Recent Articles

Recent Articles

Posted 22.03.2018Comments are off | Místní Ostrava

Rodinny sex privat chomutov

rodinny sex privat chomutov

V přízemí domu jsou 3 pokoje s kuchyňským koutem, sociálním zázemím, kotelnou a technickou místností. V podkroví jsou 2 prostorné místnosti. Okna jsou tří izolační, na podlahách je kvalitní linoleum, schodiště je z masivního buku, parapety z mramoru. Chodník ze zeleného štípaného mramoru. Kompletní venkovní osvětlení a otevírání vjezdu do objektu je na dálkové ovládání.

Venkovní stání pro dvě auta. Bude zde vybudován zahradní domek a instalován automatický zavlažovací systém pro zahradní plochu. Možné i komerční využití budovy. Informace - přes 70 registrovaných - přes 1 inzerátů. Číslo inzerátu       Vloženo       Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu. Text Váš telefon   Váš e-mail Nevyplňovat: Nejnovější inzeráty inzerce zdarma Prodej RD v obci Okna, okres Česká Dovolujeme si Vám tímto nabídnou objekt k bydlení v Máchově kraji, který se nachází na okraji obce Okna v Podbezdězí nedaleko vlakového nádraží, jedná se o bývalý nádražní domek o zast.

Domeček je cihlový s půdním prostorem a sklepem, do kterého se vchází z venkovní části. Okna jsou dřevěná špaletová, na střeše dány lepenkové pásy IPA. V objektu rozvedena elektřina včetně motorového proudu, není zavedena voda na pozemku studna, nedaleko pramen , bez rozvodu odpadu není septik ani žumpa. Dům je obdélníkového tvaru s přistavěnou verandou, na kterou navazuje chodba, komora, dále je zde umístěna kuchyň, obývací pokoj a ložnice. Není zde koupelna, chemické WC umístěno mimo dům.

V každé obytné místnosti umístěny kamna na tuhá paliva dva komíny. Za domem se nachází další menší zděná stavba, kde jsou umístěny dvě kůlny. Pozemek je rovinatý, upravený. Parkovat lze nedaleko domu, přístup do domu přes železniční přejezd, či okolní cestou. V obci je základní i mateřská škola, obecní úřad, pošta, restaurace, obchod. Okna v Podbezdězí je malebná obec na Českolipsku ležící asi 4 km jižně od Doks.

Obec se nachází v turisticky velmi atraktivní krajině nedaleko Máchova jezera. K výletům lákají hrady Bezděz a Houska. Obec Okna má dnes převážně rekreační charakter, jsou zde k vidění některá zachovalá roubená stavení.

Obcí prochází dvě značené turistické značky KČT. Zelená vede na nedaleký hrad Bezděz, dominantu zdejšího kraje. Opačným směrem výletníky zavede na Korecký vrch. Obec má dobré dopravní spojení. Nachází se zde vlaková i autobusová zastávka. Okna leží v blízkosti tohoto silničního tahu. Okna číslo objektu uvádějte při komunikaci: Dům je umístěn na konci obci, je dvoupodlažní s půdními prostory, podsklepen, zast.

Cihlový dům pochází z r. V minulých letech byla provedena rekonstrukce budovy - izolace, zateplení minerální vatou, fasáda, výměna oken dřevěná s dvojsklem , vchodové dveře, vyvložkování komínu, částečně rozvody elektřiny.

Vnitřní prostory - zde byla v přízemní části provedena rekonstrukce podlah, rozvody topení, v patře z části nové podlahy včetně izolace mezi stropem a podlahou. Byla vybudována nová kotelna - automatický kotel s násypníkem a s instalovanými zásobníky tepla. U ostatních vnitřních prostor je nutná rekonstrukce v plánu bylo vybudování samostatných bytových jednotek - rozmístění místností je vyznačeno v plánku.

Dům je napojen na veřejný vodovod, na zahradě umístěna biologická čistička s přepadem do vodoteče. K domu náleží částečně oplocená zahrada s dvěma vjezdy výměry m2 zast. Obec Častolovice byla v r. Česká Lípa číslo objektu uvádějte při komunikaci: Dům Zadní Chodov, m2, 3 byty, Představujeme Vám patrový dům po rekonstrukci se třemi byty.

První chodba 19m2 je vchodem do domu, na venkovní osvětlenou terasu 80 m2 do druhé chodby a vstup do honího patra. Druhá chodba 16m2 se samostatným vstupem do obývacího pokoje 34m2 , ložnice 15,20m2 , kuchyně s jídelním koutem 20,72m2 a pracovnou 10,35m2 , koupelna s WC 9,4m2 a průchozí do sprchy 5,9m2 , spíže 2,6m2 a spousta úložného prostoru, který je důmyslně zabudována v chodbě 2.

Lodžie je společná 8,5m2 pro oba byty se vstupem z chodby 12m2 , takže oba mají vlastní vchody, sprchové kouty s WC. Poslední je nezařízená místnost 20,24m2 se sprchovým koutem, umyvadlem a WC 10,12 m2. Dílnu 1 je možné vytápět 60m2 , má smostatné připojení i vchod nezávisle na obytné části a po zasunutí pohyblivých dveří vytápí i garáž 58,5m2.

Nad oběmi jsou skladové prostory pod střechou ,5m2. Vedle dílny je centrální místnost pro topení, vodu a slouží jako dílna 74m2 , protože se zde nachází kotel může být využita jako vytápěná dílna 2.

Vytápění je na tuhá paliva většinou dřevo, v dílně jsou tři bojlery , , m3, jsou nezávisle na sobě napojeno na kotel a zajišťují teplou vodu i topení po domě. Tyto dílny a garáž budou majiteli vyklizeny, včetně dvou menších skladů 4,5 a 10m2. K domu patří kůlny, které nejsou propojeny, pouze zastřešeny, takže přibude dalších ,25 m2 a otevřený prostor 19,25 m2 a na pozemku se nachází 3 studny, dvě jsou užitkové, jedna určená na zahradu a do domu je přiveden vodovod.

Okolí domu má parkovou úpravu s terasami, kameny s osázenými květinami. Do objektů neurčených k bydlení se vejde pod střechu až šest vozidel. V obci je obecní úřad, prodejna potravin a čerpací stanice a ostatní občanská vybavenost je v Plané vzdálené 7 km. Zadní Chodov číslo objektu uvádějte při komunikaci: Celková plocha pozemku asi m2.

Dům má plastová okna i dveře, střechu, v domě je rozvedena elektřina a obecní voda, kanalizace a plyn jsou v komunikaci před domem, příjezdová zpevněná komunikace, dům je určen k dokončení a kolaudaci. Kolaudace na nemovitost byla vydána v roce Je zde společná kuchyně, plně zařízena, samostatné WC a koupelna s pračkou.

Zařízení pokoje - viz foto. Kabelový internet a Wi-fi. Bydlení se nachází v blízkosti zeleně v klidné části Mirovic cca 26km od Příbramí a Písku s veškerou občanskou vybaveností.

Pokoj je volný ihned. Výměra bytu je 35 m2, k bytové jednotce náleží sklepní kóje 1,5 m2, a je zde možnost používat balkón v mezipatře, další využití společných prostorů včetně sušárny je samozřejmostí. Byt je v původním stavu s umakartovým bytovým jádrem, původní kuchyňskou linkou a plastovými okny. Vytápění a ohřev vody je dálkové, jedná se o klidný vchod, vstřícní sousedé.

Jedná se o dům s dobrou dostupností do centra města, tramvaj, autobus. V blízkosti škola, školka, dětské hřiště, dopravní hřiště, sportoviště, poliklinika. Předností jsou rovněž nízké náklady na bydlení. Byt je dispozici ihned. Cena 1 Kč. Ponajem byt Podnaje byt 2. Koupím byt v Teplicích. Nabídky prosím do mailu - kofaka volny. Jsme mlady par oba pracujici, bez domacich mazličku. Od stejného inzerenta Vložit zde inzerát Přidat do výběru Sdílej na Facebooku.

Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce. Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.

... V přízemí domu jsou 3 pokoje s kuchyňským koutem, sociálním zázemím, kotelnou a technickou místností. Nejnovější inzeráty inzerce zdarma Prodej RD v obci Okna, okres Česká Dovolujeme si Vám tímto nabídnou objekt k bydlení v Sex vysočina privat praha 3 kraji, který se nachází na okraji obce Okna v Podbezdězí nedaleko vlakového nádraží, jedná se o bývalý nádražní domek o rodinny sex privat chomutov. Bydlení se nachází v blízkosti zeleně v klidné části Mirovic cca 26km od Příbramí a Písku s veškerou občanskou vybaveností. Pokoj je volný ihned. Zajistíme, výstavbu, veškerou dokumentaci, povolení a nejlepší možné financování. První chodba 19m2 je vchodem do domu, na venkovní osvětlenou terasu 80 m2 do druhé chodby a vstup do honího patra. Nad oběmi jsou skladové prostory pod střechou ,5m2. Zajistíme, výstavbu, veškerou dokumentaci, povolení a nejlepší možné financování. Obec má dobré dopravní spojení. Vytápění je na tuhá paliva většinou dřevo, v dílně jsou tři bojlery, m3, jsou nezávisle na sobě napojeno na kotel a zajišťují teplou vodu i topení po domě. Za domem se nachází další menší zděná stavba, kde jsou umístěny dvě kůlny. Rodinny sex privat chomutov

Rodinny sex privat chomutov

Zrale panicky amatericz

Tags: