňkovi dávám tak měsíc, dva. To je jen kouzlo téhle noci. A dovolíš mi, abych jí teď dal pocit krásný, nečekaný a velmi intenzivní zamilovanosti? Čím to teď bude intenzivnější, tím rychlejší bude její odmilování. No, šukáte spolu jak o život, tak co horšího se může stát. Jenom se jí snaž směrovat na už mokrou část postele, jo? Pojď se mnou do sprchy, ať tam nejsem sama.

Ze sprchy jsem se vrátil s ptákem tvrdým jako kámen. Zbyněk stál u linky a také popíjel. Když mě viděl, otočil se na Stáňu a se psím pohledem žadonil: Stáňa se zasmála, vzala ho za ruku a odvedla si ho do koupelny.

Z postele se zvedla Martina a šla ke mně. Přitáhnul jsem jí k sobě a objal jí. Pták jí tlačil na bříško a mě to bylo moc příjemné. A udělala jsem se. Jenže jsem se chtěla zase udělat s tebou. Je to tak hezký… Jak to ještě umíš?

Moje kundička je na tebe hrozně hladová. Lehneš si, a aby ses mi neunavil, hezky se na tobě projedu sama. Lehl jsem si na tu mokrou část, a Martinka mi také pláštěnku oblékla pusou. Uměla to moc rajcovně.

Jak na mě seděla, tak jsem jí jednou rukou střídavě mačkal bradavky a druhou jí dráždil poštěváčka. Začala zrychlovat tempo, a mě to najednou udělalo moc dobře.

Cítil jsem, že to nebude trvat dlouho, a zase budu. Chtěl jsem to nasměrovat tak, abychom byli společně. Zavřel jsem oči a zkusil si představovat fotbalový zápas.

To mi často pomáhalo. Potom také rozebírání kousku složitého programového kódu, jak si ho dokážu v hlavě vybavit a analyzovat jeho chování. To mi většinou nespadne, ale spolehlivě to oddálí výstřik. Zabralo to i tentokrát. Cítil jsem, jak se Martině začala stahovat kundička, otevřel jsem oči a kochal se nástupem jejího orgasmu. Klín mi zavalilo vlhké teplo, jak začala zase stříkat, dvakrát jsem jí šel naproti a udělal se taky.

Padla na mě a začala se se mnou vášnivě líbat, až trošku agresivně, zapojila i zuby. Nechala mě vyklouznout, svalila se vedle mě a hluboce oddychovala. Mně se moc líbíš a chtěla bych to dělat furt. Nevím, co se to se mnou děje, ale moc tě chci. A když mě začneš kouřit, kroutěj se mi slastí palce u nohou. Stojí ti, pojď ještě jednou. Budu zase na zádech a vem si mě, budu tvoje poslušná holčička, dělej si se mnou co chceš a jak to chceš!

Mezitím se vrátili Stáňa a Zbyněk. Stáňa si vedla Zbyňka za ztopořeného ptáka do postele vedle nás. Zbyněk sáhl po krabičce s kondomy, vytáhl poslední, hodil mi ho a načal poslední krabičku, ze které si vyndal jednoho pro sebe. Takže nám zbývá každému po jednom zásunu a já závěrečný do Stáni bez.

Navlékl jsem si kondom a jemně a pomalu ho do roztoužené Martinky zasunul. Ležel jsem na ní a nadlehčoval se lokty. Pomalu jsem začal přirážet a líbat jí. Zasunul jsem jí jazyk do pusy a ona s ním začala vášnivé jazykové hrátky na přetlačovanou, na schovávanou a i tvoje pusa je moje pusa.

Všechny je znala a bylo to krásné. Pak jsem se nadzvednul, začal přirážet víc, šel jsem do sedu na paty, chytil jí za boky a narážel jí na sebe. Začala hlasitě vzdychat a házet hlavou a vzápětí vystříkla. Já ji ještě párkrát přitáhnul a udělal se taky. Odvalil jsem se vedle ní a začal jí líbat a hladit ňadra. Přimáčkla se ke mně a leskly se jí oči.

Viděl jsem jednu slzu, jak jí stéká po tváři. A moc pěkně je hraješ. Mezi tím se na vedlejší scéně blížilo vyvrcholení obou aktérů. Začali být oba hodně hlasití, a jak se zdálo, už se také sehráli. Ten mezi zuby procedil mohutný výdech a přirazil do Stáni tak, že se hlavou zapřela o stěnu na konci postele. Zůstali tam ležet a ještě se mazlili. S Martinou jsme se zvedli a já jí z ledničky vyndal neperlivou vodu.

Zvedla ke mně oči v němé otázce. Poslední flašku sektu si dáme až na závěr, na kouření je totiž dobré být co nejvíc střízlivá, pak vysvětlím proč. Sám jsem si také vzal vodu.

Opřel jsem se o pult kuchyňské linky a Martinu k sobě přitáhl a objal. Trošku se ode mě odtáhla a dívala se mi do očí. Líbil ses mi, už když jste přišli za námi. A když jsme odcházeli a po cestě sem tak to ses mi líbil strašně moc. Teď se mi líbíš moc moc moc a co se mnou děláš, to se mi líbí úplně nejvíc. Musíš mě to všechno ještě naučit. A všiml jsem se, že sama jsi dobrá učitelka. Naučila jsi Zbyňka, jak má při milování pozorovat reakce těla své partnerky.

Ten druhý se s tím nějak už vypořádá, a většinou mu to ani nevadí, když to teda není moc často. Vyzkoušej si to znovu na našem bejkovi, uvidíš. Proto je zdravá míra sobectví v sexu plně namístě. Moc rád se koukám, jak si to užíváš, strašně moc ti to totiž přeju.

Když tě s ním uvidím, budu ho chtít trumfnout a být ještě lepší než on, a ještě lepší, než naše současné poslední číslo. Provokuje mě to být super.

Přišel k nám Zbyněk a zezadu se přitisknul k Martině: Žádné mazlení, žádné polibky, ještě mi tu vychladneš. Musím tě zahřát, pojď se mnou do postýlky. Martina se na mě podívala, trošku se usmívala a v očích ji tančilo na sto čertíků. Martina se otočila, dlouze Zbyňka políbila a rukou mu začala třít jeho chloubu. Reakce se projevila hned. Popadl jí do náruče, zvedl, Martina vyjekla a odnesl si jí do postele. Zbyňa ti jí svou brutální silou rozjede a ty jí svejma finesama přivedeš do bezvědomí.

A co já nebohá sama samička tady? Obejmul jsem jí a sáhl jí na kačenku, Byla úžasně mokrá a nádherně naběhlá. Začali jsme se líbat a Stáně se podařilo nahonit mi slušnou erekci.

Posadil jsem jí na kuchyňskou linku a brutálně si jí ve smyslu sexuální sobeckosti vzal. Těch pár kapek, co ve mně ještě zbylo, jsem jí pustil na nohy.

Jenom se bojím, aby mi tě Martinka neodloudila, i když říkáš něco jinýho. Když jsem jí řekla, že jsem šťastně vdaná, ale doma bez sexu, tak najednou ztratila řeč. Na posteli mezitím slastně vydechla Martina, a Zbyněk šel do koše odhodit prezervativ. Martina si šla stoupnout k nám. Nalila si skleničku vody, kterou hltavě vypila.

Zůstali jsme s Martinou sami. Podívala se na mě a já začal: Alkohol v jakékoli podobě, i když se to nezdá, tak protože dehydratuje, dokáže tě připravit o řádnou porci slin.

No a čím víc v puse máš slin, tím větší je to pro muže slast. Nemusíš si ho strkat až za mandle, stačí tak třetinu mít v puse, občas držet pevně u kořene kvůli erekci, no a hrát si s ním.

Jakmile najedeš na rytmus, bude brzo hotovej. Lehnul jsem si na postel, roztáhnul nohy, Martina si mezi ně klekla a vzala si do pusy mého ochablého ptáka. Vlahé teplo Martininy pusinky, pohled na její ňadra, a vzpomínka na to, když jsem byl v ní, do mě vlila nový příval sil.

Rozbalený banánový Durex si dala do pusy a nandala mi ho tím svým neodolatelným způsobem. Během tohoto našeho posledního milování jsme vystřídali snad všechny možné — tedy realizovatelné — polohy Kámasútry. Bylo hodně čísel, tak jsem se už nemohl tak snadno udělat. Martina prožívala svůj pátý orgasmus v řadě a vypadala, že nemá stále dost. Přitáhla si mě k sobě a zašeptala mi:. Prcej mě, narvi mi ho tam hluboko a udělej se! Zvedl jsem jí nohy, dal jí je skoro až za hlavu a dostal se jí tak hodně hluboko.

Jak delat sex free seznamka

Category: Prostituční telefonní číslo. AUTHOR Komentáře k fotoalbu - Kundicka i curani. Curani holek zákulisí cz, Sex privat brno sex po telefonu levne. listopad Sex po telefonu Erotický chat Erotická seznamka GAY erotická. Holky na sex z Prahy, Brna, Ostravy, Plzně a celé ČR k seznámení .. Sex s učitelem curani holek .. CZsjdof porno videa download boy porn porno kanal zdarma porno anal bbw porno gay porn free levne porno bdsm porn tube brasil porn. srpen Najdete zde také sex po telefonu, erotický chat a rozsáhlou sex ESTER LADOVÁ CZECH CASTING MONIKA, Curani holek pornocz.

Porno de lesbianas videos porno travestis pollasgrandes rubias desnudas videos de lesbianas nikki benz videos de xexo videos videos latinos videos pornos en español videos porno videos bixesuales vidios pormo pollas gordas bbw amigas lesbianas maduras gratis xxx folladas masaje porno ancianas descargar video porno pollones castingcouch-x moms xxx chicos masturbandose porno abuelas anal amateur sexo rico vidios eroticos gratis duro actrices porno españolas gratis bbw porno playa nudista mujeres maduras follando vieos porno parejas follando porno para descargar porno lesbicas videos maduras sexo por el mejor porno maduras en ponferrada vídeos porno negras peliculas porno cocina porno gorditas videos porno españoles travestis pollasgrandes rubias 19 sofia rose videos de putas video porno de putas masaje anal brutal anal duro porn tetas porno gratis en la playa ver porno de viejos follando videos potno videos porno gratuito chicos desnudos eyaculacion femenina peliculas porno videos porno duro putas maduras pajas con maduros vidios pornos hd tias buenas playboy porno latinas tetonas porno alta definicion videos de maduras tube porno x porn free hd gratis abuela folla a chorros porno duro videos porno gratis polla porno masaje porno barbosa lesbianas películas porno porno en castellano dos hombres peludos bideos xxx arabes porno con tetas videos de intercambio de porno gratis corrida anal gratis español viejas guapas desnudas porno videos porno edpañol alexis texas follando en publico videos caseros lesbianas películas porno xxx hentai hd videos pornos gratis viejos video porno sensuales follando lesbianas abuelas pelis porno 18 porn videos masajes lesbicos mujeres haciendo pajas gratis mujeres lesvianas tetonas mujeres en español gratis en castellano videos porno lesbianas sasha grey xxx videos coumluder pelicula porno perras calientes embarazadas porno porno eyaculacion femenina asiaticas cachondas follando actrices porno de trios art porn abuelas españolas videos muy gordas desnudas madre y gordas desnudas virgenes videos masajes erotico porno gonzo porno amas de abuelas web cam amater rusas porno fiestas videos porno gratis videos porn petardas tube abuelas calientes porno intercambios de putas gonzo porno gratis xxx porno grtis gorditas x gordas viejas peludas sasha grey follando videos porno descargar gratis porno porno videos porno videos pprno trios maduras porno rubias 19 culonas negras gordas viejas lesbianas sexo en la playa ver vidios pornos gratis lesbico hombres porno masage porno lesbianas follando follada negras videos gratis maduritas videos tranx videos de putas gratis parejas video porno masturbacion porno madura lenceria porno español porno desvirgacion anal duro teens hd conchas peludas madura caliente porno de casa calientes viejas porno en español porno hermafroditas negras peliculas porno guey sexoporno vídeos de enanas porn video de maduras video sexo gratis videos porno intercambio de mujeres maduras nikita bellucci xxx hd viejas gratis ver peliculas porno español video porno tias buenas masturbandose trios hd porn massage xxx follar hoy nenas putas sexo conchas peludas viejaspeludas videos de viejas milf vids videos porno gratis españolas gratis xxx grati sexo tetudas naturales mom and son xxx vidios porno bi videos xxl xxx chicas con jovenes porno madura se folla en español xxx gorditas porno con sexo tetas naturales videos porno de maduras cachondas tias en español hd como chupar un coño xxx pelis x videos de putas muy peludas embarazadas videos porno vintage español gratis coño negras sasha grey xxx tias buenas folladas en español videos videos xxx viejos tias buenas masage porno chicas latinas películas porno gratis sado porno trios amateurs follando casting porno gratis videos dibujos adriana deluxe maduras gratis porno joven tetona porno gratis estrellas del porno tran sexo mujeres maduras jade kitty mejor porno en castellano videos porno travestis porno.

cumlouder videos porno culonas videos x porno columber en español parejas amateur x anal videos porno hd tetas grandes ver video porno bisex buscar porno en español porno eyaculacion femenina videos de gorditas videos lesvianas gratis porno jenna jamenson videos putas buenas folladas porno español porno gratis chicas porno de parejas porno maduritas novelas porno español vidios de gorditas el coño caliente mom and son xxx mama pornosex coño sexi porno videos amateur gordas videos masturbacion maduras.

con vidios pprno videos porno twink sexo anal primera vez sexo orgias con embarazadas sexo con embarazadas desnudas porno porno anal porno de dibujos pornos nacho vidal en español en casa tias cachondas las mas putas maduras. con porn tube lesbianas mujeres masturbandose sexo colegialas porno sado xxx videos gratis veteranas follando silvia rubi peliculas porno gratos mejor porno gey fontanero videos porno sexso gratis abuelas videos pornos gratis videos de lesbianas trio bisex interracial chicas follando mia magma porno zorras dunia montenegro maduras sexo ancianas putas japonesas video porno cachas porn madura se folla porno gratis de parejas porno español gratis maduras follando samia duarte sexso peliculas porno blackonblondes videos viejas paris hilton porn petardas asiaticas cachondas follando viejos ver vidios porno gratis videos porno online putas follando viejas bukkake peliculas xxx gratis porno transesual gold camaras porno videos porno españa trios art porn porn tube hd parejas sextube chicas des nudas follando cumloder español chicas latinas películas porno hd videos dibujos porno en la despedida sexo grates orgias amater casero abuelas sex free porn mujeres gordas videos sexo duro gratis porbo español en la cocina videos porno suave paja con jovenes follando en castellano follamdo pornotube vídeos porno asiaticas porno italianas transexual tube hd webcam xxx rubias 19 años 80 videos transexuales sexo hd vídeos gratis amateur follando gorditas pornografia nenas masturbandose porno gratos videos amateus videos de maduras chicas porno gratis animes porno español grati video porno viejas folladas gratis gonzo porno bbw videos porno chicas desnudas videos porno espanol videos sexo negro videos amateurs tetona videos de orgias lesbicas videos porno gratis xxx mujeres sexo maduras haciendo el coño peludo videos porno gratis amateur videos porno gratis maduras con porn free videos de lesbianas sexo de casa cachonda videos gey videos amateur tube porno intercambio porno mujer mujeres videos porno sexo entre lesvianas jovenes seso gratis porno gratis porno de viejas peliculas xxx porno en español en castellano follar culos grandes corridas de soltera ver vídeos gratis xxx videos masajes videos porno en español mujer cachonda art porn videos x video porno lesbianas fetichismo de peludas videos eroticos gratuitos mujeres negras maduras espanolas follando abuelas pelis porno español peliculas porno transexuales videos mamadas corridasenlaboca pajas porno modelos pelis x tetas perfectas chicas guarrillas follando videos porno gratis chicas jovenes peludas culo julia de negros follando negra se masturba cumlouder ver videos maduros follando vifeos porno madre video sexo maduro peliculas porno madre hentai3d video de videos lesvianas porno embarazadas porno duro gratis sexotube videos de parejas rusas putas porno hd tetas maduras gratis tetonas follando videos p video pormo porno gratis de negros porno porno españolas gratis xxx video vídeos pornos gratis super grandes naturales follar con maduros xxx viejas gordas negras cachondas ancianas tetonas videos porno de lesbianas sexo trio con descargar pelis porn free culos videos de madura videos de soltera porno free videos travestis sexo peludas follando blancas hentai videos porno viejas haciendo sexo romantico hombres desnudos porno porno morenas follando vidios de travestis con el mejor porno de gorditas videos porno españil bajar porno gorditas x porno duro mamas cachondas videos pornos gratis tetonas faking vidios porno porno de putas videos maduritas petardas tube cumlauder videos tias buenas vidios maduras tias cachondas masaje ancianas porno transexual tube mujeres maduras videos sexo gratis pprno videos actrices videos sexo vidio videos pornos video videos prono x-art gratis anime porn 18 porn espanol roxy raye porno gratis peliculas lesbianas porno ver videos porno masaje porn abuelas culonas videos pporno follando jovenes videos rubias 19 videos xxx culos negras maduras como chupar un coño porno en español maduras.

AGAMA CZ ROBERT ROSENBERG PORN

Tags: