Recent Articles

Recent Articles

Posted 25.03.2018Comments are off | Místní Ostrava

Drsný svet ženská ejakulace

Má velikost malého vajíčka. Můžete jej objíždět prstem. Na konci G orgánu je tzv ocas G bodu, který je velmi citlivý. Po stranách nahmatáte dva takové kanálky, které jsou také velmi citlivé. Zcela zásadní je pochopit, hlavně žádné vibrace! Budete-li vibrovat, nemůžete se hlouběji spojit.

Bude Vám vděčný za pomalou, hlubokou a jemnou masáž, která trvá minimálně 30 minut. Žádné prudké, silné přírazy. To je to tajemství, jak jej probudit. Prudkými přírazy pouze možná probudíte rychlou reakci, třeba lehce vzrušivou, ale žádný hluboký pánevní orgasmus. Takže pomalu, jemně, lehce, můžete občas lehce tlačit. Aktivujte každou jeho část, hlavu, tělo, postranní části i ocas. Vnímejte své pocity, nesnažte se o orgasmus, na ten vůbec nemyslete.

Naopak, vnímejte každý svůj pocit, at už tělesný nebo emocionální. Dýchejte hodně do srdce, do celého těla.

Ale znovu opakuji, spíš pomalý, hluboký pánevní dech. Nejprve trénujte sama, dokud neprobudíte plnou emocionální zralost vašeho G bodu. Díky těmto masážím, postupně Váš G bod dozraje, jako byste nechala dozrát broskev, z tvrdé nezralé broskve se stane broskev štavnatá, k nakousnutí.

To může potřebovat někdy i 21 dní pravidelných masáží, kdy se nebudete stimulovat až k orgasmu, pouze jednoduchá, jemná a příjemná půlhodinová masáž G bodu. Vždycky když budete netrpělivá a už budete chtít pospíchat k orgasmu, tak tak neučiňte. Ejakulaci můžete zažívat buď bez orgasmu nebo s ním. Naučte se nejprve ejakulaci bez toho, aniž byste měly orgasmus. Je to důležité proto, abyste zevnitř rozuměly tomu, co se děje. Teprve později přizvěte svého partnera.

Začnete jako obvykle stimulovat pomalinku opravdu žádné rychlé pohyby! Dopřejte si spoustu času. Můžete čas od času přidat stimulaci klitorisu, ale jen tak, abyste se trochu vzrušila, ale ne příliš, protože klitoridální orgasmus je úplně něco jiného a k ejakulaci nevede. Můžete začít cítit, že se Vám chce na záchod. Mnoho žen se bojí, že se počůrá. Nebo dokonce již ten pocit znáte, jako by se Vám chtělo čůrat. Ano, tomu se říká ejakulační poslíčky.

Takže zaprvé nebojte se, že byste se počůraly. To je ta největší psychická překážka. Člověk pocítí ten pocit a zastaví tu vzrůstající energii, prostě jí zastavíte. Ale v tomto okamžiku právě nesmíte. Takže jakmile budete cítit plný, uspokojivý pocit v pánvi, budete mít pocit, že Váš G bod je plný, štavnatý.

Tak pokračujte malinko intenzivněji ve stimulaci, ale zase pozor, není to drsná rychlá stimulace, i když by Vás to táhlo k takovým pohybům. Naopak, spíše do hloubky a spíše pomalu, citlivě. Potom, když budete cítit, že se Vám jakoby chce extrémně čůrat, nebo budete cítit, že už už se něco velkého děje, tak vytáhněte prsy z jóni ven a silně zatlačte pánevní svaly směrem ven.

Jako byste chtěla vytlačit třeba dítě při porodu- pánevní svaly ven. Pokud ne, znovu stimulujte, a pak zase zatlačte směrem ven! Můžete použít další fígle a triky: Stimulujte po celé délce, od ocasu G bodu k jeho hlavě. Používejte i stimulaci okolí hlavy G bodu, tedy okolí čurací dírky. Nejdůležitější je nechat to plynout.

Ženská ejakulace je i především o tom, nechat věci plynout, nedržet je v sobě. Očistit vše co v sobě nosíte. Můžete použít i jiné vhodné pozice než je poice vleže. Například pozice vkleče, s hlavou skloněnou dolů nebo tělem opřeným o gauč.

Mám osobně velmi mnoho zkušeností s propojením veškerých sexuálních emocí s G bodem. G bod je nejen orgasmické centrum, ale především emocionální centrum. Vyučuji Intimní tantrické masáže jednou ročně, vždy v pokročilé skupince žen, po dobu 20 dní. Uzavřená skupina žen prochází celým soustavným tréninkem, kdy nejde ani tak o to pochopit a naučit se anatomii tantrické masáže, to zvládne každý za jeden pouhý den. Ale o to, propojit, vyléčit vše, co se spojuje se sexualitou.

Může to být zranění z předchozích vztahů, uzavřená sexualita, neschopnost vůbec orgasmus prožívat, mohou to být četná traumata ze znásilnění. Toto všechno lze vyléčit. Na svých skupinách se vždy potkávám se ženami, které prožily znásilnění či zneužívání, často v dětství, ale i později ve svém životě. Nevěřili byste, jak je to časté téma. Právě pouze díky času, také díky tomu, že v rámci tréninku ženy plní domácí úkoly v podobě různých speciálních masáží, tak díky tomu dojde vždy k plné integraci negativních prožitků, tak aby mohly být rozpuštěny.

Témat je daleko více, emocionální uzavření, špatný vztah s matkou, oslabená a potlačená ženská linie. Léčení ale nakonec vždy vede k probuzení a uzdravení sexuality zevnitř, právě díky tomu času, který máme v chráněné skupině. Otevírám tuto školu bonusově, až pro absolventky pokročilých kursů Mohendžodáro, aby byla zaručena kvalita a hloubka procesu. Ale vím, že léčení je možné, že je velmi důležité, že nejde pouze o anatomii, nebo pouze o to navýšit svůj orgasmus a prožívání sexulaity.

To je pouze líbivým ale důležitým doplnkem právě vyléčení napětí a traumat v pánvi. Každá žena může být multiorgamsická, at už ve svém životě zažila cokoli. Chcete li emocionálně mapovat svůj G bod zařadte do svého života právě 21 denní pomalou masáž G bodu, každý den po dobu 30 minut. Všímejte si všeho, co objevíte. Pište, malujte, meditujte, radte se se svými kamarádkami a poradci. Nesoustředte se na výsledek, ale na samotnou masáž, nic neočekávejte, všechno důležité nakonec přijde samo.

Nyní můžete ejakulaci zařadit do svého milování. Doporučuji kombinovat se vzrušováním klitorisu a hráze, včetně hlubokého orgasmu přes děložní čípek.

Znáte již ejakulaci, máte z ní strach, bojíte se, že Váš partner jí nepříjmě, nebo že budete mít mokrou postel? Ano, ženského ejakulátu může být hodně. Až půl litru tekutiny, která stříká ven z joni. Většinou to bývá daleko méně. Žena může tekutinu pouze ronit. Takže ejakulát opravdu stříká z močové trubice ven, ale není to moč, to bylo mnohokrát dokázáno. Během vzrušení se močový měchýř uzavře a není možné vůbec močit. To je důležité, abyste pochopily a přestaly se bát se uvolnit.

Jde o to, že naše kultura vůbec s tímto tématem nemá kontakt. Mnoho žen ejakuluje, mnoho žen bývá přijato a partnerům se to líbí těší to nejen jejich libido, ale i ego. Mnoho žen si ale stěžuje, že naopak pro to partner nemá pochopení. Kupte mu proto kresby Shunga, japonské erotické umění z Nebo kdy mladý pár sedí nad velkou kádí, obrazně naplněnou ženským ejakulátem, a dívá se do její hladiny na svou lásku, na své propojení. Nebo známou rytinu, kdy si žena češe vlasy nad svou vlastní rozlitou ejakulací a medituje o své vnitřní ženě.

Bavila jsem se na to téma s tantrickým masérem, Dušanem Jurčíkem, který provozuje vlastní renomovaný tantrický salon Tantra Sofia v Praze. Potvrdil mi, že až pětina žen během tantrické masáže zažívá ejakulaci.

Ale že mnohé mají problém právě se svým partnerem, který to nepřijímá. Někdy může být ejakulace tak silná a stahy pánve tak silné, že doslova vypudí penis ven a muž se cítí téměř odstrčen. Zařadte jí do svého milování. Existuje několik orgasmů, klitoridální, přes G bod, anální a hluboký vaginální- orgasmus děložního čípku. Každý je opravdu jiný. Protože každý je způsoben a ovlivňován jinými nervy. A působí energeticky jinak. To by bylo určitě na další dlouhý článek.

Klitoris je stejný jako penis. G bod je stejný jako prostata. Hluboký orgasmus přes děložní čípek je způsobován vnitřními orgány. Při hlubokém pronikání penis totiž stimuluje děložní čípek a bod těsně před děložním čípkem. Tím se stimulují obaly fascie všech vnitřních orgánů, všechny orgány se zapojují. Není to otázka nervu Nervus vagus jako u G bodu.

Ale jinak platí pravidlo, nejprve je dobré dosáhnout Klitoridálního orgasmu, potom orgasmu přes G bod, a až nakonec hlubokého pánevního orgasmus. A pak to samozřejmě můžete kombinovat.

Mnoho mužů to dělá ale naopak, prostě do ženy proniknou, a hluboce pronikají. To je ale chyba, protože je to příliš brzy. Ženská esence se ještě neprobudila. Vzpomente si na Polynézany, jak jsem psala na začátku článku. Ti dokonce dovolí řádně vstupovat do ženy teprve až po její první ejakulaci.

Existuje několik triků, jak být blíž. Jde o to, že muži často pronikají rovnou celým penisem hluboko do vagíny. Ale na to pamatovali už i staří čínané a ve svých textech o Tao Sexu radí mužům, vždy začínat devíti mělkými vstupy a pak až jedním hlubokým. Hluboké vstupy doporučují až daleko později, uprostřed vášnivé noci, až teprve když žena dosáhne svých Tří vod, neboli ejakulace, pak je teprve připravena na hluboký vaginální orgasmus. V případě mělkých vstupů stimuluje žalud totiž přímo G bod.

Na toto téma by však byl vhodný již další, rozsáhlejší článek. Ukázali jsme si, že každá žena může zažívat mnohonásobný orgasmus a ženskou ejakulaci. Řekli jsme si, že G bod je především sexuálně- emocionální centrum, takové naše vřelé srdce sexuality. Že většina starých národů nejen ejakulaci znala jako běžnou součást života, ale především vyznávala pro její transcendenci, pro plné zdraví a štěstí ženy. Že naše kultura s tímto tématem nemá kontakt právě kvůli silnému sexuálnímu potlačení vlivem novodobého křestanství a persekuci ženství a ženského principu po několik dlouhých staletí.

Současní vědci beze zbytku potvrdili existenci G -orgánu a ženské ejakulace. Tahle cisterna by se měla přidat k hasičům. Ale pravdou je, kdo nezažil, neví o co přichází. Myslim squirt, ne chcanec. Tak tu bych hnal, kdyby mi tak prochcala obývák! Joko dobrý,ale kazí mi to ta v tom vlaku co si furt olizuje ty ruce. To musí být pěkný prase,šahá na kliky po celým vlaku a nádraží a pak do toho ještě zívá.

Pro odeslání komentáře musíš být zaregistrován a přihlášen. Čubky Hnus Ostatní Sranda. Stříkající brunetka si užije vášnivý sex Kategorie: Riley Reid , 23 let.

..

Cz filmy online sex baculky

Že naše kultura s tímto tématem nemá kontakt právě kvůli silnému sexuálnímu potlačení vlivem novodobého křestanství a persekuci ženství a ženského principu po několik dlouhých staletí. Toto všechno lze vyléčit. Dětem budou vymývat mozky za státní peníze Evropské hodnoty a novináři Podívejte se, jak Miloš Zeman vyškolil Václava Havla jako malého kluka. Nepleť si pojmy s dojmy… Zlatý déšť piss — chcaní není to samé, jako squirt ženská ejakulace. G bod je zdrojem hlubokého mezi kozy sexno1 orgasmu a také místem, kde vzniká ejakulace. Nejprve objevte malou dírku, ze které čuráte.

Neon club praha nahe holky foto

1. srpen Příjemně šokovaná dívka si užívá své první mokré chvilky, to vše díky nové hračce kterou si pořídila. duben 3. únor Podle východní filozofie je ženská ejakulace známkou CZECH CASTING LENKA DTSNY SVET, Hubene holky czech casting andrea. 7. srpen říjen Podivuhodná tekutina, která se objeví těsně před orgasmem nebo při něm, je předmětem dohadů už řadu let. Ženskou ejakulaci neboli.

Tags: