Recent Articles

Recent Articles

Posted 08.02.2018Comments are off | Místní Ostrava

Erotické příběhy zenske strikani

Vytřeštila oči a vrtěla hlavou. Potom zaskučela, že je vdaná. Honil jsem si čuráka, od kterého nemohla odtrhnout oči. Něco takového asi doma nemá. Stále sice vrtěla hlavou, ale pusu pootevřela. Ihned jsem jí tam čuráka strčil co nejhloub. Když jsem ho vytáhl, řekla: Měl jsem ho tam tak asi z poloviny. Jen se na mě vytřeštěně dívala. Bylo jasné, že dosud čuráka nekouřila. Vzal jsem ji za vlasy a začal jí hlavou pumpovat po čuráku. Začala cucat žalud, konečně vzala ocas do ruky a při nemotorném kouření ho honila.

Chvíli jsem ji nechal, pootom jsem vyklouzl ven, vyhrnul jí tričko a žaludem kroužil po velkých, ztopořených bradavkách. Nejdřív se na mě nechápavě podívala, potom vzala kozu, sklonila se k ní a začala si cucat bradavku. Žaludem jsem jí na bradavce pomáhal, přitom jsem se jí zase dral do pusy.

Pustila kozu, vzala čurák a sama si ho vsunula do pusy. Už to ně ma pomalu šlo. Několikrát jsem sám tvrději přirazil, potom jsem čuráka vytáhnul a řekl jí: Několikrát jsem jí ocasem plácl přes tváře.

Vrazil jsem jí čurák do pusy a přirážel jsem až se zakuckala. Heště chvíli jsem ji šoustal do pusy a vychutnával jam se usilovně snaží cucak. Vytáhl jsem čuráka, začal ho honit a křikla jsem na ni: Honil jsem si čuráka a položil si žalud na její jazyk. První dávku dostala do pusy, hned ji vyplivla, ale přidržel jsem jí hlavu a dál stříkal na obličej i na jazyk. Když jsem dostříkával, vymačkával jsem poslední kapky mrdky a přitom jsem ji roztíral po obličeji.

Byla mokrá, mrdka jí tekla po bradě a krku na to příšerně růžové tričko a vytvářela tam tmavé fleky. Vystříkaný čurák jsem sí znovu pomalu strčil do pusy, pootevřela rty.

Poslechla, cucala žalud, já jsem čurákem pomalu pohyboval v její puse. Potom jsem ho vytáhnul a řekl: Volnou rukou se dostal k jejímu poštěváku a počal ho lehce masírovat.

Po chvilce muž přestal, nadzvedl svoji oběť a podsunul ji kolena pod břicho, tak že na něj Anna vystrkovala zadek. Klekl k její kundičce a lehce do ní zajel.

Nejprve ji svůj penis vždy vytáhnul a zase zprudka zabořil dovnitř. Anna vždy bolestí vyjekla. To ovšem muže rozdráždilo ještě více a začal ji nemilosrdně šukat.

Takto bušil do Anny dlouhé minuty než se do ní vystříkal. Muž se začal oblékat a balit si své věci, přičemž Anna už odevzdaně ležela na zemi a zírala do koberce.

Když bylo vše sbalené, přetočil muž Annu na záda, čímž ji způsobil ohromnou bolest kvůli zmalované zadnici a Anna se znovu dala do pláče. Muž si toho ovšem nevšímal a nasadil Anně znovu škrabošku na oči. Osvobodil ji ústa, rozvázal ruce a nasadil ji dámský pás cudnosti. Pamatuj, že pokud chceš své nové spodní prádlo sundat, tak necháš ve svojí poštovní schránce lísteček, kde mi poděkuješ za dnešní den a projevíš svou úctu, náklonnost a oddanost.

Nezapomeneš samozřejmě přidat klíč od tvého bytu. Teprve tehdy přijdu a zbavím tě tvojí parády. Už hrozně dlouho jsem jí neslyšel a tak jsem — skoro do rytmu — otáčel volantem na klikatící se silničce.

Náhle jsem před sebou uviděl stojící auto a před ním vyskočila nějaká žena a mávala rukama. Ozvalo se kvílení pneumatik a auto se ne­spokojeně zazmítalo, jako kůň, jemuž jezdec prudce přitáhne otě­že. V poslední chvíli uskočila zpátky.

Zajel jsem ke kraji a zacou­val před její auto. Vyskočil jsem z auta jak čertík z krabičky a vy­křikl na ní: Teprve teď jsem měl čas se na ní podívat. Sukýnku měla sotva pod zadek a mně se v tu chvíli chtělo podívat se, co má pod ní.

Jak jsem vylézal z auta, zrak se mi zvedl výš. Svetřík se jí sna­žily propíchnout bradavky plných prsou. Zvedal jsem se vlastně jsme se zvedali oba , abych se podíval, co jí tady zastavilo. Podíval jsem se pod zvednutou haubnu, zda s tím něco udělám. Ale závada byla vážnější, než jsem si myslel. Zase začala nataho- vat, tak jsem vzal mobil a zavolal známému automechanikovi. Poslušně sedla za volant a protože jsem v zrcátku viděl, že jí to moc nejde, jel jsem hodně pomalu.

Tak trvalo delší dobu, než jsem jí dotáhl k servisu. A ještě je to asi osmdesát kilometrů! Mezitím přišel servisák a řekl, že dnes auto neopraví. A já chci mít alespoň jeden večer volný! Takže až v neděli! Jak se dostanu domů? Když jsem viděl,jak to na ní zapů­sobilo, trochu se mi jí zželelo. Asi jí to překvapilo, protože se náhle zajíkla a nebyla schopná něco říct. Chvíli jí to šrotovalo hlavou, ale potom souhlasila. Vzala si tašku s pár věcmí a sedla ke mně.

Nastartoval jsem a vyrazil. Připadalo mi, že v tu chvíli chce vystoupit za jízdy. Pro­tože někdy, zvláště při návštěvě úřadů, si připadám nahý, i když jsem oblečený! Opět jí cosi šrotovalo v hlavě, tak jsem jí nerušil. Zajel jsem k domu, který stojí na malém kopečku na samém okraji vesnice a zavřel za námi vrata. Šel jsem dost rychle, tak si pospíšila, abych jí někam nezmizel. Vstoupil jsem za ní a zavřel dveře.

Úplně samo­zřejmě jsem se sebe všechno svlékl košili a šortky a pověsil to na věšák. Zalapala po dechu, ale také svlékla svetřík.

Její krásná prsa se objevila v celé kráse a při tom pohledu se mi něco zvedlo. Koukala na to jak myš pod pohledem kobry. Bradavky jí ztvrdly tak, jako kdyby chtěly v příští vteřině kamsi vystartovat. Jako kdyby jí někdo zhypnotizoval, zírala na mého čuráka, kde žalu­dem procházel kroužek s třpytivým kamínkem. A na pytli viděla další….

Jako ve snách rozepnula sukni a nechala jí spadnout na zem. Pod ní měla bílé kalhotky, na nichž se začal objevovat mokrý flek. Z kalhotek jí už úplně kapalo a ona si je, jako ve snách, začala sta-hovat. Nahmatal jsem tam i nějaké šperky. Líbilo se mi to a tak jsem jí ještě více prohmatával. Teklo z ní čím dál víc. Nedal jsem se prosit a splnil její přání. Přitisknul jsem se k ní, abych ho dostal co nejhlou­běji. Nevěděl jsem, zda se chrání, tak jsem ho těsně před vý­střikem přesunul do sousední dírky.

Asi jí používala často, protože tam zajel jak po másle. To se nedalo vydržet. Čurákem se mi prohnal úplný uragán a naplnil jí střeva. Zazmítala se v dalším or­gasmu a potom se jí podlomily nohy. Vytékalo z ní vše, co jsem do ní napumpoval.

Ještě, že mám na podlaze dlažbu…. Po malé chvilce se probrala. Pomohl jsem jí na nohy a šli jsme do koupelny. Pustil jsem vodu a začal nás omývat. Sotva se trochu vzpamatovala, znovu si mě prohlížela. Sedla si na bobek, aby si ho mohla lépe prohlédnout.

Opatrně tahala za kroužky a ptala se, zda to nebolí. Zavřel jsem vodu, osu­šil nás a táhnul jí do postele. Uložil jsem jí, klekl si nad ní a dal jí ozdobenou součást těla přímo před oči.

Teď měla výtečnou možnost prohlédnout si ho z bezprostřední blízkosti. Chvilku si s ním hrála. Já jsem se také chtěl podívat, co má zavěšeného na kundičce. Roztáhnul jsem jí nohy, abych si také mohl prohlédnout, co to tam má. Na malých pyskách krásně hladké kundičky se houpaly malé, ale silné kroužky a další — stejný — byl v propíchnuté kápi klitorisu. A velké pysky byly ozdobeny nějakými kytičkami. Na každé straně jich měla pět.

Začal jsem jí lízat poštěváček a kunda se jí otevírala. Hrál jsem si s těmi kroužky, jazykem přejížděl po nostrilách, až začala kvílet v orgasmu. Jenom stěží jsem stačil vylizovat vše,co z ní teklo. Ta-ké jsem vystříknul a ona všechno spolykala. Byli jsme celí ulepení od potu a ostatního, tak jsme se přesunu­li do koupelny, abychom to vše se sebe smyli. Utřeli jsme se a sot-va jsme vyšli z koupelny, slyšeli jsme její mobil.

Přepnula ho na hlasitý odpposlech. Chvíli trvalo, než jí to vysvětlila. Podala mi telefon, abych Emě vysvětlil cestu. Měla také na-vigaci, tak jsem jí nadiktoval adresu a ona slíbila, že u nás asi za hodinu bude.

Byl krásně teplý letní večer, tak jsem nám nalil skleničku vína, vzal podprdelníky a šli jsme si sednout na lavičku na zápraží. Asi proto, že už se sešeřilo, Kája se kupodivu nezdráhala jít ven bez oděvu, tak jsem byl rád, že jí nemusím přemlouvat. Seděli jsme a povídali si, když se na obzoru objevila záře světlometů. Kája také vysko­čila a hrnula se k vratům. Auto zastavilo a Kája se začala hlučně vítat s Emou.

Otevřel jsem vrata, aby mohla zajet dovnitř. Když nás viděla bez oděvu, nejprve se zarazila, ale potom zajela dovnitř a vystoupila. Je krásně teplý večer! Určitě se sem vejde­me! Pohodila tašku s věcmi a zarazila se, jako kdyby chtěla, abych se nedíval. Ale naopak jsem na ní upřel zrak a ona se náhle roz­hodla.

Sundala blůzku, pod níž měla už jenom svá krásná prsa, oz­dobená jakýmisi kytičkami na bradavkách. Poprvé to vidím ve skutečnosti! Zrak mi pomalu klouzal níž. I v pupíku měla piercing, co vypadal také jako kytič­ka. A na pečlivě udržované mezinožce měla další šperk, který jsem si ale nestačil prohlédnout.

Zastavil jsem se v kuchyni, abych jí také nalil sklenku vína. Když jsem vyšel, už seděla vedle Káji a byly v živém hovoru. Po­dal jsem jí sklenku, pozvedl svoji a připili jsme si na tykání. Ještě chvíli jsme seděli a sdělovali si zážitky, nejen z tohoto dne. Done­sl jsem další lahev vína, potom ještě jednu…. Noc se málem přiblížila k ránu, když jsme dopili poslední la-hev a odebrali se dovnitř.

Vešli jsme do koupelny, abychom se se-be smyli špínu i vše ostatní. Vzájemně jsme prohlíželi a omývali svoje těla, až jsem zavelel odchod do postele. Přitiskli jsme se k sobě, ale alkohol a únava udělaly své.

Zavřely se nám oči a ložnicí se ozývalo pravidelné oddechování. Za svítání mě probudilo, že se mi chtělo na záchod. Vystartoval jsem z postele, abych vyhověl tělu. Když jsem se vracel, Ema le-žela na zádech s široce roztaženýma nohama. Naklonil jsem se nad ní, abych si prohlédl, co to má na krásně vyholené kundě. Ma-lé pysky měla spojené čímsi, co bych nazval vychrtlým mu­žíčkem.

Jeho ruce a nohy byly prostrčeny otvory v malých pys­kách a jako kdyby je svíraly. Něco se mi zvedlo, ale žaludek to nebyl! Už už jsem si myslel, že na ní skočím, ale mé tělo bylo jiného názoru.

Znovu se mi zaví­raly oči, tak jsem trochu odstrčil Káju, abych se mohl také natáh­nout. A oči se mi zavřely…. Všechny nás probudily teplé sluneční paprsky, co se nám opí­raly do nahých zadků. Protáhli jsme ztuhlá těla a vrhli se do ku-chyně, abychom vytvořili něco, čím bychom naplnili prázdné ža-ludky.

Vzali jsme si to na zahradu, abychom si užili těch teplých paprsků. Po snídani jsem se ptal Emy, kde sehnala ten zajímavý šperk. Prý to někde viděla, tak si to nechala udělat.

Položil jsem jí na stůl, abych si to mohl prohlédnout zblízka. Ten kovový muží­ček měl dost velkého čuráka, který s mlasknutím vyjel z její kun­dy.

S překvapením jsem si ho prohlížel a zjistil, že má otvory, kte­rými může odtékat moč. Využil jsem její rozevřené, slintající kundy a hned jí zacpal mou ucpávkou.

Nic proti tomu nenamítala, tak jsem jí začal pro­tahovat. Kája seděla na židli se široce roztaženýma nohama a přihlížela našemu počínání. Její ruka kmitala mezi nohama. Náhle se zkroutila v orgasmu a chvíli ho musela vydýchat.

Potom se zvedla a přesunula se k Eminým bradavkám, ozdobenými jakýmsi květem, kde bradavka byla jako semeník. Začala je hladit a dumlat, až se Ema také rozkřičela v orgasmu. Holky se o tom chvíli dohadovaly a Kája se roz­hodla, že si to také nechá udělat. Nabídnul jsem jí, že bych jí tam zatím mohl dát činky a až sežene ty květinky, tak bychom to do­plnili. Nadšeně souhlasila a tak Ema musela seskočit, aby tam mohla vlézt Kája. Zatímco jsem připravoval vše potřebné, Ema se jí přisála k bra­davkám.

Když jsem se vrátil, už je měla jako dudlíky. Skoro nási­lím jsem musel Emu odstrčit, abych mohl udělat to, co jsme chtě­li. Ale Ema se nenechala jen tak odstrčit. Jenom se Káje vrhla me-zi nohy a pokračovala v té bohu nebo kundě?

Kája se zmítala v orgasmech a tak snad ani neregistrovala, kdy jsem jí propíchnul bradavky a zavedl tam činky. Sundali jsme jí se stolu a položili do trávy, aby si odpočinula. Emě jsem nalil panáka a sám si došel pro pivo. Kája po chvíli začala kvílet a probírala se. Zvednul jsem se a pomohl jí posadit se na židli. Zvedla ruku a lehce si pohladila bra­davky. Ale hned bolestí ucukla.

Přinesl jsem jí sklenku vína, aby se posílila. Ještě chvíli jsme seděli a Kája si už dokázala lehce pohladit pro­píchnuté bradavky. Obě se zvedly a vyrazily do kuchyně. Natáhnul jsem se do trávy, abych nabral síly a než jsem se nadál, usnul jsem. Nad sebou jsme viděl jejich rozesmáté obličeje a — hlavně — krásně udržované mezinožky a na stole voněla krmě.

Vyskočil jsem a hned se na to vrhnul, jako kdy-bych měl strach, že mi to sní. Ale po té namáhavé činnosti se mi opět začaly zavírat oči. A holky na tom byly podobně. Natáhli jsme se do trávy a odpočívali. Na poušti mě přepadli nějací bandité a kamsi mě táhli.

Horko mě málem vysušilo a oni ještě rozdělali oheň a připoutali mě blíz­ko něj, jako kdyby mě chtěli opékat. Žízní jsem nemohl ani polknout a už jsem se loučil se životem. Vtom se nade mnou objevil anděl strážný. Zamával křídly, aby mě trochu ochladil a poradil mi: Tak se ne-trap a dojdi si si pro něj! To mě probudilo a já, celý zpocený, jsem se zvedl a vyrazil k domu. Vrhnul jsem se na svoji záchranu — ledničku — a vytáhnul jedno orošené.

Přiložil jsem hrdlo k hrdlu a nechal tu blahodárnou tekutinu proudit do mého těla. Abych nebyl lakomý, vzal jsem další lahve a vrátil se k hol-kám. Naklonil jsem se nad ně a studené lahve jim přiložil k pr-sům.

Ale potom i ony při­ložily hrdla k hrdlům… Nestačilo to ani zasyčet. Také byly celé vyschlé z toho, jak se do nich opíralo sluníčko. Prázdné lahve pohodily do trávy a holky se opět krásně rozvalily. Vtom mě něco napadlo. Vzal jsme ty kousky tvarovaného skla a hrdly jsem je začal dráždit na kundách, které začaly, jako na povel, slintat. Široce roztáhly nohy a lahve se nořily do té mokré hlubiny. Obě měly kundy tak rozevřené, že jsem lahve obrátil a zarazil je do nich dnem napřed.

Než stačily vykřiknout, zmizely v nich celé. Zalapaly po dechu a musely si sáhnout, zda se jim to nezdá. Trhnul jsem, aby se postavila. Vy­křikla, jako kdyby nechtěla věřit tomu, že má v sobě pivní lahev. Kája se na to dívala a chytila lahev za hrdlo. Hýbala s ní,jako kdyby s ní onanovala.

Také jsem jí pomohl na nohy a obě nutil chodit po zahradě. Stále se nemohly shodnout na svých pocitech. Prý to bolí, ale zároveň vzrušuje až k nepříčetnosti. Ale po chvíli už nemohly a chtěly si lahve vytáhnout. Jaké bylo jejich překvapení, když to náhle nešlo. Za lahví vznikl podtlak a tak měly pocit, že si vyrvou vnitřnosti. S tím jsem už měl zkuše-nosti, tak řešení bylo záležitostí chvilky. Došel jsem pro tenkou hadičku a zasunul jí podél lahve nejprve do Kájiny kundy.

Neo­bešlo se to bez trochy bolestného úpění. Trochu jsem do ní fouknul a když lahev vyjela, stejně jsem posloužil i Emě. Nevěřícně si vzájemně prohlížely ty obrovské díry mezi noha­ma, odkud vytékala úplná řeka tekutin, co se v nich nashromáždi- ly.

Zatímco se s obdivem prohlížely, ty mokvající díry se jim po­malu začaly stahovat. Ležely ve výhodné poloze, tak jsem z nich mohl střídavě tu lahůdku vysávat.

A kde se vzal, tu se vzal — byl tu další orgasmus. Už jsem to nestíhal! Bylo to jako rozvodněný potok! Znaveně jsem odpadl, ale holky, jako kdyby se probudily, se začaly prát o můj klacek. Byl unavený, ale přesto se po chvíli zvednul, aby se podíval, co se to děje. Obě holky si s ním nastří­dačku čistily mandle, ale zvítězila Kája, kterou odměnil semennou lahůdkou. Ema se na ní vrhla a snažila se jí z úst také něco vysát. Byli jsme celí zpocení, tak jsem k zahradní sprše připojil hadici a dováděli jsme pod vlahými čůrky vody, abychom se osvěžili.

Den se klonil k večeru, tak jsme na sebe natáhli to nejnutnější, abychom nebudili veřejné pohoršení a vyrazili do lesa na houby. Košík se utěšeně plnil, takže jsme měli o večeři postaráno.

A co bylo dál? Snad si to domyslíte! Mohu jenom dodat, že obě holky si víkend prodloužily o dva dny! Zůstala jsem doma o víkendu sama a nevěděla jsem co s volným časem. Tak jsem vyrazila do města. Oblékla jsem se do minisukně a celkem průsvitné halenky,jinak jsem byla bez prádla. Byl podvečer a venku bylo letní parno. Tak to nebilo moc vidět,ale mě to vzrušovala tahle jít mezi lidi.

Přemýšlela jsem co budu dělat a najednou mě napadlo,že jsem dlouho nebyla v kině. Bylo mi v podstatě jedno na co půjdu a tak jsem zakoupila lístek na první film co dávaly a mě se trochu líbil. Moc lidí tam nesedělo a tak jsem ani nečekala nijak kvalitní podívanou. Na poslední chvíli ještě vedle mě usedla vyfiknutá tmavovláska a do stejné řady z druhé strany si přisedli dva zajíčci.

Pak se zhaslo a před mýma očima se začal odvíjet film odehrávající se v Číně na počátku třicátých let. Nejdříve mě moc nezaujal ale posléze jsem zjistila,že je velice odvážný co se týče milostných scén a autoři na nich rozhodně nešetřili. Na plátně se právě bohatý,mladý muž s velikým ocasem vehementně snažil dostat do ní a zasunout ho kam patří,když jsem na svém stehně ucítila něčí ruku.

Podívala jsem se vedle sebe a střetla se s pohledem usměvavé sousedky. Opět jsem stočila pohled k plátnu kde si to vehementně rozdávali a ruka na mém stehně se začala posouvat pod mou sukni. Trošku jsem vyjekla a do ucha mi zatmělo jemným hlasem jen klid sluníčko nic ti neudělám. Vnímala jsem atmosféru kolem sebe a brzy jsem cítila jak můj klín vlhne.

Ruce mé sousedky se dopracovali k mému klínu a její prst vnikal do vnitř až to zamlaskalo. Měla jsem pocit že to musí být slyšet až v první řadě a stoupalo mi horko do obličeje. Ale nikdo se neotáčel. Koukla jsem po ní a chtěla něco podotknout ale to už jsme se líbali. Její prsty se ve mě hýbali a já jsem se přestávala kontrolovat. Najednou vedle mě někdo z druhé strany usedl. Strašně jsem se lekla podívala jsem se tím směrem a zjistila že se k nám připojili mladí chlapci z naší řady.

Ten můj na nic nečekal vytrhnul z mé štěrbiny ruku mé sousedky a nahradil jí svojí a hned začal šermovat svým jazykem v mé puse. To už se opravdu nedalo vydržet a já začala přirážet. Klekl si mezi mé bohy,které se sami začali rozevírat a vsál do svých lačných úst můj naběhlý klitoris. Z pusy mi vyklouznul vzlyk a tělo se mi začalo svíjet.

Otevřela jsem zprudka oči a zjistila že nejsme sami koho přivedl film k sexuálním hrátkám ale jsme rozhodně ti na kterých se pasou mnohé oči. Můj chlapec na nic nečekal otočil mě a ohnul o sedačku a šup měla jsem ho v sobě až po koule.

Jen jsem zalapala po dechu a přestala vnímat co se kolem děje. Jen mé uši zaznamenávali slastné zvuky které se nesly celým sálem. Otočila jsem se čelen ke svému hřebci. Stoupla si na sousedící sedačky tak že jsem měla nohy roztažené do maxima a zaklesnuté o sousedící opěradla. Nechala jsem mu nahlédnout do intimní části svého těla. Překvapil mě tím že nikam nespěchal. Rozevřel mé plátky a pomalu a důkladně si prohlédl z blízka mé vybavení.

Pak se narovnal usmál a vrazil ho do mě a znovu a znovu. Sedačka byla během chvilky úplně mokrá. A já byla plná jeho semene které mi teklo po stehnech. Sál jsem opouštěla úplně mimo sebe. Má cesta vedla na WC kde jsem se okamžitě začala omývat a upravovat do normálního stavu.

Najednou se zprudka otevřeli dveře a v nich se objevil člen místní ochranky. Chvilku si mě měřil pohledem a já jen cítila jak rudnu. Přistoupil ke mě a řekl. Tak to jsi ta divoká kočička a copak hledáš na pánských toaletách. Zatěkala jsem očima a všimla jsem si pisoárů polilo mě horko kam jsem to vlezla a hledala kde nechal tesař díru.

Proběhla jsem kolem něho s pocitem že se mi povedlo ho překvapit. Zprudka jsem otevřela dveře ale najednou jsem měla pocit že jsem narazila do stěny. Nohy mi vypověděli službu a já se poroučela k zemi. V poslední chvíli mě zachytili něčí ruce a přitiskli mě na pevné svalnaté tělo. Zvedla jsem oči a koukala jsem do rozesmáté tváře dalšího chlapa z ochranky. Tak to je můj konec!!! Prolétlo mi hlavou jakou ostudu a ponížení teď zažiji.

Začala jsem se zmateně omlouvat a sklopila jsem oči. Golem mě vtáhnul do vnitř a zamknul za sebou dveře což vyvolalo v mém mozku okamžitou paniku. Stále mě ještě držel v obětí a teď se přestaly mé nohy dotýkat země a já byla posazena na umyvadlovou desku.

Začal mi rozepínat knoflíky na halence a jen se smál marným pokusům mu v tom zabránit. Moc se nebraň takové mršky jako ty co chodí takhle oblečeny si nic jiného nezaslouží. Snažila jsem se ho odstrčit ale valný smysl to nemělo. Začala jsem ho prosit ať mě nechá jít ale mé protesty ukončil vášnivým polibkem a prohlášením že s těmi mladíčky jsem si asi moc neužila a že oni to napraví. Bradavky jsem měla napnuté až k prasknutí a při pohledu na druhého chlapa který měl kalhoty až u kolen a s očima upřenýma na mě si honil velký naběhlý ocas se mi celé tělo rozklepalo a ta moje mrška pustila další šťávu.

Golemovy ruce jsem cítila po celém těle a zjistila jsem že už nemám ani sukni. Tělo jsem měla celé napnuté a v mozku strach spojený s velkým vzrušením.

.

Stále sice vrtěla hlavou, ale pusu pootevřela. Ihned jsem jí tam čuráka strčil co nejhloub. Když jsem ho vytáhl, řekla: Měl jsem ho tam tak asi z poloviny. Jen se na mě vytřeštěně dívala. Bylo jasné, že dosud čuráka nekouřila. Vzal jsem ji za vlasy a začal jí hlavou pumpovat po čuráku. Začala cucat žalud, konečně vzala ocas do ruky a při nemotorném kouření ho honila. Chvíli jsem ji nechal, pootom jsem vyklouzl ven, vyhrnul jí tričko a žaludem kroužil po velkých, ztopořených bradavkách.

Nejdřív se na mě nechápavě podívala, potom vzala kozu, sklonila se k ní a začala si cucat bradavku. Žaludem jsem jí na bradavce pomáhal, přitom jsem se jí zase dral do pusy.

Pustila kozu, vzala čurák a sama si ho vsunula do pusy. Už to ně ma pomalu šlo. Několikrát jsem sám tvrději přirazil, potom jsem čuráka vytáhnul a řekl jí: Několikrát jsem jí ocasem plácl přes tváře.

Vrazil jsem jí čurák do pusy a přirážel jsem až se zakuckala. Heště chvíli jsem ji šoustal do pusy a vychutnával jam se usilovně snaží cucak. Vytáhl jsem čuráka, začal ho honit a křikla jsem na ni: Honil jsem si čuráka a položil si žalud na její jazyk. První dávku dostala do pusy, hned ji vyplivla, ale přidržel jsem jí hlavu a dál stříkal na obličej i na jazyk. Když jsem dostříkával, vymačkával jsem poslední kapky mrdky a přitom jsem ji roztíral po obličeji.

Byla mokrá, mrdka jí tekla po bradě a krku na to příšerně růžové tričko a vytvářela tam tmavé fleky. Vystříkaný čurák jsem sí znovu pomalu strčil do pusy, pootevřela rty. Poslechla, cucala žalud, já jsem čurákem pomalu pohyboval v její puse. Potom jsem ho vytáhnul a řekl: Do té otevřené pusy jsem strkal vadnoucího čuráka, ani se ho nedotýkala rty, zajižděl jsem hluboko, ale jemně. Přirom jsem ještě dostříknul poslední dávku, která se ještě kdesi posbírala, přímo do krku, takže ji musela polknout.

A od té doby si chodila pro hodiny kouření pravidelně. Asi po půl roce se mi pochlubila, že vykouřula manžela…. Snažila se začíst do novin, ale byla příliš plná vjemů. Z tohoto snažení ji vytrhlo dobře stavěné mužské pozadí, které kolem ní prošlo. Ten muž měl na sobě uniformu a musel to být pilot, protože zamířil přímo do kokpitu.

I když zmizel, ten jeho krásný zadek měla stále před očima. Vstala a natáhla se pro něco do zavazadlového prostoru nad sedačkou.

Vtom se jí něco dotklo v oblasti pasu. Podívala se dolů a hleděla do hnědých očí asi desetileté dívky. To dítě ji považuje za letušku. Projevila obrovskou míru improvizace a potvrdila jí, že za chvilku to bude. Pak se několikrát zhluboka nadechla a vydala se směrem, kterým tušila prostor letušek.

Vzala sklenku s vodou a vydala se do kokpitu. No, spíš od prsou k pasu. Neuplynula ani hodinka a opět se vydávala do kokpitu. Uhlazovala si cestou svůj kostýmek, ale věděla, že ho na sobě moc dlouho mít nebude.

Pilot se jí zmocnil téměř profesionálně. Odevzdala se mu s touhou po něčem novém a také to dostala. Navíc poprvé se milovala a viděla přitom všude kolem sebe oblaka. Chtěla bych mít svou vlastní tajnou místnost na hrátky s houpačkou a různými pomůckami, kde bych si mohla užívat s přítelem. Dívala se na ten papír a stále tomu nemohla uvěřit. Zírala na něj asi hodinu. Upřímně, nebylo se čemu divit, protože hrad člověk nezdědí každý den.

I kdyby na to měl několik desetiletí a několik životů, nemusí se to trefit. No, nestala se přímo hradní paní. Ale stala se správcem jistého zámečku na kraji Francie. Kdysi posílala žádost a odpovědní dopis do jedné napůl soutěže, napůl inzerátu. Jedna společnost hledala správce k objektu a chtěli někoho, kdo má ke starým budovám vztah a cit. Protože vystudovala historii a dějiny umění, tohle jí nechybělo. Zabralo jí týden, než dala dohromady všechny věci a vypravila se. Na letišti v kraji Voltaira čekal odvoz na místo.

Ocitla se tak během několika málo hodin ve městě Chambéry, respektive kousek od něj. Zámeček jí vyrazil dech, i když snímky samozřejmě viděla. Ale nic nepřekonalo skutečnost, žádný obraz ani počítačová simulace. Zástupce firmy ji seznámil se všemi potřebnými náležitostmi a upozornil, že smlouva bude doručena během několika dnů.

Zatím ať se ubytuje a pořádně seznámí s prostředím. Učinila tak a začala zkoumat taje a zákoutí svého nového působiště. Několik objevů jí vyrazilo dech. Prvním byla tajná chodba ložnice. Asi pro přijímání intimních návštěv. To nebylo ale nic proti jisté části sklepení. Už odcházela, když zavadila o jeden zdobený háček.

Pak se ptaly, zda nemá touhy se milovat se ženou a já odpověděl, že nevím. Ježíši, narvi mi ho tam už, prosím. Když jsem se vrátil, už je měla jako dudlíky. Nejlepší na tom, je že jsem to nepoznal. Najednou vedle mě zatroubilo auto. Probudila se poměrně unavená kolem poledne. Tužeb a přánío kterých ženy sní, je tolik, že vydají na miniseriál na pokračování.

ORGASMUS VIDEO PRACE V EROTICE

Erotické příběhy zenske strikani

Tags: