Recent Articles

Recent Articles

Posted 10.02.2018Comments are off | Dospělý Liberec

Swinger club prague nahe sexy zeny

swinger club prague nahe sexy zeny

Swingeři v pyžamech Nenápadné postranní dveře otevírá bodrý Moravák. Klub si od majitele pronajal už před šesti lety a na party má důležitou funkci - nově příchozím vysvětluje pravidla a stálým účastníkům dolévá do skleniček. Jako na každém večírku i tady alkohol pomáhá udržovat náladu.

A někdy také odbourává bariéry Pak ale přišla jedna známá a řekla, že by tu byl perfektní swingers club. Byl to dobrý nápad, ani jsme nemuseli dělat žádné stavební úpravy.

Jen jsme sem dali uzamykatelné skříňky, do kterých si swingeři schovávají doklady, cennosti, řetízky a později i šaty," vysvětluje provozovatel Partyklubu Lilie. Ve spodní části klubu, na sedačkách u baru, posedává asi patnáct lidí. Převládá tady něžné pohlaví, ale jen těsně. Někteří swingeři jsou v erotickém prádle, ale většina je oblečena velmi civilně.

Kdyby sem oknem nakoukl nějaký čumil, mohl by si klidně myslet, že tu má prostě schůzku skupina dlouholetých kamarádů - nálada se prostě teprve začíná žhavit. Samotné muže nepřijímáme - byl by jich tu přetlak.

Také sem nesmějí profesionálky. Občas se nám stane, že přijde nový muž a prostitutku vydává za manželku. Když to zjistíme, už sem nesmí," vysvětluje provozovatel klubu a barman v jedné osobě.

Vstupné na swingers party činí korun na pár. Samotná žena má vstupné zdarma. Za korun na hlavu mají swingeři k dispozici celý klub, navíc dostanou občerstvení formou švédského stolu. Průměrně se tu sejde kolem deseti párů. Ale bývají akce - třeba oblíbená pyžamovka nebo party doktorů a sestřiček - kdy je tu i dvojnásobný počet sexuchtivých lidí.

Jiní přijedou jednou za rok," říká barman. Taková swingersparty je podle něj ideální příležitost, jak potkat stejně smýšlející lidi. Na inzerát, že manželský pár shání další pár pro výměnu partnerů?

Absolvujete spoustu schůzek, ale zbytečně. Zato když přijedete na swingers party, budete si vždy moct vybrat minimálně z dvaceti lidí. Měli jsme třeba pár, který k nám jezdil rok, než si k sobě vybral vhodný protějšek.

I díky tomu jsme nikdy neměli žádné problémy, nikdo se zde nechoval nevhodně. Nováčci si myslí, že musí přijet v erotickém oblečení. Ať si chodí, v čem chtějí. Jejich partnerka může řádit na pokoji a její manžel klidně může sedět ve svetru na baru. Ale většinou tu nikdo takový není. Když se party rozjede, jdou šaty rychle dolů," směje se barman. Přibývající čas na nástěnných hodinách mu dává za pravdu.

Na obrazovce běží pornofilm a swingeři začínají tancovat do rytmů hudby. Ti odvážnější využívají i tyč, která tady zbyla ještě z doby, kdy se kolem ní točily vnadné erosenky, aby ulovily movitého klienta. Zkusit to, co nemají doma. Někdo se chce milovat s více lidmi najednou. A jiné zase vzrušuje, když se mohou předvádět před cizími," komentuje barman jeden obzvláště divoký pár, který se vášnivě mazlí na sedačce, zatímco je ostatní zvědavě pozorují.

Asi čtyřicetiletá žena je už téměř nahá. Její manžel, to je ten pán u vedlejšího stolu. Prostě sem chodí lidé od osmnácti let výš. Jsou tady nadržené dvacítky i zcela nesourodé páry, třeba sedmdesátiletý pán s třicetiletou manželkou. Také není pravda, že by sem jezdili jen zoufalci, kteří si jinde neškrtnou. Jsou tu i velmi atraktivní lidé," popisuje barman. Řečeno chlapskou mluvou, má recht. Některé swingerky jsou k nakousnutí. Tancují tu i takové, které mohou mít na každém prstu deset mužů.

Když mají v ložnici hubenou bezprsatou ženu, sáhnou po prdelce a větších prsou. Co naplat - holt, co je pevné, to je pevné. A co tvrdé, to tvrdé jak železo. Na každém je něco hezkého. A navíc, základním pravidlem na každé swingers party je, že vše je dobrovolné. Nikdo nesmí nikoho k ničemu nutit. Nikdo nemá povinnost se účastnit. A hlavně - ne znamená ne! Takže, když pošesté už opravdu nechcete, nikdo s tím nic nenadělá," vyvrací provozovatel Lilie věčný mýtus o tom, že když jste účastníky swingers party, musíte jít s každým, kdo si řekne.

A udělat mu cokoliv, na co právě dostane chuť. Ve skutečnosti se swingeři vždy musí dohodnout. Nejlépe i páry mezi sebou. Jsou totiž takové, které provozují jen tzv. Další páry jsou domluvené, že sice budou střídat partnery, ale vždy jen ve stejné místnosti, aby na sebe viděly. Jiní lidé mají zase pravidlo, že si mohou dělat, co se jim zlíbí.

A s kým se jim zlíbí. Avšak zase se nesmějí s nikým líbat. To už by byla nevěra! Láska ve vířivce Když se party opravdu rozjede, panuje největší horko v podkroví klubu. Ve vířivé vaně se nějaký muž vášnivě objímá s dvojicí žen.

V sousední místnosti se milují tři páry, na které se dívá dalších osm zvědavých očí. Co se děje za zamčenými dveřmi pokoje číslo 5, to se dá odhadovat jen podle zvuků. A hned vedle je k dřevěnému kříži připoután mladík, kterého dvojice dívek z legrace bičuje slabounkým bičíkem. Jeden z pokojů je totiž upraven ve stylu sado-maso.

Z temné zdi s imitací cihel vystupuje hned několik pomůcek pro milovníky jemného násilí. Ke kříži se přivazují otroci, se kterými si pak pánové či dominy dělají, co chtějí. Je tu i pranýř a mohutné královské křeslo, ze kterého se dají otroci skvěle trápit na dálku. Samozřejmě pokud mají všichni zúčastnění chuť Někdo má chuť rozdat si to přímo na schodech, takže je ostatní musejí překračovat. Samozřejmě tu jsou lidé, kterým dělá dobře dívat se na souložící těla.

Když to nikomu nevadí, tak ať se dívají. Většina pokojů je otevřených a každý je srozumněný s tím, že do nich může kdykoliv kdokoliv vstoupit.

Ale jsou tu i dva pokoje - pětka a šestka - které jdou zamknout. Využívají je většinou dva páry, které si chtějí navzájem prohodit partnery. A nebo páry, ve kterých jsou bisexuální muži a chtějí se věnovat i sami sobě, což by se ostatním nemuselo líbit. Opět záleží na domluvě těch, kteří se spolu milují. Každopádně na každém pokoji je prezervativů dostatek.

Swingeři mají k dispozici i erární ručníky, protože u každého pokoje je sprcha. Ale většinou si vozí vlastní ručníky.

Ale ne vždy je potřebuje. Jednou jsem se o to snažil. Akorát na mě křikli: Co sem lezeš s prostěradlem, kazišuku. Když byla party v plném proudu, střídali se u ní muži jako na běžícím pásu. Teď sedí na baru a odpočívá. Má téměř dokonalé tvary, ale když to zmíníte, jen mávne rukou. Pro mě s partnerem je swingování o otevřenosti. Lidé tu nemají co skrývat a naopak si ze sebe ještě umí dělat legraci.

A navíc, i s malým kašpárkem se dá přece dělat velké divadlo," vytahuje potutelně na světlo oblíbené klišé. Podle ní je swingers party dobrá i k tomu, aby se člověk něčemu přiučil. Já jsem hned hotový a ty vydržíš tolik. Jak to děláš, člověče," vypráví ženská hvězda večera. Její přítel Petr je jediný, kdo je ochotný prozradit alespoň křestní jméno.

Spíš mi dělá dobře, že je o ní takový zájem. Že ke mě chodí chlapi a říkají: Ta tvoje, to je kus. A umí to v posteli. Víte, když to člověk bere takhle, je swingers party skvělým prostředkem k odbourání nevěry.

Víme o sobě, co děláme. Realizujeme se na party, takže nemáme tendence potají chodit někam do hotelu. Jen swingeři s největší výdrží zvládnou ještě pár desítek minut dovádět na postelích. Pak si dají sprchu a vyrazí domů. A do tmy zmizí zadní světla aut těch, kteří se vracejí zpátky do konformního života Některé jsou oficiální, třeba v Praze na Zličíně, v Brně apod.

Jiné party jsou utajené, v soukromých bytech, na privátních chalupách apod. Tolik možností jako v zahraničí však česká swingers scéna nemá. Například v Německu jsou obří kluby, v nichž se běžně sejde například sexuchtivých lidí najednou. K dispozici mají sado-masochistické salóny, velké bazény, vířivé vany apod. V Německu se podle něj také lidé za účast na podobných hrátkách nestydí.

Naše společnost na to prostě ještě není vyzrálá. A těžko by zkousla, že se takhle baví třeba veleúspěšný právník nebo podnikatel, protože i takoví lidé k nám jezdí. Potřeby na párty jako konfety, škrabošky, masky, světelné efekty, barvy, tematické doplňky atd. Klubová karta za Kč. Tři libovolné vstupy v jednom týdnu, v režimu all inclusive. V ečer pro zvané, s podmínkou erotického fota bez obličeje, zaslaného na náš email.

Vytvoříme skupinu VIP návštěvníků s týdenní rezervací dopředu. Při nedodržení sjednané rezervace a bez včasné omluvy, bude tento pár, nebo muž vyřazen ze skupiny VIP. Otevřeno od hodin. Členský příspěvek pro páry Kč a pro muže Kč. V ceně je prvotřídní raut, sauny, vířivka. Další večer seznamovacích setkání, tentokrát hlavně pro nezadané jednotlivce.

Na swingers párty se můžete setkat s druhým pohlavím i s páry a zadat se nejen do dvojic a trojic. Swingers klub je jistě lepší forma seznámení, než hloupá inzerce v seznamkách, kterou nikdo stejně nečte a smysluplné odpovědi se nikdy nedočkáte.

Nejaktivnější žena obdrží voucher v hodnotě kč all inclusive na vstup do našeho klubu. Amatérský gangbang bez organizace, nečekejte hostesky či profesionálky. U nás jsou jen ženy a dívky, co sex milují. Neztrácejte čas na seznamkách Volíme nejaktivnější ženu či dívku večera, která z íská voucher na vstup zdarma do našeho klubu.

Muži tipují u baru vítězku. O půlnoci losujeme voucher na gangbang zdarma pro muže. Dárek formou propíjejících členských příspěvků ve středu. Pár, který přijde ve středu do 20 hodin, si může  Kč členský příspěvek celý propít. Konečně večer pro milovníky francouzského milování, polohy 69, Glory hole, Bukkake a podobných příjemných praktik. Hrát si můžete do nekonečna a užít si ochutnávání dosytosti. Francouzské milování si nenechají ujít ani ženy, kterým se tahle krásná sexualní praktika líbí, jen nemají odvahu si o tento druh milování říci.

Nenechte je tedy žadonit o něco co mají rády. Takže pánové nabruste jazyky a hurá na orál. Páry Kč mezi hodinou, s možností propití. Muži příchod mezi hodinou Kč, i muži si dnes u nás mohou propít členský příspěvek. Pozdější příchod muži i páry, bez možnosti propití příspěvku.

Zahrajte si dnes nanečisto na velmi dominantního šéfa, pokukujícího po spolupracovnici a nebo na sexy sekretářku, která dělá kariéru tzv. Zjistíte, jak je snadné někoho svádět v obou případech a oběma stranám to přináší jen vzrušující výhody.

Není nad to, si pobyt v zaměstnání eroticky zpříjemnit. Když dva chtějí totéž, obvykle si lehnou. ŽENA Kč all inclusive. Večer pro krotitelky černých ocasů. Jedinečná swingers párty v Čechách. Doporučujeme afro paruky, afro převleky, hrát budou bubeníci - černoši z Konga. Zatančíte si africké tance, ochutnáte černé africké kafíčko, zčerná nám pivo v sudech, které přinesou černoši. Zkuste jejich temperament, sílu a výdrž i v erotické oblasti. Máte se na co těšit. Klub zaplaví "černí ptáci z Konga".

K pití Black rum a whisky black ram. Večer pro ty, co milují wellness, diskrétní relax a erotickou pohodu. K dispozici je finská sauna, bio sauna a infra sauna a vířivka.

... Holky na sex - Největší výběr holek na sex v privátech, nočních klubech i na escort z Prahy, Brna a celé ČR. Vyberte si svou holku na dnešní den. leden Klub si od majitele pronajal už před šesti lety a na party má důležitou funkci - nově příchozím "Na swingers party mají vstup jen páry nebo samotné ženy. Sex na odiv Prvničky - lidé, kteří jsou na party poprvé - jsou vítáni. únor Nahé ženy foto – Sexbomba dne Videa, Uplně nahatý ženy, nejkrasnejsi Ceske panicky swinger club prague, Holka masturbuje sex v aute.

NEON CLUB PRAHA ZENSKY VYSTRIK

Nahaty holky www czechcasting

Swinger club prague nahe sexy zeny

Zpět na Exluzívní reportáž z klubu, ve kterém se pořádají divoké sexuální orgie - skupinový sex na swingers party v klubu Lilie. A jiné zase vzrušuje, když se mohou předvádět před cizími," komentuje barman jeden obzvláště divoký pár, který se vášnivě mazlí na sedačce, zatímco je ostatní zvědavě pozorují. Je tu i pranýř a mohutné královské křeslo, ze kterého se dají otroci skvěle trápit na dálku. Tolik možností jako v zahraničí však česká swingers scéna nemá. Musíte uznat, že si to zaslouží.

Tags: