Recent Articles

Recent Articles

Posted 22.03.2018Comments are off | Erotická masáž Havířov

Holky nahe swingers fantasy

holky nahe swingers fantasy

Neměj nikdy nepřítele za ovci a vždy za vlka! Na Moravě jsme byli docela věrní rakouskému domu. Tady ta Vídeň byla vždycky mnohem spádovější a dostupnější než Praha a to ještě i za první republiky.

A teď pomalu zase. Zajet si autem z Brna do Vídně je pro mne úplná pohoda. Zajet si do Práglu je naopak nebetyčná otrava. Expresivních výrazů mne napadá plno, ale otrava tedy ani smykem. Oni jsou Germáni, lid války chtiví, my Slované, holubičí povahy! Je třeba se přimknout k mocnému Slovanskému stromu, matičce Rusi! Vždyť se na to podívejte, kam to ti naši germánští přisluhovači dovedli! Všude chaos a bezpráví, o tom, že ani jeden z desíti nemá v pořádku papíry na psa nebo na býka nemluvě!

Tady pomůže jen car, to mi nikdo nevymluví! Nemluvě o tom, že i na první světové válce když máme to výročí mělo Rusko taky lví podíl. Neb casus belli byl nezpochybnitelně na straně Rakouska. Já jsem zvědav, jestli se Euro-elity postaví k tomu sestřelenému letadlu čelem a podniknou nějaké rozhodné kroky, nebo budou jen mlít hubou jako obvykle a z Putina budou dál postraní strachy.

O tom nic nevím! To mohl být kdokoliv. Nebylo by to poprvé! Stejně, jako se někdy těžko oficiálně dozvíme, co narazilo do Pentagonu. A na tomto pozorování a na skutečnosti, že obě strany to propagandisticky hází jedna na druhou, je založeno konstatování, že šlo o sestřel.

Že by se Malajské letadlo, nemohlo zřítit třeba z technických důvodů, o tom se taktně mlčí. Nestalo už se to Malajcům, někdy? Bylo opravdu tak nebetyčně drahé a časově náročné, se této bojové oblasti vyhnout, jak doporučovala všem pasažérským letům jedna z bezpečnostních rad při OSN?

Já ti nevím člověče s tím Ruskem. Manželka je původem z Leningradu, její rodina tam žije velice dobře a mockrát nás lákali, ať se k nim přestěhujeme. Já když byl mladší, tak jsem váhával ta kariéra tam pro mne byla hodně lákavá , ale žena byla vždycky rozhodně proti. A je v Brně nesmírně spokojená už skoro pětadvacet let.

A bohatě jí stačí jedna návštěva u rodičů ročně. Koukám, že se diskuse zvrhla nejdřív ve stařecké láteření na Kotletu a následně už volně odplynula někam do Leningradu. To je taky hodně divný případ! Nedivím se, že se tvé ženě v Česku líbí, je to pěkná země. Bohužel malá a na takovém místě, že se tu prostě střetávají zájmy Germánů a Slovanů. A až bude opravdu zle, bylo by dobré mít Matičku Rus a cara za spojence.

Celá tahleta situace na Ukrajině je záměrně vyprovokovaná. A když vidím ty lidi, co se v Kyjevě dostali k moci, tak je mi Ukrajinců až líto. Ovce bez pastýře nečiní stádo! Chtěli nás všechny přestěhovat do Patagónie! Inu, kdo se nepoučí sám, ten bude poučen!

Srdcem jsem panslavista, ale rozum velí zachovat si určitou míru skepse v tohle uspořádání. Východní blok, když nepočítám Maďary, Dederony a Rumuny, byl něco takového a žádná sláva to nebyla. Rakousko-Uhersko mělo svoje mouchy, ale jako rovnováha proti Německu a Rusku, mělo něco do sebe.

Na rozdíl třeba od Malé dohody, která v kritické době ukázala svoji nefunkčnost. A co se cara týče — poslední dynastie byla původem německá.

Co se původu poslední carské dynastie týče, to není moc podstatné, u feudálů na národnosti nezáleží. Ale jak říkám, to jsou věci, které byli. Je potřeba hledět do budoucna a nenechat se zaslepit primitivním protirustvím. Kdyby mělo Česko tolik lidí, zdrojů a vojáků, jednalo by stejně.

Patříme do stejného civilizačního okruhu, a měli bychom být, když ne přátelé a spojenci, tak alespoň partneři! No, takový Havlíček nebo Masaryk si o tom stejném civilizačním okruhu mysleli svoje, dlužno dodat, že na základě vlastní zkušenosti. A v tomhle se myslím nepletli. Ano, ano, pomoc, ta se neodpouští.

Takoví Francouzi také Amerikáncům nikdy neodpustí, že je podvakráte zachránili… Co si myslel nějaký Havlíček a Masaryk je teď úplně jedno. To byli také pěkní ptáčkové!

Zradili svého císaře, a jak známo, kdo zradil jednou, zradí i podruhé… Jestli si myslíš, že se snáz domluvíš s nějakým Hotentotem než s Rusem, tak ti Bůh pomáhej!

Dokud mu sekeru do hlavy nezasekli, nevěřil, že je ostrá! KarelC, Podchaljuzin, Schramm I na tom samotném Jindřichovi Šlikovi od Letohrádku na Bílé Hoře je nejvtipnější fakt, že ač tam těžce zraněn, stal se nakonec věrným císařským a po jistou dobu v podstatě Valdštejnovým hlídacím psem , což mu přineslo četné statky.

To je jeho větev, která žije dodnes. Ad Rusko dnes — celé je to tak těžká informační masáž, že nevěřím už ničemu. Stále mi připadá ale čistě z věci logiky nejabsurdnější představa, že nejvyšší gosudár jednou takhle večer sedí v Kremlu a říká si: V žádném případě si netřeba Matku Rus nějak idealizovat.

Historicky je ovšem fakt, že bota ruského vojáka u nás byla v zásadě jen třikrát — jako spojenec, jako osvoboditel a jako okupant plynule přešlo v hybrid spojence a okupanta. Proto mne vždy dokáží překvapit slova o přirozené, odvěké a niterné touze Ruska okupovat naši zemi… To česko-germánské potýkání se má dost bohatší historii a i účet ten účet obětí je s tím , dle mého, poněkud neměřitelný… Za sebe to mám tak, že se cítím být přesně tím, čím jsem — ratlíkem Evropy, který, když na to dojde, bude velmi lehce obětován vyšším zájmům jednou stejně jako druhou stranou.

A nejrychleji těmi, kterým se tlačí do zadnice. A proto je opatrný ke všem. Jediný, kdo z toho sestřelu může něco získat, je Čokoládový král z Kyjeva.

Stále se jí dobře daří? Pak jednoho dne zrána povídá: Do rána byla na prkně. Jemu Sibiř, dcerce prkno, Angrafeně Kondrjatěvně dvojnásobný bol… Tak aspoň vy, Lazare Jelizariči jste, doufám, na té dědině nějaké ty duše koupil a vedete si lépe, než nebohý kníže Lev!

Školy otevřel — vděku se nedočkal. Majetek dal mužikovi — jako by jej plevou osel. Inu, pevná ruka — šťastný mužik, to platilo odjakživa! Na Rusi i u Císaře pána. Chval obilí když je pod střechou a pána když je pod drnem! No, chlapci, početl jsem, početl, tedy, chvílemi stíral poprskanej displej, tolik talentů, hoši, skvělý. Kdyby to nebylo tak vážný, že. Ale ty úvahy o slovanském dubisku a starým procházkovi, tot pochoutka.

Jinak, to víte, ukázalo se, že v tý Sýrii taky nevraždil Asad s tím sarinem, ale byla to provokačka tch našich demogratyckejch islamistů. Víc jak tisíc mrtvejch. A už se o tom nemluví. Ted to tipuji na něco podobného. Prostě se to někomu hodí. Mrtvejch je trochu míň. Ale ruka je stejná. Já si fakt nemyslím, že mr. Porošenko je ten hodný a náš. A já fakt nechci válku. Konec konců, nemá nás kdo bránit a ani není čím.

A omlouvám se za ty kecy. A toho rakouska bylo fakt moc škoda. A spojence hledat realisticky, ne ideologicky! Protože jak se říká: Kdo hlavu vystrkuje příliš nad lesy, přijde o ní spolu s pačesy! To Standa Co bylo Rakousko, tot dnes historie. Nicméně, nebyl to tak špatný stát. Chceš slyšet jak zavinilo válku, no ony ty eriály těch nevinnejch angličanů a tak, jak koukám, hovoří jasně. Nicméně si představ, kdyby mexická tajná služby nechala zabít Obamu, co by se dělo?

Ten zásah v Srbsku prostě udělat muselo. Nemluvím o vojácích, ti jsou všude stejní, A ti rakouští nebyli ti nejhorší. Škoda několika možností, které se nevyužily. Ano, Franz Ferdinand a svého času kronprinz Rudolf, velmi nadaný člověk, kterého zničila dvorská kamarila při jeho šílené výchově, A škoda talentu Maxmiliána … Franz Josef se holt tak o 10 let přežil. Dnes bychom se asi cítili jinak.

Na podzim zase další Kotleta a copak asi páchá Mistr: A z hlediska národnostního jistě tolerantnější než jeho uherská část. Rakouští Němci, slovy klasika, neuměli žít v zemi, kde by nebyli v postavení vládců. Proto nemohlo R-U přežít, bez ohledu na osobu císaře. Ten velkoněmecký sen rakouských Němců byl jednoduše silnější, než ocenění loajality poddaných z jiných národů ze strany Habsburků Češi , Češi A zkušenost jasně ukázala, že Vídeň rozumí jen síle, nikoliv věrnosti Maďaři.

Začít psát příběh Bosny a Hercegoviny Co by udělali Američané ? No to je přeci jasné — už dříve šli hájit zájmy svých občanů do Mexika — a to i bez atentátu Texas. Ani USS Maine už nikdo nevyšetří. Ale to se bavíme o imperiální politice a o právu silnějšího. Což přesně byl případ vyhlášení války Srbsku. Ostatně, Friedrich Wiesner, zvláštní zmocněnec R-U vyslaný dozorovat do Sarajeva vyšetřování atentátu K reakci Srbska na R-U ultimátum a jakou mělo ultimátum podobu, pak například zde: Spravedlnost a trest pro vrahy by byl pro Vídeň jen bonbonek navrch.

Mimochodem, onen šéf srbské tajné služby, Dragutin Dimitrijević, nebyl původně v souvislosti s atentátem zmiňován ani jednou ze stran. Skutečnost, že atentát zosnovoval představitel tajné služby sousedního státu byť bez vědomí jeho vlády , tak ani nemohla být záminkou k agresi. Dimitrijević se stal nakonec obětí mocenských bojů mezi samotnými představiteli srbské exilové vlády a probíhajících jednání o separátním míru s R-U, kde by se potrestaný strůjce atentátu dobře hodil — regent Alexandr a jeho chráněnci jej tak nechali sami odsoudit v Soluni k trestu smrti.

Některé ze spoluodsouzených však pro křivé obvinění museli pustit. To přirovnání k USA by mělo znít jinak — vydalo by USA svého občana majícího prsty v atentátu na mexického viceprezidenta k soudnímu stíhání do Mexika? Všichni víme, že nikoliv. A pokud by R-U dokázalo být tím, čím jej chcete mít, nikdy by se nerozpadlo nakonec když Masaryk odjížděl do exilu, vůbec s nějakým Československem nepočítal.

To opravdu není jen otázka panovníka. Výraznější emancipační pokusy v předlitavsku totiž vždy narážely především na Němce, kteří se těmito snahami cítili být ohrožení. Byl bych opatrný v rovnítko mezi monarchií a osobou císaře. On i ten Karel přišel se svou nabídkou až když už bylo pozdě a vlastně už neměl co ztratit. Každopádně, pokud bychom přijali onen prohabsburský sentiment, otevírá se před námi dost ošklivé hodnocení Masaryka, Beneše, mužů října, a čs legií. Vy tu pořád špekulujete, co bylo.

Co bylo, to bylo! Teď je třeba špekulovat o tom, co bude! Včerejšek je jak vypitá lahvička vodky — nelze jej vrátit! V otázce legionářů, tedy nezpochybnitelných křivopřísežníků, není co otevírat. To je přec úplně jasné. No, ony tyhle přísahy… Nebudeš přísahat? V lepším případě půjdeš do basy za odpírání. V horším tě popravíme za dezerci… Přísahal jsi?

Tak mlč a táhni! Protože kdo ovládá minulost, ten ovládá budoucnost. A kdo ovládá budoucnost, ten ovládá dnešek. Podchaljuzin No, právě, historie se totiž opakuje.

Takže moc dobře to dnes nevypadá. Kdyby seděl v Moskvě Chruščev nebo Stalin, asi bychom byli všichni po smrti. Takže docela mám staženej zadek.

Fakt ten risk jim stojí zato? Ta Ukrajina není žádné terno. Stando, asi tak před 15 lety bych s tebou zcela souhlasil. Dnes holt, jak je k dispozici víc pramenů, tak trochu ne. Rakousko bylo do války dotlačeno. Mimo jiné, i když rozhodně ne hlavně, i svými vojáky, to už tak bývá. Neb ti vědí obvykle o vyhlídkách vlastní armády ze všech nejmíň. Tehdy to udělat muselo. Byla to velmoc a ta někdy holt musí už jen proto, aby nestratily prestiž.

Mimochodem, šéf srbské rozvědky v tom namočený, a to řádně, byl. Kdepak, špekulace o minulosti nepomohou, je třeba ukončit ty nesmyslné spory s matičkou Rusí a začít se chystat na skutečné nepřátele! Chruščev a Stalin byli ve srovnání s většinou evropských politiků rozumní lidé, chtěli, aby jejich zem byla silná, co je na tom špatného? Co nás nejvíce ohrožuje jsou nezodpovědní politici EU.

Racek Ale v podstatě se vůbec nepřeme ani v tom, zda v tom byl či nebyl Dimitrijević namočený — zde říkám jen to, že nebyl primárně argumentem pro zahájení války — podstata mého elaborátu je ta, že nelze extrahovat jakýsi dobrý stát od jeho zlých složek a zlých skupin, jejichž se stal obětí.

Když to maximálně zjednoduším, abych zase nezabíral místo — kdyby bylo R-U schopno další existence, nerozpadlo by se. Jenže ono nebylo a tak k rozpadu došlo.

Všechno ostatní jsou jen kdyby. Osobně mám s tím prorakouským sentimentem ještě jiný problém — totiž ten, že tím člověk vlastně otevřeně říká: Nesnažím se na R-U hledat hnidy, ani nechci rozdmýchávat národovecké boje. Jenom se snažím vidět věci, jaké byly. Ne jaké bych si přál mít. A toho zářného cíle budoucna nedosáhneš jinak, než že se nějak chováš dnes.

To je George Orwell, takový přeceňovaný autor zjevných pravd a braku, protože jen popisoval v lehké nadsázce to, co se děje přece běžně kolem ;-D. V tu chvíli je třeba napřít všechny síly k sehnání nové lahvičky! Pánové, tohle je typická nikam nevedoucí diskuse. Každý má nějaký svůj oblíbený názor a toho se drží a opačné názory sice vyslechne což je pokrok, ale svědčí to o našem vzdělání a sečtělosti , ale nakonec se stejně nenechá druhým ovlivnit.

To KarelC Hele nech je, exhibice je to pěkná: U nás ve vsi jsou dva mužici, kteří už spolu mnoho let při vodce diskutují, komu patří jistý sporný korec polí. Jejich ženy hubou melou, aby už to konečně nějak rozhodli, ale oni ne, každý večer zase jdou a u lahvičky sedí. Inu, jsou věci, co se musí řádně promyslet a prodebatovat. Myšlenka není zajíc, nemá kam utécti! Já vím, von ten nacionálismus je někdy pěknej, ale taky dokáže být pěkně hnusnej. No jo, já taky vlastně nadával na Slováky, si vzpomínám, a ted na ně nedám dopustit..

Uznávám sice jejich odvahu a chápu tehdejší motivaci, z dnešního pohledu si ale nemyslím, že udělali správně což jim nelze vyčítat. Čistě emocionálně jim a Masarykovi neodpustím rozbití staletého státu ve prospěch toho dnešního nepodarku i když si myslím, že nějaká návaznost na první republiku se spíš ono přání otcem myšlenky. Tím, že kulturně a na úrovni debatujeme a předkládáme si vlastní názory a argumenty, tyto jen tříbíme — vzájemně se však ve svých postojích respektujeme.

Pokud to pak čte někdo další, třeba to přinese něco i jemu. Zatím se snad ještě v kruzích úplně netočíme. Co je to proti stáří zemí Koruny české, že? Jak se ukázalo, byli tehdy čeští politici především kolem Palackého prozíravější, než samotní Habsburkové, i když jejich motiv byl zřejmý — spolupráce s Habsburky nás chránila před tlakem rakouských Němců. Neochota rakouských německých politiků připustit emancipaci i jiným národům a skutečnost, že ji Habsburkové nemohli ignorovat , neochota k demokratizaci a naopak tlak na další centralizaci a užší spolupráci s Německem projekt Mitteleuropa nemohla vést k ničemu jinému, než k tomu, že je ty ostatní národy poslaly do pekel.

Jsem jednoduše přesvědčený, že to byl paradoxně německý a uherský nacionalismus, co vedlo k eskalaci nacionalismů ostatních. Nemluvě o pohlcování dalších sporných území viz např. To je jen romantika. Mimochodem, žalář se vyznačuje tím, že neumožní svobodný odchod rozchod těm, kdo se v něm nacházejí, ne nutně tím, že se tam k tobě chovají zle. Ještě bych chtěl dodat, že já ani ostatní mužici od nás z vesnice za současnou situaci nemůžeme, poněvádž k nám se volební komise neodvažuje od té doby, co nám jednou řekli, že v Česku nelze volit Putina za prezidenta.

A koho jsme asi tedy měli volit? Tak jsme je dobili motykami a volební urnu jim naplnili hnojem! Kdo seje vítr, sklízí bouři! No, Stando, tvá definice žaláře národů je teď momentálně ideologicky zcela chybná a jistě i škodlivá, něco jako popírání … atd.

My se se Slováky ovšem neprali, jen jsme byli smutní. Takže jsme vlastně nedemokratický. Jinak ve společné domovině mnoha národů musí každý trochu nebo dost ustoupit. Jinak to přestane fungovat.

Jednostranné ústupky znamenají že ustupující přijde o vše. No, radši ujž toho nechám. Vono je to všude kolem takový smutný a stísněný. Jako v prachárně, kde všichni pořádají závody ve střelbě.

No, s ústupky je to vždycky problém. Jinak vždy ten, kdo má nejvíc, musí k dosažení parity ustoupit víc. Tak to prostě logicky je. Osobně blahořečím nám i Slovákům, jak jsme svůj rozchod dokázali, když už jsme nedokázali žít spolu.

A souhlasím, že už stačilo. Nic proti samostatnosti, jen si myslím, že s tou republikou jsme to nevyhráli. Nějak nemůžu najít nic, čím by předčila konstituční monarchii. I tam se vlády střídají, ale mají nad sebou panovníka, kterému jedinímu záleží na prosperitě země, neboť ji předá svým vlastním potomkům. U politiků je to vždycky po mě potopa….

Osobně bych byl u těch výhod konstitučního monarchismu opatrnější. Obávám se ale, že je to jen falešný pocit stability. Ano, ušetří si jednou za čas scény s volbami, ale to asi tak všechno. Zda to stojí za přidružené náklady, jež se týkají samozřejmě celé monarchovy rodiny, vážně nevím.

Ale možná ze mě hovoří jen plebejská závist, ale fakt nevidím jediný důvod, proč by měl mít někdo nade mnou formální vládu a reálné výdobytky jenom proto, že se narodil. To i ti naši gauneři pro to musejí něco alespoň udělat. Ale jinak jo, asi bych si uměl bych představit žít ve Švédsku stejně jako Finsku. Ve Francii stejně jako v Británii.

Ve Švýcarsku stejně jako v Norsku. Důležitá je i samozřejmě míra oné konstituce. Dara prsatá blondýnka kotě pózuje nahá a prstoklad kunda masturbace. Luxusní dívka se představuje masturbace. Hot Julie odizolování a lodě na černé pohovce masturbace , striptýz.

Vlasy píčo šíření a lodě do babička zralých ženách , sólo. Blondie anděl představuje úryvek v bílé barvě masturbace , sólo. Taryn úžasné prsatá blondýnka dostat do naha a pózuje sexy žena. Po pózuje nahá tento prsatá holka nechá kundičku užít si péro nahý. FatsTube Porn ženské dominance , latex , paní. Nao a Yuria pózuje v sexy černých punčochách asian girls , spodní prádlo , punčochy , teen.

Nude Beach - Hot Brunette Pózování na pobřeží pláž , bruneta , veřejné porno , nahotu veřejnosti. Big Tits Hot lady pózování. Pózování a stojí za to kurva. Pózování před horkou šoustání. Pózování pro kameru vždy dostane Adel zavyl.

.

: Holky nahe swingers fantasy

TLUSTE ZENY CZECH AV Eva bar liberec neon club praha
SEZNAMKA ADULT NAHÉ BABIČKY 1000
Josefína mutzenbacher domina praha Sexi seznamka sex doma cz
MRDANI KITTY JANE 490

SEX ZLIN XXX VIDEO

Povídka Příliš dlouhá swingers party, podle které je kniha pojmenovaná a měla by být její součástí, pokud se nepletu, vyšla v antologii Temné časy, tedy ve stejný rok jako první díl Kladiva.

A jestli se nemýlím, tak to bylo v létě a Kladivo se objevilo na podzim toho roku, ale to už si nejsem jistý. V Epoše, kde vydávají oba autory, to budou vědět líp. Už jenom časová souslednost každopádně ukazuje, že váš břitký komentář je mimo. Bruntál Ten Bruntál mi k tomu člověku sedí. Vzhledem k datu narození váhám mezi zastydlou pubertou, IV.

Kotleta Mňa by zaujímalo, ktorý spisovateľ sa skrýva pod pseudonymom Kotleta. Rozhodne má Svářeč pravdu, prvý krát to bola sranda, ale opakovaním sa humor veľmi rýchlo vytráca. Som zvedavý na Peruna, vraj je to lepšie. Aspoň fotky mohli udělat nové. To je Leoš Kyša v paruce, nebo někdo jiný z Epochy? Takže už to vyšlo v roce ? Ale v tom rozhovoru tvrdí, že to vyjde na podzim letos. Jak poznám z rozhovoru, který je ze dvou třetin absolutní nesmysl, že zrovna tohle je seriózně míněná informace.

To bych si přál dozvědět se. Ale všichni tu známe jistého Pepíka Bůčka, což je místní hrubián, alkoholik a nekrofilní zoofil, který se netají svými literárními sklony.: To Karel C Jsem rád, že jste člověk na úrovni, a když napíšete nesmysl, tak se umíte chytnout za nos, místo toho, abyste jako každý druhý trapně kličkoval a dělal drsňáka.

Komu čest, tomu čest. HM, tak sem zase mimo mísu. Není zbytečné cpát sem článek co už vyšel jinde? No nic možná mám jen malý všeobecný přehled a FP přebírá úplně všechno. Leč zase ta internetová diskuse probíhá teď. Zítra už nikoho nebude zajímat. Což vás zase nutí to tam taky hned fláknout.

Proto některý odborný publikace na netu volí možnost editovat vlastní příspěvky, nebo je u zveřejnění časová prodleva. Netřeba se omlouvat ani případnému obhájci p.

Kotlety, protože komu se líbí takové užívání nadbytečných vulgarismů, je evidentně taky dost sprostej. A pokud jde o rozhovory, anotace a ediční plán v souvislosti s p. Kotletou, nedá se nikdy odhadnout, jestli jde o trapnou skutečnost nebo trapnou fikci. To už zasahuje do ega samotného autora, tak osobní jsem být nechtěl. Osobně ho neznám, nevím jaký je ve skutečnosti a nic proti němu osobně nemám. A uznávám že napsat a připravit knihu k vydání je dřina.

I co se tzv. O díle Dobrodruhovia natočili na Slovensku dokonce televizní šot pro zpravodajskou relaci. Netvrdím, že se tento styl vyjadřování a psaní někomu líbí. Nebo netvrdím, že se tento styl vyjadřování a psaní nikomu nelíbí? Či snad tvrdím, že se tento styl vyjadřování a psaní někomu líbí? Mně se prostě nelíbí a šmitec. To Karel C Omluvu přijímám, ale Kotleta nejsem, jen sleduji českou fantastiku zrakem ostřížím, čtu všechny naše autory a mám je rád teda až na výjimky.

Chápu, že vám vadí Kotletův tah na branku, ale já byl včera v Levných knihách a viděl tam pro mě strašný věci. X dobrých autorů české fantastiky v komíncích na sobě á 29 — 49 Kč. Přitom nevychází v nijak velkých nákladech. Protože nemaj koule jako Kotleta do toho šlápnout a prorazit malý rybníček českého fandomového ghetta a zaujmout i někoho jiného než magory jako já , co mají předplatné XB-1 a Pevnosti a sledují, co se kde šustne v případě Kotlety šukne.

Mimochodem jsem od každýho koupil po třech kusech, ať tam netrčí tak dlouho, raději to rozdám kamarádům. To by mne zajímalo, ve kterých LK jsi byl. Já byl minulý týden na Andělu s úmyslem si pořídit něco na čtení ve vlaku o víkendu na cestách za dobrodružstvím: Jinak si fakt nemyslím, že Kotleta došlape dál než třeba takový Žamboch či Kopřiva, o Kulhánkovi ani nemluvě. S koulema nebo bez nich. PR je fajn, osobitost klidně i za hranou běžného také ostatně, ve švihlosti žádný Nářez na Olovo nemá ani smykem , ale ta forma musí mít i nějaký kvalitní…nebo alespoň slušný…obsah.

Což tedy u Kotlety nějak marně hledám. Je smyslem této webové komunity pochvalou povzbudit a podpořit naše autory v další tvorbě, nebo bezskrupulózní, nemístnou a tvrdou kritikou je znechutit a od další tvorby odradit? Já mám dojem, že někteří pisatelé prostě nemají soudnost. Když nadáváte na nějakého angloamerického autora, tak ten se to pravděpodobně ani nedozví a pokud dozví, svede to na nepochopení překladu překladatelem a nebo mu to bude úplně jedno.

Takže pod Carda ať si klidně píše každej co chce. Ale naši autoři jsou na téhle mrňavé komunitě milovníků fantastiky závislí. A na přání fanoušků dbají i na úkor vlastní osobité tvorby. Snaží se psát hlavně to, co my chceme číst. I když rozdílně pochopitelně ale dobře! A samozřejmě se snaží prosadit. Františkovi tady vyčítáte, že to je hype a podobný kraviny. Copak to bylo v televizi? Když si najde čas na facebookový pokec, tak je to jeho dobro a jemu spíš ku škodě.

Jen sesmolit tuhle pitomou noticku mi zabralo asi půl hodiny. Navíc spousta našich autorů to dělá jako vedlejšák k nějaké další činnosti. A na to na ně podobní frajeři naplivou.

František je třeba zkušený autor, který ledasco snese. Ale proč tady nadávat i na úplně začínající autory jako je Jindřich Rohlík a jeho Země bez zákona a jemu podobné? Vždyť to bylo dobré. A nebo cyklus JFK. Tak si to nekupuju, když si myslím, že to mělo skončit dvacátým dílem. Nás ostatní naopak těší, že to jede takovou dobu! Moudrý ten se pro jistotu odmlčel úplně. Jeho tvorba po napsání: Cesta krve 3 byla s Kulhánkem příliš těsně spjatá a to mu bylo později absolutně ke škodě. Ale taky jsem tady našel jen osobní a poloosobní plivance a konkrétní poznámky, co že se to dotyčným vlastně nelíbilo, nikde.

Já chápu, že spousta těch starších a movitějších kupujících prakticky všechno co vyjde jsou namlsaní. Ale je takovej problém to překousnout a u našich autorů mlčet. Neříkám konstruktivně napsat co konkrétně se mi nelíbilo — to je v pořádku, ale obecně zatracovat autora, to mi přijde až zhovadilé! A stejně tak ten videopořad. Bože, když si s tím dám tu práci a natočím si to, tak co bych si tam nepropagoval vlastní výrobky.

Jinak jsem ten post moc nepochopil ….. Ale prostě o tom, že ten humbuk okolo něj, který ze začátku byl celkem slušná sranda, už pár lidem není úplně po chuti. Ať už sám o sobě, nebo s ohledem na kvalitu jeho produkce. Jinak to myslíš asi dobře, ale současně z našich autorů děláš nesvéprávné chudáčky. Protože pokud někdo píše, vydává a v pohodě prodává, tak toho rozhodně nenechá kvůli nějaké diskuzi na FP. A pokud se mu to nedaří, tak asi bude chyba trochu jinde, než že mu to tady nechválíme, nebo alespoň taktně nemlčíme.

A reakce zde mi v tom celkem slušně pomáhají. Takže pevně doufám, že i u našich autorů bude mlčet co nejméně čtenářů ….

To MX Teda já občas přestřelím a musím se pak omlouvat, ale cos jste tady napsal vy, to je slint, že už jsem podobnej fakt dlouho nečetl.

Ti autoři tady jsou profesionálové! To není nějaká podzemní komunita nešťastných umělců co se potřebují neustále plácat po rameni a při jediném křivém pohledu se shánějí po provaze. A většina z nás tady jsou sběratelští závisláci, kteří mají doma stejně celou produkci i toho jimi nejopovrhovanějšího autora, takže z jejich strany autor zkrátka nepřijde. A naopak nejhorší co může autora potkat je ignorace. Protože potom se o něm nemluví vůbec a nikdo ho tím pádem ani nezná, upadne do zapomnění a nikdo si ho nekoupí, protože jeho jméno v knihkupectví přerazí jiní o kterých se naopak mluví furt.

Co je potom lepší? Jak se na FP objeví Kotleta, tak hned naskáče sto padesát komentářů všeho druhu, zase se o něm mluví, zase se jeho jméno fixuje do podvědomí a množství komentářů přiláká další a další čtenáře, kteří se jdou mrknout co že se tu zase děje a třeba i díky podobným kontroverzním ohlasům, jako tady, si Kotletu koupí. A o to jde v dnešní době především. Atd… skočím rovnou na ten videopořad: Já jsem první kdo uznává reklamu na svůj tovar ve svém vlastním pořadu.

Jen jsem si dovolil připsat tam pár postřehů, které mne ruší a které jdou velmi snadno příště upravit. Tenhle mužik Kotleta by sedm vodek ani nevypil. A vypil li by, jistě by si světnici i šaravary znečistil! A brát si do huby nadarmo báťušku Putina není moudré!

U nás ve vsi byl taky jeden takový. Hubou stále meldoval, proti matičce Rusi štval, až jednou večer přijel černý automobil, z něj pár junáků vyskočilo a milého Malbuliče do lesa odvezlo.

Ráno jsme nebožtíčka po křesťansku pochovali, kříž mu postavili a od té doby je klid. Inu, jak se říká: Bůh nad duší, car nad tělem! Nepodceňuj nás Moraváky, chlapče!

Nemáme sice vodku, ale zato pekelně velikou úrodu ovoce a palírny pokud ne rovnou ve sklepě tak do deseti kilometrů. Já myslím, že u vás na vsi bychom si ostudu netrhli! A třešňovka na ruské celnici — to ani vízum nechtěli vidět: Nic ve zlým s kritikama, ale článek se celkem povedl. Opravdu nechápu, proč do něj někteří ryjí. Rozhodně je to lepší než dva předchozí rozhovory s Kotletou. Zajeď se podívat k letohrádku Hvězda na Bílé Hoře ať pochopíš, kdo jsou to ti opovrhovaní Moraváci.

Ale Karel Kryl naší verzi věřil! To báťuška car by s takovou přivandrovalou verbeží jinak zatočil! Kdo na matičku Rus sáhne, se zlou se potáže! Takový Napolión by mohl vyprávět! Však Evropani ještě jednoho dne přijdou s prosíkem, aby jim car pomohl, až jim do bot poteče!

Neplij ve studánku, nevíš kdy z ní sám budeš muset píti! Kdyby tu bitvu tak nezpackali, jistě by se lépe žilo. Jako u nás ve vsi: Jednoho dne si starý Jemlichaj usmyslel, že si vezme na léto Pražáky na byt. Všichni mu to rozmlouvali, staříčku, říkali, litovat budete! Nedal si říct a Pražáky si do chalupy nasadil.

Hned první den začali překopávat zahradu, druhý den hledali na půdě jakési starožitnosti, třetí den mu alespoň pendlovky do zástavárny dali. Že ho vyjedli a vypili do mrtě, o tom ani nemluvit. Nakonec byl Jemlichaj rád, když na ně mužici pustili psy a hnali je vidlemi z vesnice. Neměj nikdy nepřítele za ovci a vždy za vlka!

Na Moravě jsme byli docela věrní rakouskému domu. Tady ta Vídeň byla vždycky mnohem spádovější a dostupnější než Praha a to ještě i za první republiky. A teď pomalu zase. Zajet si autem z Brna do Vídně je pro mne úplná pohoda. Zajet si do Práglu je naopak nebetyčná otrava. Expresivních výrazů mne napadá plno, ale otrava tedy ani smykem.

Oni jsou Germáni, lid války chtiví, my Slované, holubičí povahy! Je třeba se přimknout k mocnému Slovanskému stromu, matičce Rusi!

Vždyť se na to podívejte, kam to ti naši germánští přisluhovači dovedli! Všude chaos a bezpráví, o tom, že ani jeden z desíti nemá v pořádku papíry na psa nebo na býka nemluvě!

Tady pomůže jen car, to mi nikdo nevymluví! Nemluvě o tom, že i na první světové válce když máme to výročí mělo Rusko taky lví podíl. Neb casus belli byl nezpochybnitelně na straně Rakouska.

Já jsem zvědav, jestli se Euro-elity postaví k tomu sestřelenému letadlu čelem a podniknou nějaké rozhodné kroky, nebo budou jen mlít hubou jako obvykle a z Putina budou dál postraní strachy. O tom nic nevím! To mohl být kdokoliv. Nebylo by to poprvé! Stejně, jako se někdy těžko oficiálně dozvíme, co narazilo do Pentagonu. A na tomto pozorování a na skutečnosti, že obě strany to propagandisticky hází jedna na druhou, je založeno konstatování, že šlo o sestřel.

Že by se Malajské letadlo, nemohlo zřítit třeba z technických důvodů, o tom se taktně mlčí. Nestalo už se to Malajcům, někdy? Bylo opravdu tak nebetyčně drahé a časově náročné, se této bojové oblasti vyhnout, jak doporučovala všem pasažérským letům jedna z bezpečnostních rad při OSN? Já ti nevím člověče s tím Ruskem. Manželka je původem z Leningradu, její rodina tam žije velice dobře a mockrát nás lákali, ať se k nim přestěhujeme. Já když byl mladší, tak jsem váhával ta kariéra tam pro mne byla hodně lákavá , ale žena byla vždycky rozhodně proti.

A je v Brně nesmírně spokojená už skoro pětadvacet let. A bohatě jí stačí jedna návštěva u rodičů ročně. Koukám, že se diskuse zvrhla nejdřív ve stařecké láteření na Kotletu a následně už volně odplynula někam do Leningradu. To je taky hodně divný případ! Nedivím se, že se tvé ženě v Česku líbí, je to pěkná země.

Bohužel malá a na takovém místě, že se tu prostě střetávají zájmy Germánů a Slovanů. A až bude opravdu zle, bylo by dobré mít Matičku Rus a cara za spojence. Celá tahleta situace na Ukrajině je záměrně vyprovokovaná. A když vidím ty lidi, co se v Kyjevě dostali k moci, tak je mi Ukrajinců až líto. Ovce bez pastýře nečiní stádo! Chtěli nás všechny přestěhovat do Patagónie! Inu, kdo se nepoučí sám, ten bude poučen! Srdcem jsem panslavista, ale rozum velí zachovat si určitou míru skepse v tohle uspořádání.

Východní blok, když nepočítám Maďary, Dederony a Rumuny, byl něco takového a žádná sláva to nebyla. Rakousko-Uhersko mělo svoje mouchy, ale jako rovnováha proti Německu a Rusku, mělo něco do sebe.

Na rozdíl třeba od Malé dohody, která v kritické době ukázala svoji nefunkčnost. A co se cara týče — poslední dynastie byla původem německá. Co se původu poslední carské dynastie týče, to není moc podstatné, u feudálů na národnosti nezáleží. Ale jak říkám, to jsou věci, které byli. Je potřeba hledět do budoucna a nenechat se zaslepit primitivním protirustvím. Kdyby mělo Česko tolik lidí, zdrojů a vojáků, jednalo by stejně.

Patříme do stejného civilizačního okruhu, a měli bychom být, když ne přátelé a spojenci, tak alespoň partneři! No, takový Havlíček nebo Masaryk si o tom stejném civilizačním okruhu mysleli svoje, dlužno dodat, že na základě vlastní zkušenosti. A v tomhle se myslím nepletli. Ano, ano, pomoc, ta se neodpouští. Takoví Francouzi také Amerikáncům nikdy neodpustí, že je podvakráte zachránili… Co si myslel nějaký Havlíček a Masaryk je teď úplně jedno.

To byli také pěkní ptáčkové! Zradili svého císaře, a jak známo, kdo zradil jednou, zradí i podruhé… Jestli si myslíš, že se snáz domluvíš s nějakým Hotentotem než s Rusem, tak ti Bůh pomáhej! Dokud mu sekeru do hlavy nezasekli, nevěřil, že je ostrá! KarelC, Podchaljuzin, Schramm I na tom samotném Jindřichovi Šlikovi od Letohrádku na Bílé Hoře je nejvtipnější fakt, že ač tam těžce zraněn, stal se nakonec věrným císařským a po jistou dobu v podstatě Valdštejnovým hlídacím psem , což mu přineslo četné statky.

To je jeho větev, která žije dodnes. Ad Rusko dnes — celé je to tak těžká informační masáž, že nevěřím už ničemu. Stále mi připadá ale čistě z věci logiky nejabsurdnější představa, že nejvyšší gosudár jednou takhle večer sedí v Kremlu a říká si: V žádném případě si netřeba Matku Rus nějak idealizovat.

Historicky je ovšem fakt, že bota ruského vojáka u nás byla v zásadě jen třikrát — jako spojenec, jako osvoboditel a jako okupant plynule přešlo v hybrid spojence a okupanta. Proto mne vždy dokáží překvapit slova o přirozené, odvěké a niterné touze Ruska okupovat naši zemi… To česko-germánské potýkání se má dost bohatší historii a i účet ten účet obětí je s tím , dle mého, poněkud neměřitelný… Za sebe to mám tak, že se cítím být přesně tím, čím jsem — ratlíkem Evropy, který, když na to dojde, bude velmi lehce obětován vyšším zájmům jednou stejně jako druhou stranou.

A nejrychleji těmi, kterým se tlačí do zadnice. A proto je opatrný ke všem. Jediný, kdo z toho sestřelu může něco získat, je Čokoládový král z Kyjeva. Stále se jí dobře daří?

Pak jednoho dne zrána povídá: Do rána byla na prkně. Jemu Sibiř, dcerce prkno, Angrafeně Kondrjatěvně dvojnásobný bol… Tak aspoň vy, Lazare Jelizariči jste, doufám, na té dědině nějaké ty duše koupil a vedete si lépe, než nebohý kníže Lev!

Školy otevřel — vděku se nedočkal. Majetek dal mužikovi — jako by jej plevou osel. Inu, pevná ruka — šťastný mužik, to platilo odjakživa! Na Rusi i u Císaře pána. Chval obilí když je pod střechou a pána když je pod drnem! No, chlapci, početl jsem, početl, tedy, chvílemi stíral poprskanej displej, tolik talentů, hoši, skvělý. Kdyby to nebylo tak vážný, že. Ale ty úvahy o slovanském dubisku a starým procházkovi, tot pochoutka. Jinak, to víte, ukázalo se, že v tý Sýrii taky nevraždil Asad s tím sarinem, ale byla to provokačka tch našich demogratyckejch islamistů.

Víc jak tisíc mrtvejch. A už se o tom nemluví. Ted to tipuji na něco podobného. Prostě se to někomu hodí. Mrtvejch je trochu míň. Ale ruka je stejná. Já si fakt nemyslím, že mr. Porošenko je ten hodný a náš. A já fakt nechci válku. Konec konců, nemá nás kdo bránit a ani není čím. A omlouvám se za ty kecy. A toho rakouska bylo fakt moc škoda. A spojence hledat realisticky, ne ideologicky! Protože jak se říká: Big Tits Hot lady pózování. Pózování a stojí za to kurva. Pózování před horkou šoustání.

Pózování pro kameru vždy dostane Adel zavyl. Gracie hot brunetka kotě dostat do naha a pózuje venku nahý. Daphne roztomilá brunetka holka blikající prsa a představuje teen. Luxusní dívka se představuje. Sexuální žena se představuje. Sophia zlobivé blond holka pózuje a hrát si s její prsa a kunda. Superbe brunetka kotě kotě pózuje nahá teen.

J15 mladá nahá pózuje 5 - blondýnka na pláži pláž , blondýnky , akty , teen. J15 Mladá nahá pózuje 4 - Blonde v ložnici ložnice , blondýnky , akty , teen.

J15 mladá nahá pózuje 3 - Barbara blondýnky , teen , mladé dívky. Související Vyhledávání sex lodě   sex v lese phone sex sex se zvířaty gay elektro sex cara lott Sexuální výchova.

Holky nahe swingers fantasy

Holky nahe swingers fantasy Racek Ale v podstatě se vůbec nepřeme ani v tom, zda v tom byl či nebyl Dimitrijević namočený — zde říkám jen to, že nebyl primárně argumentem pro zahájení války — podstata mého elaborátu je ta, že nelze extrahovat jakýsi dobrý stát od jeho zlých složek a zlých skupin, jejichž se stal obětí. A většina z nás tady jsou sběratelští závisláci, "holky nahe swingers fantasy", kteří mají doma stejně celou produkci i toho jimi nejopovrhovanějšího autora, takže z jejich strany autor zkrátka sex baculky seznamka na sex. Osobně bych byl u těch výhod konstitučního monarchismu opatrnější. No, Stando, tvá definice žaláře národů je teď momentálně ideologicky zcela chybná a jistě i škodlivá, něco jako popírání … atd. A toho rakouska bylo fakt moc škoda.

Tags: