Recent Articles

Recent Articles

Posted 19.01.2018Comments are off | Erotická masáž Havířov

Privat mia strikani sperma

privat mia strikani sperma

Celá návštěva patří k těm nejzajímavějším a zároveň nejhůře zařaditelným zážitkům mé nebohaté kariéry návštěvníka masážních salónů a privátů. Bylo to jako na houpačce, pozitivní vjemy se střídaly s méně pozitivními v celkově těžko vyhodnotitelném mixu, takže si ještě pár dní budu lámat hlavu, jestli to byl kladný zážitek nebo záporný zážitek nebo jaký to byl vlastně zážitek Karin jako první v Luxury nabídla společnou sprchu, kterou jsme nakonec usoudili podniknout na konec. Během mé osobní úvodní sprchy jakoby nic procupitala jen v kalhotkách koupelnou a na přilehlém wc se vyčůrala.

Umyla si pak ruce, zatímco jsem se vedle ní trochu v křeči utíral. Hudební kulisa připomínala diskotéku na škole v přírodě v páté třídě na základce. Při ploužáku od Bryana Adamse jsem byl masírovaný poprvé.

Pro závěrečném pokecu či spíše monologu a self promu v jednom tvrdila, že začínala se sportovními masážemi, až pak přibrala erotické. Každopádně mě nejdřív opravdu kvalitně, důrazně a přitom stále příjemně relaxačně namasírovala od hlavy po prsty na nohou a achilovky a až potom zamířila, neméně příjemně, do diskrétní zóny.

Masáže možná nebyly její jediná další práce. Když totiž došlo na otočku, okamžitě vzala mého drobečka mezi své velké a pevné kozy což není zápor, ale klad a s přivřenýma očima začala vzdychat. Nebylo to moc uvěřitelné, zvlášť několik "ou jes!

I přes to byl závěr velice vzrušující a jeden z nejpříjemnějších, co jsem na masážích zažil. Když jsem se udělal, Karin můj výstřik přivítala upřímným a hlasitým smíchem.

Časomíra ukazovala stěží patnáct minut od začátku zápasu. Když si Karin okamžitě odběhla vydezinfikovat ruce od mého semene což je klad a chvályhodná péče o své a tím i naše zdraví, ale nechala přitom bohužel pootevřené dvoje dveře a veselý smích její, jejích kolegyň i telefonistky mi zrovna ego nelechtal, takže zápor , s úsměvem mě přiměla ještě si lehnout a nádherně mi domasírovala obě ruce i s prsty.

Pustila se přitom nejdřív do infantilního žvatlání "a namasírujeme růčíčkíííí" a následně do líčení příběhu svého života. Klad i zápor zároveň: Během masáže hovorem nerušila, jen se několikát optala, zda je vše v pořádku a pak dala tu vzdychací pasáž po otočce.

Při závěrečné relaxaci a společné sprše se ale řádně rozpovídala. Kromě ohavného oslovení "zlato", při kterém mi naskakovala husí kůže, dala k dobru i některé neskutečně kvalitní hlášky. Když zauvažovala nahlas větou "Já mám taky vysokou, tak snad nebudu jenom honit čůráky.

Karin je hodně nevšední, veselá a šikovná slečna, pro příznivce plných tvarů velmi přitažlivá, navíc nepopiratelně kvalitní masérka.

Pokud toužíte po netuctovém zážitku, který bude obsahovat pár kuriozitek navíc, neváhejte. Mezi mraky jiných věcí mi vyjevila, že je kamarádkou majitelky salonu a hodlá tuto práci dělat jen jako bokovku maximálně 2x týdně, na začátku s eprý totiž hrozně styděla.

Skrytý odkaz - přihlašte se Rozhodl jsem se vyzkoušet nový salon 7th Heaven na Naměstí míru. Domluva po telefonu v pohodě vybírám si slečnu Karolínu. Masaž klasicky 30 minut roztíraní gelu po zadech , po otoceni na zada se mi to zacinalo líbit ale všechno dorazila tím když jsem se furt nemohl udelat protoze mi ho honila špatně tak jsem se zeptal kolik zbývá času a ona se začla smát a řekla máš na to ješte dve minuty!!!

Byl nekdo posledni dobou u Radky ve Vrsovicich? Stale je mozne se s ni domluvit skoro na vsem? Po delší době dvě krátké recenze na slečny z Princess Skrytý odkaz - přihlašte se Privát hodnotit nebudu, bo to není třeba -standard vybavení 1 Slečna Klaudie - byl jsem u ní na masáži dvakrát.

Poprvé na čtyřkuční s Dinou, a pak ještě sólo. Klaudie je opravdu velmi pěkná mladá slečna. Krásný pevný prsa a zadek. Pohledná i v obličeji. Osobně mám radši drobnější slečny, ale tato dívka určitě patří postavou mezi to nej co je na trhu masérek. Při čtyřručce s Dinou se držela trošku stranou. Dina je hodně aktivní mladá holka s Kazachstánu. S celkem pěknou menší postavou. Občas je tak aktivní, až je to na můj v kus moc malinko mě drtila. Klaudie je naproti tomu malinko odtažitější, masírování si úplně neužívá, i když se určitě zlepšila.

Co se týče masírování, tak je to takový horší průměr. Ale to tělo vidět, určitě stojí za to. Salon má na stránkách nové profi fotky, které jsou už hodně profi a hodně hokám přidávají. Gabriela je takové tichá sympatická holčina. Má poměrně vysokou štíhlou postavu s širšími boky a malinkými prsy. Holka je milá a taková submisivní. Masáž na břiše trošku šedý průměr chyběli dotyky v centrální oblasti.

Po otočce na zádá velmi běkná masáž tělo na tělo, velmi kontaktní a mazlivá. Skrytý odkaz - přihlašte se Eva Občas zaskočím, jako doplňkový program na erotickou masáž. Dvakrát jsem byl u slečny Evy z masaze-luxury v Koubkově ulici. Jsem horňák a Evička má naprosto luxusní kozy.

Když mě s nimi masíruje, tělo na tělo, zepředu i zezadu, je to prostě pekelná lábuš. První návštěvu jsem viděl, jak si to taky užívá, používá různé drobné rajcovní finty, byla milá, GFE jaxsviňa. Závěrečná honitba doslova jízda do nebe, holt trénink dělá mistra. Při druhé návštěvě byla jak vyměněná. Obyčejná masáž, tedy ono tomu tak říkáme, ale je to spíš takové příjemné roztírání oleje, že. Pak otočka, vyhonit, společná sprška.

Ta v obou případech parádní. Nechá na sebe sáhnout, kozenky jsem si užil i ve sprše. Takže kdyby se poprvé chovala jako podruhé, opáčko by se nekonalo. Ale že vím, jaká umí být, dám jí ještě jednu šanci a tentokrát se na závěr nechám odprásknout kozama. A vzpomínám si, jak obrovský to na mě udělalo dojem, když jsem viděla jeho tuhý klacek. Vzala jsem si ho do prstů. Byl tvrdý a teplý, a když jsem jemně přetáhla předkožku, objevila se na žaludu malá kapička.

Chvíli jsem si ho prohlížela, a pak jsem ho začala honit. Můj kluk naříkavě sténal, a já jsem se příšerně vzrušila. Najednou jsem cítila, jak mu v něm zaškubalo a pak začal stříkat. Můj kluk se na mě rozpačitě podíval, v obličeji celý červený.

Ale brzy ho to přešlo, protože jsem si lehla vedle něj a zase jsme se začali líbat a mazlit. Tentokrát to trvalo jenom pár minut a penis se mu zase postavil.

Tiskl se mi ke stehnům, a když jsem si ho vzala do ruky, natáhl se můj kluk po kalhotách a vylovil z kapsy kondom. Ukázalo se, že by si potřeboval nacvičit, jak nasadit kondom na ztopořený pyj, protože dva pokusy naprosto selhaly, ale pak se nám povedlo rukou společnou prezervativ přes penis přehrnout.

Lehla jsem si na záda, roztáhla jsem nohy a zavřela oči. Hlavou se mi honily různé myšlenky, ale oči jsem otevřela až když na mě nalehl. Vzala jsem si jeho klacek do ruky a zavedla si ho do pičky.

Trošku to zašimralo, když se mi otřel o chloupky, ale na to jsem brzy zapomněla. Můj kluk našel rychle cestu mezi mými stydkými pysky a opatrně mi zasunul penis do lasturky. V hlavě mi šumělo rozkoší. Můj kluk mě líbal a ruce měl položené na mé hlavě. Pak zarazil svůj klacek trochu hlouběji.

Ucítila jsem jen, jak to jenom tak píchlo. Zatímco můj kluk na mě sténal, já jsem si pomyslela: Ale to nebylo ještě všechno. Jediné, co se stalo, bylo, že se dostal teprve k mé panenské bláně, ale ještě ji neprotrhl. Dneska mám dojem, že to trvalo celé hodiny, i když ve skutečnosti to bylo jen pár minut.

Pořád jsme se líbali a pak najednou můj kluk přirazil.

..

Robert ji nechal dotknout se té jeho "věci" a chtěl aby ho vyhonila. Byla zvědavá na mužské přirození a docela se jí to tenkrát líbilo, zvláště když z "toho" začal stříkat. Ale to je vše. Co bude dělat, když ji profesor řekne že ji chce ošukat? Vilém slyšl zaklepání a pozval ji dovnitř.

Kristýna byla oblečená velice typicky na tu dobu. Bílé upnuté sportovní kalhoty, velkou tričko, červenobílé tenisky a růžové ponožky. Její černé vlasy upravené do něčeho neurčitého na co musel spotřebovat polovinu laku. Vilémovi se ale zalíbila. Bylo v ní něco magického, ale nevěděl co. Možná jak její oblá prsa stála hrdě pod tím tričkem? Ať to bylo cokoliv, byla velice mladá a byla jeho studentka.

Vilém zakašlal, postavil se a přivítal ji. Kristýna nemohla uvěřit vlastním očím do této chvíle věřila že je to jenom její utkvělá představa a brzy se bude všemu smát všem svým obavám. Jakmile vstoupila, první věc kterou ten zvrhlík udělá, tak jí zírá na její prsa.

Trochu se zatřásla když se dotkl jejího ramena a vyzval ji aby se posadila. Byl dost starý aby mohl být její otec a stále zíral na její hruď. Myslím, že jste propadla. Ostatní zkoušky jsem udělala více než dobče, ale biologie zkrátka není moje hobby a je příliš postavená na zapamatování si věcí. A pochopení je to co já vyžaduji od mých studentů, ne odříkávání pouček.

Chození na přednášky by pomohlo…" Vilém vyčkával. Jeho poslední slova ji očividně vyděsila. Dával jí čas se vzpamatovat. Bylo vidět, že nečekala, že ví o její chatrné docházce na biologii. Přeci jenom to byla přednáška pro velikou skupinu studentů a do této chvíle doufala, že si toho nepovšiml. Vilém si byl jistý, že právě dává dohromady nějakou tu povídku o mrtvé tetě. Byla jsem ale nemocná několik týdnů.

Nevím co více bych řekla. Víte, musím tuto zkoušku dostat, jinak nemám šanci na moji vysněnou specializaci příští rok. Nebyla to celá pravda, ale nebyla to lež.

Nebyla v biologii úplně ztracená, trochu pomoci by jí asi stačilo aby prolezla ročník. Problém byla ta již propadlá zkouška. Možná by jí mohl dát dodatečný elaborát. Dokonce by se tak naučila I něco co se ostatní nenaučili. Nevím, nevím, se Vám to bude líbit". Co se stalo po tom, Viléma doslava šokovalo.

Sotva domluvil, Kristýna vstala a upřeně se mu podívala do očí. Předpokládal, že mu poví že se žádné práce nebojí. Svým způsobem mu to I řekla. Chcete mě ošukat, že? Zkrátka mě chcete využít, možná chcete dokonce abych Vám ho vykouřila. Byl šokován a chtěl ji ujistit, že se domnívá velice nesprávně.

Než ale však vyslovil první slovo, všiml si, že se Kristýna vůbec nedívá nazlobeně, ale usmívá se. Byl překvapen ještě víc, a aby věci nebyli jednoduché jeho penis se začal probouzet k životu. Budu Vaše osobní kurva. Vidím, že Vám již tvrdne. Podívejme se jak hodně umí ztvrdnout" S těmito slovy vzala za spodní lem trička a pomalu jej převlékla přes hlavu. Pokud měl Vilém šanci ji zastavit, tak nyní bylo pozdě.

Pod trikem měla ještě tílko, a Vilém jasně viděl obrysy jejích bradavek. Nemohl věřit jak kulatá a pevná její prsa vypadala I bez podprsenky. Usmála se a pomalounku přetáhla I tílko přes hlavu. Nejprve uviděl její hladké břicho, postupně se začali objevovat její kůzlátka. Jako po věčnosti se najednou vyloupla celá. Byl překvapen nad jejich velikostí.

Na její postavu a věk byla obrovská. Byly sněhové bílé s tmavo hnědými bradavkami, které hrdě trčeli vzrušením. Nechtěl byste mezi ně schovat ten tvrdej kolík co se Vám schovává v kalhotech? Pouze přikývl a nasucho polkl. Byl z toho paf. Ohnula se před ním a začala rozvazovat tenisky.

Obdivoval jak její prsa visely dolů v tom předklonu. Sundala jednu, pak druhou tenisku a položila je na jeho stůl. Pak se k němu otočila zády, ohnula se a zavrtěla zadnicí těsně před jeho obličejem. Tak se jí dotkněte, jenom se nebojte, pěkně ji zmáčkněte" Natáhl se trochu a s třesoucí rukou se dotkl jejího zadečku. Trochu se napřímila a pomalu začala stahovat ty přetěsné kalhoty. Objevily se bílé mini kalhotky, zaryté mezi její půlky které na něho vyzývavě trčely.

Podíval se na stůl a vzal od tam jednu tenisku. Byl překvapen jak je malá a lehká. Podržel ji pod nosem a nasál. Byly to relativně nové tenisky - mohl ještě cítit kůži a také její, ne nepříjemné aroma.

Kristýna se předváděla před jeho tváří. Kroutila zadečkem jak jen mohla. Sama tomu nechtěla věřit, ale začínalo se jí to čím dále více líbit.

Začínala mít potěšení z toho, že ho může takto dráždit. Jako by se něco začalo probouze někde hluboko v ní. Postavila se a otočila právě v čas aby uviděla profesora Ocáska čichat a olizovat vnitřek její tenisky v jedné ruce a druhou ruku na jeho klíně třít jeho uvězněný penis. Chtěl byste můj palec? Měla na sobě nyní pouze kalhotky a růžové ponožky.

Zvedla jednu nohu a přistrčila ji pod jeho nos. Přeci byste se nestyděl" Vilém se nikdy nepovažoval za fetišistu, ale také si nikdy nemyslel že nechá osmnáctku aby přd ním takto stripovala.

Podíval se nahoru a uviděl prsa. Bože, to jsou teda melouny. Kdyby se teď zdvihla a odešla, určitě by onanoval a myslel na to jak by jeho semno přistálo na těch mladičkých melounech. Ve chvíli kdy začal rolovat dolů ponožku, druhá její noha přejela po stehně do jeho klína. Cítil jak přejíždí po celé délce jeho tvrdého nástroje - nahoru a dolů, nahoru a dolu.

Diskuze nejsou ovlivňovány v zájmu byznysu erotických a inzertních firem nebo pasáků. Přihlásit se     Registrovat FAQ. Obsah fóra » Diskuse » Masáže       Právě je čtv Přejít na stránku Předchozí    Konečně jsem zašel do masážniho klubu na Dejvicke, setkal jsem se tam se slečnou , která se jmenovala Jitka Skrytý odkaz - přihlašte se.

Která mi nebyla na první pohled moc sympatická ale na konec při masáži mi ho vzala mezi svy krásný kozy a můj kolík tak byl tvrdý jako nikdy v životě a stříkal jsem jak ďábel. Skrytý odkaz - přihlašte se nezkoušel nekdo? Prosim o radu jestli mam zkusit? Ahoj, má někdo zkušenosti se Tery Skrytý odkaz - přihlašte se Díky. Jedno překvapení na thajských masážích. Objednán v nějaké akci na min olejovou masáž bez postranních úmyslů: Po sprše mi bylo divné si oblékat zpět spodní prádlo, takže jsem ulehl na ostro, zakryt ručníkem.

Masáž luxusní, s dotyky mezi nohy na třísla až lehce na intimní místa, což se po otočce na záda opakovala a erekce se dostavila. Nijak jsem to neřešil a dál si vychutnával masáž. Před koncem mne z příjemného podřimování vytrhl dotyk mé ruky na..

Otevřu oči, mladá celkem krásná asiatka s rozvázaným úborem se na mne usmívá a já na ní, již krásně masírujíc její prso. Po úspěšné domluvě o závěru mi byl ztržen ručník. A musím říct, že umí.. Jestli máte někdo nějaký typ na podobný zážitek, nebo na pohlednou klasickou neerotickou masérku, která nemusí extra závěr ani neoficiálně nabízet, budu rád ;.

Zaskočil jsem zase po čase navzdory dobrým radám některých starostlivých kolegů zdejšího vlákna do Masáží Luxury. Zasvěcení asi vědí, že se přestěhovali doslova přes ulici, takže aktuální adresa je Koubkova 8 a původní prostory prý prochází rekonstrukcí.

Má volba padla na Karin, jednak mě zlákala fotka, druhak jsem trochu ztratil přehled, které ty Kristýnky a Nikolky jsou při přefocení holčičích protfolií původní pracovnice a které nově přibyly. Skrytý odkaz - přihlašte se Karin je usměvavá, bezprostřední a dost osobitá slečna slovansky oblých tvarů s východním přízvukem sama tvrdila, že je z Užhorodu. Celá návštěva patří k těm nejzajímavějším a zároveň nejhůře zařaditelným zážitkům mé nebohaté kariéry návštěvníka masážních salónů a privátů.

Bylo to jako na houpačce, pozitivní vjemy se střídaly s méně pozitivními v celkově těžko vyhodnotitelném mixu, takže si ještě pár dní budu lámat hlavu, jestli to byl kladný zážitek nebo záporný zážitek nebo jaký to byl vlastně zážitek Karin jako první v Luxury nabídla společnou sprchu, kterou jsme nakonec usoudili podniknout na konec.

Během mé osobní úvodní sprchy jakoby nic procupitala jen v kalhotkách koupelnou a na přilehlém wc se vyčůrala. Umyla si pak ruce, zatímco jsem se vedle ní trochu v křeči utíral. Hudební kulisa připomínala diskotéku na škole v přírodě v páté třídě na základce. Při ploužáku od Bryana Adamse jsem byl masírovaný poprvé. Pro závěrečném pokecu či spíše monologu a self promu v jednom tvrdila, že začínala se sportovními masážemi, až pak přibrala erotické. Každopádně mě nejdřív opravdu kvalitně, důrazně a přitom stále příjemně relaxačně namasírovala od hlavy po prsty na nohou a achilovky a až potom zamířila, neméně příjemně, do diskrétní zóny.

Masáže možná nebyly její jediná další práce. Když totiž došlo na otočku, okamžitě vzala mého drobečka mezi své velké a pevné kozy což není zápor, ale klad a s přivřenýma očima začala vzdychat. Nebylo to moc uvěřitelné, zvlášť několik "ou jes! I přes to byl závěr velice vzrušující a jeden z nejpříjemnějších, co jsem na masážích zažil. Když jsem se udělal, Karin můj výstřik přivítala upřímným a hlasitým smíchem.

Časomíra ukazovala stěží patnáct minut od začátku zápasu. Když si Karin okamžitě odběhla vydezinfikovat ruce od mého semene což je klad a chvályhodná péče o své a tím i naše zdraví, ale nechala přitom bohužel pootevřené dvoje dveře a veselý smích její, jejích kolegyň i telefonistky mi zrovna ego nelechtal, takže zápor , s úsměvem mě přiměla ještě si lehnout a nádherně mi domasírovala obě ruce i s prsty.

Pustila se přitom nejdřív do infantilního žvatlání "a namasírujeme růčíčkíííí" a následně do líčení příběhu svého života. Klad i zápor zároveň: Během masáže hovorem nerušila, jen se několikát optala, zda je vše v pořádku a pak dala tu vzdychací pasáž po otočce.

Při závěrečné relaxaci a společné sprše se ale řádně rozpovídala. Kromě ohavného oslovení "zlato", při kterém mi naskakovala husí kůže, dala k dobru i některé neskutečně kvalitní hlášky. Když zauvažovala nahlas větou "Já mám taky vysokou, tak snad nebudu jenom honit čůráky.

Karin je hodně nevšední, veselá a šikovná slečna, pro příznivce plných tvarů velmi přitažlivá, navíc nepopiratelně kvalitní masérka. Pokud toužíte po netuctovém zážitku, který bude obsahovat pár kuriozitek navíc, neváhejte. Mezi mraky jiných věcí mi vyjevila, že je kamarádkou majitelky salonu a hodlá tuto práci dělat jen jako bokovku maximálně 2x týdně, na začátku s eprý totiž hrozně styděla. Skrytý odkaz - přihlašte se Rozhodl jsem se vyzkoušet nový salon 7th Heaven na Naměstí míru. Domluva po telefonu v pohodě vybírám si slečnu Karolínu.

Masaž klasicky 30 minut roztíraní gelu po zadech , po otoceni na zada se mi to zacinalo líbit ale všechno dorazila tím když jsem se furt nemohl udelat protoze mi ho honila špatně tak jsem se zeptal kolik zbývá času a ona se začla smát a řekla máš na to ješte dve minuty!!! Byl nekdo posledni dobou u Radky ve Vrsovicich? Stale je mozne se s ni domluvit skoro na vsem? Po delší době dvě krátké recenze na slečny z Princess Skrytý odkaz - přihlašte se Privát hodnotit nebudu, bo to není třeba -standard vybavení 1 Slečna Klaudie - byl jsem u ní na masáži dvakrát.

Poprvé na čtyřkuční s Dinou, a pak ještě sólo. Klaudie je opravdu velmi pěkná mladá slečna. Krásný pevný prsa a zadek. Pohledná i v obličeji. Osobně mám radši drobnější slečny, ale tato dívka určitě patří postavou mezi to nej co je na trhu masérek. Při čtyřručce s Dinou se držela trošku stranou. Dina je hodně aktivní mladá holka s Kazachstánu.

S celkem pěknou menší postavou.

SEX KUTNA HORA CZ FILMY ONLINE

Krasne prdelky rychlyprachy

Skrytý odkaz - přihlašte se Karin je usměvavá, bezprostřední a dost osobitá slečna slovansky oblých tvarů s východním přízvukem sama tvrdila, že je z Užhorodu. Celá návštěva patří k těm nejzajímavějším a zároveň nejhůře zařaditelným zážitkům mé nebohaté kariéry návštěvníka masážních salónů a privátů. Bylo to jako na houpačce, pozitivní vjemy se střídaly s méně pozitivními v celkově těžko vyhodnotitelném mixu, takže si ještě pár dní budu lámat hlavu, jestli to byl kladný zážitek nebo záporný zážitek nebo jaký to byl vlastně zážitek Karin jako první v Luxury nabídla společnou sprchu, kterou jsme nakonec usoudili podniknout na konec.

Během mé osobní úvodní sprchy jakoby nic procupitala jen v kalhotkách koupelnou a na přilehlém wc se vyčůrala. Umyla si pak ruce, zatímco jsem se vedle ní trochu v křeči utíral. Hudební kulisa připomínala diskotéku na škole v přírodě v páté třídě na základce. Při ploužáku od Bryana Adamse jsem byl masírovaný poprvé. Pro závěrečném pokecu či spíše monologu a self promu v jednom tvrdila, že začínala se sportovními masážemi, až pak přibrala erotické. Každopádně mě nejdřív opravdu kvalitně, důrazně a přitom stále příjemně relaxačně namasírovala od hlavy po prsty na nohou a achilovky a až potom zamířila, neméně příjemně, do diskrétní zóny.

Masáže možná nebyly její jediná další práce. Když totiž došlo na otočku, okamžitě vzala mého drobečka mezi své velké a pevné kozy což není zápor, ale klad a s přivřenýma očima začala vzdychat. Nebylo to moc uvěřitelné, zvlášť několik "ou jes! I přes to byl závěr velice vzrušující a jeden z nejpříjemnějších, co jsem na masážích zažil.

Když jsem se udělal, Karin můj výstřik přivítala upřímným a hlasitým smíchem. Časomíra ukazovala stěží patnáct minut od začátku zápasu. Když si Karin okamžitě odběhla vydezinfikovat ruce od mého semene což je klad a chvályhodná péče o své a tím i naše zdraví, ale nechala přitom bohužel pootevřené dvoje dveře a veselý smích její, jejích kolegyň i telefonistky mi zrovna ego nelechtal, takže zápor , s úsměvem mě přiměla ještě si lehnout a nádherně mi domasírovala obě ruce i s prsty.

Pustila se přitom nejdřív do infantilního žvatlání "a namasírujeme růčíčkíííí" a následně do líčení příběhu svého života. Klad i zápor zároveň: Během masáže hovorem nerušila, jen se několikát optala, zda je vše v pořádku a pak dala tu vzdychací pasáž po otočce. Při závěrečné relaxaci a společné sprše se ale řádně rozpovídala. Kromě ohavného oslovení "zlato", při kterém mi naskakovala husí kůže, dala k dobru i některé neskutečně kvalitní hlášky.

Když zauvažovala nahlas větou "Já mám taky vysokou, tak snad nebudu jenom honit čůráky. Karin je hodně nevšední, veselá a šikovná slečna, pro příznivce plných tvarů velmi přitažlivá, navíc nepopiratelně kvalitní masérka. Pokud toužíte po netuctovém zážitku, který bude obsahovat pár kuriozitek navíc, neváhejte. Mezi mraky jiných věcí mi vyjevila, že je kamarádkou majitelky salonu a hodlá tuto práci dělat jen jako bokovku maximálně 2x týdně, na začátku s eprý totiž hrozně styděla.

Skrytý odkaz - přihlašte se Rozhodl jsem se vyzkoušet nový salon 7th Heaven na Naměstí míru. Domluva po telefonu v pohodě vybírám si slečnu Karolínu. Masaž klasicky 30 minut roztíraní gelu po zadech , po otoceni na zada se mi to zacinalo líbit ale všechno dorazila tím když jsem se furt nemohl udelat protoze mi ho honila špatně tak jsem se zeptal kolik zbývá času a ona se začla smát a řekla máš na to ješte dve minuty!!! Byl nekdo posledni dobou u Radky ve Vrsovicich? Stale je mozne se s ni domluvit skoro na vsem?

Po delší době dvě krátké recenze na slečny z Princess Skrytý odkaz - přihlašte se Privát hodnotit nebudu, bo to není třeba -standard vybavení 1 Slečna Klaudie - byl jsem u ní na masáži dvakrát. Poprvé na čtyřkuční s Dinou, a pak ještě sólo. Klaudie je opravdu velmi pěkná mladá slečna. Krásný pevný prsa a zadek. Pohledná i v obličeji. Osobně mám radši drobnější slečny, ale tato dívka určitě patří postavou mezi to nej co je na trhu masérek.

Při čtyřručce s Dinou se držela trošku stranou. Dina je hodně aktivní mladá holka s Kazachstánu. S celkem pěknou menší postavou.

Občas je tak aktivní, až je to na můj v kus moc malinko mě drtila. Klaudie je naproti tomu malinko odtažitější, masírování si úplně neužívá, i když se určitě zlepšila. Co se týče masírování, tak je to takový horší průměr. Ale to tělo vidět, určitě stojí za to. Salon má na stránkách nové profi fotky, které jsou už hodně profi a hodně hokám přidávají.

Gabriela je takové tichá sympatická holčina. Má poměrně vysokou štíhlou postavu s širšími boky a malinkými prsy. Holka je milá a taková submisivní. Masáž na břiše trošku šedý průměr chyběli dotyky v centrální oblasti. Po otočce na zádá velmi běkná masáž tělo na tělo, velmi kontaktní a mazlivá.

Skrytý odkaz - přihlašte se Eva Občas zaskočím, jako doplňkový program na erotickou masáž. Dvakrát jsem byl u slečny Evy z masaze-luxury v Koubkově ulici. Jsem horňák a Evička má naprosto luxusní kozy. Když mě s nimi masíruje, tělo na tělo, zepředu i zezadu, je to prostě pekelná lábuš.

První návštěvu jsem viděl, jak si to taky užívá, používá různé drobné rajcovní finty, byla milá, GFE jaxsviňa. Závěrečná honitba doslova jízda do nebe, holt trénink dělá mistra. Při druhé návštěvě byla jak vyměněná. Obyčejná masáž, tedy ono tomu tak říkáme, ale je to spíš takové příjemné roztírání oleje, že.

Pak otočka, vyhonit, společná sprška. Ta v obou případech parádní. Nechá na sebe sáhnout, kozenky jsem si užil i ve sprše. Takže kdyby se poprvé chovala jako podruhé, opáčko by se nekonalo. Tiskl se mi ke stehnům, a když jsem si ho vzala do ruky, natáhl se můj kluk po kalhotách a vylovil z kapsy kondom. Ukázalo se, že by si potřeboval nacvičit, jak nasadit kondom na ztopořený pyj, protože dva pokusy naprosto selhaly, ale pak se nám povedlo rukou společnou prezervativ přes penis přehrnout.

Lehla jsem si na záda, roztáhla jsem nohy a zavřela oči. Hlavou se mi honily různé myšlenky, ale oči jsem otevřela až když na mě nalehl. Vzala jsem si jeho klacek do ruky a zavedla si ho do pičky. Trošku to zašimralo, když se mi otřel o chloupky, ale na to jsem brzy zapomněla. Můj kluk našel rychle cestu mezi mými stydkými pysky a opatrně mi zasunul penis do lasturky. V hlavě mi šumělo rozkoší.

Můj kluk mě líbal a ruce měl položené na mé hlavě. Pak zarazil svůj klacek trochu hlouběji. Ucítila jsem jen, jak to jenom tak píchlo. Zatímco můj kluk na mě sténal, já jsem si pomyslela: Ale to nebylo ještě všechno. Jediné, co se stalo, bylo, že se dostal teprve k mé panenské bláně, ale ještě ji neprotrhl. Dneska mám dojem, že to trvalo celé hodiny, i když ve skutečnosti to bylo jen pár minut.

Pořád jsme se líbali a pak najednou můj kluk přirazil. A v té chvíli to zabolelo pořádně. Protrhl mi panenskou blánu a udělal ze mě opravdovou ženu.

Hlavou se mi honily zmatené myšlenky. Ve chvíli, kdy se začal pohybovat v mé pičce sem a tam, jsem na bolest úplně zapomněla. Bohužel se poměrně rychle udělal. Hrozně při tom sténal, já jsem ležela pod ním a myslela jsem si: A to má být všechno? V tu chvíli ze mě můj kluk penis vytáhl. Zůstal se mnou celou noc a než se rozednilo, rozdali jsme si to ještě pětkrát.

Privat mia strikani sperma

Tags: